Νέα

Τα κρεμαω κι εγω τα παπουτσια.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την ιδεα του θεματος?

  • Κοφτο ΧΧΧ κι ασχολησου με τη γυναικα ρε....

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Ριχνε και κανενα φραγκο στα κοριτσια....

    Ψήφοι: 23 69,7%
  • Αλλο (post more info).

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 6,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως υπάρχει άντρας που θέλει να γαμήσει τη γυναίκα του Λάκη?
Ε καλα τωρα, ειναι σαν να λες πως κανενας Αεκτζης δεν θα ηθελε να γαμησει την γυναικα του Μακη, η κανενας φορολογουμενος δεν θα ηθελε να γαμησει την γυναικα του Στουρναρα.
Ασχετα αμα ειναι ωραιες η μπαζα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
6
Like
8.870
Πόντοι
1.686
Σαβουρογάμηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη !  :2funny: :2funny: :2funny:

( ΔΕΝ απευθύνεται στον Μαριο )
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676


Hταν τρείς φίλες και λέει η μια:

- Κορίτσια, εγώ ο γιός μου θέλω να γίνει γιατρός, να ανακαλύψει το εμβόλιο για μια σπάνια αρρώστια, να τον βραβεύσουν και να βγω στην τηλεόραση και να πώ: "Εγώ είμαι η μάνα του, εγώ, εγώ!!!".
Η άλλη λέει:
-Κορίτσια, εγώ ο γιός μου θέλω να γίνει εφευρέτης, να εφεύρει κάτι που κανείς δεν είχε καταφέρει, να τον βραβεύσουν και να βγώ στην  τηλεόραση και να πώ: "Εγώ είμαι η μάνα του, εγώ, εγώ!!!" Λέει και η τρίτη:
- Α, κορίτσια, εγώ ο γιός μου θέλω να γίνει ποδοσφαιριστής, να μπαίνει μεσα στο γήπεδο, να περνάει όλους τους παίκτες, να σουτάρει για γκολ, να μην μπαίνει και να φωνάζουν οι θεατές απο τις κερκίδες: "Θα σου γαμήσω την μάνα!" και να βγω και να πω "Εγώ είμαι η μάνα του, εγώ, εγώ!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
θαχω ξεπερασει τα 55 και τοτε δε νομιζω να χρειαζομαι νεο κοκο, αλλα κανενα γηροκομειο :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:

Kαλααα..

Όταν με το καλο γινεις 55, ελα να τα πουμε. Ακουμε που σου λεω.Στο δινω εγγυημενο αυτό. ;)

Αυτά.
 

Επισκέπτης
οτι το θεμα μεγαλωσε και συζητιουνται διαφορα, ε ας βαλω και μια poll, το συνηθιζα κι απο παλιοτερα αυτο.
Ασχετα αν ειμαι ο δημιουργος του, θαρρω οτι θα προβληματισει κι αλλα ατομα στο μελλον.
Τα ξαναλεμε αργοτερα, η μελλοντικη συζυγος δεν ειναι εδω μη φοβαστε μπας και με παρακολουθει...
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
Eγώ ;;
Εσύ γράφεις μαλακίες ...
Εγώ σε μπουρδέλα , δεν πάω πλέον.
Αλλά αν κάποιος , μιλούσε στη γυναίκα μου για τα ξενοπηδήματά μου
και είχε μεγάλη οικογένεια , θα γέμιζαν πολλοί οικογενειακοί τάφοι.
Και στην Ελλάδα , όπως ξέρεις και όπως ήξερε και ο Άντερς αντίστοιχα για τη νορβηγία,
πάνω από 17 χρόνια δεν κάθεσαι μέσα.
Οπότε αν είναι να βάλεις τη γεμιστήρα ... και να περάσεις το κατώφλι της μπουζούς,
γιατί να το κάνεις για 1 και όχι και για τα υπόλοιπα 10-15 μέλη της οικογένειάς του.
Θα έχεις και άλλο σέβας στη μπουζού ....
Ξέρεις και από σέβας στην μπουζού ρε πυροβολημένε;
 

Επισκέπτης
Προχωρουμε παρακαλω...
Μια κι εγραψαν οι Λακης & picker κατι ψιλα πριν το κοριτσι εχει ενημερωθει (εγω της το ειπα, δε με ρωτησε αυτη) οτι εκανα ΧΧΧ. Μονο που με ρωτησε αν δε φοβομουν (περι αφροδισιων).
Απο εκει και περα κι αυτη ειχε καποιες σχεσεις, ενταξει της λεω, δε με νοιαζουν αυτα, ειναι στο παρελθον.
Οσο για καραμπινες, χμ ειναι αληθεια οτι το σοι μου δεν τη γουσταρει, αλλα τους εχω γραμμενους στη ντουντα μου. Γονεις δεν εχω που ενδεχομενως να με επηρεαζαν, δε γαμιωνται οι αλλοι, γιαυτο σηκωθηκα κι εφυγα κι απο Ελλαδα να μη βλεπω κανεναν τους. Τα λεω με φιλους μοναχα που δειχνουν μια κατανοηση στο προβλημα μου.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Προχωρουμε παρακαλω...
Μια κι εγραψαν οι Λακης & picker κατι ψιλα πριν το κοριτσι εχει ενημερωθει (εγω της το ειπα, δε με ρωτησε αυτη) οτι εκανα ΧΧΧ. Μονο που με ρωτησε αν δε φοβομουν (περι αφροδισιων).
Απο εκει και περα κι αυτη ειχε καποιες σχεσεις, ενταξει της λεω, δε με νοιαζουν αυτα, ειναι στο παρελθον.
Οσο για καραμπινες, χμ ειναι αληθεια οτι το σοι μου δεν τη γουσταρει, αλλα τους εχω γραμμενους στη ντουντα μου. Γονεις δεν εχω που ενδεχομενως να με επηρεαζαν, δε γαμιωνται οι αλλοι, γιαυτο σηκωθηκα κι εφυγα κι απο Ελλαδα να μη βλεπω κανεναν τους. Τα λεω με φιλους μοναχα που δειχνουν μια κατανοηση στο προβλημα μου.

Oι γονεις θα σε επηρεαζαν να την χωριζες;;;
 

Επισκέπτης
Απαντωντας υποθετικα, η μητερα ειχε το διαολο μεσα της, γκρινιαζε με το παραμικρο και πιστευω οτι θα με επρηζε.
Ο Γερος μου, ασχετα με τα ελαττωματα που ειχε (λες κι υπαρχει κανενας τελειος) ηταν αγαπησιαρης τυπος και δεν ανακατευτηκε στις επιλογες των αλλων παιδιων. Επειδη ηξερε οτι εριχνα κανενα ΧΧΧ, με αποκαλουσε ρεμαλι που δεν αξιωθηκα να βρω μια κοπελα της προκοπης κι εφυγε με παραπονο.
Παντως δεν ειμαι ατομο που επηρεαζομαι απο τις οποιες αποφασεις. Κινουμαι πανω στο βασικο πυλωνα που χαρασσω κανοντας καποιες αναπροσαρμογες.
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν 3 είδη ανδρών:

1. Αυτοί που είναι μια ζωή νοικοκύρηδες (διαβάζουν από μικροί, δεν πίνουν, δεν καπνίζουν, δεν πάνε σε πουτάνες, συνήθως βρίσκουν μία και την παντρεύονται, άντε τη δεύτερη)

2. Αυτοί που είναι ρεμάλια μια ζωή
Ναρκομανείς, κουμαρτζήδες, πουτανιάρηδες, μικροαπατεώνες, μπεκρήδες, κ.ο.κ.
Ενίοτε γίνεται ακόμη κι απ αυτούς καμιά προσπάθεια νοικοκυροσύνης στη χάση και στη φέξη, (ΟΚΑΝΑ, κόψιμο το καζίνο-στοίχημα, απομάκρυνση απ τις πουτάνες, κόψιμο το ποτό, κλπ) αλλά συνήθως είναι μικρής διάρκειας και αποτελέσματος και σε λίγο καιρό επιστρέφουν στους "κανονικούς" ρυθμούς της ζωής τους

3. Αυτοί που περνάνε 3 ή 4 ή 5 ή λίγο περισσότερες περιόδους μεταξύ νοικοκυροσύνης και μποέμικης ζωής

Οι κύκλοι εξαρτώνται από την αρχή, δηλαδή το πως θα ξεκινήσει κανείς στο σχολείο

Αν είναι μαθητής του 19, μέχρι τα 18 θα περάσει έναν κύκλο νοικοκυροσύνης, μετά στο Πανεπιστήμιο θα προσπαθήσει να κάνει τη ζωή του Τζιμ Μόρισον, μετά, αφού έχει καθυστερήσει το πτυχίο, θα στρώσει τον κώλο κάτω να το πάρει, θα βρει και μια νορμαλ σχέση, αφού θα χει βαρεθεί την πολυμουνία, μετά θα κοιτάξει για δουλειά και οικογένεια, και αφού περάσει αυτός ο κύκλος (ο οποίος είναι ο μεγαλύτερος και πιο σκληρός, διότι δε σ αφήνει ν ανασάνεις ούτε μια χρονιά) θα ρθει νομοτελειακά η φάση της δεύτερης μεγάλης παρακμής, όπου εκεί θα χουμε ένα κοκτέηλ πιοτού, τζόγου, πουτάνων, χρεών, ρέκλας, διαζυγίου, κωλόμπαρα, κλπ

Αν είναι ρεμάλι μαθητής, οι κύκλοι του θα είναι αντίθετοι. Θα ξεκινήσει ρεμάλι, στα 18 θα προσπαθήσει να νοικοκυρευτεί, συνήθως με μια Β class δουλίτσα, θα κοιτάξει να βρει και μια καλή κοπελίτσα να αποκατασταθεί, να κάνει οικογένεια, και να στρώσει και το ονοματάκι του στην κοινωνία που τον έβλεπε μια ζωή με μηχανάκια, θολωμένο μάτι και μαλί τίγκα στο ζελέ
Ωστόσο, νομοτελειακά θα ρθει και γι αυτόν η δεύτερη φάση παρακμής (συνήθως λίγο νωρίτερα ηλικιακά από την πρώτη κατηγορία) όπου τα συμπτώματα θα είναι τα ίδια. Πουτάνες, κουμάρι, χόρτα, διαζύγια, επιχειρήσεις-κομπίνες, συγκατοίκηση με Ρουμάνα, κλπ

Ο φίλος Ντουντάρας, βρίσκεται στη φάση της έναρξης της δεύτερης περιόδου νοικοκυροσύνης του και του εύχομαι ότι καλύτερο και κυρίως να μεγαλώσει καλά και χρήσιμα παιδιά για την κοινωνία. Θα τον περιμένουμε σε 15 χρόνια, όταν νομοτελειακά, ξεκινήσει η δεύτερη περίοδος "παρακμής" του... ;)
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν πάρα πολλά είδη αντρών, όχι μόνο 3. Εγώ ας πούμε πάω 15 φορές το μήνα με πουτάνες αλλά δεν πίνω, δεν καπνίζω, δεν ξενυχτάω. Δεν είμαι σε καμία περίπτωση ρεμάλι.
 

Επισκέπτης
Μια κι εγραψαν οι Λακης & picker κατι ψιλα πριν το κοριτσι εχει ενημερωθει (εγω της το ειπα, δε με ρωτησε αυτη) οτι εκανα ΧΧΧ. Μονο που με ρωτησε αν δε φοβομουν (περι αφροδισιων).

Σε τιμάει που της το είπες. Αντρίκια συμπεριφορά.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Σκιουρε μπας και δουλευεις στην Interpol?
Γραφεις λες και με ηξερες απο τα παλια.
Οντως αργησα να παρω πτυχιο γιατι μιναριζα (γκουχου, γκουχου μυριζει Παν/μιο Πατρων).
Ποτο τρεις φορες στη ζωη μου εχω μεθυσει μετα ξερασματος, αντε τεσσερις. Αραια και που μπορει να πιω ενα ποτηρακι. Το τσιγαρο που και παλι δεν καπνιζα πανω απο ενα πακετο σε περιοδους εξαρσεως αλλιως μισο ειτε ακομη λιγοτερο, το εχω κοψει εδω κι εναμισο μηνα. Δε μου ειπε βεβαια η κοπελια κοφτο, αλλα δειχνοντας το ενδιαφερον της σταδιακα, το σουταρα μπαμ και κατω.
 

Επισκέπτης
Ντουνταρα φιλαρακι απλα είναι τα πραγματα...
Ζησε την καψουρα σου, δωστης χρονο και οι πουτανες εδώ είναι δεν φευγουν ;)
 

Επισκέπτης
Thanks mate again.
Πως τα πας κι εσυ, εχουμε χαθει, αντε να μαντρωθεις αν δεν τοχεις κανει ηδη.
Προεχει το Εθνος! Νυν υπερ παντων η Πατρις!
Αντε παω για ενα καφε παντερημος, το Πασχα θα μου ελθει κοντα το βλαμμενο (πιρφοριζω τωρα)...
 

Επισκέπτης
Thanks mate again.
Πως τα πας κι εσυ, εχουμε χαθει, αντε να μαντρωθεις αν δεν τοχεις κανει ηδη.
Προεχει το Εθνος! Νυν υπερ παντων η Πατρις!
Αντε παω για ενα καφε παντερημος, το Πασχα θα μου ελθει κοντα το βλαμμενο (πιρφοριζω τωρα)...
μαντρωμένος και γω...
Ζητω η νικη :rockon:
Καλα να περνας
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ντουνταρα φιλαρακι απλα είναι τα πραγματα...
Ζησε την καψουρα σου, δωστης χρονο και οι πουτανες εδώ είναι δεν φευγουν ;)

Ασε που τωρα θα έρθουν και απο Ουκρανία,παμε για υποτιμιση νομισματος  ;)   
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Η μονογαμία είναι μεγάλη απάτη! Είδα κάτι πιπίνια έξω απ΄την ΑΣΟΕΕ σήμερα και σκέφτηκα ότι όταν ήμουν νέος θα μπορούσα να είχα πιάσει γκόμενα μια τέτοια και να την είχα παντρευτεί. Αλλά αμέσως μετά σκέφτηκα το εξής: Ότι αν το είχα κάνει αυτό, σήμερα θα βρισκόμουν ακριβώς στο ίδιο σημείο, γιατί το πιπίνι δε θα ήταν πια πιπίνι! Θα ήταν μεγάλη γυναίκα και εγώ γεμάτος υποχρεώσεις που θα με εμπόδιζαν να κυνηγάω τα πιπίνια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Η μονογαμία είναι μεγάλη απάτη! Είδα κάτι πιπίνια έξω απ΄την ΑΣΟΕΕ σήμερα και σκέφτηκα ότι όταν ήμουν νέος θα μπορούσα να είχα πιάσει γκόμενα μια τέτοια και να την είχα παντρευτεί. Αλλά αμέσως μετά σκέφτηκα το εξής: Ότι αν το είχα κάνει αυτό, σήμερα θα βρισκόμουν ακριβώς στο ίδιο σημείο, γιατί το πιπίνι δε θα ήταν πια πιπίνι! Θα ήταν μεγάλη γυναίκα και εγώ γεμάτος υποχρεώσεις που θα με εμπόδιζαν να κυνηγάω τα πιπίνια.
κι ετσι εμεινες παλι ενας αγαμητος γερος μαλακας.....αυτο πως και δεν το σκεφτηκες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom