Νέα

Τα κρεμαω κι εγω τα παπουτσια.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την ιδεα του θεματος?

  • Κοφτο ΧΧΧ κι ασχολησου με τη γυναικα ρε....

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Ριχνε και κανενα φραγκο στα κοριτσια....

    Ψήφοι: 23 69,7%
  • Αλλο (post more info).

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 6,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
κι ετσι εμεινες παλι ενας αγαμητος γερος μαλακας.....αυτο πως και δεν το σκεφτηκες;

Γιατί να σκέφτομαι εσένα όταν περπατάω στο δρόμο; :huh:

Είμαι ένας ώριμος πιπινοκυνηγός!
 

Επισκέπτης
Τυπε αλλο ο πιπινοκυνηγος, και γενικα αυτος που ψαχνει συνεχως γκομενες κι αλλο το ΧΧΧ.
Το θεμα αναφερεται στο δευτερο.
 

Επισκέπτης
Τυπε μεγαλο κατορθωμα αυτο που εκανες, δεν ειναι και λιγο να σταματας ξαφνικα να πληρωνεις τανες για να τις  :knockinb:  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
lakis33 η μονιμη σχεση με παντρεμενη ειναι μαγκια;;

το γραφεις και το ξαναγραφεις οτι γαμας παντρεμενη...ειναι μαγκια να πηδας την γυναικα αλλου;;; ή ειναι μαγκια να πηδανε την γυναικα σου;;

Είναι μαγκιά να πηδάω εγώ τις γυναίκες άλλων.
Της οποίας , εδώ που τα λέμε, ήμουν γαμιάς στο λύκειο.
Εσύ τι ζόρι τραβάς ;;;
Και γιατί αναφέρεσαι προσβλητικά στη γυναίκα μου ;;;
Εγώ σε πρόσβαλα ;;;;
Τι θες να δείξεις ;;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Είναι μαγκιά να πηδάω εγώ τις γυναίκες άλλων.
Της οποίας , εδώ που τα λέμε, ήμουν γαμιάς στο λύκειο.
Εσύ τι ζόρι τραβάς ;;;
Και γιατί αναφέρεσαι προσβλητικά στη γυναίκα μου ;;;
Εγώ σε πρόσβαλα ;;;;
Τι θες να δείξεις ;;;
οτι εισαι μαλακας και ζορικλακι μαζι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Σύγκρουση γιγάντων της -->  :jerking:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εδω κι ενα εξαμηνο εχω χαθει απο το forum, η ζωη αλλαξε αποτομα κι επονται συνεχειες. Θα παρει βεβαια καποιο χρονο, αλλα ενταξει δε γινονται αυτα και σε μια μερα. Η βιασυνη σκοτωνει, ετσι πιστευω.
Ετσι το εχω παρει αποφαση να σταματησω το ευαγες αθλημα, οριστικα και για παντα. Ως μελλοντικος  οικογενειαρχης στα 41+ που θα ειμαι, οι ασχολιες κι οι απαιτησεις δε θα το επιτρεπουν.
Α μη τι αλλων, απο χρημα στις κορασιδες του επαγγελματος ξοδεψα αφθονο. Καιρος λοιπον να ασχοληθω με κατι που αποφασισα να δημιουργησω.
Αυτα πρωην συναγωνιστες, με λιγα λογια....
Καλη αρχη τυπε μου , αλλα χωρις να θελω να θιξο προσοπικα εσενα..ολοι ξαναγυρνανε,οχι μονιμα αλλα περιστασιακα...μερικοι βεβαια μετα το γαμο η οταν ειναι σε μακροχρονη σχεση παραδειγμα οχι μονο ξαναγυρνανε αλλα αναπτησουν και περιεργα γουστα...τι να πει κανεις  :rockon:
 

Επισκέπτης
απεναντιας ειπες (εγραψες ρεαλιστικοτερα) καμποσες αληθειες. Κι αυτο που λεει πριν μερικες σελιδες ο gianevan δεν το θεωρω κατακριτεο, ριχτε τον στην πυρα επειδη φιστικωσε σε ενα μπουρδελο μια στο τοσο.
Απλα η συγκεκριμενη γυναικα με εκανε πυρφορο για να το πω με στην ορολογια του φορουμ.
Η τελευταια φορα που πηγα για δουλεια ηταν πριν 6.5 μηνες στο Φ104.
 

Επισκέπτης
απεναντιας ειπες (εγραψες ρεαλιστικοτερα) καμποσες αληθειες. Κι αυτο που λεει πριν μερικες σελιδες ο gianevan δεν το θεωρω κατακριτεο, ριχτε τον στην πυρα επειδη φιστικωσε σε ενα μπουρδελο μια στο τοσο.
Απλα η συγκεκριμενη γυναικα με εκανε πυρφορο για να το πω με στην ορολογια του φορουμ.
Η τελευταια φορα που πηγα για δουλεια ηταν πριν 6.5 μηνες στο Φ104.
να μπαινεις στο φορουμ να τα λεμε
τωρα ανθρωπος εισαι , μπορει στο μελλον και να ενδωσεις σε εναν πειρασμο  :)
 

Επισκέπτης
το λογαριασμο.
Εξαιρωντας το ΧΧΧ, εχει πλακα εδω μεσα, μερικοι πετανε ωραιες ατακες :grin:
Τωρα αν ενδωσω μελλοντικα, αυτο θα φανει με αντιστοιχη κριτικη. Το να παω σε καποια ιεροδουλο και να μην το πω για να φαινεται οτι ταχα ειμαι κυριος, ε οχι δεν το κανω. Δεν ειμαι υποχρεωμενος να δινω αναφορα, αλλα το να ψευδομαι απεναντι σας για ενα τετοιο θεμα με βρισκει αντιθετο, διοτι πολυ απλα με κατατασσει καραγκιοζη με διπλωμα.
Σε καποια ζητηματα, πρεπει να ειμαστε αντικειμενικοι.
 

Επισκέπτης
το λογαριασμο.
Εξαιρωντας το ΧΧΧ, εχει πλακα εδω μεσα, μερικοι πετανε ωραιες ατακες :grin:
Τωρα αν ενδωσω μελλοντικα, αυτο θα φανει με αντιστοιχη κριτικη. Το να παω σε καποια ιεροδουλο και να μην το πω για να φαινεται οτι ταχα ειμαι κυριος, ε οχι δεν το κανω. Δεν ειμαι υποχρεωμενος να δινω αναφορα, αλλα το να ψευδομαι απεναντι σας για ενα τετοιο θεμα με βρισκει αντιθετο, διοτι πολυ απλα με κατατασσει καραγκιοζη με διπλωμα.
Σε καποια ζητηματα, πρεπει να ειμαστε αντικειμενικοι.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν χρειαζεται να κρεμασετε τα παπουτσια.απλα να βρειτε μια γυναικα που κατανοει τις σεξουαλικες αναγκες της λιμπιντου ενως αντρα.νομιζω οτι υπαρχουν πολλες χαλαρες γυναικες οι οποιες δεν θα ειχαν κανενα προβλημα αν ο αντρας τους ασκει το χομπι του παραληλα με το γαμο του.μην ευνουχιζεστε οταν υπαρχουν τοσες αλλες λυσεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το λογαριασμο.
Εξαιρωντας το ΧΧΧ, εχει πλακα εδω μεσα, μερικοι πετανε ωραιες ατακες :grin:
Τωρα αν ενδωσω μελλοντικα, αυτο θα φανει με αντιστοιχη κριτικη. Το να παω σε καποια ιεροδουλο και να μην το πω για να φαινεται οτι ταχα ειμαι κυριος, ε οχι δεν το κανω. Δεν ειμαι υποχρεωμενος να δινω αναφορα, αλλα το να ψευδομαι απεναντι σας για ενα τετοιο θεμα με βρισκει αντιθετο, διοτι πολυ απλα με κατατασσει καραγκιοζη με διπλωμα.
Σε καποια ζητηματα, πρεπει να ειμαστε αντικειμενικοι.
Bρε αδελφε,εδω μεσα εχει τον χαβαλε του.Μην σου πω οτι οι περισσοτεροι μπαινουν εδω για αυτον τον λογο,και οχι για το κυριο θεμα του σαιτ..Δεν χρειαζεται να απεχεις και απο το φορουμ.
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Bρε αδελφε,εδω μεσα εχει τον χαβαλε του.Μην σου πω οτι οι περισσοτεροι μπαινουν εδω για αυτον τον λογο,και οχι για το κυριο θεμα του σαιτ..Δεν χρειαζεται να απεχεις και απο το φορουμ.

Για μένα είναι το καλύτερο αγχολυτικό... :thumbsup:
Εχω φύγει 3 φορές και ξαναγύρισα τώρα πλέον παρακολουθώ το forum και καμιά φορά χτυπάω κανα στόχο επιλεγμένα  :fuck2: ίσως μια φορά το 3μηνο-4μηνο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom