Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Παίκτη για να μην κουράζεσαι να απαντάς σε μηνύματα από μπακούρια πες καθαρά αν θες κάποιον bi να παίξει και μαζί σου, αν θες τρίο ή να παίρνεις μόνο μάτι ή θες να σας παίρνουν μάτι.

Και βρες ένα τρόπο να ελέγχεις τις φωτογραφίες γιατί θα παίξει πολύ μούφα.

Σε μένα πάντως μην υπολογίζεις όταν εσύ έκανες ποδήλατο με 4 ρόδες ,έδινα πανελλήνιες.
Χαχα θεός! Σε ευχαριστώ πολύ.

Ε είπα κι εγώ αν βάλω την λέξη σοβαρός, δεν θα στέλνει οποιος να ναι.

Όχι, όχι, δεν ψάχνω άνδρα να με γ... αλλά όλα τα άλλα που ανέφερες είναι δυνατά. Γενικά είναι και η ηλικία τέτοια που θέλεις να τα δοκιμάσεις όλα, να βρεις το ιδανικό σκηνικό. Αλλά και αυτό κυρίως έχει να κάνει με την χημεία και συνεννόηση.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Η δικιά μου το φαντασιωνει τελευταία αλλά λίγο διαφορετικά. Δηλαδή να την πηδάει ο άλλος και εγώ να του πηδάω την γκομενα ή την γυναίκα του για εκδίκηση. Να βλέπω τι της κάνει και να το κάνω και εγώ στην δικιά του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xperia

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Από τις πιο καυλωτικες εμπειρίες που σκέφτομαι συνέχεια. Δυστυχώς η γυναίκα μου είναι στο άλλο άκρο από εμένα. Πολύ πουριτανη οπότε δεν... Το έχω ζήσει κάποιες φορές με ωραία ζευγάρια σαν τρίτος. Πολύ ωραία φάση πάλι αλλά καμία σχέση η καλά. Τυχεροί όσοι το ζούνε.
 

Johnny walker 48

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
44
Like
50
Πόντοι
0
Αν κάποιο ζευγάρι από Θεσσαλονίκη και γύρο περιοχές ψάχνει κατι καλό για σκ ας στείλει προσωπικό
 

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
Η Αλήθεια είναι ότι έφτασα 45 και δεν καταφερα ποτε να κάνουμε κάποια παρτουζα η δικιά μου ουτε να ακουει δεν θέλει αλλά θα ήθελα πολυ να τύχει κάποιο ζευγάρι ας στείλει μνμ
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Παίδες γνωρίζετε κάποιο γραφείο με επαγγελματίες ζιγκολό? Straight που να απευθύνονται σε γυναίκες. Όχι με τον κωλο μετροποντικα που πηδανε και γυναίκες. Που να μπορείς να δεις εμφάνιση, ηλικία κλπ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

sex+funcpl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Νεο μελος εδω..
Να βαλω το ληθαρακι μου στο συγκεκριμενο post με βαση την εμπειρια μου στο χωρο των ομαδικων αθληματων για οποια ζευγαρια σκεφτονται να δοκιμασουν!
Οι cuckolds με βαση τη σχεση του ζευγαριου χωριζονται σε 2 κατηγοριες:
1) Γυναικα dom και αντρας sub
2) Αντρας dom και γυναικα sub
To παιχνιδι τους καθοριζεται με βαση αυτην την σχεση.
Στην πρωτη κατηγορια το ζευγαρι καυλωνει με την ιδεα να κυριαρχει η γυναικα και 'ξεφτιλιζει' τον αντρα , ως υπηρετης της στο σεξ με οτι παιχνιδια καθορισουν οι δυο τους.
Στη δευτερη κατηγορια το ζευγαρι καυλωνει με την ιδεα της γυναικας 'πουτανας' , η οποια δεχεται να γαμιεται ,οπως θελει ο συντροφος της, ο οποιος νιωθει να εχει την απολυτη κυριαρχια ενος 'νταβατζη' .
Τα ζευγαρια αυτα ειναι απολυτα συνειδητοποιημενα και περναν τελεια!!
Στο χωρο ,ομως, υπαρχουν και αλλα ζευγαρια..αυτα που ο συζυγος ειναι κρυφοgay και απλα βρισκει τροπο να γευτει μια πουτσα χωρις να τον χωρισει η γυναικα του, αφου κι αυτη ευχαριστημενη ειναι..αυτα που ο αντρας ειναι ανικανος να ικανοποιησει τη γυναικα του και προκειμενου να μην τον χωρισει συμμετεχει σε τετοια σχηματα , γενικοτερα ζευγαρια τα οποια το κανουν για να καλυψουν προσωπικες αναγκες και ατομικα ελλειμματα και δεν λειτουργουν ως ζευγαρι.
 

Shota75

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
40
Πόντοι
0
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.213
Κριτικές
5
Like
60.584
Πόντοι
12.056

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.457
Κριτικές
8
Like
11.328
Πόντοι
3.786
και πώς και δεν έχετε βρει; Προσφορά από αρσενικά υπάρχει και μάλιστα τεράστια. Είναι δυνατόν να έχεις βρει γυναίκα για τρίο και να μη βρίσκεις άντρα;
 

Shota75

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
40
Πόντοι
0
και πώς και δεν έχετε βρει; Προσφορά από αρσενικά υπάρχει και μάλιστα τεράστια. Είναι δυνατόν να έχεις βρει γυναίκα για τρίο και να μη βρίσκεις άντρα;
Και ομως δεν ειναι ευκολο.''Καμμενοι'' και ψυχασθενεις εξαιρουνται.
Οπότε, αυτοματως οι επιλογες μειωνονται.
Αφαιρεσε τωρα και οσους (δηλαδη παρα πολλους) φαινεται ή εστω εικάζεις οτι δεν ειναι σοβαροι και εχεμυθοι, πραγμα πολύ βασικο για ζευγαρια με μακροχρονιες σχεσεις ή παντρεμενους και συνειδητοποιείς πως οι επιλογες ειναι εξαιρετικα λιγοτερες απ' οσες φανταζοσουν αρχικα οτι θα ειχες.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.694
Like
13.821
Πόντοι
2.256
και πώς και δεν έχετε βρει; Προσφορά από αρσενικά υπάρχει και μάλιστα τεράστια. Είναι δυνατόν να έχεις βρει γυναίκα για τρίο και να μη βρίσκεις άντρα;
Το λέει ξεκάθαρα ο τύπος!!! Νορμάλ και όχι ψυχοπαθής!!!!
Μπες από περιέργεια σε ένα τσατ να δεις τι γίνεται!!!!
 

drpolys

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
197
Πόντοι
0
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
 

malakas45

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
Και εμείς στην ίδια φάση είμαστε! Καυλώνουμε και οι δυο στο sex, θέλουμε έναν τρίτο αλλα κάθε φορα που πάμε να ψάξουμε μου τα μασάει συνεχεια!
Δεν μου αρέσει ο ένας, δεν μου το βγάζει ο άλλος, λες και ψάχνει κανένα μοντέλο.
H πλακα είναι ότι ούτε εγώ είμαι κανένας γκόμενος.
Oποτε έχουμε κολλήσει στην συζήτηση και στο πως να βρούμε κάποιον γιατί η δίκια μου έχει Brad Pitt standards, lol!
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
9
Like
2.456
Πόντοι
481
Τι ειναι χειροτερο να σου γαμανε την γυναικα να βλεπεις κ να βαρας μαλακια, ή να σε παιρνει η γυναικα σου με δονητη;
Εγω θεωρω πολυ καβλωτικο να βλεπω την γκομενα μου να παιζει δονητη στην μουναρα της. Ειναι προερτιο παρτουζας ή cuckold
 

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
68
Like
99
Πόντοι
0
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
Κοιτα τυπε.
Επςιδη εχω συμμετασχει πολλες φορες ως τριτος σε ζευγαρια κυριως συμβαίνει το αναποδο, δλδ ο αυζυγος να φρικαρει η να ειναι γλιτσας.
Βεβαια, σε δικες μου φασεις, οβτως υπηρχε το θεμα ότι οταν πηγαιναμε για παρτουζα, ενω βρισκαμε κανα παλικαρι να παρουμε τη δικια μου, και ηταν καθαροι και εχεμυθοι, ΗΤΑΝ ΚΛΟΟΥΝ.
Μιλαμε για χαζογελια, για μαλακισμενες ατακες, καμια σοβαροτητα και γενικως οτι ναναι.
Σε καταλαβαινω απολυτα αλλα και οσοι μιλατε προφανως λογω απειριας, συμπεριφερονται με τροπο που δεν σου βγαζει εμπιστοσυνη.
Μαλλον αυτο εννοεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οπως και να εχει παντως παιδες, ενω η φαση του mmf ειναι τεραστια καυλα, πολλοι αντρες ειτε ως αυζυγοι ειτε ως τριτοι, το γαμανε σε ελεεινο σημειο που χανεται η απολαυση
 

drpolys

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
197
Πόντοι
0
Και εμείς στην ίδια φάση είμαστε! Καυλώνουμε και οι δυο στο sex, θέλουμε έναν τρίτο αλλα κάθε φορα που πάμε να ψάξουμε μου τα μασάει συνεχεια!
Δεν μου αρέσει ο ένας, δεν μου το βγάζει ο άλλος, λες και ψάχνει κανένα μοντέλο.
H πλακα είναι ότι ούτε εγώ είμαι κανένας γκόμενος.
Oποτε έχουμε κολλήσει στην συζήτηση και στο πως να βρούμε κάποιον γιατί η δίκια μου έχει Brad Pitt standards, lol!
Η δικιά μου σαν φοιτήτρια έχει κάνει τριο αλλά θεωρεί τώρα ότι μεγαλώσαμε γι αυτά.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Θέλω πολύ να δω την γυναίκα μου να γαμιεται με αλλον και μετα να την πάρουμε παρτουζα. Όταν της το λεω πάνω στην καυλα το δέχεται. Μετα βέβαια κανει πως δεν το θυμάται
Κάτι τέτοιο συμβαίνει και με μας. Βγάζει πολύ γκαύλα με δονητές και περιγραφές παρτούζας, έχει ρίξει τρελά χυσίδια με πλαστικό πούτσο με βεντούζα και ταυτόχρονη διείσδυση από μένα αλλά όταν συνέρχεται το ξανασκέφτεται. Σε διακοπές έφτασα να την πείσω αλλά δεν έκατσε από άλλους λόγους. Θα δείξει, πάντως θέλει υπομονή και επιμονή
 

AGNWSTOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
677
Πόντοι
301
Και εμείς στην ίδια φάση είμαστε! Καυλώνουμε και οι δυο στο sex, θέλουμε έναν τρίτο αλλα κάθε φορα που πάμε να ψάξουμε μου τα μασάει συνεχεια!
Δεν μου αρέσει ο ένας, δεν μου το βγάζει ο άλλος, λες και ψάχνει κανένα μοντέλο.
H πλακα είναι ότι ούτε εγώ είμαι κανένας γκόμενος.
Oποτε έχουμε κολλήσει στην συζήτηση και στο πως να βρούμε κάποιον γιατί η δίκια μου έχει Brad Pitt standards, lol!
Εσύ δεν εισαι που μιλάγαμε ινστα και τράβαγες σκριν σοτ τις φωτο που σου έστελνα;Τις ήθελε για αρχείο η γυναίκα σου;Αμφιβάλλω αν υπαρχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom