Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
ελα ρε...σου εχει πει και λεπτομερειες;για πες το σκηνικο πως εγινε και την επιασες την τσουλα
Το ομολογησε σιγα σιγα εκεινη...στην αρχη και καλα βγηκε με παρεα...μετα στην παρεα αυτη ηταν και ο Δημητρης...εκεινη μεθυσε και την πηγε νοσοκομειο...μετα εμειναν μονοι και εκει τη γαμησε ο γυφτουλας χωρις και καλα η δικια μου να καταλαβει για ποτε την τον εχωσε... :tickedoff: :tickedoff:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
αφου ειναι φιλοι μονο
Δεν υπαρχει μονο φιλια μεταξυ ανδρων...

793422832_fd66465c55.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Το ομολογησε σιγα σιγα εκεινη...στην αρχη και καλα βγηκε με παρεα...μετα στην παρεα αυτη ηταν και ο Δημητρης...εκεινη μεθυσε και την πηγε νοσοκομειο...μετα εμειναν μονοι και εκει τη γαμησε ο γυφτουλας χωρις και καλα η δικια μου να καταλαβει για ποτε την τον εχωσε... :tickedoff: :tickedoff:
στο νοσοκομειο της τον σφυριξε τυπε?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Το ομολογησε σιγα σιγα εκεινη...στην αρχη και καλα βγηκε με παρεα...μετα στην παρεα αυτη ηταν και ο Δημητρης...εκεινη μεθυσε και την πηγε νοσοκομειο...μετα εμειναν μονοι και εκει τη γαμησε ο γυφτουλας χωρις και καλα η δικια μου να καταλαβει για ποτε την τον εχωσε... :tickedoff: :tickedoff:
την βρηκε σε ασχημη στιγμη,μετα το συνεχισαν;του εδωσε και κωλο;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
τυπε τι νοιωθεις για τον δημητρη?
Τιποτα.Οταν πηγα να τον σπασω στο ξυλο χεστηκε και μου τα ομολογησε ολα.Μου ειπε πως κι αυτος ηταν θυμα και πως κι εκεινου του λεγε ψεμματα.
 

Επισκέπτης
Το ομολογησε σιγα σιγα εκεινη...στην αρχη και καλα βγηκε με παρεα...μετα στην παρεα αυτη ηταν και ο Δημητρης...εκεινη μεθυσε και την πηγε νοσοκομειο...μετα εμειναν μονοι και εκει τη γαμησε ο γυφτουλας χωρις και καλα η δικια μου να καταλαβει για ποτε την τον εχωσε... :tickedoff: :tickedoff:
ετσι σου ξηγηθηκε και εσενα???
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τιποτα.Οταν πηγα να τον σπασω στο ξυλο χεστηκε και μου τα ομολογησε ολα.Μου ειπε πως κι αυτος ηταν θυμα και πως κι εκεινου του λεγε ψεμματα.
μιλαμε για πουτανα,εγω πιστευω οτι τα ηθελε,εσυ τι λες;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
στο νοσοκομειο της τον σφυριξε τυπε?
Οχι μετα στο αμαξι...αλλα ας μη τα συζηταμε αλλο γιατι τα παιρνω στο κρανιο...και ενας λογος που θα ξεκολιαζα το Δημητρη θα ηταν επειδη τον ειχα αχτι που μου γαμησε την κοπελα...αλλα τωρα δεν τον εχω νευρα πια
 

Επισκέπτης
Τιποτα.Οταν πηγα να τον σπασω στο ξυλο χεστηκε και μου τα ομολογησε ολα.Μου ειπε πως κι αυτος ηταν θυμα και πως κι εκεινου του λεγε ψεμματα.
και ετσι ειπατε να τη βρειτε τα δυο σας.
Καλα κανατε αμαν πια με τις πουτανες :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Οχι μετα στο αμαξι...αλλα ας μη τα συζηταμε αλλο γιατι τα παιρνω στο κρανιο...και ενας λογος που θα ξεκολιαζα το Δημητρη θα ηταν επειδη τον ειχα αχτι που μου γαμησε την κοπελα...αλλα τωρα δεν τον εχω νευρα πια
περασμενα ξεχασμενα,αφου τον κοροιδευε,ετσι εκανε και με σενα;
 

ΦΑΝΤΟΛΜΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
43
Like
3
Πόντοι
0
Σ ευχαριστω φιλε μου :)

Αυτο λεω και γω...πως δεν έγινα ομοφυλόφιλος...και φυσικά είμαι πρόθυμος να κάνω τα πάντα για να το αποδείξω στον εαυτό μου και σε όλους όσους αμφιβάλλουν...και δεν έχει να κάνει με την πρωην κοπέλα μου που με απάτησε με το Δημήτρη...αυτό το ξεπέρασα πάει...
Δεν χωραει αμφιβολια φιλτατε του οτι εισαι ομοφυλοφιλος !Ο ομοφυλοφιλος επαναλαμβανει ξανα και ξανα το μηχανισμο χαρη στον οποιο απεκτησε την ομοφυλοφιλια του.Οπως ο δολοφον γυρνα στον τοπο του εγκληματος !
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Οχι μετα στο αμαξι...αλλα ας μη τα συζηταμε αλλο γιατι τα παιρνω στο κρανιο...και ενας λογος που θα ξεκολιαζα το Δημητρη θα ηταν επειδη τον ειχα αχτι που μου γαμησε την κοπελα...αλλα τωρα δεν τον εχω νευρα πια

με τραβελι μη εγχειρισμενο εχεις παει;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Δεν χωραει αμφιβολια φιλτατε του οτι εισαι ομοφυλοφιλος !Ο ομοφυλοφιλος επαναλαμβανει ξανα και ξανα το μηχανισμο χαρη στον οποιο απεκτησε την ομοφυλοφιλια του.Οπως ο δολοφον γυρνα στον τοπο του εγκληματος !
Να η σωστη απαντηση στο προβλημα του Κωστάκη. :rockon: :rockon:
Κωστακη τερμα εισαι Πουστης παραδεξου το!
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Δεν χωραει αμφιβολια φιλτατε του οτι εισαι ομοφυλοφιλος !Ο ομοφυλοφιλος επαναλαμβανει ξανα και ξανα το μηχανισμο χαρη στον οποιο απεκτησε την ομοφυλοφιλια του.Οπως ο δολοφον γυρνα στον τοπο του εγκληματος !
Αμαν πια!!Εχω αρχισει να συγχυζομαι!...Ασε με καλε μου που ντε και καλα ειμαι πουστης!...Ασε με και θα καψω και το φαγητο ποπυ εχω βαλει στο φουρνο και εχω κι επισκεψεις για δειπνο αποψε!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αμαν πια!!Εχω αρχισει να συγχυζομαι!...Ασε με καλε μου που ντε και καλα ειμαι πουστης!...Ασε με και θα καψω και το φαγητο ποπυ εχω βαλει στο φουρνο και εχω κι επισκεψεις για δειπνο αποψε!!
ποιος θα ερθει τυπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom