Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Το αποτέλεσμα μια συνάντησης είναι υποκειμενικό για τον καθένα.
Γιαυτό το λόγο έγραψα τα δεδομένα της συνάντησης και όχι τη γνώμη μου για το σύνολο της συνάντησης.
Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που γράφεις … εξαρτάται και τι ζητάει ο καθένας από τις συναντήσεις του
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Συναντηση με Σαμιρα απο deluxe πριν κατι μερες.
Μασαζ πολυ κατω του μετριου (εως και επικινδυνο θα ελεγα), η τυπισσα δεν το εχει καθολου.
Στα της συνεχειας μηδεν, δεν προχωραει. Συμπεριφορα ετσι κι ετσι. Απο καθαριοτητα οχι και πολυ σιγουρος.
Με τετοια τιμη θα επρεπε να ξερει τουλαχιστον πολυ καλο μασαζ.
Μηδεν μηδεν μηδεν.
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
269
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα και καλό μήνα.
kasterlopoulou .Στο instagram.Δείχνει δυνατό αλλά τις έχω στείλει 2 φορές και δεν απάντησε.Το έχει καταφέρει κανένας;Και pm όποιος θέλει.

 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Πάντα το ζητούμενο είναι το αποτέλεσμα της συνάντησης με κάθε θεραπεύτρια .., Σημαντική βέβαια κσι η εμφάνιση
Πολυ σωστός πολυ αληθινος , απο προσωπική μου εμπειρια με την Δαναη.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Συναντηση με Σαμιρα απο deluxe πριν κατι μερες.
Μασαζ πολυ κατω του μετριου (εως και επικινδυνο θα ελεγα), η τυπισσα δεν το εχει καθολου.
Στα της συνεχειας μηδεν, δεν προχωραει. Συμπεριφορα ετσι κι ετσι. Απο καθαριοτητα οχι και πολυ σιγουρος.
Με τετοια τιμη θα επρεπε να ξερει τουλαχιστον πολυ καλο μασαζ.
Μηδεν μηδεν μηδεν.
Δεν καταλαβαινω : λες οτι ΔΕΝ προχωραει. Η καθαριοτητα απο που προκυπτει; βρωμαγε απο τα ρουχα;
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
36
Like
4.541
Πόντοι
5.646
Δεν καταλαβαινω : λες οτι ΔΕΝ προχωραει. Η καθαριοτητα απο που προκυπτει; βρωμαγε απο τα ρουχα;

πράγματι απο που προκύπτει;
Συναντηση με Σαμιρα απο deluxe πριν κατι μερες.
Μασαζ πολυ κατω του μετριου (εως και επικινδυνο θα ελεγα), η τυπισσα δεν το εχει καθολου.
Στα της συνεχειας μηδεν, δεν προχωραει. Συμπεριφορα ετσι κι ετσι. Απο καθαριοτητα οχι και πολυ σιγουρος.
Με τετοια τιμη θα επρεπε να ξερει τουλαχιστον πολυ καλο μασαζ.
Μηδεν μηδεν μηδεν.

είπες στο γραφείο ότι ήταν επικίνδυνη στο μασάζ όπως λες;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Το αποτέλεσμα μια συνάντησης είναι υποκειμενικό για τον καθένα.
Γιαυτό το λόγο έγραψα τα δεδομένα της συνάντησης και όχι τη γνώμη μου για το σύνολο της συνάντησης.
Σωστά έτσι είναι
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Παντως η αληθεια ειναι οτι εχει πεσει πολυ η ποιοτητα απο τα γραφεια πι πιο ππλλες πλεον φτιαχνουν facebook instagram και προχωρανε σολο καριερα περιπτωσεις παραδειγματα απειρα νομιζα και εμας βολευει δεν αναρωτηθηκατε ποτε γιατι ξαφνικα φευγουν απο τα γραφεια ενω δουλευουν για λιγο καιρο.επισης δουλευουν μονες γιατι ρο καθαρο μασαζ το ποσο πλεον μπαινει ολο στη τσεπη χωρις τα εξτρα.αν τα βαλουμε δε χρειαζεται να τρεχουν πολυ.εχω περιπτωσεις σαν αριαδνη...τζουλη και αλλες πολλες
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Η ανδρομάχη από deluxe που έχει πάει ξέρουμε δεν αναφέρθηκε στο ρόστερ σε ερώτηση μου..
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα και καλό μήνα.
kasterlopoulou .Στο instagram.Δείχνει δυνατό αλλά τις έχω στείλει 2 φορές και δεν απάντησε.Το έχει καταφέρει κανένας;Και pm όποιος θέλει.



Ωραιο μωρο παντως
 

Liostemas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα.
Έχει κανείς εικόνα για το τι γίνεται με τα μασάζ κατοίκον στη Μύκονο?
Είναι δύσκολη η σεζόν και κάπως πρέπει να βγεί.
 

Liostemas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει το εξής φαινόμενο.
Πιθανόν να έχει συμβεί και σε σας.
Μετά από 3-4 συναντήσεις με την ίδια κοπέλα από το ίδιο γραφείο, το γραφείο ενώ στο δικό μου κινητό μου την δίνει ως μη διαθέσιμη ή ότι έχει σταματήσει,όταν καλώ από το άλλο νούμερο που δεν το χρησιμοποιώ και δεν με ξέρουν σαν πελάτη,μου την δίνουν κανονικά διαθέσιμη.
Και αυτό είναι κάτι που μου έχει συμβεί σε 3-4 γραφεία το τελευταίο διάστημα.
Γιατί το κάνουν αυτό;

Κάτι έχεις κάνει δε παίζει.
Εγω αν εχω καλή χημεία με μια κοπέλα προτιμώ να επιλέγω εκείνη που με ξέρει και την ξέρω.
Πα΄ντα με ευγένεια καθαριότητα και δε ξεπερνάς τα όποια όρια σου βάζει η κοπέλα.
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Ενα ωραιο μουνετο που χαθηκε και αυτη και τη ψαχνω ηταν η χριστινα απο athens massage
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτι έχεις κάνει δε παίζει.
Εγω αν εχω καλή χημεία με μια κοπέλα προτιμώ να επιλέγω εκείνη που με ξέρει και την ξέρω.
Πα΄ντα με ευγένεια καθαριότητα και δε ξεπερνάς τα όποια όρια σου βάζει η κοπέλα.
Ισχυει οντως κοιτανε να πλασαροθν και το νεο αιμα
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Οποιος εχει ανεξαρτητες μασατζουδες και θελει ας ερθει με πμ εχω και εγω καποιες πρωην εργαζομενες στα γνωστα σαιτ μασαζ που τωρα κανουν σολο καριερα
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Καλησπερα στη παρεα επειδη με ρωτατε για παλιες που δουλευανε σε γραφεια και τωρα κανουν σολο καριερα εγω δε προετρεψα κανεναν να ασχοληθει επειδη θελετε μασημενες πληροφοριες απλα ανεφερα οτι κανουν πελατολογιο και μετα ανεξαρτοποιουνται λογικο δεν ειναι αλλο τα λεφτα μισα μισα και αλλο ολα στη τσεπη...
Επισης δεν χρειαζεται να τρεχουν πολυ.απλα με καλη θεληση ανεφερα οποιος εχει να ανταλαξουμε καποιες μεταξυ μας..
Αυτα γιατι κατηγορατε πολυ.να σεβεστε πληροφοριες που σας δινουμε ειναι μεσα απο τα λεφτα του καθενα
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Απο vip εχει παρει κανεις κανα τεμαχιο τωρα τελευταια?
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
μπορεί να έχει αλλάξει όνομα
Σημερα ρωτησα το γραφειο και μου ειπαν οτι ειναι σε αδειουλα. Ρωτησα οταν γυρισω μετα απο καμια 10αρια μερες Αθηνα θα ειναι διαθεσιμη ? απαντησαν ...ισως. Συμπερασματα δικα σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom