Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
246
Like
198
Πόντοι
1
η ροζαριο που δουλευε στο venus ξερουμε αν συνεχιζει .μετανοιωσα που δεν την πηρα παλια απο εμφανιση ηταν καλοστεκουμενη
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
246
Like
198
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα, μια γρήγορη ερώτηση, τίποτα σε πρωκτικό, είτε με πολυ καλό πρόγραμμα, είτε κοντά στο 50άρικο παίζει στις μέρες μας; Η μόνο στα τρίδυμα;
θα σου ελεγα την καρλα-καρολινα στη φριξου εκει που δουλευευε παλια η νικολ . Παλια γαι πρωκτικο επαιρνε 60 τωρα δε ξερω απο εμφανιση ενα 8ρακι απο υπηρεσιες κλαφτα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Άσχετο, με την γαλήνη τι έχει έγινε; Θυμάμαι παλιά γινόταν πανικός για αυτήν. θα μπορούσα να πω ότι κάποια στιγμή πλησίασε τον ντόρο που γίνεται τώρα με την λαρά ( πριν μερικούς μήνες), αν και προσωπικά καναδυο φορές που πείρα την γαλήνη δεν εντυπωσιάστηκα. Γιατί τέτοιος ξεπεσμός πλέον;
Γιατί μάλλον έκοψε τα εξτραδακια :wink:
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι & συναθλητές σας έχω ερώτηση....έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια από την τελευταία μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη...σε λίγες μέρες θα κάνω ένα πέρασμα πρωινής βάρδιας στο οποίο για άλλη μια φορά θα ψάξω για έξτρα κιλά και κυβικά...θυμάμαι μία στο freehouse...αν κάποιος έχει τσεκάρει πρωινή παχουλή ή και σουπερ έξτρα παχουλή ας αφήσει εδώ καμιά λεπτομέρεια μήπως γλιτώσω το πολύ και άδικο τριγύρισμα!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Συνάδελφοι & συναθλητές σας έχω ερώτηση....έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια από την τελευταία μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη...σε λίγες μέρες θα κάνω ένα πέρασμα πρωινής βάρδιας στο οποίο για άλλη μια φορά θα ψάξω για έξτρα κιλά και κυβικά...θυμάμαι μία στο freehouse...αν κάποιος έχει τσεκάρει πρωινή παχουλή ή και σουπερ έξτρα παχουλή ας αφήσει εδώ καμιά λεπτομέρεια μήπως γλιτώσω το πολύ και άδικο τριγύρισμα!
Θα πηδηξεις η θα παλέψεις?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Ό,τι κάτσει πρώτο...παρόλα αυτά συναγωνιστή μπορείς να βοηθήσεις?
Βεβαίως!Τamam για σένα!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.572
Πόντοι
4.766
Συνάδελφοι & συναθλητές σας έχω ερώτηση....έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια από την τελευταία μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη...σε λίγες μέρες θα κάνω ένα πέρασμα πρωινής βάρδιας στο οποίο για άλλη μια φορά θα ψάξω για έξτρα κιλά και κυβικά...θυμάμαι μία στο freehouse...αν κάποιος έχει τσεκάρει πρωινή παχουλή ή και σουπερ έξτρα παχουλή ας αφήσει εδώ καμιά λεπτομέρεια μήπως γλιτώσω το πολύ και άδικο τριγύρισμα!
Τέτοια είναι η Χριστίνα στο inside.... έχει βάλει πολλά κιλά πλέον...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά το πράγμα είναι απλό...
Είναι μεγάλη Τρίτη,η κίνηση είναι υποτονικη και την ίδια στιγμή σε άλλα δέκα σπίτια προσφέρουν το συγκεκριμένο πρόγραμμα στα 50ε... Η κοπέλα δεν είναι καμιά μουνάρα που θα την δεις και θα πεις θα δώσω όσα ζητήσει οπότε πολύ χαλαρά είπα την τσατσα αν αφήνει στα 60 το γυμνό με 69 που πάλι είναι πολλά για τη συγκεκριμένη... Και το δέχτηκε αμέσως. Τώρα αν αυτές δε συνεννοήθηκαν αυτό δε σημαίνει ότι εγώ πάω στα μπουρδελα και κάνω παζάρια και περιμένω το κάτι παραπάνω και αν δε το πάρω μαυριζω την κοπέλα όπως μου έγραψε ο argyrotoxos και με νευρίασε.
Συμφωνήσαμε στα 60ε αλλά εγώ δε πήρα αυτό που πλήρωσα... Τέλος

Και για όσους δε θυμούνται ή απλά δε γνωρίζουν επειδή είναι άσχετοι όταν άνοιξε το νilla erotica που ήταν όλο το μαγαζί μαζί με το σημερινό red light και στη συνέχεια επεκτάθηκε σαν αλυσίδα, πράγματι ήταν και ο χώρος εντυπωσιακός αλλά και οι κοπέλες μετρουσαν στο σαλόνι. Έβλεπες τη Μαντυ στο σαλόνι και ξεχώριζε από το το μέσο όρο... Έβλεπες την Αντριανα και έλεγες ναι θα πληρώσω κάτι παραπάνω... Έβλεπες αργότερα την Καντυ... Κάτι Πολωνες ξέρω γώ...
Τώρα πλέον η συγκεκριμενη αλυσίδα είναι υπερτιμημενη χωρίς να προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο.
Τώρα που πήγα και την είδα... Και τα 60 που συμφώνησες ήταν πολλά για τη συγκεκριμένη.... Όσο υποτιμητικό και αν ακούγεται, 50 και πολλά ήταν...... Πήγα την είδα, έκανα μεταβολή και έφυγα......
Σε καταλαβαίνω......
Πάμε παρακάτω....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Συνάδελφοι & συναθλητές σας έχω ερώτηση....έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια από την τελευταία μου επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη...σε λίγες μέρες θα κάνω ένα πέρασμα πρωινής βάρδιας στο οποίο για άλλη μια φορά θα ψάξω για έξτρα κιλά και κυβικά...θυμάμαι μία στο freehouse...αν κάποιος έχει τσεκάρει πρωινή παχουλή ή και σουπερ έξτρα παχουλή ας αφήσει εδώ καμιά λεπτομέρεια μήπως γλιτώσω το πολύ και άδικο τριγύρισμα!
Μαρία από τη Μολδαβία στο Λας Βέγκας.... Στο βάθος αριστερά όπως βλέπεις τα σπίτια... Η κοπέλα είναι όμορφη, αλλά πλέον είναι δύο φορές όπως ήταν πριν..... Πήγαινε, καλή ήταν στις υπηρεσίες της, όμορφη είναι και τώρα, απλά είναι πιο στρογγυλη.....απλά ήταν βράδυ μετά της 7
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Μόνο Μολδαβή δεν είναι, όπως και άλλη μία που δουλεύει στο Ν.Ουρανου24 με γυαλιά που δηλώνει Ιταλία αλλά είναι Ρουμάνα, μην τρώτε το παραμύθι όχι ότι είναι κάτι σοβαρό αλλά τεσπαντων.
Κανένας δεν τρώει παραμύθι.... Ποσώς με ενδιαφέρει αν είναι από Ρουμανία, Αλβανία η Μολδαβία. Αν όχι όλοι τουλάχιστον οι περισσότεροι που παρακολουθούν το συγκεκριμένο νήμα την ξέρουν ως Μαρία η Μολδαβή..... Οπότε δεν έχει ουσία να πετάξω εγώ καμία εξυπνάδα και να πω..... Η Μαρία που είναι από την Αλβανία.....
Αφού ακριβώς δεν είναι κάτι σοβαρό, πάμε παρακάτω....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.161
Like
8.245
Πόντοι
2.356
Μόνο Μολδαβή δεν είναι, όπως και άλλη μία που δουλεύει στο Ν.Ουρανου24 με γυαλιά που δηλώνει Ιταλία αλλά είναι Ρουμάνα, μην τρώτε το παραμύθι όχι ότι είναι κάτι σοβαρό αλλά τεσπαντων.
Υπάρχει κάποιος πού τον νοιάζει από πού είναι η πουτάνα κ όχι τι παιχνίδι κάνει δε νομίζω οπότε από οπού θέλει ας είναι κ ας νομίζουν ότι μας παραμυθιαζουν λίγο μας ενδιαφέρει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.649
Κριτικές
22
Like
6.952
Πόντοι
3.346
Περασα απο Ριτα..τα ιδια με πλαστικα βυζια, που φαινεται οτι εγινε καλη δουλεια,αλλα εμενα δεν με συγκινουν... σαν πετρα ειναι
και δεν ειναι πολυ μεγαλα..νορμαλ θα ελεγα.
Εμφανιση οπως ηταν, εκτος βυζους..Ελληνικα δεν εμαθε, οσα ηξερε και λιγοτερα :grin: για 30 καλη ειναι..ως εκει.
Για οσους δεν την ξερουν..αν ψαχνετε εμφανισημη προς περαστε, αν θελετε καλες επιδοσης χωρις βιασυνες.. ορματε!

Επισης ειδα σαμπρινα με τατουαζ στο λας βεγκας..δεν μ αρεσει..ασε που εχει λιγο αγριοφατσα..λογικα ρωσοποντια ειναι.
και διπλα το πιπινακι..τωρα ξεχασα πως την λενε..εχει ωραιο βυζακι παντως!
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Περασα απο Ριτα..τα ιδια με πλαστικα βυζια, που φαινεται οτι εγινε καλη δουλεια,αλλα εμενα δεν με συγκινουν... σαν πετρα ειναι
και δεν ειναι πολυ μεγαλα..νορμαλ θα ελεγα.
Εμφανιση οπως ηταν, εκτος βυζους..Ελληνικα δεν εμαθε, οσα ηξερε και λιγοτερα :grin: για 30 καλη ειναι..ως εκει.
Για οσους δεν την ξερουν..αν ψαχνετε εμφανισημη προς περαστε, αν θελετε καλες επιδοσης χωρις βιασυνες.. ορματε!

Επισης ειδα σαμπρινα με τατουαζ στο λας βεγκας..δεν μ αρεσει..ασε που εχει λιγο αγριοφατσα..λογικα ρωσοποντια ειναι.
και διπλα το πιπινακι..τωρα ξεχασα πως την λενε..εχει ωραιο βυζακι παντως!
Το πιπινάκι λέγεται Χριστίνα. Από Γεωργία η Αρμενία!

Λύστε μια απορία όμως ρε παιδιά.. μέχρι τη μεγάλη εβδομάδα πρωινή Βάρδια στο medusa. Πέρασα 2-3 φορές και δεν την πήρα,και το σκύλο μετάνιωσα. μιλούσε μόνο αγγλικά, ξανθιά, μετρίου αναστήματος και γύρω στα 35. για περίπου δύο βδομάδες υπολογίζω δουλευε πρωινά. ξέρουμε πως την λένε και που βρίσκεται? Η Τσατσα της ήταν μελαχρινή Και πολύ πρόσχαρη λέγοντας χαρακτηριστικά «είναι καλό να γυρνάτε σε όλα τα μπουρδέλα και να βλέπετε» και τέτοια παίζοντας το καλή. Γιατί από χθες δεν την βρίσκω και η νέα τσατσά δε βοηθάει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.649
Κριτικές
22
Like
6.952
Πόντοι
3.346
Υπάρχει κάποιος πού τον νοιάζει από πού είναι η πουτάνα κ όχι τι παιχνίδι κάνει δε νομίζω οπότε από οπού θέλει ας είναι κ ας νομίζουν ότι μας παραμυθιαζουν λίγο μας ενδιαφέρει
Κι ομως αυτοι σκεφτονται διαφορετικα..σου λεει και ενας πελατης παραπανω να περασει, λογο οτι δεν ειπα οτι ειναι αλβανιδα π.χ αλλα Ελληνιδα..κερδος ειναι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.649
Κριτικές
22
Like
6.952
Πόντοι
3.346
Το πιπινάκι λέγεται Χριστίνα. Από Γεωργία η Αρμενία!

Λύστε μια απορία όμως ρε παιδιά.. μέχρι τη μεγάλη εβδομάδα πρωινή Βάρδια στο medusa. Πέρασα 2-3 φορές και δεν την πήρα,και το σκύλο μετάνιωσα. μιλούσε μόνο αγγλικά, ξανθιά, μετρίου αναστήματος και γύρω στα 35. για περίπου δύο βδομάδες υπολογίζω δουλευε πρωινά. ξέρουμε πως την λένε και που βρίσκεται? Η Τσατσα της ήταν μελαχρινή Και πολύ πρόσχαρη λέγοντας χαρακτηριστικά «είναι καλό να γυρνάτε σε όλα τα μπουρδέλα και να βλέπετε» και τέτοια παίζοντας το καλή. Γιατί από χθες δεν την βρίσκω και η νέα τσατσά δε βοηθάει
Αυτη που μοιαζει με χωριατοπουλα λεω..θα εχει κανα δυο χρονια και παραπανω στην πολη. Θα κοιταξω το παλιο μ προφιλ..νομιζω την εχω παρει πριν χρονια.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Αυτη που μοιαζει με χωριατοπουλα λεω..θα εχει κανα δυο χρονια και παραπανω στην πολη. Θα κοιταξω το παλιο μ προφιλ..νομιζω την εχω παρει πριν χρονια.
Μπράβο ρε συνάδελφε κανένα Ψυχικό γιατί το σκέφτομαι εντονα από χθες αυτή τη χωριατοπούλα!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.649
Κριτικές
22
Like
6.952
Πόντοι
3.346
Μπράβο ρε συνάδελφε κανένα Ψυχικό γιατί το σκέφτομαι εντονα από χθες αυτή τη χωριατοπούλα!
Δεν την εχω σε κριτικες...αλλα θυμαμαι οτι περασα μαζι της. Τεσπα, καλη θυμαμαι ηταν..πετιτ φαση με ωραια στηθη..παντως κρατα κι αυτο..πριν καιρο σε μια τσαρκα μου την ειχα πετυχει κατω απο το λας βεγκας..εκανε βολτα το σκυλι της και την ειδα απο κοντα ηταν αβαφη και στο προσωπο ειχε πολλα σπυρια..σημερα με το μεικ απ δεν φαινοταν τιποτα.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Δεν την εχω σε κριτικες...αλλα θυμαμαι οτι περασα μαζι της. Τεσπα, καλη θυμαμαι ηταν..πετιτ φαση με ωραια στηθη..παντως κρατα κι αυτο..πριν καιρο σε μια τσαρκα μου την ειχα πετυχει κατω απο το λας βεγκας..εκανε βολτα το σκυλι της και την ειδα απο κοντα ηταν αβαφη και στο προσωπο ειχε πολλα σπυρια..σημερα με το μεικ απ δεν φαινοταν τιποτα.
Δες inbox
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.239
Like
1.312
Πόντοι
266
Περασα απο Ριτα..τα ιδια με πλαστικα βυζια, που φαινεται οτι εγινε καλη δουλεια,αλλα εμενα δεν με συγκινουν... σαν πετρα ειναι
και δεν ειναι πολυ μεγαλα..νορμαλ θα ελεγα.
Εμφανιση οπως ηταν, εκτος βυζους..Ελληνικα δεν εμαθε, οσα ηξερε και λιγοτερα :grin: για 30 καλη ειναι..ως εκει.
Για οσους δεν την ξερουν..αν ψαχνετε εμφανισημη προς περαστε, αν θελετε καλες επιδοσης χωρις βιασυνες.. ορματε!

Επισης ειδα σαμπρινα με τατουαζ στο λας βεγκας..δεν μ αρεσει..ασε που εχει λιγο αγριοφατσα..λογικα ρωσοποντια ειναι.
και διπλα το πιπινακι..τωρα ξεχασα πως την λενε..εχει ωραιο βυζακι παντως!
Πρωί η βράδυ είναι η ριτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom