Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.211
Κριτικές
12
Like
2.556
Πόντοι
746
Μπραβο βρε ΤΕΑ
αστερι εισαι
επαγγελματιας με τα ολα σου
η μονη που απεμεινε στο χωρο

οχι σαν κατι αλλες που στελνουν φολες γυναικες με παραμυθινιες φωτοσοπιες
και τρελες εξτρα κρυφες χρεωσεις κ υπηρεσιες αρπα κολα
attica / vip ....
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
498
Like
1.396
Πόντοι
201
Αρχικά γελάω όποτε με λέτε γρσφειακια. Γουστάρω .
Επίσης το τι λέω για το μεσημέρι το διάβασες ή είσαι και εσύ κωλογερος σαν το αγγελακο πιο πάνω που δεν βλέπει ? Δηλαδή έπρεπε να βγει η τεα να σου πει τι κατάσταση επικρατεί και ότι δεν είναι 5 λεπτά ο Σκαραμαγκάς? Ακόμα και χιλιομετρικά δεν βγαίνει το 5 λεπτά χωρίς καν κίνηση. Απτά γκραβαρα κατέβηκες και δεν το ξέρεις ? Φυσικά να παίρνεις από όπου σε καυλώνουν και κρατάει η τσέπη σου. Κακό δεν μου κάνεις εμένα. Σε άλλα νέα υπάρχει GPS για να τσεκαρεις διαδρομές εδώ και πολλά χρόνια. Ανοιξε το και μην περιμένεις απτό μπου να μάθεις όλη την Αθήνα . Μέχρι και στο ίντερνετ τσιγκούνης ??? Μου έφτιαξες την μέρα !
Τύπε δεν είναι αναγκαστικά κακό να χρεώνεις 20 ευρώ για τα μακρυνά ραντεβού! Κακό είναι να πουλάς φίδια, φωτογραφίες πειραγμένες εικοσαετίας, χάλια υπηρεσίες, κρυμμένα κόστη και θολές υπηρεσίες στο τι κάνουν οι λαδοκόρες! Φτιάξε όλα αυτά πρώτα και κανείς δεν έχει αντίρρηση για ο εικοσάρικο.
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
87
Πόντοι
0
Τύπε δεν είναι αναγκαστικά κακό να χρεώνεις 20 ευρώ για τα μακρυνά ραντεβού! Κακό είναι να πουλάς φίδια, φωτογραφίες πειραγμένες εικοσαετίας, χάλια υπηρεσίες, κρυμμένα κόστη και θολές υπηρεσίες στο τι κάνουν οι λαδοκόρες! Φτιάξε όλα αυτά πρώτα και κανείς δεν έχει αντίρρηση για ο εικοσάρικο.
Τι ασχολείσαι με το βοσκο.τον έχουνε πάρει πρεφα όλοι ποιος είναι και γράφει μαλακιες δα με για να τσιμπήσει κάνα φραγκο . Καραγκιοζακος.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Τι ασχολείσαι με το βοσκο.τον έχουνε πάρει πρεφα όλοι ποιος είναι και γράφει μαλακιες δα με για να τσιμπήσει κάνα φραγκο . Καραγκιοζακος.
Ποιος είμαι ρε Πετράκη??? Σου έφαγα την τυρόπιτα?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Τύπε δεν είναι αναγκαστικά κακό να χρεώνεις 20 ευρώ για τα μακρυνά ραντεβού! Κακό είναι να πουλάς φίδια, φωτογραφίες πειραγμένες εικοσαετίας, χάλια υπηρεσίες, κρυμμένα κόστη και θολές υπηρεσίες στο τι κάνουν οι λαδοκόρες! Φτιάξε όλα αυτά πρώτα και κανείς δεν έχει αντίρρηση για ο εικοσάρικο.
Αρχικά δεν είναι δική μου δουλειά να φτιάξω τίποτα. Πελάτης είμαι. Έχω γράψει και για άλλα μαγαζιά ,γιατί κολλαμε εδώ ?.Δύο χρόνια τώρα γράφω . Αν ήμουν προμοτορσς θα είχα σβηστεί όπως πολλοι!! Πέραν αυτού ... Δεν έχω δει φωτοσοπ στο γραφείο αυτό και συγκεκριμένα η Ηλιάνα είναι και πιο ωραία από κοντά, άνετη και γνωρίζει μασάζ , που εκλείπει πλέον ! Το επικοινώνησα και μάλλον κακώς . 20 χρόνων φωτογραφία δεν γίνεται όταν η κοπέλα είναι 22. Θολές υπηρεσίες παίζουν παντού. Άσε τώρα που το θυμήθηκαν με την δική μου κρητική. Η ξεκάθαρη υπηρεσία σίγουρα δεν είναι στα μασάζ, για αυτό και άρεσε το σπορ σε πολλούς.
 

Thedildoman

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
50
Like
48
Πόντοι
0
Απο μασάζ Hermes και το άλλο κατάστημα ποια κάνει χάπι εντ ;
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Καλησπερα στο νημα μετα απο καιρο λοιπον το επιπεδο εχει πεσει μακρυα απο paty στον αλιμο τσαμπα μασαζ χριστινα massage therapy οτι να ναι ....εχει πεσει πολυ το επιπεδο στις ανεξαρτητες
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Μυστες μου τα γνωστα γραφεια που απεμειναν στο κουρπετι ειναι μαπεξ εως απαταιωνια σε ολο το μεγαλειο τους

εχουμε κανενα καλο νεο τεμαχιο να μπριζολιαζει μασατζου Μαξ 45
να φτανει φουλ με μαξ 120 ε
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.167
Πόντοι
4.280
Καλησπερα στο νημα μετα απο καιρο λοιπον το επιπεδο εχει πεσει μακρυα απο paty στον αλιμο τσαμπα μασαζ χριστινα massage therapy οτι να ναι ....εχει πεσει πολυ το επιπεδο στις ανεξαρτητες
Αυτη η χριστινα ειναι απο fb ?
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
87
Πόντοι
0
Αρχικά δεν είναι δική μου δουλειά να φτιάξω τίποτα. Πελάτης είμαι. Έχω γράψει και για άλλα μαγαζιά ,γιατί κολλαμε εδώ ?.Δύο χρόνια τώρα γράφω . Αν ήμουν προμοτορσς θα είχα σβηστεί όπως πολλοι!! Πέραν αυτού ... Δεν έχω δει φωτοσοπ στο γραφείο αυτό και συγκεκριμένα η Ηλιάνα είναι και πιο ωραία από κοντά, άνετη και γνωρίζει μασάζ , που εκλείπει πλέον ! Το επικοινώνησα και μάλλον κακώς . 20 χρόνων φωτογραφία δεν γίνεται όταν η κοπέλα είναι 22. Θολές υπηρεσίες παίζουν παντού. Άσε τώρα που το θυμήθηκαν με την δική μου κρητική. Η ξεκάθαρη υπηρεσία σίγουρα δεν είναι στα μασάζ, για αυτό και άρεσε το σπορ σε πολλούς.
Λάτης είσαι όχι πελατης…
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Καλησπέρα Συναγωνιστές. Ατυχης συνάντηση με Σοφία απο Osmosse. Απ τις λίγες φορές που έκλαψα τα λεφτά μου .............. χωρις παραπάνω σχόλια, πρώτη φορά γράφω αρνητικά συνηθως στα μετρια δεν γραφω γιατι ειναι θεμα χημειας και στιγμης σε καποιον αρεσει παραπανω σε καποιον λιγοτερο. Αλλα εδω ΔΕΝ....
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Καλησπέρα Συναγωνιστές. Ατυχης συνάντηση με Σοφία απο Osmosse. Απ τις λίγες φορές που έκλαψα τα λεφτά μου .............. χωρις παραπάνω σχόλια, πρώτη φορά γράφω αρνητικά συνηθως στα μετρια δεν γραφω γιατι ειναι θεμα χημειας και στιγμης σε καποιον αρεσει παραπανω σε καποιον λιγοτερο. Αλλα εδω ΔΕΝ....
Μετά από τόσες αρνητικές αναφορές για το Osmose καλά να πάθεις…
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Καλησπερα στο νημα μετα απο καιρο λοιπον το επιπεδο εχει πεσει μακρυα απο paty στον αλιμο τσαμπα μασαζ χριστινα massage therapy οτι να ναι ....εχει πεσει πολυ το επιπεδο στις ανεξαρτητες
Και τι χρέωση έχει αυτή;
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
337
Πόντοι
21
Θα μπορουσες να γραψεις λεπτομεριες μηπως φιλε? Για να προστατεψεις και κανεναν αλλον μπας και σοβαρευτουν και βαλουν μυαλο
Καλησπέρα Συναγωνιστές. Ατυχης συνάντηση με Σοφία απο Osmosse. Απ τις λίγες φορές που έκλαψα τα λεφτά μου .............. χωρις παραπάνω σχόλια, πρώτη φορά γράφω αρνητικά συνηθως στα μετρια δεν γραφω γιατι ειναι θεμα χημειας και στιγμης σε καποιον αρεσει παραπανω σε καποιον λιγοτερο. Αλλα εδω ΔΕΝ...
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ VIP MASSAGE ΕΩΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

90 λεπτα μυοχαλαρωτικό μασάζ μόνο στα 70 ευρώ

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Lomi Lomi & body to body απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ
( 60 Λεπτά Lomi Lomi + 30 λεπτά Body to Body )

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Μυοχαλαρωτικό & body to body απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ
( 60 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό + 30 λεπτά Body to Body )

Αποκλειστική προσφορά

Τιμή γνωριμίας για Νέους πελάτες της εταιρίας απο 12:00 μέχρι 18:00

Καθημερινά & ΣΚ

Η μια ωρα χαλαρωτικό μασάζ Μονο

50 Ευρω

Απο 1 Δεκεμβριου εως 15 Δεκεμβρίου

Οταν κλείνετε 2 μασάζ την ίδια μέρα το πρώτο ειναι κανονικά στη τιμή των 60 το δεύτερο μασάζ είναι σε εκπτωση -10% δήλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασάζ τον ίδιο μηνα , το 6ο μασάζ είναι δώρο το 50% δηλαδή 30 ευρώ


Να σας ενημερωσω οτι ξεκινησαν νεες κοπελες θεραπευτριες

Φαιη .. τζενη...ζετα...Στελλα

Λιζα..ευα...αναστασια

Ενημερωθειτε αμεσα μεσω viber / whats app

698 0 280 270
 

Quaresma 2.0

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.133
Κριτικές
8
Like
5.680
Πόντοι
1.336
ολγα ή μαρια απο deluxe;
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom