Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε εγω θα τους πλησιαζα και θα τους ρωτουσα αν ηθελαν να γνωρισουν τον legolas και τον ιπποτη.Για να εχουν κατι να γαμανε κι αυτοι και να μην ασχολουντε με την δικια σου.
τυπε τον λιλα γιατι τον απαξιωνεις ετσι? :S
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
χμμμ.κι αν πηδαγανε και σενα μετα?  :2funny:

Θα το ανέβαζα στο youjizz και στο xhamster και θα ειχα πολυτιμα αρχεια να δειξω στην αστυνομια οτι μου πηδηξανε την γκομενα για να κινηθω νομικα οπως ειπες πιο πριν
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Κινηση εμπειρου ειναι ισως αυτο π λες...αλλα πρωτα του αποσπας την προσοχη πετωντας χωρις δυναμη τπτ σε κλειδια ή οτι αλλο ευκαιρο υπαρχει..σε φαση να αντιδρασει αυτοματα να το πιασει ή να το αποφυγει...
Μετα κανεις τα υπολοιπα που λες
Μπορεί να βοηθούσε αυτό με τα κλειδιά δεν ξέρω, αυτό που σου λέω είναι το πρώτο που μαθαίνεις, στάση ποδιων, χεριων και πρώτο χτύπημα.

Πάντως ένα άλλο πολύ σημαντικό, όταν πλακώνεται ένας απλός άνθρωπος εκείνη στην στιγμή βρίσκετε σε ταραχή έχει άγχος γιατί είναι μια κατάσταση που δεν συναντάει συχνά και αυτό θα τον κουράσει πολύ γρήγορα στα χτυπήματα.
Για αυτό μάγκες φτιάξτε κάνα σάκο ή κάτι ανάλογο και κάντε καμια προπονησούλα να είστε έτοιμοι ποτέ δεν ξέρεις.  :grin:

 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Οι γκόμενες τύπε ενδιαφέρονται για το αν θα απλώσεις το φυστικοβούτυρο σου στην φρυγανιά τους. Επιπλέον, προφανώς κατάλαβε το 4 προς 1 και επιπλέον πολλές γουστάρουν αυτόν που τις τρώει. Οπότε δεν βγάζεις άκρη.
σωστος εισαι τυπε..σου διαφευγει ομως οτι οι γυναικες θελουν να νιωθουν ασφαλεια και προστασια διπλα σοτν αντρα..και ισως καπου αυτο το συνασθημα να μετριαστηκε τωρα..λεω ισως..τεσπα παντως ειναι ανανδρια 4 εναντιον ενος
 

ΜΑΚΗΣ14

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
196
Like
0
Πόντοι
1
Εγω πάντως όποτε βλέπω τάπα άντρα να κυκλοφορεί γυναίκα που του ρίχνει κεφάλι σκάω στα γέλια μπροστά στη μάπα του.. Και μετά θα το κυνηγήσω να του τη γαμήσω κι όλας τη γκόμενα του χτυκιάρη..
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
σωστος εισαι τυπε..σου διαφευγει ομως οτι οι γυναικες θελουν να νιωθουν ασφαλεια και προστασια διπλα σοτν αντρα..και ισως καπου αυτο το συνασθημα να μετριαστηκε τωρα..λεω ισως..τεσπα παντως ειναι ανανδρια 4 εναντιον ενος

άμα θέλουνε ασφάλεια και προστασία να απευθυνθούνε σε καμία εταιρεία security...εμείς να τις πηδάμε θέλουμε
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ακομα δεν μου απαντησατε ομως εσεις στην θεση μου τι θα κανατε/ θα φευγτε? θα πλακωνοσασταν? θα καλουσατε το 100? τι?

Αν δεν έχεις κάτι να στηριχτείς δεν κανεις κίνηση φιλε.
Είτε είναι ένα όπλο για εκφοβισμό, είτε φίλοι κοντά σου με ένα τηλ, είτε εάν κατέχεις το μπουνίδι και θες να ξεκαυλώσεις πάνω τους. Αλλα και πάλι με 4 είναι θέμα.  :headbang:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
τυπε τον λιλα γιατι τον απαξιωνεις ετσι? :S
[/quote
Τυπε οι Αλβανοι ηταν 2 αν θυμαμαι καλα,και ο Λιλας δεν γουσταρει παρτουζες.Εκτος αν ο mantraklas αφηνε την γκομενα για χαρη του.

Ρε τύπε, καφέ έχεις πιεί και τα βλέπεις μισά; 4 ήταν  :S
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Εγω πάντως όποτε βλέπω τάπα άντρα να κυκλοφορεί γυναίκα που του ρίχνει κεφάλι σκάω στα γέλια μπροστά στη μάπα του.. Και μετά θα το κυνηγήσω να του τη γαμήσω κι όλας τη γκόμενα του χτυκιάρη..
αν του την πεσεις μονος σου χωρις ναχεις κανα 2 κολλητους παρεα σου τοτε αξιος..οσο για το υψος δεν παιζει ρολο στην δυναμη..με μπαρα ολυμπιακων αγωνων και 90 κιλα πανω κανω ανετα 3 αρσεις των 10 η καθε μια
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Εγω πάντως όποτε βλέπω τάπα άντρα να κυκλοφορεί γυναίκα που του ρίχνει κεφάλι σκάω στα γέλια μπροστά στη μάπα του.. Και μετά θα το κυνηγήσω να του τη γαμήσω κι όλας τη γκόμενα του χτυκιάρη..



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Ρε τύπε, καφέ έχεις πιεί και τα βλέπεις μισά; 4 ήταν  :S
Τυπε εχεις δικιο,50αρησα και αρχισα να μην βλεπω.Και αδικησα και τον Λιλα.Του δινω λοιπον και τους 2 αλλους για να τον ταισουν λουκανικα απο την καντινα.
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Τυπε εχεις δικιο,50αρησα και αρχισα να μην βλεπω.Και αδικησα και τον Λιλα.Του δινω λοιπον και τους 2 αλλους για να τον ταισουν λουκανικα απο την καντινα.
φιλε μια και  εισαι 50 με ολο τον σεβασμο μια ερωτηση αν μου επιτρεπεις χωρις καμμια διαθεση να κανω πλακα..στα 50 σηκωνεται καλα το παλαμαρι? πες μας για να ξερουμε τι μας περιμενει σε καμμαι 20αρια χρονια
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Τυπε εχεις δικιο,50αρησα και αρχισα να μην βλεπω.Και αδικησα και τον Λιλα.Του δινω λοιπον και τους 2 αλλους για να τον ταισουν λουκανικα απο την καντινα.

Καλύτερα κανένα κούτσουρο αντί για λουκάνικο, έρχεται και χειμώνας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom