Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
149
Like
144
Πόντοι
1
Και πραγματι ισχυει αυτο που λεει ο τυπος πανω, οσες ειναι καλες , δηλαδη κανουν και μασαζ + εξτρα χωρις να τα χρεωνουν ακραια, συνεχιζουν μονες τους και καλα κανουν.
Γιαυτο και παντα κασκαντερ σε καινουριες μεχρι να κατσει η καλη, αναμεσα σε παρα πολλες φολες που πρεπει να ποσταρουμε εδω για να σωζουμε κοσμο.
Φιλε εχεις δικιο εμεις λεμε τη γνωμη μας αλλα πολυ θελουν και μασημενη τροφη.και ειδικοτερα νομιζουν οτι επειδη θα πληρωσουν θα φανε με τη μια ακομα και η βιζιτα τροπο θελει
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Κύριε Ευθυμίου η χρυσάννα στο πρόσωπο διαφέρει από τις φώτο;
Πολλοί τύποι τη χαρακτηρίζουν χάλια :think:
Επίσης απο βυζί; Φυσικό; :hi:
Οχι ειναι σχεδον οπως φαινεται. Το βυζι ειναι αρκετα πειστικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξέρουμε κάτι γι αυτήν εδώ??
το παιζει ντιβα η τρωγλη
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
τιμή για
μία ώρα; τι εξτραδάκια έκανε;
120 συνολικά όλο το πρόγραμμα. 50 ευρώ είναι το μασάζ + 70 μπριζόλα. Βέβαια οι τιμές δεν είναι ίδιες πάντα στα έξτρα απόσο έχω δει και από άλλους χρήστες. Είναι overpriced γενικά η φάση. Επίσης έχω δεί+70 ή+80 να ζητάνε για μπριζόλα από το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

grigorispapapetrou2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν έχει κλείσει το oasis? Στέλνω καιρό τώρα και δεν απαντάνε. Αν ναι μήπως έχει κανένας τηλέφωνο της Ελεαννας που δούλευε εκεί?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Κύριε Ευθυμίου η χρυσάννα στο πρόσωπο διαφέρει από τις φώτο;
Πολλοί τύποι τη χαρακτηρίζουν χάλια :think:
Επίσης απο βυζί; Φυσικό; :hi:
Χτες που μιλησα στο τηλ μου πε οτι σταματησε
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
Κανένα αλάνι να έχει πάρει Χριστίνα από redmassage και να ξέρει τι παίζει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
418
Πόντοι
21
Γνωρίζει κανείς αν έχει κλείσει το oasis? Στέλνω καιρό τώρα και δεν απαντάνε. Αν ναι μήπως έχει κανένας τηλέφωνο της Ελεαννας που δούλευε εκεί?
Το Ασσίς φίλε ήτανε το ίδιο ή Ελεάννα δεν υπήρχε γραφείο από πίσω ή έλα να ήτανε και έπαιζε μπάλα έτσι. Και ναι πάπαλα
 

Vasilisperisteri

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
621
Κριτικές
28
Like
4.176
Πόντοι
2.836

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Εμένα φίλε Βασίλη δεν μου το είπανε από το τηλεφωνο αλλά για να βοηθήσω και παλί από το ινσταγκραμ της φιλης της ξανθιάς τούμπανο .Και μάλιστα πάνε σε δυο ξενοδοχεια στο πριαμο στο παγκρατι και στο πριαμο στην ηλιουπολη .Σε ευχαριστώ για την απάντηση .(καλό ηταν να πήγαιναν και λίγο παραπάνω αλλά θα ήταν περισσότερα και τα χρήματα ).
 
  • Like
Αντιδράσεις: antep

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Μήπως έχει κανένας εμπειρία με Χριστίνα από RedMassage; Δεν βρήκα κάτι στο forum. Προχωράει;

1683278876557.jpg
Καλησπέρα φιλε. Παλιότερα που είχα μιλήσει με το γραφείο τους (red+Attica) είναι στον ίδιο όμιλο, μου είχαν πει πως τα κορίτσια του red είναι πιο απελευθερωμένα. Ότι κ αν σημαίνει αυτό.. δεν έχω δοκιμάσει. Δεν γνωρίζω μέχρι που είναι πρόθυμη να φτάσει. Αμα προχωράει όμως υπολόγισε αλλα 60+ ευρουδάκια
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Όχι φίλε αντεπ και στον άλλο τον πιο γνωστό στο Παγκράτι το θυμαμαι αυτό γιατί μου απάντησε πρόσφατα .Επισης όσοι με ρωτάτε δεν έχω το τηλέφωνο της ξανθιας τούμπανο αλλά μπορώ να σας βοηθήσω με άλλο τροπο δίνοντας σας το ινστα της φίλης της και από εκεί με μήνυμα μπορείτε να συνννενοηθειτε .Μου απάντησε με ηχητικό μήνυμα .Να είστε όλοι καλά .
 

melatos2105

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
26
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλε. Παλιότερα που είχα μιλήσει με το γραφείο τους (red+Attica) είναι στον ίδιο όμιλο, μου είχαν πει πως τα κορίτσια του red είναι πιο απελευθερωμένα. Ότι κ αν σημαίνει αυτό.. δεν έχω δοκιμάσει. Δεν γνωρίζω μέχρι που είναι πρόθυμη να φτάσει. Αμα προχωράει όμως υπολόγισε αλλα 60+ ευρουδάκια
Σε ευχαριστώ πολύ.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Όχι φίλε αντεπ και στον άλλο τον πιο γνωστό στο Παγκράτι το θυμαμαι αυτό γιατί μου απάντησε πρόσφατα .Επισης όσοι με ρωτάτε δεν έχω το τηλέφωνο της ξανθιας τούμπανο αλλά μπορώ να σας βοηθήσω με άλλο τροπο δίνοντας σας το ινστα της φίλης της και από εκεί με μήνυμα μπορείτε να συνννενοηθειτε .Μου απάντησε με ηχητικό μήνυμα .Να είστε όλοι καλά .

αν μπορεις στειλε το insta της φιλης της ξανθιας

η ξανθια εβαλε προχθες φωτο απο ξακυνθο, μπας και ειναι για σεζον εκει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Αυτή η φωτογραφία κυκλοφορούσε για πολύ καιρό στο Instagram του red massage αλλά απ' ότι θυμάμαι και στο επίσημο site του γραφείου.
Πρπεει να έχει σταματήσει αυτή γιατί απτην φωτο νομίζω ότι ξέρω ποια είναι (γνωστή χορεύτρια παλια καραβάνα σε κλαμπ) με τρομερά βυζια ! Κριμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom