Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (11 μέλη και 31 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι του είσαι...
Εγώ γράφω αυτά που πιστεύω και που καταλαβαίνει το φτωχό μου το μυαλό,εσύ μπορεί να έχεις πιο ανοιχτό μυαλό και να τα καταλαβαίνεις αλλιώς ...
Φίνα...αρκούν αυτά...τα παμε τα μιλήσαμε κι ας μην τα συμφωνήσαμε δεν ειναι απαραίτητο!!!!Καλα γαμήσια σε οσους τα κάνουν να συνεχίσουν ετσι...κι οσοι δεν τα κάνουν να τα βρούν...ειναι προβλήματα αυτά...η μαλακία μονο δεν αρκεί!!!!Κολλάει το μυαλό...ασχημα!!!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι του είσαι...
Εγώ γράφω αυτά που πιστεύω και που καταλαβαίνει το φτωχό μου το μυαλό,εσύ μπορεί να έχεις πιο ανοιχτό μυαλό και να τα καταλαβαίνεις αλλιώς ...
Γνωστός προμότορας ,όλοι οι παλιοί τον ξέρουμε αλλά συνεχίζει και υπάρχει λόγος ,αυτή την στιγμή βλέπω ότι μας διαβάζουνε 52 επισκέπτες και 11 μέλη ,οι επισκέπτες μπαίνουνε μιά στις τόσες και εύκολα πέφτουνε θύματα. Τελευταία εμφανίστηκαν και κάποιοι ''ουδέτεροι'' !
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
88
Like
242
Πόντοι
20
Γνωστός προμότορας ,όλοι οι παλιοί τον ξέρουμε αλλά συνεχίζει και υπάρχει λόγος ,αυτή την στιγμή βλέπω ότι μας διαβάζουνε 52 επισκέπτες και 11 μέλη ,οι επισκέπτες μπαίνουνε μιά στις τόσες και εύκολα πέφτουνε θύματα. Τελευταία εμφανίστηκαν και κάποιοι ''ουδέτεροι'' !
Ξέρω πολύ καλά φιλαράκι...απλά δεν μου αρέσει να συνεχίζω εμμονικα την αντιπαράθεση,έτσι κι αλλιώς άκρη δε θα βγάλω .Οι περισσότεροι καταλαβαίνουν,αλλά υπάρχουν όντως και επισκέπτες που πέφτουν στην παγίδα. Εύχομαι έστω και λίγο να τους βοηθάμε...
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Kανένα προμο δεν κάνει μάστορα μου ο άνθρωπος...ηρθε και αφησε την θετική εντύπωση του απο την συνάντηση με μια κοπέλιά καθόλου αδιάφορη κατα τα αλλα χωρις να την στέψει και "Μις λαδοκόρη 2023" και πέσανε κατι κοράκια να του φάνε τα εντόσθια...ψάχνονται καποιοι να βγάλουν κοντρα απο εκει που δεν υπάρχει κατι επιλήψιμο γνωστη η ιστορια εδω και χρόνια!!!!Αυτο το πράγμα με τα πρόμο εχει παραπάει ομως δεν νομίζεις...μην γράψει καποιος καλά λόγια ή και αποθεωτικά αν τα πιστευει και τα έχει ζησει έτσι...αμέσως προμότορας!!!Δηλαδη τι...να στάζουμε φαρμάκι σωνει και ντε???Η να γυρνάμε ολα τα γραφεία να ψωνίζουμε απο παντου μην τυχον και μας πουνε "υπαλλήλους βαλτούς"???Να τα δουμε καποια θέματα...α????
Συμφωνω 100% με τον dm_pap… ξεκαθαρα αυτος ο χρεστος κανει κατα καιρούς προμο για το ιδιο γραφειο.. καλη ή κακη και μονο που προμοτάρει αυτος θα φοβηθείς αν τον ξερεις πως γραφει σε αυτο το νήμα… καιρο ειχαμε να τον δουμε αλλα παλι τυχαία εμπειρία για crystal…. Ok!
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Ξέρω πολύ καλά φιλαράκι...απλά δεν μου αρέσει να συνεχίζω εμμονικα την αντιπαράθεση,έτσι κι αλλιώς άκρη δε θα βγάλω .Οι περισσότεροι καταλαβαίνουν,αλλά υπάρχουν όντως και επισκέπτες που πέφτουν στην παγίδα. Εύχομαι έστω και λίγο να τους βοηθάμε...
Και Οχι μονο αυτος εμφανίστηκαν και αλλοι αυτες τις ημέρες καποιος πετρος2000 κατι pookierock που επανεμφανίστηκε και προσπαθήσουν κατ εμε να κανουν την ιδια δουλεια…αποτυχημένα για αυτους που διαβάζουν πιο συχνά ομως μαλλον επιτυχημένα για τους επισκέπτες…
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Καλημερα καλο Π Σ Κ

σε ολα τα αγαπητα μελη

Απο Δευτερα Ξεκινανε Νεες Θεραπευτριες στο γραφειο μας

Ενημερωθειτε αμεσα ευκολα γρηγορα με viber / whatsup / ΤΗΛ

698 0 280 270
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
8
Like
2.902
Πόντοι
736
καλημερα μαγκες. Μια Emily απο ινστα και καταγωγη απο Ουκρανια που κανει μασαζακι εχει κανεις ιδεα αν ειναι καλη? Θελει 100 το λιγοτερο για μια ωρα και στο τελος εκτονωση με χερι, τιποτα π[αραπανω. Το μασαζ βεβαια ειναι και οι 2 γυμνοι και εχει και πιασιματα λεει αλλα οχι στην περιοχη του εσωρουχου της χαχαχαχ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Από τις λίγες φορές που θα συμφωνήσω μαζί σου.... βέβαια και εσύ προμοταρεις αλλά και αυτός κάνει "κραου" από μακριά .
Επίσης συμφωνώ ότι δεν έχει καμία σχέση η εμφάνιση της Ηλιάνας με την Ανδρομάχη,πρωην Αγγελικούλα. Η Ηλιάνα πολύ ανώτερη εμφανισιακά,να τα λέμε όπως έχουν...όχι όπως μας βολεύουν η μάλλον, να τα λέμε όπως έχουν....και ας μη μας βολεύουν!!!
Θα συμφωνησω μαζι σου, ως προς τον promoter του Crystal/Empire. Η Ανδρομαχη/πρωην Αγγελιλη, που επαιζε πριν; στο joy ?
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
καλημερα μαγκες. Μια Emily απο ινστα και καταγωγη απο Ουκρανια που κανει μασαζακι εχει κανεις ιδεα αν ειναι καλη? Θελει 100 το λιγοτερο για μια ωρα και στο τελος εκτονωση με χερι, τιποτα π[αραπανω. Το μασαζ βεβαια ειναι και οι 2 γυμνοι και εχει και πιασιματα λεει αλλα οχι στην περιοχη του εσωρουχου της χαχαχαχ
Μπα? Το έριξε στα 100? Αν θυμάμαι καλά νομίζω ότι ζητούσε 120 για μασάζ και μαλακια...
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
καλημερα μαγκες. Μια Emily απο ινστα και καταγωγη απο Ουκρανια που κανει μασαζακι εχει κανεις ιδεα αν ειναι καλη? Θελει 100 το λιγοτερο για μια ωρα και στο τελος εκτονωση με χερι, τιποτα π[αραπανω. Το μασαζ βεβαια ειναι και οι 2 γυμνοι και εχει και πιασιματα λεει αλλα οχι στην περιοχη του εσωρουχου της χαχαχαχ
Και τι θεωρείται αυτό τώρα ευκαιρία. Προσωπικά δε την ξέρω και εύχομαι να μη την μάθω καν.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Γνωστός προμότορας ,όλοι οι παλιοί τον ξέρουμε αλλά συνεχίζει και υπάρχει λόγος ,αυτή την στιγμή βλέπω ότι μας διαβάζουνε 52 επισκέπτες και 11 μέλη ,οι επισκέπτες μπαίνουνε μιά στις τόσες και εύκολα πέφτουνε θύματα. Τελευταία εμφανίστηκαν και κάποιοι ''ουδέτεροι'' !
Γνωστός πφομοτορας μην μπερδευεσαι .... Είσαι εσύ ! Επίσης έχεις εμμονή με το συγκεκριμένο γραφείο. Το βγάζεις ανοικτά. Που θα δίνω τα λεφτά μου θα το αποφασίσω εγώ . Δες την κοπέλα και μετά πες μας ότι είναι προμο. Στην τελική ότι πήρε μια πίπα έγραψα όχι ότι είναι η καλύτερη όλων. Κωλογερε όπου πάω τρέχεις πίσω μην φύγει μια καμία κσι δεν μυρίσεις ? Ουστ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
8
Like
2.902
Πόντοι
736
Και τι θεωρείται αυτό τώρα ευκαιρία. Προσωπικά δε την ξέρω και εύχομαι να μη την μάθω καν.
Γιατί ρε μαν, είπα εγώ πουθενά ότι είναι ευκαιρία? Ρώτησα αν έχει πάρει κανείς. Ρε τι τραβάμε. Σιγά μη δώσω για μια μαλακια 100 χαχα
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Γνωστός πφομοτορας μην μπερδευεσαι .... Είσαι εσύ ! Επίσης έχεις εμμονή με το συγκεκριμένο γραφείο. Το βγάζεις ανοικτά. Που θα δίνω τα λεφτά μου θα το αποφασίσω εγώ . Δες την κοπέλα και μετά πες μας ότι είναι προμο. Στην τελική ότι πήρε μια πίπα έγραψα όχι ότι είναι η καλύτερη όλων. Κωλογερε όπου πάω τρέχεις πίσω μην φύγει μια καμία κσι δεν μυρίσεις ? Ουστ
Δεν ξέρω ποιος από όλους είναι προμοτορας εδώ.

Ένα hint πάντως σε όσους θέλουν να ρίξουν μια ματιά στο προφίλ σου και δε μπορούν λόγω "περιορισμένης πρόσβασης".

Πατώντας αναζήτηση ψάχνοντας
στο συγκεκριμένο τοπικ και βάζοντας σαν φίλτρο στο ποιος το έγραψε το ψευδώνυμο του μπορείτε να δείτε και τα υπόλοιπα μηνύματα.

Τα συμπεράσματα μετά ας τα βγάλει ο καθένας μόνος του.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Δεν ξέρω ποιος από όλους είναι προμοτορας εδώ.

Ένα hint πάντως σε όσους θέλουν να ρίξουν μια ματιά στο προφίλ σου και δε μπορούν λόγω "περιορισμένης πρόσβασης".

Πατώντας αναζήτηση ψάχνοντας
στο συγκεκριμένο τοπικ και βάζοντας σαν φίλτρο στο ποιος το έγραψε το ψευδώνυμο του μπορείτε να δείτε και τα υπόλοιπα μηνύματα.

Τα συμπεράσματα μετά ας τα βγάλει ο καθένας μόνος του.
Δεν κρύφτηκα ποτέ. Έχω συγκεκριμένα γραφεία που παίρνω γιατί δεν αντιμετώπισα πρόβλημα ποτέ. Επιπλέον δεν ψάχνω για νέες στον χώρο κάθε λόγο και λιγάκι. Οπότε οι κριτικές μου είναι περιορισμένες. Εσύ δηλαδή δεν έχεις ? Γιατί και στο δικό σου προφίλ έχεις συγκεκριμένο μαγαζί στο κατ'οικον και επιτίθεσαι συχνά σε κόσμο. Ο περιορισμός είναι για το email και τα στοιχεία μου. Το email μου είναι αληθινό , οπότε να μου στέλνει ο κάθε ψυχακιας μετά αντιλογου δεν υπάρχει. Φύλαγε τα ρούχα σου εδώ μέσα.
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Δεν κρύφτηκα ποτέ. Έχω συγκεκριμένα γραφεία που παίρνω γιατί δεν αντιμετώπισα πρόβλημα ποτέ. Επιπλέον δεν ψάχνω για νέες στον χώρο κάθε λόγο και λιγάκι. Οπότε οι κριτικές μου είναι περιορισμένες. Εσύ δηλαδή δεν έχεις ? Γιατί και στο δικό σου προφίλ έχεις συγκεκριμένο μαγαζί στο κατ'οικον και επιτίθεσαι συχνά σε κόσμο. Ο περιορισμός είναι για το email και τα στοιχεία μου. Το email μου είναι αληθινό , οπότε να μου στέλνει ο κάθε ψυχακιας μετά αντιλογου δεν υπάρχει. Φύλαγε τα ρούχα σου εδώ μέσα.
Ναι έγινε μας έπεισες περιόρισες την πρόσβαση αλλά δεν κρύφτηκες. Καθόλου αντιφατικό.

Όσο για το συγκεκριμένο μαγαζί που λες για εμένα, με μπερδεύεις μήπως με κανέναν άλλον ?
 

Proedros12321

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι να συναντήσω τη Danae massage…. Το μασάζ δε με πολύ ενδιαφέρει …. Στο σεξ είναι καλή ;; Αξίζει τα λεφτά ;;
 

ilias_1984

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
31
Like
34
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής Ηρώ από your massage
Πως είναι εμφανισιακά;
Αξίζει
Φτάνει φουλ;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
88
Like
242
Πόντοι
20
Με την Μαίρη από Άνω Πατήσια τι έγινε τελικά?
Ο gari αγνοείται....
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΕΤΑΙΡΕΙΑ νόμιμη για μασάζ
Vip Massage



Αναζητάμε αισθητικούς για μασάζ


ζητεί πέντε 5 κοπέλες αισθητικούς - μασέρ για χαλαρωτικό μασάζ από 23 - 40 ετών,

για άμεση εργασία - πρόσληψη

υψηλές χρηματικές απολαβές με ευέλικτο ωράριο εργασίας της επιλογής σας

άμεση πληρωμή με ένσημα

Διαθέτουμε ποιοτικό ελληνικό πελατολόγιο

Η εταιρεία παρέχει μασάζ στο χώρο του πελάτη, σπίτι, σε ξενοδοχεία και σε σκάφη

σε ολές τις περιοχές της Αθήνας



Δεν απαιτούνται πτυχία μασάζ και προϋπηρεσία

μόνο διάθεση για εργασία και για βασική εκπαίδευση

Δωρεάν εκπαίδευση μασάζ

για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ VIP MASSAGE ΕΩΣ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

90 λεπτα μυοχαλαρωτικό μασάζ μόνο στα 70 ευρώ

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Lomi Lomi & body to body
απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ ( 60 Λεπτά Lomi Lomi + 30 λεπτά Body to Body )

Συνδιαστικό μασάζ διάρκειας 90 λεπτών Μυοχαλαρωτικό & body to body
απο 100 ευρω μόνο στα 80 ευρώ ( 60 Λεπτά Μυοχαλαρωτικό + 30 λεπτά Body to Body )



Οταν κλείνετε 2 μασάζ την ίδια μέρα το πρώτο ειναι κανονικά στη τιμή των 60
το δεύτερο μασάζ είναι σε εκπτωση -10% δήλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασάζ τον ίδιο μηνα , το 6ο μασάζ είναι δώρο το 50%
δηλαδή 30 ευρώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom