Νέα

Τα κρεμαω κι εγω τα παπουτσια.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την ιδεα του θεματος?

  • Κοφτο ΧΧΧ κι ασχολησου με τη γυναικα ρε....

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Ριχνε και κανενα φραγκο στα κοριτσια....

    Ψήφοι: 23 69,7%
  • Αλλο (post more info).

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 6,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ώρα για το βραδινό του
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 13

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Τι ειπαμε?

Ποιος κανει σχεσεις-γαμους κλπ???


Τα πιτσιρικια,οι γυναικες και οι μαλακες. :uglystupid: :idiot:

 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.545
Like
2.210
Πόντοι
606
Εδω κι ενα εξαμηνο εχω χαθει απο το forum, η ζωη αλλαξε αποτομα κι επονται συνεχειες. Θα παρει βεβαια καποιο χρονο, αλλα ενταξει δε γινονται αυτα και σε μια μερα. Η βιασυνη σκοτωνει, ετσι πιστευω.
Ετσι το εχω παρει αποφαση να σταματησω το ευαγες αθλημα, οριστικα και για παντα. Ως μελλοντικος  οικογενειαρχης στα 41+ που θα ειμαι, οι ασχολιες κι οι απαιτησεις δε θα το επιτρεπουν.
Α μη τι αλλων, απο χρημα στις κορασιδες του επαγγελματος ξοδεψα αφθονο. Καιρος λοιπον να ασχοληθω με κατι που αποφασισα να δημιουργησω.
Αυτα πρωην συναγωνιστες, με λιγα λογια....
ειμαι ναυτης παλια στον ναυσταθμο σαλαμινας :) στο αρχηγειο στολου (βιματοβισμα :grin:):grin:  Παιρνω αδεια ερχομαι στην ιδιαιτερη πατριαδα μου :) :) :) 19 ετων ακριβως τοτε :) Και ειχα κατι γκαυλες σαν τον βραχο που κουβαλει στην πλατη του ο οβελιξ :grin: Λεω οι γονεις μου λειπουν θαλλασα :) Ειμαι μονος στο σπιτη :grin: 19 ετων :grin: με το παπαρι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: σαν το μπαστουνι του οδυσσεα στην ιθακη :grin: που εκανε τον ανημπορο ηλικιωμενο μεχρι να αποκαλυφθει και τους κανει ολους τους υποψηφιους γαμπρους σουρωτηρι απο τα βελη :) :) :) :) Δεν παω να παρω μια πουτανα να την σκισω τα ραμματα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Τεσπα παω :grin: :grin: :grin: Μπενω στο κολομπαρο :grin: κοζαμασιον κτλ δηλαδη πινεις ποτο αν θες γαμας αν θες παιρνεις την γκομενα και γαμας σπιτι σου.. Λεω ποσο εχει η γκομενα κτλ να την παρω στο σπιτι με λεει τοσο λεω παρτα :grin: :grin: :grin:  Με το που μπαινει η γκομενα μεσα στο αμαξι μου-του πατερα μου :grin: :grin: :grin: με λεει αυτο το αμαξι δεν ειναι του κυρ ταδε με ειπε το ονομα του πατερα μου κτλ :grin: :grin: :grin: λεω ναι που τον ξερεις με λεει ερχεται και με περνει απο εδω συναιχεια τοτες ο πατερας μου 55 ετων :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: την ειχε παρει το σκαρλπ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
χρησταρα πες του ntountaras να κερασει κρουασαν και πορτοκαλαδα  :grin:
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Χρηστάρα βάλε και κανά emoticon ρε να καταλάβουμε τις γκριμάτσες που κάνεις όταν γράφεις.
Επίσης δεν μας είπες αν εκβίασες τον πατέρα σου πως θα το μαρτυρήσεις στη μαμά εκτός και αν σε πλήρωνε για να πηδάς μπροστά του την κωλομπαρού.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.545
Like
2.210
Πόντοι
606
ας κερδισω αυριο στο στοιχημα και σε κερναω 5 μιση κιλα λουμίδη παπαγαλο
2 την ημερα φτανουν 1  ευρω εχει στο καφενειο :grin: και 1,5 στο μπαρακι που παω :grin: επειδη σε βλεπω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ψιλο σφιχτερμαν :grin: :grin: :grin: :grin: να κερασεις καφενειου καφε :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.545
Like
2.210
Πόντοι
606
Χρηστάρα βάλε και κανά emoticon ρε να καταλάβουμε τις γκριμάτσες που κάνεις όταν γράφεις.
Επίσης δεν μας είπες αν εκβίασες τον πατέρα σου πως θα το μαρτυρήσεις στη μαμά εκτός και αν σε πλήρωνε για να πηδάς μπροστά του την κωλομπαρού.
του ειπα ΘΑ ΤΟ ΠΩ στην μανα μου με λεει οχι του λεω δωσε μου τα 5000 χιλιαδες δραχμες που εδωσα για την πουτανα και δεν λεω τιποτα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ενταξει και παλι δεν θα το ελεγα ειμαι ταφος :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
του ειπα ΘΑ ΤΟ ΠΩ στην μανα μου με λεει οχι του λεω δωσε μου τα 5000 χιλιαδες δραχμες που εδωσα για την πουτανα και δεν λεω τιποτα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ενταξει και παλι δεν θα το ελεγα ειμαι ταφος :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin:

μονο ο πικερ θα το λεγε φιλε στη μανα και τζαμπα :grin:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Του σκίσατε το αποχαιρετιστήριο thread του ανθρώπου  :S :S
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Θα έχει να το θυμάται,bachelor κανονικό. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom