Νέα

Θεωρείται κέρατο αν πας σε μπουρδέλο και είσαι παντρεμένος ή σε σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.175
Κριτικές
62
Like
40.772
Πόντοι
8.530
Πάντως οι πουτανες το θεωρουν κέρατο, αν πεις εισαι παντρεμένος σε πουτανα σε εκλαμβάνει σαν άπιστο
Για αυτό αρκετές το ρωτάνε ιδίως αν δεν δούνε κάνα ρεμαλοσιχαμα...κατά βάθος θέλουν να παντρευτούν κάποιον με αξιοπρεπή εμφάνιση...κατά πλάτος τι γίνεται είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.218
Πόντοι
2.591
Σε σχεσουλα της πλάκας μπορεί να γίνονται αυτά που λες.
Σε γάμο ή σε σοβαρή σχέση δεν υπάρχει χαλαρή κουβεντούλα για πολυγαμία κλπ.
αναλόγως την περίσταση. Οι άνθρωποι αλλάζουν κατα τη διάρκεια μιας πολυετούς σχέσης. Ας υποθέσουμε ότι ξεκινάν ετερόφυλοι και μονογαμικοί, κοινώς σχεσάκηδες. Στην πορεία/εξέλιξη ατομικά αλλά και μέσα στη σχέση πολλές φορές αναπτύσσονται διπλές ζωές όπου πχ στο σπίτι όλα καλά, ωραίο σεξ αλλά - αλλά - υπάρχει και η αδιάκοπη απόλαυση με ιερόδουλες. Προσωπικά 'κέρατο' θα έλεγα ότι είναι όταν κάποια/ος κρυφά στήνει παράλληλη σχέση. Επιλέγω κυρίως ιερόδουλες και αν προκύψει κάτι εξωσυζυγικό ή έξω-σχεσειακό τότε φροντίζω να έχει πολύ σύντομη διάρκεια.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.033
Κριτικές
18
Like
15.867
Πόντοι
4.546
Πάντως οι πουτανες το θεωρουν κέρατο, αν πεις εισαι παντρεμένος σε πουτανα σε εκλαμβάνει σαν άπιστο
1) αν δεν κατανοούν τα αγαπητά μας κορίτσια την ανάγκη για σεξ, ειδικά όταν το στερεί το έτερον ήμισυ, τι κατανόηση να δείξουν μετά οι γυναίκες μας και οι γκόμενες (μόνος εδώ, απλά σχολιάζω).

2) δηλαδή, τα κορίτσια που πάμε και τις πλερωνουμε, δεν φέρουν μερίδιο ευθύνης ΚΑΝΕΝΑ; Απλά μόνο ο άντρας φταίει, τα χρήματα μας όμως τα θέλουν και τα παίρνουν μια χαρουλα, έτσι; Δεν είδα και πολλές να αρνούνται να πάνε με παντρεμένους/σε σχέση, που να πάμε να πλένουμε και να καθαρίζουμε χεστρες και σκάλες για 600 ψωρο ευρώ τον μήνα;;;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
34
Like
4.362
Πόντοι
7.195
Από τη στιγμή που φοράς προφυλακτικό, δε θεωρείται κέρατο :hi:
μου θύμισες μιά ιστορία, νομίζω την είχα ξαναγράψει στο παλιό..
Λοιπόν θα ναι καμμιά εικοσαριά χρόνια στην τηλεόραση, σκουπιδοεκπομπές, τώρα Πάνια ήταν, Μυλωνάς, δε θυμάμαι..
Είχε φέρει απ τη μιά ένα πιτσιρικά γύφτο μαζί με τη μαμά του κι απ την άλλη πιπινάκι γυφτοπούλα σύζυγο του πιτσιρικά που τη βρίζανε διότι γαμιότανε. Αυτή το αρνιόταν.
-Μωρή δεν πήγαινες σπίτι του τάδε ; -Ναι επειδή ήμουνα φίλη με την αδερφή του..
-Και με τον άλλο που σε είχανε δεί ; -Μου φερε κάτι δαχτυλίδια για πούλημα..
Τα σκεφτόντουσαν. Τελικά η μάνα το θυμήθηκε.
-Και με τον τάδε; μ αυτόν πιά σας πιάσαμε στο κρεβάτι. -Α, μ αυτόν πήγα με προφυλακτικό..
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Εγω νομιζω πως λεγεται κερατο αλλα μαλακο γιατι δεν υπαρχει εξωσυζυγικη σχεση...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Με αφορμή τα παραπάνω σχόλια, μου ήρθε στο μυαλό μια "ερώτηση" που μου είχε κάνει μια φεμινίστρια όταν είχα πιάσει μια κουβέντα μαζί της για τα γκομενικά.
Με ερώτησε "γιατί όταν ο άντρας πάει με πολλές το λέμε μάγκα, ενώ όταν μία γυναίκα πάει με πολλούς τη λέμε πουτάνα?"
Λαγωνικά του μπου έχετε μια απάντηση για αυτό? Και μην ακούσω το γνωστό με το κλειδί και την πόρτα...
απλα πραγματα..γιατι αν ρωτησεις μια γυναικα θα σου πει οτι θελει συναισθημα και ας κανει ξεπετες στην τουαλετα του μπαρ,ενω ενας αντρας θα σου πει οτι γουσταρει να πηδαει..ειναι θεμα ειλικρινειας..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
και για να μην παραμυθιαζεστε καποιοι για το τι κανουν οι γυναικες και νομιζτε οτι η δικια σας ειναι καμια οσια,ενα 65-70% των παντρεμενων γυναικων,εχει κανει τουλαχιστον εναν εξωσυζηγικο δεσμο..γνωστη μου παντρεμενη δημ.υπαλληλος,μου εχει εκμυστηρευτει,οτι απο ολες τις γνωστες και φιλες της,μονο μια δεν εχει γκομενο,γιατι ο αντρας της ειναι αστυνομικος και βαρυ πεπονι και αμα το μαθει,θα την καθαρισει...οσοι δεν τον εχουν καταλαβει,απλως ζουν στον κοσμο της FANTA,οχι αυτης με τις...γνωστες αντισηπτικες ιδιοτητες :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.175
Κριτικές
62
Like
40.772
Πόντοι
8.530
και για να μην παραμυθιαζεστε καποιοι για το τι κανουν οι γυναικες και νομιζτε οτι η δικια σας ειναι καμια οσια,ενα 65-70% των παντρεμενων γυναικων,εχει κανει τουλαχιστον εναν εξωσυζηγικο δεσμο..γνωστη μου παντρεμενη δημ.υπαλληλος,μου εχει εκμυστηρευτει,οτι απο ολες τις γνωστες και φιλες της,μονο μια δεν εχει γκομενο,γιατι ο αντρας της ειναι αστυνομικος και βαρυ πεπονι και αμα το μαθει,θα την καθαρισει...οσοι δεν τον εχουν καταλαβει,απλως ζουν στον κοσμο της FANTA,οχι αυτης με τις...γνωστες αντισηπτικες ιδιοτητες :2funny:
Είναι μια μόνο πηγή...δεν ισχύει για όλες.Παντα εξαρτάται από το περιβάλλον λ.χ.αν είναι πόλη η αν έχουν λόγω δουλειάς πρόσβαση σε νέες γνωριμίες κ.τ.λ.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.464
Κριτικές
8
Like
11.336
Πόντοι
3.786
Ελπίζω να μην υπάρχουν στο μπου θύματα που να έχουν πιστέψει την παραμύθα των γυναικών "η γυναίκα πρέπει να ερωτευτεί για να κάνει σεξ". Αυτό το λένε οι γυναίκες για να μην τους ζητάμε one night stand. Όταν γουστάρουν μια χαρά το κάνουν και όσες δεν το κάνουν γιατί φοβούνται τι θα πει ο κόσμος το έχουν σαν απωθημένο.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθούν κάποιοι να αποδείξουν με επιχειρήματα ότι το να πηγαίνεις σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο. Ποιον προσπαθείτε να πείσετε τη γυναίκα σας ή εσάς τους ίδιους; Αφού θα το κάνεις ,γιατί να σε νοιάζει αν είναι κέρατο ή όχι; Μου φαίνεται αδιανόητο ένας μπουρδελιάρης να ενδιαφέρεται για τέτοια ζητήματα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.400
Κριτικές
21
Like
9.843
Πόντοι
3.346
Μου φαίνεται αδιανόητο ένας μπουρδελιάρης να ενδιαφέρεται για τέτοια ζητήματα.
Δεν υπάρχει όμως μια γραμμή σε αυτό? Μια γραμμή, η οποία να λέει ότι μπουρδελιάζουμε μέχρι (και αν) κάνουμε οικογένεια?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
οπως και να χει ειναι ποτε δυνατόν μετα απο χρονια γάμου να μη θελει ο αλλος να ριξει ενα πουτσο καπου αλλου? ολοι εσεις που το "κρατατε" σας θεωρω ηρωες :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: mamoon
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.517
Like
13.357
Πόντοι
3.506
Ελπίζω να μην υπάρχουν στο μπου θύματα που να έχουν πιστέψει την παραμύθα των γυναικών "η γυναίκα πρέπει να ερωτευτεί για να κάνει σεξ". Αυτό το λένε οι γυναίκες για να μην τους ζητάμε one night stand. Όταν γουστάρουν μια χαρά το κάνουν και όσες δεν το κάνουν γιατί φοβούνται τι θα πει ο κόσμος το έχουν σαν απωθημένο.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθούν κάποιοι να αποδείξουν με επιχειρήματα ότι το να πηγαίνεις σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο. Ποιον προσπαθείτε να πείσετε τη γυναίκα σας ή εσάς τους ίδιους; Αφού θα το κάνεις ,γιατί να σε νοιάζει αν είναι κέρατο ή όχι; Μου φαίνεται αδιανόητο ένας μπουρδελιάρης να ενδιαφέρεται για τέτοια ζητήματα.
Υπάρχουν πολλές απόψεις πάνω σε αυτό το θέμα από οτι θα διάβασες, εγώ είμαι της άποψης όπως είπε και ο φίλος mpratan οτι είναι καθαρά ζήτημα σεβασμού στον άνθρωπο που έχουμε δίπλα μας, πότε στη ζωή μου όταν ήμουν σε σχέση ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό να το κάνω, φυσικά κάθε άποψη είναι σεβαστή και δεν έχω πρόθεση να κρίνω κανέναν :hi:
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Πεθαίνω που οι μισοί και βάλε που σχολιάζουν και συμβουλεύουν, όχι απλά ανύπαντροι αλλά μπακουρηδες χρόνια.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.922
Κριτικές
47
Like
7.120
Πόντοι
5.646
Εγώ ξέρω ότι το κέρατο είναι σαν το σκόρδο, αν τρώνε και οι δύο δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ναι αλλά συνήθως ένας το ρίχνει.Δηλαδη άμα φάει ένας σκόρδο;Αυτό είναι το θέμα...
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Βικιπαίδεια !To κέρατο είναι αιχμηρή προεξοχή στο κεφάλι διαφόρων ζώων. Αποτελείται από κερατίνη και άλλες πρωτεΐνες που περιβάλλουν έναν πυρήνα ζωντανού οστού.Τα κέρατα είναι συνήθως μόνιμα, αλλά στις ελαφίδες αντικαθίστανται κάθε χρόνο.......Σε πολλά είδη, μόνο τα αρσενικά έχουν κέρατα. Τα κέρατα αρχίζουν να αναπτύσσονται σύντομα μετά τη γέννησή και συνεχίζουν να αναπτύσσονται καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής του ζώου. Συναγωνιστες Kαποια σημεια πρεπει να μας προβληματισουν :2funny:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Θεωρείται μαλακία γιατί αν παρεις παράσημο και το μεταφερεις στη γυναίκα θα διαλύσεις το γάμο για μια φτηνή πουτανα της Φολής και Φώκιας
 

John wick81

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Θεωρείται μαλακία γιατί αν παρεις παράσημο και το μεταφερεις στη γυναίκα θα διαλύσεις το γάμο για μια φτηνή πουτανα της Φολής και
Μαλακια είναι ότι πας και ξενογαμας(γενικά μιλάω), όχι αν θα κολλήσεις κάτι.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ελπίζω να μην υπάρχουν στο μπου θύματα που να έχουν πιστέψει την παραμύθα των γυναικών "η γυναίκα πρέπει να ερωτευτεί για να κάνει σεξ". Αυτό το λένε οι γυναίκες για να μην τους ζητάμε one night stand. Όταν γουστάρουν μια χαρά το κάνουν και όσες δεν το κάνουν γιατί φοβούνται τι θα πει ο κόσμος το έχουν σαν απωθημένο.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθούν κάποιοι να αποδείξουν με επιχειρήματα ότι το να πηγαίνεις σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο. Ποιον προσπαθείτε να πείσετε τη γυναίκα σας ή εσάς τους ίδιους; Αφού θα το κάνεις ,γιατί να σε νοιάζει αν είναι κέρατο ή όχι; Μου φαίνεται αδιανόητο ένας μπουρδελιάρης να ενδιαφέρεται για τέτοια ζητήματα.
Δεδομένου ότι υπάρχουν αυτοί που πιστεύουν ότι ο άντρας είναι πολυγαμικός, ενώ η γυναίκα είναι προγραμματισμένη να μένει σπίτι, να μαγειρεύει, να σιδερώνει και να μεγαλώνει τα παιδιά, όσο ο άντρας της πολυγαμεί, γιατί να μην το πιστεύουν και αυτό.
Τους βολεύει εξαιρετικά στην "άγνοιά" τους κιόλας.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Ελπίζω να μην υπάρχουν στο μπου θύματα που να έχουν πιστέψει την παραμύθα των γυναικών "η γυναίκα πρέπει να ερωτευτεί για να κάνει σεξ". Αυτό το λένε οι γυναίκες για να μην τους ζητάμε one night stand. Όταν γουστάρουν μια χαρά το κάνουν και όσες δεν το κάνουν γιατί φοβούνται τι θα πει ο κόσμος το έχουν σαν απωθημένο.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθούν κάποιοι να αποδείξουν με επιχειρήματα ότι το να πηγαίνεις σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο. Ποιον προσπαθείτε να πείσετε τη γυναίκα σας ή εσάς τους ίδιους; Αφού θα το κάνεις ,γιατί να σε νοιάζει αν είναι κέρατο ή όχι; Μου φαίνεται αδιανόητο ένας μπουρδελιάρης να ενδιαφέρεται για τέτοια ζητήματα.
γιατι προσπαθουν να δικαιολογησουν τους εαυτους τους τυπε στον ιδιο τους τον εαυτο για αρχη και επειτα στην κοινωνια που θα τους πει οτι χαλας το σπιτι σου για ενα πουτσο!

κερατο ειναι ακομη και η σκεψη απιστιας... το θεμα ειναι το κερατο σαν πραξη και εφοσον εχουμε "σαρκικη" επαφη ειναι 100%... τωρα αν φταιει οτι η γυναικα εχει θεματα, εχει γινει 200 κιλα, η δε μας καθεται γιατι ποιος ξερει τι θεωρουν οτι δεν ειναι κερατο... κερατο με αλλοθι ειναι, οπως κερατο με αλλοθι ειναι και η εξωσυζυγικη σχεση... για καποιο λογο το κανεις. ειτε ψυχολογικο ειτε σωματικο ειτε εχεις καποιο παθος... το κανουν στα μουλωχτα γιατι δε θελουν να ξεβολευτουν! εχουν σπιτι την νοικοκυρα εστω και αν δε καθεται, δε θα τους κοιταξουν στραβα τα παιδια τους... κατα βαθος ομως η αξιοπρεπεια τους εχει χαθει! οσο και αν νομιζουν οτι την βρηκαν γαμωντας την πουτανα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom