Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Δεν φορεσα τα κυλοτάκια της ξαδέρφης,αλλά τελλαίνομαι να της κάνω μπανηστήρι...είναι πολύ ωραίο μουνί.Δεν είμαι πούστης σε καμμία περίπτωση.Μην ακούω μαλακίες.Απλά περνάω κρίση.Πιστευω να το ξεπερασω αν εκτεθω σε αυτο που φοβαμαι πιο πολυ.Θα ξαναγαμησω τραβελι η και αντρα να δω πως θα νοιωσω.Κι αν δεν μου αρεσει τοτε σιγουρα ειμαι φυσιολογικος.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τυπε, πρωτα απ'ολα δε σε περιμεναμε σημερα.
Σε ειχαμε στο προγραμμα για Κυριακη βραδυ και Δευτερα.

Ενα καλο τεστ ειναι να παρατηρησεις εαν στα αποδυτηρια
κοιτας ασυνειδητα τα ματζαφλαρια των υπολοιπων.

Εαν ναι, τοτε καλως ορισες στο εξωραιστικο συλλογο Billy Bo.
Την Κυριακη εχουμε κοπητηπιτα στο Γκαζι :).
εχεις καιρο να μπεις,αλλαξαν τα πραγματα...καθε μερα εχουμε και ενα παρατραγουδο
 

Επισκέπτης
Δεν φορεσα τα κυλοτάκια της ξαδέρφης,αλλά τελλαίνομαι να της κάνω μπανηστήρι...είναι πολύ ωραίο μουνί.Δεν είμαι πούστης σε καμμία περίπτωση.Μην ακούω μαλακίες.Απλά περνάω κρίση.Πιστευω να το ξεπερασω αν εκτεθω σε αυτο που φοβαμαι πιο πολυ.Θα ξαναγαμησω τραβελι η και αντρα να δω πως θα νοιωσω.Κι αν δεν μου αρεσει τοτε σιγουρα ειμαι φυσιολογικος.
τυπε το πιο σωστο ειναι να τον φας ετσι θα ξερεις σιγουρα. εξαλου με μια φορα δεν γινεσαι πουστης
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τι εννοείς αφού ας πούμε χθές που είχα βγει εμ τον κολητό μου του χαιδεψα για πλακα και καλα ιγο το μπουτι και δεν ένοιωσα τίποτα!
δοκιμασε να του πιασεις τον παργαλατσο να δεις τι θα νιωσεις,να εχεις ολοκληρωμενη αποψη
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Δεν φορεσα τα κυλοτάκια της ξαδέρφης,αλλά τελλαίνομαι να της κάνω μπανηστήρι...είναι πολύ ωραίο μουνί.Δεν είμαι πούστης σε καμμία περίπτωση.Μην ακούω μαλακίες.Απλά περνάω κρίση.Πιστευω να το ξεπερασω αν εκτεθω σε αυτο που φοβαμαι πιο πολυ.Θα ξαναγαμησω τραβελι η και αντρα να δω πως θα νοιωσω.Κι αν δεν μου αρεσει τοτε σιγουρα ειμαι φυσιολογικος.
την ωρα που κανεις μπανιστηρι τον παιζεις;η μονο ματι;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.815
Πόντοι
8.006
Δεν φορεσα τα κυλοτάκια της ξαδέρφης,αλλά τελλαίνομαι να της κάνω μπανηστήρι...είναι πολύ ωραίο μουνί.Δεν είμαι πούστης σε καμμία περίπτωση.Μην ακούω μαλακίες.Απλά περνάω κρίση.Πιστευω να το ξεπερασω αν εκτεθω σε αυτο που φοβαμαι πιο πολυ.Θα ξαναγαμησω τραβελι η και αντρα να δω πως θα νοιωσω.Κι αν δεν μου αρεσει τοτε σιγουρα ειμαι φυσιολογικος.
Πρώτη ξαδερφη τύπε?
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Δεν φορεσα τα κυλοτάκια της ξαδέρφης,αλλά τελλαίνομαι να της κάνω μπανηστήρι...είναι πολύ ωραίο μουνί.Δεν είμαι πούστης σε καμμία περίπτωση.Μην ακούω μαλακίες.Απλά περνάω κρίση.Πιστευω να το ξεπερασω αν εκτεθω σε αυτο που φοβαμαι πιο πολυ.Θα ξαναγαμησω τραβελι η και αντρα να δω πως θα νοιωσω.Κι αν δεν μου αρεσει τοτε σιγουρα ειμαι φυσιολογικος.
Κανε και το αλλο.Κατσε να σε πηδηξουνε και αν δεν σου αρεσει θα εισαι αντρας
 

eimaininja

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2011
Μηνύματα
74
Like
2
Πόντοι
0
Θα ξαναγαμησω τραβελι η και αντρα να δω πως θα νοιωσω
Εψαχνες δικαιολογιες για να γαμησεις αντρα τυπε?Το σωστο ειναι να κατσεις να τον φας κιολας.Αμα δε σου αρεσει τοτε θα εισαι σιγουρος οτι εισαι ο αντρας ο σωστος.
 

Επισκέπτης
Τον παιζω...αχ αυτη η ξαδερφη...πολυ θα ηθελα να τη γαμησει καποιος και να βλεπω...ειναι σκετη καυλα
να σας γαμησει και τους δυο δεν θελεις ετσι θα κανεις και ματι στην ξαδερφη και θα μαθεις αν εισαι πουστης ;)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εφοσον δε σε εχει πηδηξει αντρας πουστης δεν εισαι. Το οτι πηδηξες Τρανσεξουαλ και παλι δεν εισαι πουστης, γουστο και kinky sex θεωρειται οποτε κλεινω εδω.
Αυτες σου ομως οι συνεχεις προσπαθειες και δικαιολογιας τψν πραξεων σου περι μαλακιας με Κλουνει, Πιτ και οι χαριεντισμοι με τα φιλαρακια σου με βαζουν σε σκεψεις... :think: :think: :think:
λες να ειναι πισωκουνα ο τυπος;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
στειλε pm,γουσταρεις και παρτουζα;
Ισως να ειναι καλη ιδεα.Μπορει εκει να καταλαβω αν ειμαι φυσιολογικος.Μπορει να με γαμησει κι εμενα μια φορα αυτος που θα γαμησει την ξαδερφη.Βεβαια,αν δεν μ αρεσει τοτε θα τον σκοτωσω τον ανωμαλο...δεν θα φυγει ζωντανος απο εκει
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Τι εχουμε εδω κυριοι κυριες και λοιπες δυνάμεις?
:think:
 

Επισκέπτης
Ισως να ειναι καλη ιδεα.Μπορει εκει να καταλαβω αν ειμαι φυσιολογικος.Μπορει να με γαμησει κι εμενα μια φορα αυτος που θα γαμησει την ξαδερφη.Βεβαια,αν δεν μ αρεσει τοτε θα τον σκοτωσω τον ανωμαλο...δεν θα φυγει ζωντανος απο εκει
καλα θα του κανεις του πουστη πρεπει την πρωτη σου φορα να σου δωσει να καταλαβεις ακου εκει να μη σ αρεσει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom