Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Εκτος απο τις fake π το χουν ξεφτιλισει ειδικα τους τελευταιους 2 μηνες με τις νεες αφιξεις ( γνωμη μ ειναι οτι ειδαν οτι βαζουν λιγοτερα χρηματα κ οι αντρες πλεον γτ ξενερωσαν κ πανε να ρεφαρουν με τυρακι ) υπαρχουν κ πολλες π ειναι στανταρ πωλητριες . Ξερω προσωπικα γκομενα που την εχω δει μεσα και μου ειπε απο κοντα οτι εχει το account μονο για τα λουνς και δε βγαινει απο διαδικτυο ποτε . Χθες αποφασισα κ εστειλα στον manplay απο εδω σε πμ για μια που ξερω οτι δεν ειναι fake επισης . Φιλε hercules θελει γερο ποσο να σπρωξεις αλλα πλεον δε ξερω αν αξιζει η αναλογια χρηματος και χρονου π θα διαθεσεις , για μενα οχι προσωπικα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Εκτος απο τις fake π το χουν ξεφτιλισει ειδικα τους τελευταιους 2 μηνες με τις νεες αφιξεις ( γνωμη μ ειναι οτι ειδαν οτι βαζουν λιγοτερα χρηματα κ οι αντρες πλεον γτ ξενερωσαν κ πανε να ρεφαρουν με τυρακι ) υπαρχουν κ πολλες π ειναι στανταρ πωλητριες . Ξερω προσωπικα γκομενα που την εχω δει μεσα και μου ειπε απο κοντα οτι εχει το account μονο για τα λουνς και δε βγαινει απο διαδικτυο ποτε . Χθες αποφασισα κ εστειλα στον manplay απο εδω σε πμ για μια που ξερω οτι δεν ειναι fake επισης . Φιλε hercules θελει γερο ποσο να σπρωξεις αλλα πλεον δε ξερω αν αξιζει η αναλογια χρηματος και χρονου π θα διαθεσεις , για μενα οχι προσωπικα
Παντως και σε πολυ μεγαλυτερα Sites Sugar που υπαρχουν οι επιτυχιες ειναι ελαχιστες
Για να μην πω και... καθολου
Αναφερομενος παντα για Sugar καταστασεις για τιποτα ...αλλο
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Παντως και σε πολυ μεγαλυτερα Sites Sugar που υπαρχουν οι επιτυχιες ειναι ελαχιστες
Για να μην πω και... καθολου
Αναφερομενος παντα για Sugar καταστασεις για τιποτα ...αλλο
Δεν ειναι θεμα επιτυχιων το προβλημα . Αυτο ειναι θεμιτο , μπορει να καταφερεις να ριξεις μια , πολλες ή και καμια αυτα ολα στο παιχνιδι ειναι ποσο καλα το παιζεις κ η εμφανιση σ κ ποσα εισαι διατεθειμενος να σκασεις κ.α. Το θεμα ειναι οτι δε μπορει να βαρας τετοιες χρεωσεις και να χεις τοσα fake accounts για να τρωνε λουνς . Μου πλασαρεσαι σα premium site π επαληθευεις καθε λογαριασμο . Μεγαλα site αντιστοιχα σε Αγγλια κ Αμερικη εχουν πολυ αυστηρο policy με reports π λαμβανουν αμεσα υποψιν . Εχω 3 accounts , το ενα στο επιπεδο του βασιλια για να μπορω να επαληθευω κ να ξεσκαρταρω τις fake . Αυτα θα πρεπε να ναι δεδομενα οταν τα απρωχνεις χοντρα . Πλεον ελαχιστα ασχολουμαι
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Δεν ειναι θεμα επιτυχιων το προβλημα . Αυτο ειναι θεμιτο , μπορει να καταφερεις να ριξεις μια , πολλες ή και καμια αυτα ολα στο παιχνιδι ειναι ποσο καλα το παιζεις κ η εμφανιση σ κ ποσα εισαι διατεθειμενος να σκασεις κ.α. Το θεμα ειναι οτι δε μπορει να βαρας τετοιες χρεωσεις και να χεις τοσα fake accounts για να τρωνε λουνς . Μου πλασαρεσαι σα premium site π επαληθευεις καθε λογαριασμο . Μεγαλα site αντιστοιχα σε Αγγλια κ Αμερικη εχουν πολυ αυστηρο policy με reports π λαμβανουν αμεσα υποψιν . Εχω 3 accounts , το ενα στο επιπεδο του βασιλια για να μπορω να επαληθευω κ να ξεσκαρταρω τις fake . Αυτα θα πρεπε να ναι δεδομενα οταν τα απρωχνεις χοντρα . Πλεον ελαχιστα ασχολουμαι
Αυτο ειναι το μονο σιγουρο που λες για αυτο τον λογο "Βαζουμε" χρονο και λεμε 2 πραγματα
Για καποιους που νομιζουν οτι τα ξερουν η αντιθετα για καποιους που δεν τα ξερουν καθολου
Ειναι πολυ ευκολο απο τον καναπε μονο να διαβαζουμε χωρις ποτε να παιρνουμε θεση σε τιποτα
Και οταν παρουμε θεση θα ειναι μονο για κριτικη προς τα ...γραφομενα και τιποτα αλλο
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Παντως και σε πολυ μεγαλυτερα Sites Sugar που υπαρχουν οι επιτυχιες ειναι ελαχιστες
Για να μην πω και... καθολου
Αναφερομενος παντα για Sugar καταστασεις για τιποτα ...αλλο
Και για να σε προλαβω φιλε smartboy εχω περασει κ καλα απο το site κ εχω φαει κ καλα κομματια δε θα πω ψεμματα . Δεν εχω θεμα να τα σκασω ουτε να παλεψω να βγαλω μια γκομενα κ να μη τα καταφερω . Ουτε κ με τις πωλητριες προσωπικα . Θεμα να μιλαω με fake κ με μουσατους ομως οταν τα ακουμπαω χοντρα εχω
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Και για να σε προλαβω φιλε smartboy εχω περασει κ καλα απο το site κ εχω φαει κ καλα κομματια δε θα πω ψεμματα . Δεν εχω θεμα να τα σκασω ουτε να παλεψω να βγαλω μια γκομενα κ να μη τα καταφερω . Ουτε κ με τις πωλητριες προσωπικα . Θεμα να μιλαω με fake κ με μουσατους εχω οταν τα ακουμπαω χοντρα εχω
Ε... καλα σε αυτο και ποιος δεν εχει προβλημα Νομιζω οτι το κυριο συστατικο της αποτυχιας
Ειναι να μιλαμε με... Θειες η Θειους χαχαχα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Maraki28,28 Thessaloniki New User Αυτη ειναι και στο Seeking
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
216
Κριτικές
2
Like
619
Πόντοι
301
Maraki28,28 Thessaloniki New User Αυτη ειναι και στο Seeking
Fake photo, εγώ τη ρώτησα αν είναι αληθινές οι φωτό,μου είπε όχι και μου έστειλε αληθινές. Είναι νομίζω πιο ωραία από την κοπέλα της φωτό και έχει τεράστιο στήθος, για τους λάτρεις του είδους....
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Fake photo, εγώ τη ρώτησα αν είναι αληθινές οι φωτό,μου είπε όχι και μου έστειλε αληθινές. Είναι νομίζω πιο ωραία από την κοπέλα της φωτό και έχει τεράστιο στήθος, για τους λάτρεις του είδους....
Βυζαρου λοιπον το Maraki28,28 Ωραια!!
 

manplay1985

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
98
Like
106
Πόντοι
0
καλησπερα τι κανεις? Είσαι καιρό σε αυτό το site? εγω λίγες ήμερες μετράω,ειμαι η ..... φοιτήτρια δινω δηλαδη καποια μαθηματα ακομα και ασχολουμε με ενα μπλοκ για ταξιδια.μπηκα για μια ομορφη γνωριμια. 6η φορα τα ιδια!!!!Τουλαχιστον φτιαξε τους τονους και τα ορθογραφικα γ@μω!Ελεος με το Σανο
 

manplay1985

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
98
Like
106
Πόντοι
0
ΥΓ.Μας εχει παρει τα σωβρακα η Θεσσαλονικη καλα την λενε ερωτικη πολη.Αθηνα ψαχνουμε βελονες στα αχυρα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Fenia_Kp,24 Athens New User Μακρια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Alexandra_01,30 Athens New User Μακρια...
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Μιλαμε πραγματικα σε παρακμη Full δεν υπαρχει αυτο το πραγμα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Και τα χιλιαρικα απο τις πιστωτικες ...αερα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Με New users σταματησα πια να μιλαω ειναι πραγματικα βαρετες (Οχι οτι οι αλλες δεν ειναι Αλλα λεμε τωρα χαχα)
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Η αλλη εστελνε 3-4 Photos κολλητα χωρις να ξερεις... ουτε το ονομα της χαχα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
E...Χριστουγεννα ερχονται γιορτες πολλα εξοδα τελη κυκλοφοριας
Εφορια... πετρελαιο...και τοσα ακομα χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom