Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.644
Κριτικές
190
Like
48.823
Πόντοι
41.443

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Ίριδα ξανά από Diamonds. Όπως και την προηγούμενη φορά ευγενική και καθαρή, κάναμε μπάνιο και περάσαμε στο δωμάτιο. Της ζήτησα να κάνει λίγο πιο δυνατό μασάζ αυτή την φορά, κάτι που έκανε, μέτριο και λίγο παραπάνω, αλλά σίγουρα καλύτερο από την προηγούμενη φορά. Μετά από λίγο ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, μάλιστα έκανε αρκετά παιχνίδια πρώτα πριν ξεκινήσει στοματικό, όπως να παίζει με το κεφάλι με τα δάχτυλα της και μετά με τα πόδια της, κάτι που έκανε αρκετά καλά, δεν το έχω ξανακάνει. Μετά βαθιά πίπα που πήρε αρκετή ώρα και στο τέλος κατέθεσα. Κάναμε πάλι το μπανάκι μας. Σε όλη την διάρκεια ήταν πολύ πρόθυμη και άνετη σε αγγίγματα, γενικά πέρασα καλά! Κόστος 80 ευρώ + 30

Την επόμενη φορά θέλω να δοκιμάσω Τεα από το γραφείο και μου έχει μπει και στο μυαλό το Crystal Massage για nuru, θα ενημερώσω όταν έχω καινούργια εμπειρία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Το είχα ρωτήσει και λίγες σελίδες πιο πριν η νινα δουλεύει ακόμα στο αρτ Μασαζ (γιατί δεν την βλέπω στην σελίδα του Μασαζ ).Να είστε όλοι καλά
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Το είχα ρωτήσει και λίγες σελίδες πιο πριν η νινα δουλεύει ακόμα στο αρτ Μασαζ (γιατί δεν την βλέπω στην σελίδα του Μασαζ ).Να είστε όλοι καλά
Λίγα ραντεβού με παλιούς πελάτες του γραφείου. Στείλε στο Viber και ζήτησε την. Κατά τη γνώμη μου όμως δεν αξίζει τόσα χρήματα που ζητάει. Μασάζ δεν κάνει και στο παρασύνθημα ο τιμοκατάλογος είναι ανάλογα την μέρα.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Σε ευχαριστω πολύ Ολντ ντογκ για την πληροφορία . (είσαι από τα καλύτερα παιδιά που έχω γνωρίσει στο φόρουμ ).
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Λίγα ραντεβού με παλιούς πελάτες του γραφείου. Στείλε στο Viber και ζήτησε την. Κατά τη γνώμη μου όμως δεν αξίζει τόσα χρήματα που ζητάει. Μασάζ δεν κάνει και στο παρασύνθημα ο τιμοκατάλογος είναι ανάλογα την μέρα.
Επίσης έπαιζε και με ένα προσωπικό της νούμερο viber,,, που μάλλον σταμάτησε...Φαίνεται ανενεργό αρκετό καιρό.. οπότε επικοινωνία με γραφείο.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλημερα κ καλή εβδομάδα σε όλα τα μέλη

απολαύστε χαλαρωτικό επαγγελματικό μασάζ σε όλο το σώμα με όλα τα είδη μασάζ
Με τις πιο όμορφες Ελληνίδες αισθητικούς να έρχονται στο χώρο σας σε όλη τη Αθήνα και τον Πειραιά

Vip massage

τηλ : 698 0 280270

Viber : 6980972778


σας περιμένω για περισσότερες πληροφορίες στο viber

Κάθε μήνα έχουμε νέες θεραπεύτριες μασάζ
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Συνάντηση με την Ίριδα ξανά από Diamonds. Όπως και την προηγούμενη φορά ευγενική και καθαρή, κάναμε μπάνιο και περάσαμε στο δωμάτιο. Της ζήτησα να κάνει λίγο πιο δυνατό μασάζ αυτή την φορά, κάτι που έκανε, μέτριο και λίγο παραπάνω, αλλά σίγουρα καλύτερο από την προηγούμενη φορά. Μετά από λίγο ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, μάλιστα έκανε αρκετά παιχνίδια πρώτα πριν ξεκινήσει στοματικό, όπως να παίζει με το κεφάλι με τα δάχτυλα της και μετά με τα πόδια της, κάτι που έκανε αρκετά καλά, δεν το έχω ξανακάνει. Μετά βαθιά πίπα που πήρε αρκετή ώρα και στο τέλος κατέθεσα. Κάναμε πάλι το μπανάκι μας. Σε όλη την διάρκεια ήταν πολύ πρόθυμη και άνετη σε αγγίγματα, γενικά πέρασα καλά! Κόστος 80 ευρώ + 30

Την επόμενη φορά θέλω να δοκιμάσω Τεα από το γραφείο και μου έχει μπει και στο μυαλό το Crystal Massage για nuru, θα ενημερώσω όταν έχω καινούργια εμπειρία.
Ωραία η πρόσφατη κριτική σου φίλε και επιβεβαιώνεις τις καλύτερες υπηρεσίες της Ίριδας στο Diamonds της Τεας σε σχέση με την προηγούμενη εμπειρια της !
Φαίνεται ότι μερικές φορές η αλλαγή γραφείου , νοοτροπίας και με την σωστή καθοδήγηση αλλάζει προς το θετικό την κάθε θεραπεύτρια και αναδεικνύει τον καλύτερο εαυτό της σε όφελος των πελατών και φίλων …
Η Τεα από οτι φαίνεται προσαρμόζει τα κορίτσια της στα δικά της στάνταρ για υπηρεσίες και απόλαυση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει κάποιος συναγωνιστής δοκιμάσει με σταυρινα από art massage?
Απάντηση και με πμ
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Παίδες Βικτωρία από deluxe φαίνεται όμορφη.Ειναι όπως στη φωτο; Γνωρίζουμε;
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
καλημερα συναθλητες .... να γραψω και εγω δυο τρια πραγματακια για τις τελευταιες μου εμπειριες
1. χριστινα απο οσμοσε - γενικα πολυ ευχαριστο ατομο καλο σοσιαλ χιουμορακι και όλα τελεια ... τωρα στο θεμα του μασαζ την πρωτη φορα που την πηρα εκανε ενα στοιχειωδες χαιδεμα σε ολο το σωμα κανα τεταρτο ... (την δευτερη φορα που την πηρα ηταν πιο ξεπετα σε αυτο το κομματι και ηθελε να παει παρακατω) ... ενταξει το γραφειο το ξερουμε για τις υπηρεσιες και ολα καλα ... δεκτικη η κοπελα πετιτ ωραιο στηθος και γενικα σωμα και δεν λεει σε κατι οχι ... οποτε όποιος πιστός ας προσέλθει

2. νινα απο αρτ - τα έχουν γραψει οι περισσοτεροι απλα πιο πολυ απο περιεργεια την πηρα ... ωραιο κορίτσι , καλο σωμα (το περιμενα καλυτερο από τις περιγραφές) αλλα οπως εχουν πει και οι πιο πολλοι ειναι αρπακτικο και πονηρη , αν της το κοψεις νωρις τον αερα παει με τα νερα σου ... (γενικα μεγαλη ψωλα απο τον τροπο που κινειται και μιλαει και εχει και μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της)... σε εμενα εκανε ενα 25 λεπτο μασαζ και μετα ενα φραπεδακι ....

3. ισμηνη απο vip - ηταν για εμενα η ευχαριστη εκπληξη , φοβερο τυπακι στην επικοινωνια , πρεπει να ειναι και καλο παιδι, γενικα στο μασαζ τρια σκαλια ανωτερη απο οσες εχω παρει εως τωρα . εκανε κανα 40λεπτο τουλαχιστον μασαζ και μετα φοβερη και στη εκτονωση ... συνισταται με 1000 η τυπισσα

4. αννιτα απο velvet - περιποιημενο μιλφακι με τιμιο μασαζ , της αρεσει να ασχολειται για να σε χαλαρωσει (στο κομματι του μασαζ) ... τωρα για τα περαιτερω δεν το εχει με τιποτα καλα καλα δεν ξερει να χτυπαει φραπε γενικα ειναι πολυ μαγκωμενη και σφιγμενη ... οποιος ομως θελει μασαζ σε ρυθμους χαλρωτικους και λιγο περισσοτερο (στα ορια του αθλητικου) να την δοκιμασει ...

5. χριστινα απο deluxe - ομορφο κοριτσι ωραιο σωματακι , με πολυ τιμια προσπαθεια στο μασαζ (εκανε παραπανω απο 40 λεπτα) .. δεν πηρα κατι παραπανω λογω χρονου γιατι επρεπε να φυγει αλλα εκτιμω πως προχωραει σε φραπε τουλαχιστον (αν καποιος εχει εμπειρια ας μας διαφωτίσει).

αυτα για τωρα

να κανω και εγω δυο ερωτησεις

1) χρυση απο vip παιζει ακομη η τελος ?
2) τανια απο deluxe εχει δοκιμαστει απο καποιον?
3) χριστινα απο deluxe προχωραει ? το χει?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
καλημερα συναθλητες .... να γραψω και εγω δυο τρια πραγματακια για τις τελευταιες μου εμπειριες


1) χρυση απο vip παιζει ακομη η τελος ?

Παίκτη ωραία ενημέρωση!

Την Χρυσή είναι δύσκολο να την πετύχεις τελευταία στιγμή.

Νομίζω έχει περιορίσει κάπως τις ώρες της.

Την είδα πριν κανα 20ημερο αν δεν κάνω λάθος, οπότε δεν νομίζω να πρόλαβε να σταματήσει.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
καλημερα συναθλητες .... να γραψω και εγω δυο τρια πραγματακια για τις τελευταιες μου εμπειριες
1. χριστινα απο οσμοσε - γενικα πολυ ευχαριστο ατομο καλο σοσιαλ χιουμορακι και όλα τελεια ... τωρα στο θεμα του μασαζ την πρωτη φορα που την πηρα εκανε ενα στοιχειωδες χαιδεμα σε ολο το σωμα κανα τεταρτο ... (την δευτερη φορα που την πηρα ηταν πιο ξεπετα σε αυτο το κομματι και ηθελε να παει παρακατω) ... ενταξει το γραφειο το ξερουμε για τις υπηρεσιες και ολα καλα ... δεκτικη η κοπελα πετιτ ωραιο στηθος και γενικα σωμα και δεν λεει σε κατι οχι ... οποτε όποιος πιστός ας προσέλθει

2. νινα απο αρτ - τα έχουν γραψει οι περισσοτεροι απλα πιο πολυ απο περιεργεια την πηρα ... ωραιο κορίτσι , καλο σωμα (το περιμενα καλυτερο από τις περιγραφές) αλλα οπως εχουν πει και οι πιο πολλοι ειναι αρπακτικο και πονηρη , αν της το κοψεις νωρις τον αερα παει με τα νερα σου ... (γενικα μεγαλη ψωλα απο τον τροπο που κινειται και μιλαει και εχει και μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της)... σε εμενα εκανε ενα 25 λεπτο μασαζ και μετα ενα φραπεδακι ....

3. ισμηνη απο vip - ηταν για εμενα η ευχαριστη εκπληξη , φοβερο τυπακι στην επικοινωνια , πρεπει να ειναι και καλο παιδι, γενικα στο μασαζ τρια σκαλια ανωτερη απο οσες εχω παρει εως τωρα . εκανε κανα 40λεπτο τουλαχιστον μασαζ και μετα φοβερη και στη εκτονωση ... συνισταται με 1000 η τυπισσα

4. αννιτα απο velvet - περιποιημενο μιλφακι με τιμιο μασαζ , της αρεσει να ασχολειται για να σε χαλαρωσει (στο κομματι του μασαζ) ... τωρα για τα περαιτερω δεν το εχει με τιποτα καλα καλα δεν ξερει να χτυπαει φραπε γενικα ειναι πολυ μαγκωμενη και σφιγμενη ... οποιος ομως θελει μασαζ σε ρυθμους χαλρωτικους και λιγο περισσοτερο (στα ορια του αθλητικου) να την δοκιμασει ...

5. χριστινα απο deluxe - ομορφο κοριτσι ωραιο σωματακι , με πολυ τιμια προσπαθεια στο μασαζ (εκανε παραπανω απο 40 λεπτα) .. δεν πηρα κατι παραπανω λογω χρονου γιατι επρεπε να φυγει αλλα εκτιμω πως προχωραει σε φραπε τουλαχιστον (αν καποιος εχει εμπειρια ας μας διαφωτίσει).

αυτα για τωρα

να κανω και εγω δυο ερωτησεις

1) χρυση απο vip παιζει ακομη η τελος ?
2) τανια απο deluxe εχει δοκιμαστει απο καποιον?
3) χριστινα απο deluxe προχωραει ? το χει?
Ενδιαφέρουσα η κατάθεση της εμπειρίας σου με τα κορίτσια φίλε !
Μια ερώτηση προκύπτει από την Χριστίνα deluxe … γιατί έπρεπε να φύγει στα 40 λεπτα ? Είχες κλείσει μια ωρα ή μισή ??
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Ενδιαφέρουσα η κατάθεση της εμπειρίας σου με τα κορίτσια φίλε !
Μια ερώτηση προκύπτει από την Χριστίνα deluxe … γιατί έπρεπε να φύγει στα 40 λεπτα ? Είχες κλείσει μια ωρα ή μισή ??
μια ωρα ειχα κλεισει απλα εγω το καθυστερησα λιγο με μπλα μπλα κλπ να ξεκινησουμε
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
μια ωρα ειχα κλεισει απλα εγω το καθυστερησα λιγο με μπλα μπλα κλπ να ξεκινησουμε
Καλή η εξήγηση σου για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις ως προς τήρηση ωραρίου και υπηρεσιών ,…όμορφη φαίνεται στην φωτό
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
καλημερα συναθλητες .... να γραψω και εγω δυο τρια πραγματακια για τις τελευταιες μου εμπειριες
1. χριστινα απο οσμοσε - γενικα πολυ ευχαριστο ατομο καλο σοσιαλ χιουμορακι και όλα τελεια ... τωρα στο θεμα του μασαζ την πρωτη φορα που την πηρα εκανε ενα στοιχειωδες χαιδεμα σε ολο το σωμα κανα τεταρτο ... (την δευτερη φορα που την πηρα ηταν πιο ξεπετα σε αυτο το κομματι και ηθελε να παει παρακατω) ... ενταξει το γραφειο το ξερουμε για τις υπηρεσιες και ολα καλα ... δεκτικη η κοπελα πετιτ ωραιο στηθος και γενικα σωμα και δεν λεει σε κατι οχι ... οποτε όποιος πιστός ας προσέλθει

2. νινα απο αρτ - τα έχουν γραψει οι περισσοτεροι απλα πιο πολυ απο περιεργεια την πηρα ... ωραιο κορίτσι , καλο σωμα (το περιμενα καλυτερο από τις περιγραφές) αλλα οπως εχουν πει και οι πιο πολλοι ειναι αρπακτικο και πονηρη , αν της το κοψεις νωρις τον αερα παει με τα νερα σου ... (γενικα μεγαλη ψωλα απο τον τροπο που κινειται και μιλαει και εχει και μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της)... σε εμενα εκανε ενα 25 λεπτο μασαζ και μετα ενα φραπεδακι ....

3. ισμηνη απο vip - ηταν για εμενα η ευχαριστη εκπληξη , φοβερο τυπακι στην επικοινωνια , πρεπει να ειναι και καλο παιδι, γενικα στο μασαζ τρια σκαλια ανωτερη απο οσες εχω παρει εως τωρα . εκανε κανα 40λεπτο τουλαχιστον μασαζ και μετα φοβερη και στη εκτονωση ... συνισταται με 1000 η τυπισσα

4. αννιτα απο velvet - περιποιημενο μιλφακι με τιμιο μασαζ , της αρεσει να ασχολειται για να σε χαλαρωσει (στο κομματι του μασαζ) ... τωρα για τα περαιτερω δεν το εχει με τιποτα καλα καλα δεν ξερει να χτυπαει φραπε γενικα ειναι πολυ μαγκωμενη και σφιγμενη ... οποιος ομως θελει μασαζ σε ρυθμους χαλρωτικους και λιγο περισσοτερο (στα ορια του αθλητικου) να την δοκιμασει ...

5. χριστινα απο deluxe - ομορφο κοριτσι ωραιο σωματακι , με πολυ τιμια προσπαθεια στο μασαζ (εκανε παραπανω απο 40 λεπτα) .. δεν πηρα κατι παραπανω λογω χρονου γιατι επρεπε να φυγει αλλα εκτιμω πως προχωραει σε φραπε τουλαχιστον (αν καποιος εχει εμπειρια ας μας διαφωτίσει).

αυτα για τωρα

να κανω και εγω δυο ερωτησεις

1) χρυση απο vip παιζει ακομη η τελος ?
2) τανια απο deluxe εχει δοκιμαστει απο καποιον?
3) χριστινα απο deluxe προχωραει ? το χει?
Ωραία ενημέρωση....στο ρεζουμε....τι λεφτά έδωσες στην κάθε μία;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom