Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παρακαλείται ο  Santa Clauss να φέρει στο κουστάκι ενα μεγάλο δονητή.  :zfuck:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
τι ναι καλε αυτα τα σκιαχτρα;
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
Τώρα με την έναρξη της σαρωτικής + εκμαυλιστικής + αναπάντεχης σειράς ΦΑΤΜΑΓΚΙΟΥΛ, παίρνω το θάρρος (νικημένος από τη νοσταλγία και το αναπόδραστο εξισταλιενιστικό χάσμα της έννοιας του άφταστου-ανικανοποίητου, κατάπως το ευαγγελίζεται ο Κιργκεγκώρ)και ζητάω για μιαν ύστατη φορά : ΚΩΣΤΑ ΚΑΜ ΜΠΑΚ !

ΝΑΟΥ !

(εντάξει, ομολογώ : λούζομαι στον ιδρώτα κι έχω σαράντα πυρετό)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Τώρα με την έναρξη της σαρωτικής + εκμαυλιστικής + αναπάντεχης σειράς ΦΑΤΜΑΓΚΙΟΥΛ, παίρνω το θάρρος (νικημένος από τη νοσταλγία και το αναπόδραστο εξισταλιενιστικό χάσμα της έννοιας του άφταστου-ανικανοποίητου, κατάπως το ευαγγελίζεται ο Κιργκεγκώρ)και ζητάω για μιαν ύστατη φορά : ΚΩΣΤΑ ΚΑΜ ΜΠΑΚ !

ΝΑΟΥ !

(εντάξει, ομολογώ : λούζομαι στον ιδρώτα κι έχω σαράντα πυρετό)
ο γιατρε εισαι ποιηταρα δικε μου πως τα σκεφτηκες ρε ολα αυτα πραγματικα πρεπει να ψηνεσαι στον πυρετο :grin: :grin:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω
Άλλο διαμαντάκι εδώ @papaphilips
Χρυσες εποχες για το bou...
Χασαμε πολλα κεφαλαια...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.789
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
Άλλο διαμαντάκι εδώ @papaphilips
Χρυσες εποχες για το bou...
Χασαμε πολλα κεφαλαια...
οχι αλλο τετοιο θεμα σημερα, απο αυριο.
ακομα δεν εχω συνερθει απο το προηγουμενο :tooth:
τα παλια ειναι και τα πιο καλα μακραν, μαθαινεις τρελα πραγματα για τα παλουκαρια εδω μεσα που κουνανε την ουριτσα τους και το παιζουν βαρυμαγκες :eyebrows:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
Χειρουργιμενη ηταν η παλιοτραβελο!!

Εχω παει με γυναικες και ευτυχως ολα καλα...και απο την αλλη εχω προσπαθησει να κανω πραγματα για να τσεκαρω αν ειμαι ομοφυλοφιλος


πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)

Γενικα δεν νομιζω να εγινα ομοφυλοφιλος.Αλλα ανησυχω και συχαινομαι.
:2funny::2funny::2funny:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
Κοιταω την πιπα και εχω βαλει δαχτυλο στον κωλο μου μεχρι και το δονητη της ξαδελφης μου με καποτα εβαλα,αλλα δεν μου αρεσε.Επισης να πω οτι οταν εψαχνα το δονητη της ξαδερφης καβλωνα με τα κυλοτακια της και ελεψα μερικα απο αυτα για να μαλακιστω μαζι τους.Ειναι ωραιο μουνι η ξαδερφη και λατρευω να μυριζω τα φορεμενα κυλοτακια της.
ΚΛΑΜΑ!!
:2funny: :2funny::2funny::2funny:
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
391
Κριτικές
141
Like
7.642
Πόντοι
11.971
Χειρουργιμενη ηταν η παλιοτραβελο!!

Εχω παει με γυναικες και ευτυχως ολα καλα...και απο την αλλη εχω προσπαθησει να κανω πραγματα για να τσεκαρω αν ειμαι ομοφυλοφιλος

πχ εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)

Γενικα δεν νομιζω να εγινα ομοφυλοφιλος.Αλλα ανησυχω και συχαινομαι.
Οπός έλεγε και ο ντζιμης Πανούσης "πουστευε και μη ερευνα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.060
Like
2.834
Πόντοι
506
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω
Kανε undo
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
Θα σερβιρεις και κωλαρακι αποψε? :think: :think:
Επικό θρεντ χαχα
Που σαι ρε @papaphilips να το ''ξεσκονίσουμε'' με το σκαπανέα της χρονομηχανής του bou?

ΥΓ: Παιδιά διαβάζοντας ξεχωρίζω για το χιούμορ του ένα μέλος ονόματι apolyto arseniko...κάπου πήρε το μάτι μου,κάποιος έγραψε πως πέθανε...

Αληθεύει?Αν ναι,πολύ κρίμα...:cry:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.789
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.789
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
εχω δοκιμασει να τραβηξω μαλακια με φωτογραφιες του Τζωρτζ Κλουνει η του Μπραντ Πιτ και δε μου σηκωνεται

εχω χουφτωσει φιλους μου και σε εναν που ειχε γενεθλια των φιλησα κατα λαθος απο μαγουλο στο στομα(βεβαια εκεινος μου ειπε εεεε τι κανεις πουστεψες??? και θυμωσε λιγο)

Γενικα δεν νομιζω να εγινα ομοφυλοφιλος.Αλλα ανησυχω και συχαινομαι.
:tooth:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.789
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
Τιποτα.Οταν πηγα να τον σπασω στο ξυλο χεστηκε και μου τα ομολογησε ολα.Μου ειπε πως κι αυτος ηταν θυμα και πως κι εκεινου του λεγε ψεμματα.
σοδομα και γομορρα, ουτε πουτανες δεν ειναι να εμπιστευεσαι πλεον.
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
521
Πόντοι
21
Όλο το θέμα μου θύμισε το ρόδα τσάντα και κοπάνα που ήταν ο μπηλιας στενοχωρημένος και πάει ο άλλος και τον ρωτάει τι έχει και λέει "είμαι στεναχωρημένος γιατί ο άλλος με είπε αδερφή και όχι τίποτα άλλο αλλά μου μπήκε η ιδέα "?????
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Όπως μου είχε πει και ένα φίλος gay... «Μόνο ο πόλεμος είναι κακός» οπότε το ξεπερνάς και προχωράς ή αλλάζεις γούστα.. :) Δημοκρατία έχουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom