Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η ιστορία σου είναι ψεύτικη από την αρχή μέχρι το τέλος.  Θα ήθελα να ρωτήσω ποιά είναι αυτή η πιάτσα που πήγες .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Χειρουργιμενη ηταν η παλιοτραβελο!!

Εχω παει με γυναικες και ευτυχως ολα καλα...και απο την αλλη εχω προσπαθησει να κανω πραγματα για να τσεκαρω αν ειμαι ομοφυλοφιλος

πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)

Γενικα δεν νομιζω να εγινα ομοφυλοφιλος.Αλλα ανησυχω και συχαινομαι.
Με φωτο του Λίλα δοκιμασες τύπε?
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ρε φιλε, στη Συγγρου δεν ξερεις οτι εχει τραβελια;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω

:think: Καλό το γαμήσι όταν στον σφύριζε αλλα τώρα σε τσούζει ο κώλος έ;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Σατωβριανδου ηταν η πιατσα
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Χειρουργιμενη ηταν η παλιοτραβελο!!

Εχω παει με γυναικες και ευτυχως ολα καλα...και απο την αλλη εχω προσπαθησει να κανω πραγματα για να τσεκαρω αν ειμαι ομοφυλοφιλος

πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)

Γενικα δεν νομιζω να εγινα ομοφυλοφιλος.Αλλα ανησυχω και συχαινομαι.

φιλαράκο δεν ξέρω αν είσαι ή δεν είσαι gay κλπ.. αλλά μαλακία με τον Κλούνει και τον Μπραντ Πητ... και μόνο που σου πέρασε αυτό το πράγμα από το μυαλουδάκι ότι και καλά θα καυλώσεις με τη φωτό του Μπραντ Πητ θα 'πρεπε να σ' έχει κάπω ς ανησυχήσει.. λέμε τώρα.. από την άλλη το να πας για παράδειγμα με τρανς εγχειρισμένη του στυλ Βίκυ ή Χαρά ή κάποια άλλη γκομενάρα μόνο ομοφυλόφιλος δεν είσαι. Δεν υπάρχει αρσενικό να μην καυλώσει με τη Βίκυ ή με τη Χαρά.. τι να λέμε... αλλά μαλακία με τον Κλούνει... έλα .. στον τόπο σου.. τι άλλο θα διαβάσουμε ρε παιδιά εδώ μέσα . Τι άλλο???
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Δεν ηταν κομενακι

60 αρι πηρε και ελπιζω οχι τον αντρισμο μου

ενώ όταν στείνεις τη φωτό του Μπραντ Πητ και πας να τραβήξεις μαλακία είσαι σκέτη βαρβατίλα....... ε ρε γλέντια εδώ μεσα...
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ωραια ρε τυπε γαμησες τραβεστι...so fucking what???Δεν ηρθε και το τελος του κοσμου χαλαρωσε λιγο,νομιζω θα εχεις σημαντικοτερα πραγματα να αγχωθεις απο αυτη την μαλακια.
Να σε αγχωνει η μαλακια που πηγες να τραβηξεις με τον Πιτ και Κλουνει... :2funny:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αδερφε, για να καταληξεις αν εισαι πουστης πρεπει να δοκιμασεις να τον φας απο πισω, για να δεις αν σ'αρεσει. Μεχρι να δοκιμασει, κανεις δεν ξερει στα σιγουρα αν θα γουσταρει.  :)  :fuck1:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Αδερφε, για να καταληξεις αν εισαι πουστης πρεπει να δοκιμασεις να τον φας απο πισω, για να δεις αν σ'αρεσει. Μεχρι να δοκιμασει, κανεις δεν ξερει στα σιγουρα αν θα γουσταρει.  :)  :fuck1:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε ρε μαλακιες στα καλα καθουμενα θα γινει πουστης ο αλλος αν δεν ειναι ηδη δηλαδη
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Τυπε, πρωτα απ'ολα δε σε περιμεναμε σημερα.
Σε ειχαμε στο προγραμμα για Κυριακη βραδυ και Δευτερα.

Ενα καλο τεστ ειναι να παρατηρησεις εαν στα αποδυτηρια
κοιτας ασυνειδητα τα ματζαφλαρια των υπολοιπων.

Εαν ναι, τοτε καλως ορισες στο εξωραιστικο συλλογο Billy Bo.
Την Κυριακη εχουμε κοπητηπιτα στο Γκαζι :).
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω
μεγαλε καλες ψωλες...τωρα εισαι πουστης τελος...
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Τυπε, πρωτα απ'ολα δε σε περιμεναμε σημερα.
Σε ειχαμε στο προγραμμα για Κυριακη βραδυ και Δευτερα.

Ενα καλο τεστ ειναι να παρατηρησεις εαν στα αποδυτηρια
κοιτας ασυνειδητα τα ματζαφλαρια των υπολοιπων.

Εαν ναι, τοτε καλως ορισες στο εξωραιστικο συλλογο Billy Bo.
Την Κυριακη εχουμε κοπητηπιτα στο Γκαζι :).
Είμαι σε πανικό βασικά...βλέπω εφιάλτες και έχω συνεχώς στο μυαλό μου ότι αυτός μ τον οποίο πήγα κάποτε είχε ψωή σα κι εμενα... :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom