Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Γελάσαμε και σήμερα, ειδικά στην Ελλάδα!!!

χαχαχαχαχαχαχα στην θεωρια φιλε ετσι παει !! Στην πραξη γινεται και ανακληση των περικοπων στους ενστολους...!! Δε σε χαλασε χαχαχα
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
τυπε θα επενεβαιναν και οι 2 καντινιερηδες ετοιμοι ηταν αλλα μετα γαμισε τα τι μπλεξιμο θα ειχαμε
Γιατί θα παρέμβαιναν? Φίλοι σου, γνωστοί?
Γιατί τώρα ο κόσμος απλά παρακολουθεί δεν μπλέκει.
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Γιατί θα παρέμβαιναν? Φίλοι σου, γνωστοί?
Γιατί τώρα ο κόσμος απλά παρακολουθεί δεν μπλέκει.
κι ομως τυπε μας υποστηριξαν αφου ομως πρωτα ειχαν φυγει οι τυποι..μου ειπαν αν στην πεφτανε θα τους λιανιζαμε τους αλητες
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Nαι ρε...μια τετοια κατασταση ειναι να σου βγαλει σιδερικο ο αλλος...με το που θα πας να το βγαλεις θα χαιρετας τον Αγιο Πετρο...

Εγω τοσα χρονια δεν εχω βρεθει σε καμια τετοια κατασταση....θα φταιει οτι μενω κ συχναζω σε καλες περιοχες χαχαχαχα
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
κι ομως τυπε μας υποστηριξαν αφου ομως πρωτα ειχαν φυγει οι τυποι..μου ειπαν αν στην πεφτανε θα τους λιανιζαμε τους αλητες

που να σου την πέφτανε και στην γκόμενα δηλαδή...θα σε βλέπαμε στις ειδήσεις ? makeleio xios ?
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
ο Νεοέλληνας εν τω μεταξύ είναι λέοντας σε τέτοιες καταστάσεις.... Δε βαριέσαι που να μπλέκουμε τώρα με τους αλήτες κλπ.... Πιάσε ένα με απ'όλα χωρίς κέτσαπ καλύτερα!!! :badair:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Χριστουγεννα 2008 στα Γιαννενα:Μαζι με ενα φιλο αποφασιζουμε να καλεσουμε απο γραφειο στην Τσεχια 2"κοριτσια" για να περασουμε τις γιορτες στην ομορφη πολη της Ηπειρου.Πανω στην βιασυνη μας και ενω εχουμε δει τις φωτο των κοριτσιων δεν προσεξαμε το υψος τους.Και σκαει μυτη στο αεροδρομιο στην Θεσσαλονικη το διδυμο αλλα η μια εχει υψος 1.96,Λεω στον κολλητο να την καβατζωσει αυτος και γω διαλεγω την αλλη.Αυτο ηταν.Απο την στιγμη που φτασαμε στα Γιαννενα δεν φτανει που ειμασταν αγνωστοι εμεις,δεν φτανει που ηταν αγνωστες οι κοπελλες,δεν φτανει που ηταν μουναρες και οι 2,δεν φτανει που ηταν διμετρη η μια,καταλαβαινετε τι γινοτανε στις εξοδους μας.Ειτε μπαρακια,ειτε εστιατορια,ειτε βολτες ολα τα ματια πανω μας,αρκετα γελια απο πισω μας,θα μπορουσαμε να ειχαμε πλακωθει ανετα.
Φυσικα καναμε την παλαβη,τους γραψαμε ολους στ αρχιδια μας,ο κολλητος την ξεμουνιασε την διμετρη,σε σημειο να ειχε αιματα η αλλη.Και φυσικα ο κολλητος δεν θα μπορουσε παρα να ειναι μελος του bou.Και να διαβαζει τωρα την ιστορια.............
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
συναδελφος που το συζητησαμε μου ειπε οτι σε κλαμπ στην παραλιακη και ενω συνοδευε μουνι καλο τους πεταγανε κατι αλητες λειζερ στα ματια και αναγκαστηκανε να φυγουν
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Nαι ρε...μια τετοια κατασταση ειναι να σου βγαλει σιδερικο ο αλλος...με το που θα πας να το βγαλεις θα χαιρετας τον Αγιο Πετρο...

Εγω τοσα χρονια δεν εχω βρεθει σε καμια τετοια κατασταση....θα φταιει οτι μενω κ συχναζω σε καλες περιοχες χαχαχαχα
mexican standoff τυπε :rockon:

reservoir-dogs-mexican-standoff2.jpg
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
τυπε  ο τυπος εκανε δωρεαν προπονηση,ουτε να πληρωνει γυνμαστηρια ουτε τιποτα   :grin:
Φαίνεται ότι τα έχει δουλεμένα το παιδί. Κάνω και εγώ χρονια αλλα και με κλοτσιές μαζί (king boxing).  :grin:
Αν πρόσεξες πάντα σχεδόν η πρώτη γροθιά είναι με το αδύναμο χέρι (σε αυτόν αριστερό) και έρχεται μετά με φορα το δυνατό να του γαμήσει την μούρη.

Όσοι μπορείτε μάθετε, καλο είναι για αυτοάμυνα και για μια δύσκολη στιγμή. Ακόμα και οταν υα πάρεις θέση πριν πλακωθείς θα ψαρώσει ο άλλος τι παίζει.
Τώρα αν βγούνε μαχαιρια, σιδερικά, γάμησε τα.  :grin:
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Φαίνεται ότι τα έχει δουλεμένα το παιδί. Κάνω και εγώ χρονια αλλα και με κλοτσιές μαζί (king boxing).  :grin:
Αν πρόσεξες πάντα σχεδόν η πρώτη γροθιά είναι με το αδύναμο χέρι (σε αυτόν αριστερό) και έρχεται μετά με φορα το δυνατό να του γαμήσει την μούρη.

Όσοι μπορείτε μάθετε, καλο είναι για αυτοάμυνα και για μια δύσκολη στιγμή. Ακόμα και οταν υα πάρεις θέση πριν πλακωθείς θα ψαρώσει ο άλλος τι παίζει.
Τώρα αν βγούνε μαχαιρια, σιδερικά, γάμησε τα.  :grin:

ΛΑΘΟΣ...το σωστο ειναι πας κλασσικα κοντα μυτη με μυτη...και γονατια στα αρχιδια...η αμα μπορεις τα αρπαζεις και τα κανεις ντοματοπολτο  :2funny: :2funny: τσεκαρισμενο λειτουργει
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Χριστουγεννα 2008 στα Γιαννενα:Μαζι με ενα φιλο αποφασιζουμε να καλεσουμε απο γραφειο στην Τσεχια 2"κοριτσια" για να περασουμε τις γιορτες στην ομορφη πολη της Ηπειρου.Πανω στην βιασυνη μας και ενω εχουμε δει τις φωτο των κοριτσιων δεν προσεξαμε το υψος τους.Και σκαει μυτη στο αεροδρομιο στην Θεσσαλονικη το διδυμο αλλα η μια εχει υψος 1.96,Λεω στον κολλητο να την καβατζωσει αυτος και γω διαλεγω την αλλη.Αυτο ηταν.Απο την στιγμη που φτασαμε στα Γιαννενα δεν φτανει που ειμασταν αγνωστοι εμεις,δεν φτανει που ηταν αγνωστες οι κοπελλες,δεν φτανει που ηταν μουναρες και οι 2,δεν φτανει που ηταν διμετρη η μια,καταλαβαινετε τι γινοτανε στις εξοδους μας.Ειτε μπαρακια,ειτε εστιατορια,ειτε βολτες ολα τα ματια πανω μας,αρκετα γελια απο πισω μας,θα μπορουσαμε να ειχαμε πλακωθει ανετα.
Φυσικα καναμε την παλαβη,τους γραψαμε ολους στ αρχιδια μας,ο κολλητος την ξεμουνιασε την διμετρη,σε σημειο να ειχε αιματα η αλλη.Και φυσικα ο κολλητος δεν θα μπορουσε παρα να ειναι μελος του bou.Και να διαβαζει τωρα την ιστορια.............
τυπε αυτες ηταν βιζιτες,εμενα ηταν η σχεση μου..τελειως διαφορετικη φαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom