Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Ναι φίλε δοκιμασε την αξίζει
Θα περάσεις καλά πιστευω

Αν μπορείς φίλε (και θες) μας δίνεις λίγες παραπάνω πληροφορίες? Την σκεφτόμουν κ εγώ να δοκιμάσω σήμερα
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Ρομιλντα απο joy , καποιοι λενε οτι φραπεδιαζει κάποιοι παλι οχι, ρισκαρα λοιπον και τελικα στα ΔΕΝ.
πολυ ομορφο κοριτσακι , νορμαλ μασαζ , ζητησε και τιπ στο τελος για μεταφορικα , ρωτησα για εκτονωση και ειπε δεν τα κανει αυτα. 60 στον καδο και προχωραμε.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
εγω ειχα κανει 3 φορες το ιδιο προγραμμα που περιγραφεις φιλε τον μαρτιο -απριλιο, με την μονικα που τα εχει παρατησει απο οτι ξερω, απο το ιδιο γραφειο παντα, και εδινα 60+30. τωρα το πηγανε 80+30????
60 είναι τα 60 λεπτα , 80 τα 90 και 100 τα 120 . Έτσι γράφει τις τιμές , χρόνους , προγράμματα η Τεα στο Instagram Diamonds massage . gr
Και από ότι έχουν γράψει μέλη 30 το στοματικό και 20 το χέρι πάνω κάτω στις τιμές
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Deluxe:
Χριστινα εχει υποθει, μεχρι φραπε πλεον, παλια πηγενε φουλ.
Τανια ομορφο milf εως φραπε μασαζ ανω του μετριου.
Βικτωρια ομορφη περνας καλα, εως φραπε δεν ξερω αν δινει καλαμακι. Ας μας διαφωτισει καποιος.
Τζουλι ομορφο milf γδυσιμο φραπε καλαμακι ισως εως φουλ. Μασαζ καλα πιασιματα αλλα δε το λες και μασαζ.
Νεφελη τα γνωστα. Δινει πονο αλλα ζηταει πολλα εξτρα.
Milana δυνατο σκουροχρωμο κορμακι. Καλαμακι καλο και μασαζ ανω του μετριου.
Χριστιαννα σκιννι φαση καλαμακι και χαιδεμα. Κατερινα ψηνομαι αλλα δε γνωριζω κατι.
Ευχάριστη η διαπίστωση ότι κάτι αρχίζει να κινείται πάλι στο μασαζ κατ’ οίκον οταν παρατήρησα ότι για κάποιο διάστημα είχε βαλτώσει με ελάχιστες έως καθόλου πληροφορίες για γραφεία και κορίτσια !
Αυτες τις ημέρες αρχίζουν να εμφανίζονται ικανοποιητικες πληροφορίες και ονόματα .
Νομίζω ότι καλό είναι να ανανεώνονται οι κριτικές
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Ρομιλντα απο joy , καποιοι λενε οτι φραπεδιαζει κάποιοι παλι οχι, ρισκαρα λοιπον και τελικα στα ΔΕΝ.
πολυ ομορφο κοριτσακι , νορμαλ μασαζ , ζητησε και τιπ στο τελος για μεταφορικα , ρωτησα για εκτονωση και ειπε δεν τα κανει αυτα. 60 στον καδο και προχωραμε.
60 για ΜΗ επαγγελματικο μασαζ (εκτος αν εφερε κρεβατι μασαζ), ΔΕΝ τον παιζει καν, και ζητησε και τιπ για μεταφορικα! Το θρασσος τους ειναι απηθμενο. Θα ζητησω κι εγω μεταφορικα απο τον εργοδοτη μου, εκτος απο το μισθο μου.
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
512
Κριτικές
5
Like
1.355
Πόντοι
486
Ενεργή είναι, αδυνατισμένη και καστανή πλέον. Μέχρι καλαμάκι γυμνή . Μασάζ μέτριο έως ικανοποιητικό. Από έξτρα δεν θυμάμαι ακριβώς- όσα παίρνουν και οι υπόλοιπες πάνω -κάτω. Δεν μιλάει ελληνικά. Νομίζω έχω ξαναγράψει παλαιότερα. Ρίξε και μια αναζήτηση.
Κάποτε στα λατινοσπιτα γαμιοτανε σαν λυσσάρα ?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Αν μπορείς φίλε (και θες) μας δίνεις λίγες παραπάνω πληροφορίες? Την σκεφτόμουν κ εγώ να δοκιμάσω σήμερα
Φίλε όμορφη όπως την βλέπεις στη φωτό γύρω στα 37
Αξιόλογο μασάζ και φραπέ άμεσα τα υπόλοιπα αφού σε γνωρίσει και νιώσει άνετα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
μετα απο καποιες προσπαθεις συνατηση με τεα. μαζι μπανακι στην αρχη, body to body μασαζ, πιπα αρχοντικη και αχορταγη και τα δαχτυλα μου να δουλευουν σαν κομπρεσερ
τιμια συναντηση

update: ξεχασα να πω 80+30, μειωση στο εξτρα απο οταν ητνα στο λουξ κατα 20 ευρω
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Αυτό που έχουν ξεκινήσει τα μασαζο..viber και στέλνουν μηνύματα από μόνοι τους χωρίς να τους έχεις στείλει με το πρόγραμμα ημέρας, κοπέλες (λες και παώ studio) συμβαίνει και σε εσάς ???? ή έχει πέσει πολύ πείνα...
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Σαν νεο μέλλον στο κατοικον να ρωτήσω , που μπορώ να βρω nuru που να έχει προοπτικές;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom