Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Κοιταω την πιπα και εχω βαλει δαχτυλο στον κωλο μου μεχρι και το δονητη της ξαδελφης μου με καποτα εβαλα,αλλα δεν μου αρεσε.Επισης να πω οτι οταν εψαχνα το δονητη της ξαδερφης καβλωνα με τα κυλοτακια της και ελεψα μερικα απο αυτα για να μαλακιστω μαζι τους.Ειναι ωραιο μουνι η ξαδερφη και λατρευω να μυριζω τα φορεμενα κυλοτακια της.
καποτα εβαλες για να μην μεινεις εγκυος;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
λες να ειναι πισωκουνα ο τυπος;
Ακου να δεις φιλε μου...μετα απο το γεγονος πηγα στις πουτανες πολλες φορες.και γαμησα χωρς προβλημα.Κια δεν σκεφτομουν καθολου ανδρες.Ουτε καν ενας τσατσος που ηρθε διπλα μου και μου μιλαγε σεξουλιαρικα δεν με καβλωσε.

Επισης εχω να πω πως δεν ενοιωσα τιποτα ουτε με κανεναν φιλο μου ουτε και με τον πατερα της ξαδερφης μου που ειναι ολη μερα σπιτι με το κομπολοι του και παιζει στοιχημα και ειναι πολυ τριχωτος κια αρρενωπος.Εγω ψαχνω στα κυλοτακια της ξαδερφης μου.Αρα δεν παιζει καθολου να μην ειμαι νορμαλ.Απλα με εχει πιασει φοβια γιατι ξερω πως η γυναικα που πηγα -η οποια εφερνε και λιγο στην ξαδερφη μου παρεπιπτοντως-ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΡΑΣ!!! :o
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.794
Πόντοι
8.006
126 ατομα παρακολουθουν.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ακου να δεις φιλε μου...μετα απο το γεγονος πηγα στις πουτανες πολλες φορες.και γαμησα χωρς προβλημα.Κια δεν σκεφτομουν καθολου ανδρες.Ουτε καν ενας τσατσος που ηρθε διπλα μου και μου μιλαγε σεξουλιαρικα δεν με καβλωσε.

Επισης εχω να πω πως δεν ενοιωσα τιποτα ουτε με κανεναν φιλο μου ουτε και με τον πατερα της ξαδερφης μου που ειναι ολη μερα σπιτι με το κομπολοι του και παιζει στοιχημα και ειναι πολυ τριχωτος κια αρρενωπος.Εγω ψαχνω στα κυλοτακια της ξαδερφης μου.Αρα δεν παιζει καθολου να μην ειμαι νορμαλ.Απλα με εχει πιασει φοβια γιατι ξερω πως η γυναικα που πηγα -η οποια εφερνε και λιγο στην ξαδερφη μου παρεπιπτοντως-ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΡΑΣ!!! :o
οκ...λοιπον τελευταιο τεστ,τα παρκα σου αρεσουν γενικα;νιωθεις σκιρτηματα οταν περνας;
 

Επισκέπτης
Ακου να δεις φιλε μου...μετα απο το γεγονος πηγα στις πουτανες πολλες φορες.και γαμησα χωρς προβλημα.Κια δεν σκεφτομουν καθολου ανδρες.Ουτε καν ενας τσατσος που ηρθε διπλα μου και μου μιλαγε σεξουλιαρικα δεν με καβλωσε.

Επισης εχω να πω πως δεν ενοιωσα τιποτα ουτε με κανεναν φιλο μου ουτε και με τον πατερα της ξαδερφης μου που ειναι ολη μερα σπιτι με το κομπολοι του και παιζει στοιχημα και ειναι πολυ τριχωτος κια αρρενωπος.Εγω ψαχνω στα κυλοτακια της ξαδερφης μου.Αρα δεν παιζει καθολου να μην ειμαι νορμαλ.Απλα με εχει πιασει φοβια γιατι ξερω πως η γυναικα που πηγα -η οποια εφερνε και λιγο στην ξαδερφη μου παρεπιπτοντως-ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΡΑΣ!!! :o
δε μου λες η ξαδερφη ηταν παντα ξαδερφη η αλλαξε στη πορεια :think:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ακου να δεις φιλε μου...μετα απο το γεγονος πηγα στις πουτανες πολλες φορες.και γαμησα χωρς προβλημα.Κια δεν σκεφτομουν καθολου ανδρες.Ουτε καν ενας τσατσος που ηρθε διπλα μου και μου μιλαγε σεξουλιαρικα δεν με καβλωσε.

Επισης εχω να πω πως δεν ενοιωσα τιποτα ουτε με κανεναν φιλο μου ουτε και με τον πατερα της ξαδερφης μου που ειναι ολη μερα σπιτι με το κομπολοι του και παιζει στοιχημα και ειναι πολυ τριχωτος κια αρρενωπος.Εγω ψαχνω στα κυλοτακια της ξαδερφης μου.Αρα δεν παιζει καθολου να μην ειμαι νορμαλ.Απλα με εχει πιασει φοβια γιατι ξερω πως η γυναικα που πηγα -η οποια εφερνε και λιγο στην ξαδερφη μου παρεπιπτοντως-ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΝΤΡΑΣ!!! :o
ο αρης ηταν ο τσατσος;
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
''Αν ενοχλεί τόσο πολύ πια το John Holmes κομμάτια να γίνει και να αρχίσω να χρησιμοποιώ το όνομα
του έτερου παιδικού ειδώλου Ron Jeremy...''

Οχι Γιάννης, Γιαννάκης... :2funny: :2funny: :2funny:
Μπερδεύεις την έννοια του ειδώλου με αυτήν της φαντασίωσης φίλτατε και ίσως
δυστυχώς χρειαστεί να ξανανοίξεις βιβλία ελληνικής γλώσσας.. ;)
Γιατί με την άποψη που διατηρείς εσύ περί της εννοίας του ειδώλου κάθε παιδάκι
που έχει είδωλο τον Μέσι,όταν μεγαλώσει θέλει να τον φάει από τον Λιονέλ και
όχι να γίνει σούπερ παικτούρα σαν κι αυτόν..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
η τραβεστι δεν μετραει, μην ανησυχεις φιλε αφου υποτιθεται οτι δεν το ηξερες αρα εισαι κομπλε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.109
Κριτικές
1
Like
29.794
Πόντοι
8.006
Κωνσταντινε πώς θα γινει να γνωρισουμε την ξαδερφη?
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Πριν πω την αποψη μου θα κανω μια διαπιστωση. Γερασα γαμωτο και μπερδευω τις μερες Κυριακη ειναι σημερα ή Πεμπτη?

Απο όσα διαβασα μαλλον πουστης εισαι φιλε.
Αυτο είναι σιγουρο!!!!!!!!!!!!!
Πρεπει να διαλέξεις επαγγελματικο προσανατολισμο.
Να γινεις Κομμωτης ή σχεδιαστης!!!!!!!!!!!!
Για πες μας τι σου αρεσει ποιο πολυ?
Οταν ησουν μικρος/η επαιζες με τις κουκλες της ξαδέλφης σου?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω
τυπε μην σε τρομαξω αλλα και ο λιλας και ο σοφιας ετσι ξεκινησαν :S
προσεξε τον δικε μου
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
οκ...λοιπον τελευταιο τεστ,τα παρκα σου αρεσουν γενικα;νιωθεις σκιρτηματα οταν περνας;
Εσυ ξεκινας απο το τελος!
Πρεπει να μας πει για την παιδικη του ηλικία πρωτα.
Καποιος μεγαλύτερος θα τον στριμωξε πισω απο το ψυγειο στο μπακαλικο του χωριου του!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom