Νέα

Θεωρείται κέρατο αν πας σε μπουρδέλο και είσαι παντρεμένος ή σε σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounopanos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
0
Δεν είναι κέρατο. Είναι όπως πάει η γυναίκα για τα νύχια ή κάτι τέτοιο.
 

hellboys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
169
Πόντοι
280
Αν θεωρείται κέρατο από ποιόν; Από αυτόν που πάει και ξενοπηδάει επί πληρωμή; Από την γυναίκα του, η από το κοινωνικό του περιβάλλον; Οι γνώμες διαφέρουν ανάλογα από ποια πλευρά το βλέπει κανείς. Αν ο άνθρωπος τα έχει καλά με την συνείδηση του τότε απλά δεν υπάρχει κέρατο.
Απαραίτητη προϋπόθεση βέβαια είναι η αποδοχή ότι κανένας δεν ανήκει σε κανέναν.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.808
Κριτικές
18
Like
15.497
Πόντοι
4.546
Θεωρείται παρθένα αυτή που έχει γαμηθεί μόνο από κώλο; Η ερώτηση αυτή απαντάει στο ερώτημα του θέματος μας.
Τεχνικώς, ναι, δεν παραβιάστηκε ο παρθενικός υμένας...

Υ.γ.: να πούμε και κανένα αστείο, φίλε μου.
 

kololatria

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
232
Like
78
Πόντοι
1
Απλά τα πράγματα...... είναι κέρατο ξεκάθαρα...... αλλά αν είσαι 40-50 χρόνων παντρεμένος 15-20 χρόνια, πιάνεις τον κώλο της γυναίκας σου και είναι σαν να πιάνεις τον κώλο της μάνας σου
( πού το ποιο πιθανό είναι να έχει γίνει και χάλια σε σύγκριση με τότε που την παντρεύτηκες και όχι μόνο ο κωλος της ) δύο δρόμοι υπάρχουν δυστυχώς, η' κάθεσαι με το πουλί στο χέρι για τα υπόλοιπα σεξουαλικά ενεργά χρόνια πού σου απομένουν, ή πέφτεις στο ναρκωτικό τού αγοραίου έρωτα. Αν πάλι διαλέξεις τον τρίτο και περισσότερο επικίνδυνο δρόμο γκόμενα σχέσεις και μαλακίες, αργά ή γρήγορα το έκλεισες το σπιτικό σου. Οπότε ΝΑΙ είναι κέρατο ξέρεις ότι κάνεις μαλακια αλλά είναι ο λιγότερο επικίνδυνος δρόμος μάγκες.
Τώρα αν ανήκεις στην σπάνια κατηγορία που μετά από τόσα χρόνια γάμου γουστάρεις και ποθείς την γυναίκα σου δεν βρίσκω τον λόγο για κέρατο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.643
Κριτικές
1
Like
5.978
Πόντοι
2.306
Θεωρείται παρθένα αυτή που έχει γαμηθεί μόνο από κώλο; Η ερώτηση αυτή απαντάει στο ερώτημα του θέματος μας.
Αυτα ειναι υπαρξιακα ερωτηματα που αφορουν τη δομη του συμπαντος φιλε μου…
εδω ειναι ενα νημα της σειρας να ξεπλενουμε τις ενοχες μας κατι παντρεμενοι αμαρτωλοι.:confused: (αν και δεν το βλεπω γιατι εχουνε σκασει και κατι εισαγγελεις και ριχνουν ποινες αδιακρίτως)
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Αυτα ειναι υπαρξιακα ερωτηματα που αφορουν τη δομη του συμπαντος φιλε μου…
εδω ειναι ενα νημα της σειρας να ξεπλενουμε τις ενοχες μας κατι παντρεμενοι αμαρτωλοι.:confused: (αν και δεν το βλεπω γιατι εχουνε σκασει και κατι εισαγγελεις και ριχνουν ποινες αδιακρίτως)
κι εγώ μη παντρεμένος (σε σχέση όμως και το ίδιο το θεωρώ)...Απλά πράγματα..Πάω σε μπουρδέλα, την πέφτω σε γκόμενες,κάνω καμία μαλακία..Είναι κέρατο 100% που για μενα δεν έχει καμία αξία και για την κοπέλα μου αν το μάθει θα ειναι ότι χειρότερο..Δυστυχώς (μάλλον δυστυχώς) δεν είμαι μονογαμικός ούτε νομίζω να γίνω...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μαλακια είναι ότι πας και ξενογαμας(γενικά μιλάω), όχι αν θα κολλήσεις κάτι.
Το ότι θα κολλήσεις και θα το μεταφέρεις και στη δικιά σου είναι ψιλά γράμματα δηλαδή. Έρχεται σε δεύτερη μοιρα
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.485
Like
13.235
Πόντοι
3.506
Καλημέρα σε όλους :hi:Μην το κάνουμε πολυσύνθετο το ζήτημα, αν κάποιος είναι πολυγαμικός απλά δεν παντρεύεται και δεν κάνει σχέσεις, ζει την ζωή του και περνάει καλά, αν κάποιος πιστεύει στην μονογαμία ψάχνει για μια κοπέλα αντίστοιχα για σχέση και αράζει μαζί της...τόσο απλά
 

Panoutsos_los

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
469
Πόντοι
301
Το γαμήσι σε μπουρδέλα κλπ από δεσμώτες δεν είναι πλήρης ψυχολογική και κοινωνική απιστία, είναι μόνο φευγαλέα σωματική.
Συμφωνώ απόλυτα !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεκωλιάρα παρθένα. Ειδική κατηγορία.
Πρακτικώς πιστεύω ναι ! Ειδικώς όμως δεν τη λες και παρθένα παρθένα ! Μάγκα , τι απορία ;! Έχεις πετύχει όντως ;
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
339
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους :hi:Μην το κάνουμε πολυσύνθετο το ζήτημα, αν κάποιος είναι πολυγαμικός απλά δεν παντρεύεται και δεν κάνει σχέσεις, ζει την ζωή του και περνάει καλά, αν κάποιος πιστεύει στην μονογαμία ψάχνει για μια κοπέλα αντίστοιχα για σχέση και αράζει μαζί της...τόσο απλά
εχω φιλο αδερφικο που ειναι μονογαμικος και παντρεμενος εδω και καιρο
αλλα απο το γυμνασιο θυμαμαι οποτε εβλεπε αγγλιδα να θελει να την πηδηξει.
ειχε φερει ενα σπιτι μια αγγλιδα και το εσκασε απο γλεντι για να παει να αφησει τον οβολο του
μιλαμε σαπια η τυπισσα (ακομα και για τα γουστα τα δικα μου ) αλλα αυτος μονο που ηξερε πως ηταν αγγλιδα δεν θα αντεχε να μην παει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
εχω φιλο αδερφικο που ειναι μονογαμικος και παντρεμενος εδω και καιρο
αλλα απο το γυμνασιο θυμαμαι οποτε εβλεπε αγγλιδα να θελει να την πηδηξει.
ειχε φερει ενα σπιτι μια αγγλιδα και το εσκασε απο γλεντι για να παει να αφησει τον οβολο του
μιλαμε σαπια η τυπισσα (ακομα και για τα γουστα τα δικα μου ) αλλα αυτος μονο που ηξερε πως ηταν αγγλιδα δεν θα αντεχε να μην παει
οποτε μονογαμικός ξε μονογαμικός τον οβολον θα τον ρίξει σε καμια αγγλίδα που και που ε?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
πάντως εγω μια φορα παλιότερα που ειχα πει σε μια γκόμενα που ειχα οτι γαμησα σε μπουρδέλο,περισσοτερο την ενοιαξε μη τη κόλησα κατι παρα σαν κέρατο..απλα με εστειλε για εξετάσεις
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
πάντως εγω μια φορα παλιότερα που ειχα πει σε μια γκόμενα που ειχα οτι γαμησα σε μπουρδέλο,περισσοτερο την ενοιαξε μη τη κόλησα κατι παρα σαν κέρατο..απλα με εστειλε για εξετάσεις
Μετα δλδ σε κρατησε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom