Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ΛΑΘΟΣ...το σωστο ειναι πας κλασσικα κοντα μυτη με μυτη...και γονατια στα αρχιδια...η αμα μπορεις τα αρπαζεις και τα κανεις ντοματοπολτο  :2funny: :2funny: τσεκαρισμενο λειτουργει
Λογικα τρολάρεις αλλα οκ, αυτή είναι η πρώτη κίνηση για έναν αρχάριο.
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
τυπε αυτες ηταν βιζιτες,εμενα ηταν η σχεση μου..τελειως διαφορετικη φαση

όντως πιο σοβαρό να σε κοροιδεύουνε για βιζιτες παρά με την γκόμενα σου...

γιατί η γκόμενα σου ξερει καταβαθος ποσο μαλακας εισαι (γενικα μιλαω) ενω οι βιζιτες θα πουνε με αυτα τα φλορακια θα πηδηχτουμε :(
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Λογικα τρολάρεις αλλα οκ, αυτή είναι η πρώτη κίνηση για έναν αρχάριο.

Κινηση εμπειρου ειναι ισως αυτο π λες...αλλα πρωτα του αποσπας την προσοχη πετωντας χωρις δυναμη τπτ σε κλειδια ή οτι αλλο ευκαιρο υπαρχει..σε φαση να αντιδρασει αυτοματα να το πιασει ή να το αποφυγει...
Μετα κανεις τα υπολοιπα που λες
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
όντως πιο σοβαρό να σε κοροιδεύουνε για βιζιτες παρά με την γκόμενα σου...

γιατί η γκόμενα σου ξερει καταβαθος ποσο μαλακας εισαι (γενικα μιλαω) ενω οι βιζιτες θα πουνε με αυτα τα φλορακια θα πηδηχτουμε :(
ειναι κι αυτο μια αποψη παντως!  ;)
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Εεεεεεετσι κλασσικη ιστορια...χωρις καμια δοση υπερβολης οπως παντα αλλωστε χαχαχαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny:
Αν ηθελα να γραψω φιδια τυπε θα τα εγραφα για μενα και οχι για τον κολλητο μου.Ετσι εγινε ακριβως, ο κολλητος ητανε πανω στα ντουζενια του,και το πρωτο βραδυ ηθελε να γαμησει και την "δικια μου"Azazel τ'ακους?Μιλα ρε.
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
ακομα δεν μου απαντησατε ομως εσεις στην θεση μου τι θα κανατε/ θα φευγτε? θα πλακωνοσασταν? θα καλουσατε το 100? τι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ακομα δεν μου απαντησατε ομως εσεις στην θεση μου τι θα κανατε/ θα φευγτε? θα πλακωνοσασταν? θα καλουσατε το 100? τι?
τυπε μονο εγω απαντησα σοβαρα μου φαινεται
οι υπολοιποι ειναι μπαχαλακηδες :S
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
τυπε μονο εγω απαντησα σοβαρα μου φαινεται
οι υπολοιποι ειναι μπαχαλακηδες :S
ολοι ενταξει τυποι ειναι οι πιο πολλοι παντως μαλλον με θεωρησαν χεστη αλλα δεν καταλαβα γιατι! :think: γι αυτο ρωτησα τι θα εκανα στην θεση μου
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
ακομα δεν μου απαντησατε ομως εσεις στην θεση μου τι θα κανατε/ θα φευγτε? θα πλακωνοσασταν? θα καλουσατε το 100? τι?

Θα τους έγραφα στ' αρχίδια μου και θα έπαιζα με το ψηλό. Στα παπάρια σου όσο δεν γίνονται επιθετικοί.
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Θα τους έγραφα στ' αρχίδια μου και θα έπαιζα με το ψηλό. Στα παπάρια σου όσο δεν γίνονται επιθετικοί.
ναι αλλα δεν ενιωθες οτι σε μειωσαν μπροστα στην γκομενα σου/ λεμε τωρα..κατα τ αλλα συμφωνω μαζι σου
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
ακομα δεν μου απαντησατε ομως εσεις στην θεση μου τι θα κανατε/ θα φευγτε? θα πλακωνοσασταν? θα καλουσατε το 100? τι?

Θα τους φωναζα για παρτουζα ολους μαζι το βραδυ
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
ναι αλλα δεν ενιωθες οτι σε μειωσαν μπροστα στην γκομενα σου/ λεμε τωρα..κατα τ αλλα συμφωνω μαζι σου

Οι γκόμενες τύπε ενδιαφέρονται για το αν θα απλώσεις το φυστικοβούτυρο σου στην φρυγανιά τους. Επιπλέον, προφανώς κατάλαβε το 4 προς 1 και επιπλέον πολλές γουστάρουν αυτόν που τις τρώει. Οπότε δεν βγάζεις άκρη.
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
ναι αλλα δεν ενιωθες οτι σε μειωσαν μπροστα στην γκομενα σου/ λεμε τωρα..κατα τ αλλα συμφωνω μαζι σου
Τυπε εγω θα τους πλησιαζα και θα τους ρωτουσα αν ηθελαν να γνωρισουν τον legolas και τον ιπποτη.Για να εχουν κατι να γαμανε κι αυτοι και να μην ασχολουντε με την δικια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom