Νέα

Θεωρείται κέρατο αν πας σε μπουρδέλο και είσαι παντρεμένος ή σε σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.034
Κριτικές
18
Like
15.871
Πόντοι
4.546
Με κάθε απάντηση, ας αναφέρει κάποιος αν και ο ίδιος είναι παντρεμένος η σε σχέση. Έχει την σημασία του, νομίζω.

Υ.γ.: είμαι μόνος.
Υ.γ.2: ναι, το θεωρώ κέρατο, αλλά ως την βέλτιστη λύση αν κάποιος το αποφασίσει και δεν θέλει να πληγώσει την γυναίκα του η να διαλύσει την οικογένεια του.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα φίλοι μου.
Η λέξη κέρατο κουβαλά ταυτόχρονα συνειρμούς ενοχής. Είναι μέσα στην κουλτούρα μας αυτό. Ο κερατάς είναι ο,η αδικημένος, η.
Με την έννοια ότι ο άλλος έρχεται σε σωματική επαφή με άλλο άτομο με σκοπό την σεξουαλική του ικανοποίηση, μπορεί να θεωρηθεί κέρατο, απιστία. Μεγαλύτερη θα ήταν όμως αν κάποιος ή κάποια έκανε εξωσυζυγική σχέση. Στα μπορδέλα όμως δεν υπάρχει σχέση, και είναι διέξοδος για αυτόν που το κάνει.
Είμαι παντρεμένος με μεγάλα παιδιά. Όταν πριν 2,5 περίπου άρχισα τις επισκέψεις στα σπιτάκια, δεν το έκανα γιατί ήμουν ευτυχισμένος, με το γάμο μου. Αντίθετα ήμουν πολύ ζορισμένος, με καθόλου σεξουαλική ζωή, βουτηγμένος μέσα στην καθημερινότητα. Κι όταν σκέφτεσαι κάποια στιγμή πόσο ανούσια φεύγει η πουτάνα η ζωή, μου την έδωσε.
Ένιωθα ενοχές στην αρχή, το ομολογώ. Έτσι είναι μετά από 25 χρόνια γάμου. Και σκέφτεσαι τι να κάνεις... να χωρίσεις, δεν σε παίρνει από πολλούς λόγους. Οπότε σταμάτησα να επιμένω για επαφή με την γυναίκα μου.
Έβαλε με τον τρόπο της και η γυναίκα μου το χέρι της να οδηγηθώ σε αυτήν τη λύση.
Ο δεσμός με κάποια άλλη, θα με κατέστρεφε.
Οι επαφές με την γυναίκα μου και πριν από αυτήν, με κοπέλες που είχα σχέση κρατούσαν για πολύ, στα μπουρδέλα με τις κοπέλες, κρατάν λίγο, λίγα λεπτά της ώρας. Η πιο μεγάλη 8 10.
Συνεπώς αν και πολλοί, αν ρωτήσεις έξω, θα σουπούν ότι είναι, θεωρώ ότι δεν είναι.
Είναι ανάγκη, ανθρώπινη. Είναι άμυνα. Κι η γυναίκα μου έβαλε το χέρι της σ' αυτό. Δεν πήγα στα ξαφνικά μόνος μου. Γιατί δεν το έκανα όταν όλα ήταν καλά;
Όχι, δεν είναι.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.034
Κριτικές
18
Like
15.871
Πόντοι
4.546
Καλημέρα φίλοι μου.
Η λέξη κέρατο κουβαλά ταυτόχρονα συνειρμούς ενοχής. Είναι μέσα στην κουλτούρα μας αυτό. Ο κερατάς είναι ο,η αδικημένος, η.
Με την έννοια ότι ο άλλος έρχεται σε σωματική επαφή με άλλο άτομο με σκοπό την σεξουαλική του ικανοποίηση, μπορεί να θεωρηθεί κέρατο, απιστία. Μεγαλύτερη θα ήταν όμως αν κάποιος ή κάποια έκανε εξωσυζυγική σχέση. Στα μπορδέλα όμως δεν υπάρχει σχέση, και είναι διέξοδος για αυτόν που το κάνει.
Είμαι παντρεμένος με μεγάλα παιδιά. Όταν πριν 2,5 περίπου άρχισα τις επισκέψεις στα σπιτάκια, δεν το έκανα γιατί ήμουν ευτυχισμένος, με το γάμο μου. Αντίθετα ήμουν πολύ ζορισμένος, με καθόλου σεξουαλική ζωή, βουτηγμένος μέσα στην καθημερινότητα. Κι όταν σκέφτεσαι κάποια στιγμή πόσο ανούσια φεύγει η πουτάνα η ζωή, μου την έδωσε.
Ένιωθα ενοχές στην αρχή, το ομολογώ. Έτσι είναι μετά από 25 χρόνια γάμου. Και σκέφτεσαι τι να κάνεις... να χωρίσεις, δεν σε παίρνει από πολλούς λόγους. Οπότε σταμάτησα να επιμένω για επαφή με την γυναίκα μου.
Έβαλε με τον τρόπο της και η γυναίκα μου το χέρι της να οδηγηθώ σε αυτήν τη λύση.
Ο δεσμός με κάποια άλλη, θα με κατέστρεφε.
Οι επαφές με την γυναίκα μου και πριν από αυτήν, με κοπέλες που είχα σχέση κρατούσαν για πολύ, στα μπουρδέλα με τις κοπέλες, κρατάν λίγο, λίγα λεπτά της ώρας. Η πιο μεγάλη 8 10.
Συνεπώς αν και πολλοί, αν ρωτήσεις έξω, θα σουπούν ότι είναι, θεωρώ ότι δεν είναι.
Είναι ανάγκη, ανθρώπινη. Είναι άμυνα. Κι η γυναίκα μου έβαλε το χέρι της σ' αυτό. Δεν πήγα στα ξαφνικά μόνος μου. Γιατί δεν το έκανα όταν όλα ήταν καλά;
Όχι, δεν είναι.
Δηλαδή, μετά από δεκαετίες γάμου, δεν υπάρχει καμία έλξη ή επιθυμία για ικανοποίηση του συζύγου όπως λες, άρα, μόνο η σαρκική επαφή με εκδιδόμενες γυναίκες είναι η λύση, απλά για ικανοποίηση καθαρά.

Κάπως έτσι νομίζω και εγώ, το θεωρώ μεν κέρατο, αλλά δεν θα έμπλεξα με τίποτα με γκόμενες να διαλύσω το σπίτι, αν ήμουν παντρεμένος. 10 λεπτά ικανοποίησης και τέλος.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
786
Το γαμήσι σε μπουρδέλα κλπ από δεσμώτες δεν είναι πλήρης ψυχολογική και κοινωνική απιστία, είναι μόνο φευγαλέα σωματική.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.252
Κριτικές
111
Like
17.802
Πόντοι
20.686
Παντρεμένος.
Ρώτα τη γυναίκα σου πως θα το πάρει?
Αν μάθει δηλ. ότι γαμας μια γκόμενα η στο μπουρδέλο?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Εχετε σκεφθει οτι οι πουτανες μας κρατανε σε φορμα για να μπορουμε να κανουμε ερωτα στην συζυγο και μετα απο 30 χρονια εγγαμου βιου?Εμενα ετσι μου βγαινει και ολα καλα.Επισης ενα καινουργιο μουνακι καθε εξαμηνο θα ελεγα κανει καλο στην καρδια!Το πληρωμενο ειναι το καλυτερο απο καθε αποψη.Χρειαζεται ομως αυτοελεγχος οσο αφορα τα οικονομικα,πρωτα η οικογενεια και ακολουθει το τσιλιμπουρδημα με τις παρδαλες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.517
Like
13.362
Πόντοι
3.506
Δεν είμαι παντρεμένος, αλλά μάλλον είναι κέρατο..Βέβαια μετά από 20 χρόνια γάμου δεν ξέρω κι εγώ τι θα έκανα...Υπάρχει και ο κίνδυνος να μεταφέρει κάποιος και αφροδίσιο στην γυναίκα οπότε είναι λίγο επίφοβο το άθλημα..
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Δηλαδή, μετά από δεκαετίες γάμου, δεν υπάρχει καμία έλξη ή επιθυμία για ικανοποίηση του συζύγου όπως λες, άρα, μόνο η σαρκική επαφή με εκδιδόμενες γυναίκες είναι η λύση, απλά για ικανοποίηση καθαρά.

Κάπως έτσι νομίζω και εγώ, το θεωρώ μεν κέρατο, αλλά δεν θα έμπλεξα με τίποτα με γκόμενες να διαλύσω το σπίτι, αν ήμουν παντρεμένος. 10 λεπτά ικανοποίησης και τέλος.
Φίλε μου,
Δεν είναι κάτι που θα ονειρευόμουν ποτέ. Αλλά όταν τα πράγματα παίρνουν τέτοια άσχημη τροπή, ζυγίζεις τις καταστάσεις. Προσπάθησα πολλές φορές, αλλά όταν η κατάσταση δεν παίρνει γιατρειά...
Και ένας λόγος που ποτέ δεν θυμώνω με τα κορίτσια που εργάζονται στους οίκους είναι αυτός. Αν δεν υπήρχαν κι αυτές δεν θα είχα τέτοια βολική λύση. Κι αυτό που κάνουν, είναι δύσκολο.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
34
Like
4.362
Πόντοι
7.195
Εχω ρωτήσει τη σύζυγο, για δήθεν υποθετική περίπτωση, και έγινε θηρίο,το θεωρεί χειρότερο απ την εξωσυζυγική γκόμενα γιατί να πηγαίνεις σε πουτάνα το βλέπει μεγάλη υποτίμηση και προσβολή για την ίδια.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.997
Κριτικές
42
Like
25.669
Πόντοι
25.846

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.997
Κριτικές
42
Like
25.669
Πόντοι
25.846
λεφτά ρε άπιστε θωμά...
άντε κανα εστιατόριο, καφέ και ποτά θα πληρώνει.
άντε και κανα ξενοδοχείο.
άντε και κανα λουλουδικό.
άντε και κανα δωράκι.
άντε και τίποτα διακοπές.

την καταστροφή φέρνεις ρε μαλάκα :confused:
Και με τι τα κάνεις όλα αυτά; Με σαλιγκάρια; :confused: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom