Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γραφεία CG 146072
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Αποφάσισα να γράψω αυτή την κριτική για να αποδώσω τιμή ίσως στο καλύτερο γραφείο των τελευταίων ετών για τα προσωπικά μου γούστα...
Πάντα είχα εύκολη εποκοινωνία με την τηλεφωνήτρια που ήταν πρόθυμη να απαντήσει στις ερωτήσεις μου σχετικά με τις υπηρεσίες των κοριτσιών. Μάλιστα αν δεν γνώριζε, επικοινωνούσε μαζί τους και με ενημέρωνε. Με αυτό τον τρόπο αποφεύγαμε αμοιβαία κακές συναντήσεις, κακές κριτικές και ακυρώσεις ραντεβού. Δεν έχω συναντήσει ως τώρα άλλο γραφείο με την τηλεφωνήτρια τόσο πρόθυμη να εξυπηρετήσει και ειλικρινή...Προσκύνημα
Οι φωτογραφίες των κοριτσιών ήταν ακριβείς ή ελαφρώς επεξεργασμένες, οπότε δεν είχα αρνητικές εκπλήξεις. Επίσης, πολλές φορές βοηθούσαν τα βίντεο.
Υπήρχε μεγάλη ποικιλία σε επιλογές κοριτσιών για όλα τα γούστα και ειδικά σε Ελληνίδες ή κοπέλες που γεννήθηκαν και μεγάλωσαν στην Ελλάδα.
Οι τιμές ήταν ίσως λίγο τσιμπημένες, αλλά νομίζω ότι οφειλόταν στις απαιτήσεις των κοριτσιών για μεγαλύτερα ποσοστά.
Μακάρι να καλυφθεί το κενό από κάποιο άλλο γραφείο...Προσκύνημα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζήνα(2), ΑΡΧΗ, doc_lin και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2019
Μακαρι φιλε! Συμφωνω και επαυξανω! Που μπορουμε να βρουμε τα κοριτσια του Diva; Ολες εχουν σταματησει ή δουλευουν αλλου;
22 Απριλίου, 2019
Πραγματικά κορυφή το γραφείο κοπέλες από το πάνω ράφι και Ελληνίδες , πολύ κριμα ...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
22 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάποιες πήραν μεταγραφή στο Athens girls network και στο Golden diamond.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3