Νέα

Θεωρείται κέρατο αν πας σε μπουρδέλο και είσαι παντρεμένος ή σε σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Είναι κέρατο όπως κ να έχει. Παρόλο που ο άντρας το βλέπει κυρίως σαρκικα γιατί εσύ αγαπάς τη γυναίκα σου αλλά έχεις ορέξεις ακόμα κ στα 50. Επίσης αν η γυναίκα σου πήγαινε με σύνοδο, πως θα το έπαιρνες?
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Ρε, δε μπα να πηδηχτουνε όλες παρέα....
Μπαντρεμενες και ανύπαντρες μαζί....

Εδώ μέσα αυτές που σχολιάζουμε καθημερινά, αυτές δεν έχουν ψυχή δηλαδή, τί είναι ζώα είναι ;
Δεν έχουν σπιτγια αυτές, δεν έχουν όνειρα και οικογένειες με παιδιά, τι είναι από άλλο πλανήτη ;

Παντρεψου καμιά απ'αυτές, τα ίδια θα περάσεις.
Τι δηλαδή, έχουν νομίζετε μεγάλες διαφορές οι Ρωσίδες και οι Ουκρανεζες από τίς δικές μας ;
Ή περιμένεις να σου κάνει τα ίδια αν σοβαρευτεί καμιά από δαυτες ;;;

Σώπα καλέ....
Το μαλακα, το μαλθακό και αυτόν που θα καταφέρουν αυτές να συμφωνεί με ότι λένε αυτές ψάχνουν όλες...

Σιγά τα ωα....
Άντε γιατί πολύ μας τα πρηξανε, και τίμιες και ηθικές αλλά και του δρόμου πλέον....
Έχουμε αγιασει απ'την υπομονή και απ'την πολύ κατανόηση, και σε όλα εμείς φταίμε, συνεχώς....

Να ξέρανε και κάνα φαι της προκοπής να πάει στο διάολο....
Όλο ινστα, φεισμπουκ και ίντερνετ όλες...
Μην πάει κ χάσουν κάνα νέο και δεν το μάθουν αυτές πρώτες.... δήθεν μου...
Ρε, αυτές είναι δέκα φορές χειρότερες από μας....
Ότι μαλακια και να σκεφτείς, αυτές έχουν πρωτοπαρει πτυχίο...

Ας μιλήσει κανείς όπου ερωτεύτηκαν μικροί και για πρώτη φορά ο ένας τον άλλον μπας και απορησουμε όλοι μαζί....παρέα....

όλοι οι υπόλοιποι στο ίδιο καζάνι βράζουμε....
ακούμε κάθε είδους στραβομαρα που συμβαίνει και έχουμε καταντήσει απαθείς. Δε μας αγγίζει τίποτα πλέον....

λες και όλα είναι εφικτά, και όλα συγχωρούνται...

ναι.... για τίς γυναίκες όμως....

Γαμειτε ασυστολως.
ναναι καλά τα μασατζιδικα, τα εσκορτ και τα στριπτητζαδικα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
εγω παντως αν ημουν παντρεμένος θα προτιμουσα να ξεφορτωνα μια στο τοσο σε μπουρδέλο...και πες το οπως θες
Αν έχεις την ατυχία η γυναίκα σου να μοιάζει περισσότερο με κητοειδες ιδίως μετά από αρκετά χρόνια γάμου και εγκυμοσύνες που την έχουν επηρεάσει σωματικά τότε οι επιλογές σου είναι δύο ,αν βέβαια ακόμα βλέπεσαι....η ξενογαμας γιατί αυτό δεν μπορείς να το κάνεις μαζί της η αποσύρεσαι και εσύ μαζί της από φόβο η από συμπαράσταση.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αν έχεις την ατυχία η γυναίκα σου να μοιάζει περισσότερο με κητοειδες ιδίως μετά από αρκετά χρόνια γάμου και εγκυμοσύνες που την έχουν επηρεάσει σωματικά τότε οι επιλογές σου είναι δύο ,αν βέβαια ακόμα βλέπεσαι....η ξενογαμας γιατί αυτό δεν μπορείς να το κάνεις μαζί της η αποσύρεσαι και εσύ μαζί της από φόβο η από συμπαράσταση.
η περιπτωση να τη στείλεις μια και καλή δε παιζει δηλ?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.252
Like
10.763
Πόντοι
2.256

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Οχι ρε τι κέρατο…. στιγμιαίο λάθος..
Όσο βλέπεις στο σπίτι σου να μπαινοβγαίνουν ζιγκολό μην αγχώνεσαι, είναι σαρκικό….
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.411
Πόντοι
7.195
τύποι, την περίπτωση (συνηθισμένη) να μη γαμάει ο παντρεμένος τη γυναίκα του, την έχετε ακουστά ;
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
783
Like
1.395
Πόντοι
206
Ελπίζω να μην υπάρχουν στο μπου θύματα που να έχουν πιστέψει την παραμύθα των γυναικών "η γυναίκα πρέπει να ερωτευτεί για να κάνει σεξ". Αυτό το λένε οι γυναίκες για να μην τους ζητάμε one night stand. Όταν γουστάρουν μια χαρά το κάνουν και όσες δεν το κάνουν γιατί φοβούνται τι θα πει ο κόσμος το έχουν σαν απωθημένο.
Δεν λειτουργούν ακριβώς όπως εμείς.
Υπάρχει διαφορά.
Φυσικά τα περί έρωτα είναι παπαριές καμαρωτές, αλλά πιστεύω είναι πιο επιλεκτικές και πιο εγκεφαλικές από εμάς (και πολύ σωστά κάνουν)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Δεν λειτουργούν ακριβώς όπως εμείς.
Υπάρχει διαφορά.
Φυσικά τα περί έρωτα είναι παπαριές καμαρωτές, αλλά πιστεύω είναι πιο επιλεκτικές και πιο εγκεφαλικές από εμάς (και πολύ σωστά κάνουν)
να ερωτευτουν πριν κερατώσουν λιγο δύσκολο,να ερωτευτουν μετα το κέρατο αυτο παιζει ναι...για αυτο και γω θεωρώ περισσότερο κέρατο το κερατο της γυναικας παρα του άντρα :tooth:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.176
Κριτικές
18
Like
16.174
Πόντοι
4.546
Έκανα την ερώτηση σε κοπέλα του χώρου, και μου είπε ότι ΔΕΝ το θεωρεί κέρατο την επίσκεψη επί πληρωμή, αλλά ότι με γκόμενα ΕΙΝΑΙ κέρατο(και εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν παντρεμένος, πληρωμή στα κορίτσια και ΜΑΚΡΙΑ από γκόμενες που κλείνουν σπίτια).
Θα συνεχίσω βέβαια να ρωτάω τις απόψεις των κορασίων που επισκεπτόμαστε, να δω γνώμες.. βέβαια, έχουν και λίγο συμφέρον να μην το θεωρούν κέρατο, από επαγγελματικής άποψης/κέρδους εννοώ, αλλά μου φάνηκε ειλικρινής/λογική απάντηση.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Έκανα την ερώτηση σε κοπέλα του χώρου, και μου είπε ότι ΔΕΝ το θεωρεί κέρατο την επίσκεψη επί πληρωμή, αλλά ότι με γκόμενα ΕΙΝΑΙ κέρατο(και εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν παντρεμένος, πληρωμή στα κορίτσια και ΜΑΚΡΙΑ από γκόμενες που κλείνουν σπίτια).
Θα συνεχίσω βέβαια να ρωτάω τις απόψεις των κορασίων που επισκεπτόμαστε, να δω γνώμες.. βέβαια, έχουν και λίγο συμφέρον να μην το θεωρούν κέρατο, από επαγγελματικής άποψης/κέρδους εννοώ, αλλά μου φάνηκε ειλικρινής/λογική απάντηση.
ρε μπας και πήγε να σε πιάσει πελατακι?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.176
Κριτικές
18
Like
16.174
Πόντοι
4.546
ρε μπας και πήγε να σε πιάσει πελατακι?
Εγώ είμαι ΕΞΩ από τον χορό, είμαι μόνος, δεν απατώ καμία, είτε λίγο κέρατο ή πολύ. Της το είπα, ξεκάθαρα πράγματα. Έτσι και αλλιώς, στα τέτοια μου, ούτε μάσκα/γυαλιά δεν φοράω πάντα όταν βλέπω άλλους πελάτες, έχω βαρεθεί την κρυψινίαση.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Έκανα την ερώτηση σε κοπέλα του χώρου, και μου είπε ότι ΔΕΝ το θεωρεί κέρατο την επίσκεψη επί πληρωμή, αλλά ότι με γκόμενα ΕΙΝΑΙ κέρατο(και εγώ έτσι θα έκανα αν ήμουν παντρεμένος, πληρωμή στα κορίτσια και ΜΑΚΡΙΑ από γκόμενες που κλείνουν σπίτια).
Θα συνεχίσω βέβαια να ρωτάω τις απόψεις των κορασίων που επισκεπτόμαστε, να δω γνώμες.. βέβαια, έχουν και λίγο συμφέρον να μην το θεωρούν κέρατο, από επαγγελματικής άποψης/κέρδους εννοώ, αλλά μου φάνηκε ειλικρινής/λογική απάντηση.
εγώ δεν έκανα ερώτηση αλλά μια που είχα πάει 2-3 φορές συνεχόμενες και λέγαμε να βγούμε και έξω μαζί μου έκανε ζήλιες "τι κάνεις όταν φεύγεις από εδώ πας και σε άλλα σπίτια; κτλ κτλ" τελικά όταν την έψαχνα στο τηλέφωνο δεν απαντούσε γιατί όταν δεν ήταν στην δουλειά πήγαινε με τον άντρα της
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εγώ είμαι ΕΞΩ από τον χορό, είμαι μόνος, δεν απατώ καμία, είτε λίγο κέρατο ή πολύ. Της το είπα, ξεκάθαρα πράγματα. Έτσι και αλλιώς, στα τέτοια μου, ούτε μάσκα/γυαλιά δεν φοράω πάντα όταν βλέπω άλλους πελάτες, έχω βαρεθεί την κρυψινίαση.
εγω πάντως για καποιο περιεργο λογο οταν ειχα σχέσεις κανα πουτσο σε μπουρδέλα εριχνα και δεν ενιωθα τυψεις..αλλα αν έμπλεκα με αλλη γκόμενα εκει ναι,οποτε με σταματουσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom