Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
εκτός αν ήτανε γυναίκα σου που τότε τους άρχιζες στις φάπες έναν εναν...
Τι λες ρε φιλε, το λιγότερο να τον κάνανε τουλούμι στο ξύλο. Εκτος και αν είχε κάνα σιδερικό να φοβηθούν.
 

Επισκέπτης
Παιδια αποφασισα να ανοιξω αυτο το θεματακι γιατι με οσους φιλους αλλα και γνωστους το συζητησα ολοι ειχαν να μου διηγηθουν παρομοιες ιστοριες..συγκεκριμενα εξω απο καντινα που ειχα σταματησει να παρω σαντουιτς και ενω συνοδευα ομορφη γυναικα 4 αλητες πιθανον αλλοδαποι αμλλον Αλβανοι η Γεωργιανοι αρχισαν να μας κοιτανε εντονα και να γελανε δυνατα..πραγματικα παγωσα εκεινη την ωρα αφου δεν ηξερα πως να αντιδρασω..αμα τους ζηταγα τον λογο θα μου ελεγαν ετσι γουσταρουμε και γελαμε λεμε ανεκδοτα και γελαμε ενω ηταν φανερο οτι γελαγανε σε βαρος μας..πιθανον το οτι η γκομενα ηρταν 1,80 με τα τακουνια και γω 1.73 να ηταν η αιτια..η βαθυτερη αιτια φυσικα ηταν η ζηλεια αφου εκαναν μπαμ απο μακρια οτι οι τυποι η αλλαξοκωλιες κανανε η ηταν αγαμητοι...σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιο? Επισης θα ηθελα να ρωτησω τι θα κανατε εσεις στην θεση μου..με ενδιαφερει πολυ η αποψη σας..

καλα ρε μαν σιδερικο δε κουβαλας  :uzi:
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Σιγα ρε μαλακα απλα γελαγαν....εσυ εχεις το προβλημα με το υψος σου οχι εκεινοι. Πολλα κομπλεξ κουβαλας μου φαινεται χαχαχ
Το σκεφτηκες οτι μπορει να ειχες ανοιχτο φερμουαρ η δε ξερω και γω τι αλλο..

Το πιο σοφο θα ηταν να σκασεισ γλωσσοφιλο καπακι στη γκομενα...αρκει βεβαια να μην φανει οτι σηκωνεσαι στις μυτες χαχαχαχα

Ετσι ειναι η ζωη παντως...μην ασχολεισαι με τον καθε πικραμενο ;) ποσο μαλλον με μουναρα διπλα σου...(το ειναι απλα ψηλη βεβαια δε λεει κ πολλα)
ιδιο υψος εχω με την γκομενα απλα φοραγε 7 ποντες γοβες..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
...να τους ειχες γαμησει το σπιτι... :)

100_9186.jpg
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
μια παρομοια μαλακια ειχα κανει στο γκαζι εγω με την παρεα μου....αλλα δεν γελασα με τον αλλον ακριβώς...

μου ξεφυγε και ειπα "δες εδω τι μουνι κυκλοφορει ο αλλος" ....ητανε ενας κακασχημος 30αρης με μια σιλικονατη θεογκομενα διπλα του...

και με κοιταζει και μου λεει "τρεχει κατι φιλος ?" χαχααχαχχα
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Ρε μαν και τι χωλοσκάς??? Στα παπάρια σου τι λέει ο κάθε πικραμένος αμπαλίδης με την παρέα του!!! Στην τελική δεν μπορείς να αποδείξεις πώς γελούσαν με εσένα.....
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Πολεμική τέχνη ξέρεις? Αν και πάλι για 4 λίγο είναι.
ακουσες τι ειπε ενας φιλος..σιγα γελαγαν που ξερεις οτι τοκαναν για σενα/ αυτο φοβηθηκα οτι θα ελεγαν αλλοιως θα τους ειχα στειλει στο κατ
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Ρε μαν και τι χωλοσκάς??? Στα παπάρια σου τι λέει ο κάθε πικραμένος αμπαλίδης με την παρέα του!!! Στην τελική δεν μπορείς να αποδείξεις πώς γελούσαν με εσένα.....
ρε μαγκα ημουν με γκομενα αν και η ιδια ειπε χεστους ειναι μαλακες..ο καντινιερης παντως πηρε το μερος μας ηθελε μαλιστα να κερασει τα σαντουιτς αλλα αρνηθηκαμε ευγενικα
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Εντάξει καταλαβαίνω πώς τα πήρες κρανίο φίλε..... Αλλά μην ακούμε και Μ@λ...κίες του στυλ έπρεπε να τους σπάσεις στο ξύλο αν ξέρεις πολεμική τέχνη κλπ.... 4 εναντίον 1 δεν υφίσταται ότι και να ξέρεις εκτός κι αν έχεις .45 ACP
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Τι σιδερικο κ μαλακιες ρε...αμα κουβαλας σιδερικο το ζητας να την φας.

Δεν ειναι αμυνα το σιδερικο..το αντιθετο..ωθει τον αλλο που χει σιδερικο να στην κοπανησει.

Εγω επιμενω η αδιαφορια ειναι το παν....!! Πρεπει να φτασει σε τρελα ορια η κατασταση για να φτασεις στην βια...και παντα αμυνομενος καθως ατομο ειδικων δυναμεων να επιτεθει πρωτο σε αλλον/ους τοτε  σε βλεπω για προαγωγη του αγιου πουτσοθ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Κλασομπανιερα την αλλη φορα σαπισε τους.

http://[URL unfurl="true"]www.easyfreesmileys.com/smileys/free-fighting-smileys-451.gif[/img[/URL]]


[MEDIA=youtube]FP9HKJnL4K8[/MEDIA]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom