Νέα

Τα κρεμαω κι εγω τα παπουτσια.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την ιδεα του θεματος?

  • Κοφτο ΧΧΧ κι ασχολησου με τη γυναικα ρε....

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Ριχνε και κανενα φραγκο στα κοριτσια....

    Ψήφοι: 23 69,7%
  • Αλλο (post more info).

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 6,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τυπε τιμωρησε μερικους γιατι σε κοροιδευουν για την ΚΠΡ :S
τύπε η κπρ μας πηγαινε ταμειο σερι μεχρι τελη νοεμβρη τωρα μας τα εχει χαλασει πιστευω να φυγει ο ρεντναπ

URL]]
 

Επισκέπτης
Εννοείται ότι θα τον έδινα και θα ντρεπόμουνα για πάρτη του.   :-*

αυτη δεν ειναι αρσενικη συμπεριφορα φιλε να διαλυεις  οικογενεια για μια στιγμη αδυναμιας  μονο πουστρακια και γκομενες τα κανουν αυτα ;)
 

Επισκέπτης
αυτη δεν ειναι αρσενικη συμπεριφορα φιλε να διαλυεις  οικογενεια για μια στιγμη αδυναμιας  μονο πουστρακια και γκομενες τα κανουν αυτα ;)

Τι λες ρε καραγκιόζη? Την οικογένεια τη διαλύει το λαμόγιο που πάει με την πουτάνα. Ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας. Ας ήμουν στην κυβέρνηση και θα σας κανόνιζα όλους εσάς πουστράκια. Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Τι λες ρε καραγκιόζη? Την οικογένεια τη διαλύει το λαμόγιο που πάει με την πουτάνα. Ο νόμος του Picker είναι υπέρ της επαναφοράς του νόμου περί μοιχείας. Ας ήμουν στην κυβέρνηση και θα σας κανόνιζα όλους εσάς πουστράκια. Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς.  :sunglasses:

Καλά Picker ... Αν ήταν αυστηροί οι νόμοι περί εγκλισμού σε άσυλα,
χλωμό να ήσουν έξω ....
 

Επισκέπτης
Εγώ αν γούσταρα μία γκόμενα και έβλεπα τον δικό της στα μπουρδέλα, θα τον έβγαζα φωτογραφίες και θα τις πήγαινα στη γκόμενά του ενώ παράλληλα θα της την έπεφτα.  :sunglasses:

Συγγενείς έχεις ;;;
Οικογένεια ;;;
Κυκλοφορούν στην Ελλάδα αυτοί ;;;
Κυκλοφορούν και νύχτα ;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ;;;

Παραπάνω σου έδωσα πολλούς λόγους, για να μην έκανες κάτι τέτοιο.
 

Επισκέπτης
Συγγενείς έχεις ;;;
Οικογένεια ;;;
Κυκλοφορούν στην Ελλάδα αυτοί ;;;
Κυκλοφορούν και νύχτα ;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ;;;

Παραπάνω σου έδωσα πολλούς λόγους, για να μην έκανες κάτι τέτοιο.

Θέλεις βεντέτα λαμόγιο? Ξέρεις μήπως από πού είμαι και τι συγγενείς έχω?  :-*
 

Επισκέπτης
Θέλεις βεντέτα λαμόγιο? Ξέρεις μήπως από πού είμαι και τι συγγενείς έχω?  :-*

Eγώ ;;
Εσύ γράφεις μαλακίες ...
Εγώ αν γούσταρα μία γκόμενα και έβλεπα τον δικό της στα μπουρδέλα, θα τον έβγαζα φωτογραφίες και θα τις πήγαινα στη γκόμενά του ενώ παράλληλα θα της την έπεφτα.  

Εγώ σε μπουρδέλα , δεν πάω πλέον.
Αλλά αν κάποιος , μιλούσε στη γυναίκα μου για τα ξενοπηδήματά μου
και είχε μεγάλη οικογένεια , θα γέμιζαν πολλοί οικογενειακοί τάφοι.
Και στην Ελλάδα , όπως ξέρεις και όπως ήξερε και ο Άντερς αντίστοιχα για τη νορβηγία,
πάνω από 17 χρόνια δεν κάθεσαι μέσα.
Οπότε αν είναι να βάλεις τη γεμιστήρα ... και να περάσεις το κατώφλι της μπουζούς,
γιατί να το κάνεις για 1 και όχι και για τα υπόλοιπα 10-15 μέλη της οικογένειάς του.
Θα έχεις και άλλο σέβας στη μπουζού ....

 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Ntountaras εγώ σου εύχομαι να έχεις την τύχη να κάνεις μια καλή οικογένεια που να σε γεμίζει, να είσαι γερός και ευτυχισμένος στη ζωή σου. ;)
 

Επισκέπτης
Eγώ ;;
Εσύ γράφεις μαλακίες ...
Εγώ σε μπουρδέλα , δεν πάω πλέον.
Αλλά αν κάποιος , μιλούσε στη γυναίκα μου για τα ξενοπηδήματά μου
και είχε μεγάλη οικογένεια , θα γέμιζαν πολλοί οικογενειακοί τάφοι.
Και στην Ελλάδα , όπως ξέρεις και όπως ήξερε και ο Άντερς αντίστοιχα για τη νορβηγία,
πάνω από 17 χρόνια δεν κάθεσαι μέσα.
Οπότε αν είναι να βάλεις τη γεμιστήρα ... και να περάσεις το κατώφλι της μπουζούς,
γιατί να το κάνεις για 1 και όχι και για τα υπόλοιπα 10-15 μέλη της οικογένειάς του.
Θα έχεις και άλλο σέβας στη μπουζού ....

Μαλάκα εμένα μη με απειλείς. Θα σου γαμούσα τα άντερα και θα σου ξέσκιζα τη γυναίκα.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Έχει ένα δίκιο ο Πίκερ. Όποιος είναι μπουρδελιάρης από ανάγκη δε μπορεί να υποστηρίζει τον επιτυχημένο κοινωνικά που κατάφερε να αποκτήσει γκόμενα/σύζυγο αλλά θέλει και τις πουτανίτσες. Οι δύο τους ανήκουν σε διαφορετικές, συγκρουόμενες κοινωνικές τάξεις. Ο Πίκερ είναι συνειδητοποιημένος επαναστάτης.
 

Επισκέπτης
Μαλάκα εμένα μη με απειλείς. Θα σου γαμούσα τα άντερα και θα σου ξέσκιζα τη γυναίκα.

Το ότι είσαι ψυχάκιας για δέσιμο , το ξέρω (εγώ και άλλοι 70.000 εδώ μέσα).
Απλά για μένα , έχε υπόψη ότι είμαι λίγο πιο κάτω σε σημάδι με καραμπίνα
από αυτόν ....

 

Επισκέπτης
Έχει ένα δίκιο ο Πίκερ. Όποιος είναι μπουρδελιάρης από ανάγκη δε μπορεί να υποστηρίζει τον επιτυχημένο κοινωνικά που κατάφερε να αποκτήσει γκόμενα/σύζυγο αλλά θέλει και τις πουτανίτσες. Οι δύο τους ανήκουν σε διαφορετικές, συγκρουόμενες κοινωνικές τάξεις. Ο Πίκερ είναι συνειδητοποιημένος επαναστάτης.

Ακριβώς. Είναι 2 εκ διαμέτρου αντίθετοι κόσμοι που τυχαίνει κάπου να συναντιούνται.  >:(
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ακριβώς. Είναι 2 εκ διαμέτρου αντίθετοι κόσμοι που τυχαίνει κάπου να συναντιούνται.  >:(

Αλληλεγγύη μεταξύ μπουρδελιάρη και σχεσάκια είναι σα να λέμε αλληλεγγύη μεταξύ ανέργου που πάει στο συσσίτιο και του Βαρδινογιάννη.
 

Επισκέπτης
Ακριβώς. Είναι 2 εκ διαμέτρου αντίθετοι κόσμοι που τυχαίνει κάπου να συναντιούνται.  >:(

Σκέψου τα χειρότερα μικρέ μου picker ....

Το μπάκουρο , που δεν έχει γκόμενα γιατί τον φτύνουν,
επειδή μένει ακόμη στο παιδικό του δωμάτιο με την αφίσα του σπορτ μπίλυ
και θέλει να γαμήσει πουτάνες ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΡΑΓΚΑ ...
και βλέπει άλλους , που έχουν μόνιμη σχέση ή σύζυγο,
μόνιμη παράνομη σχέση με παντρεμένη ΚΑΙ ΓΑΜΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ....

Ενώ αυτός ...  :cum: :jerking: :jerking: :jerking:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
lakis33 η μονιμη σχεση με παντρεμενη ειναι μαγκια;;

το γραφεις και το ξαναγραφεις οτι γαμας παντρεμενη...ειναι μαγκια να πηδας την γυναικα αλλου;;; ή ειναι μαγκια να πηδανε την γυναικα σου;;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως υπάρχει άντρας που θέλει να γαμήσει τη γυναίκα του Λάκη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom