Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Από ρεπόρτερ της ΑΕΚ στον Δημάτο το πρωί άκουσα ότι,από πλευράς ΑΕΚ παίζουν και τα σενάρια,της αναδιάρθρωσης του αθλητικού νόμου και του να κινηθεί η ΑΕΚ κατά του Αρη......  :tickedoff: :headbang:
Ακόμα δεν τα παρατάνε.......

Να είχαμε πάρει τα χρήματα του Ψωμιάδη......αλλά.......  :jerking: :jerking: :jerking:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μπερδευεις 2 διαφορετικα πραγματα. Αλλο το οτι θελουμε να πληρωσουν οι μετοχοι τα χρεη και να καθαρισουν την ομαδα . Μαζι σου σε αυτο. Και αλλο αυτο που ρωταω εγω για το αυριο. Για να το πω πιο απλα με ορους του ...ναυαρχου :grin:. Δεν παιζουμε με τα χαρτια που θελουμε αλλα με αυτα που μας εχουν μοιρασει. Δεν εχουμε ασσους απο χερι. Μας εκατσε βαλες-πεντε και πρεπει να παιξουμε την παρτιδα. Τι κανουμε λοιπον?
Τίποτα δεν έχω μπερδέψει!Ξεκάθαρη είναι η θέση μου...για μένα ΟΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ...το ίδιο θα λέω κι αν η ομάδα  παίζει στην Γ' Εθνική!Δεν έχω λόγο να μπω σε διλλήματα της πούτσας για όλο αυτό το κουκλοθέατρο που παίζεται σε βάρος της ομάδας!!!
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Τίποτα δεν έχω μπερδέψει!Ξεκάθαρη είναι η θέση μου...για μένα ΟΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ...το ίδιο θα λέω κι αν η ομάδα  παίζει στην Γ' Εθνική!Δεν έχω λόγο να μπω σε διλλήματα της πούτσας για όλο αυτό το κουκλοθέατρο που παίζεται σε βάρος της ομάδας!!!

Τυπε να σου κανω μια προταση? Θες να αλλαξουμε θεσεις? Να μεινεις εσυ Α εθνικη και να πεσω εγω σαν βαζελος στην Γ να σωθω? 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ενταξει. Δηλαδη αυτο που βλεπουμε τωρα οτι η ομαδα θα παιζει του χρονου στην Β΄ χωρις διοικηση και χωρις σοβαρα εσοδα με πιθανοτατα να χανουμε τα οφελη του 44 και απο την αλλη αν παει στην Γ , να μεταφερονται τα περισσοτερα χρεη στους προεδρους ειναι διλλημα της πουτσας? Περιμενε ακομα εσυ να βαλουν λεφτα αυτοι που πηδηξαν απο το καραβι. Εγω προτιμω να ειμαι ρεαλιστης  και να παω να γαμηθω. Θα παω αυριο σε κανα μασαζακι γιατι σημερα ειμαι κουρασμενος. :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τυπε να σου κανω μια προταση? Θες να αλλαξουμε θεσεις? Να μεινεις εσυ Α εθνικη και να πεσω εγω σαν βαζελος στην Γ να σωθω?  
Μην βιάζεσαι...ακολουθείς κι εσύ τα χνάρια μας!  :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Εκφράζω το εξής σκεπτικό:

Τα λεφτά του Ψωμιάδη είναι νομικά διασφαλισμένα. Η τίμια και ρεαλιστική κίνηση από τους μετόχους είναι να λύσουν την εταιρία ή να την πτωχεύσουν και να αναλάβουν τα χρέη

προς παίκτες-ομάδες-μάνατζερ που θα ακολουθήσουν το σωματείο (περίπου 7-8 εκ.). Το δημόσιο να κόψει το κώλο του να βρει τα λεφτά του Ψωμιάδη και να τα κατασχέσει έναντι των

οφειλών της ΠΑΕ,και αν βρεθούν όλα (44 εκ. έχουν επιδικαστεί) και προκύψει υπόλοιπο μετά την εξόφληση των οφειλών να επιστραφεί στους μετόχους. Το τι θα κάνουν οι μέτοχοι

για τους υπαλλήλους τους που θα βρεθούν αντιμέτωποι με το νόμο είναι δικό τους θέμα.

Μ' αυτό τον τρόπο η ΑΕΚ θα είναι πραγματικά καθαρή και θα χρειάζεται μόνο τα λεφτά του μπάτζετ των δύο χρόνων στην Γ' και τη Β'.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Πιθανων να μην χρειαζεται καν να κανουμε την συζητηση για το αν θα επρεπε να παιξουμε στην Β ή στην Γ΄. Με τις προσφυγες που θα γινουν απο τους παικτες και δεν θα μπορει η εταιρεια να τις καλυψει , παει για πτωχευση καρφί.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Μην βιάζεσαι...ακολουθείς κι εσύ τα χνάρια μας!  :2funny:

Δυστυχως χλωμο. Βαζει λεφτα ο αλαφουζος πλεον. Οχι πολλα φυσικα. Οσα χρειαζονται για να συντηρειται η ομαδα(και η καταντια).
Γι αυτο σου λεω. Η Γ ειναι ευκαιρια μεγαλη. Αρπαξε την γιατι αλλη δεν θα εχεις. Κανενας μετοχος δεν θα βαλει δεκαρα τσακιστη, δεν θα πληρωσει τιποτα.
Σβησε τα χρεη προς το κρατος(μεταξυ μας ποτε δεν καταλαβα γιατι οι ομαδες πρεπει να πληρωνουν το κρατος δεδομενου οτι δεν εχει κανει απολυτως τιποτα για το ποδοσφαιρο αλλα τεσπα αλλη κουβεντα αυτη και μεγαλη κιολας) και ξεχρεωσε μονο τους παικτες και το τεχνικο επιτελειο και τους υπαλληλους των γραφειων που δεν φταινε σε κατι.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Εκφράζω το εξής σκεπτικό:

Τα λεφτά του Ψωμιάδη είναι νομικά διασφαλισμένα. Η τίμια και ρεαλιστική κίνηση από τους μετόχους είναι να λύσουν την εταιρία ή να την πτωχεύσουν και να αναλάβουν τα χρέη

προς παίκτες-ομάδες-μάνατζερ που θα ακολουθήσουν το σωματείο (περίπου 7-8 εκ.). Το δημόσιο να κόψει το κώλο του να βρει τα λεφτά του Ψωμιάδη και να τα κατασχέσει έναντι των

οφειλών της ΠΑΕ,και αν βρεθούν όλα (44 εκ. έχουν επιδικαστεί) και προκύψει υπόλοιπο μετά την εξόφληση των οφειλών να επιστραφεί στους μετόχους. Το τι θα κάνουν οι μέτοχοι

για τους υπαλλήλους τους που θα βρεθούν αντιμέτωποι με το νόμο είναι δικό τους θέμα.

Μ' αυτό τον τρόπο η ΑΕΚ θα είναι πραγματικά καθαρή και θα χρειάζεται μόνο τα λεφτά του μπάτζετ των δύο χρόνων στην Γ' και τη Β'.
εσυ βλεπεις με τους παιχτες που εχει να ανεβει μια κατηγορια καθε χρονο;;;
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Εκφράζω το εξής σκεπτικό:

Τα λεφτά του Ψωμιάδη είναι νομικά διασφαλισμένα. Η τίμια και ρεαλιστική κίνηση από τους μετόχους είναι να λύσουν την εταιρία ή να την πτωχεύσουν και να αναλάβουν τα χρέη

προς παίκτες-ομάδες-μάνατζερ που θα ακολουθήσουν το σωματείο (περίπου 7-8 εκ.). [size=30pt]Το δημόσιο να κόψει το κώλο του[/size] να βρει τα λεφτά του Ψωμιάδη και να τα κατασχέσει έναντι των

οφειλών της ΠΑΕ,και αν βρεθούν όλα (44 εκ. έχουν επιδικαστεί) και προκύψει υπόλοιπο [size=30pt]μετά την εξόφληση των οφειλών[/size] να επιστραφεί στους μετόχους. Το τι θα κάνουν οι μέτοχοι

για τους υπαλλήλους τους που θα βρεθούν αντιμέτωποι με το νόμο είναι δικό τους θέμα.

Μ' αυτό τον τρόπο η ΑΕΚ θα είναι πραγματικά καθαρή και θα χρειάζεται μόνο τα λεφτά του μπάτζετ των δύο χρόνων στην Γ' και τη Β'.
Θέλεις και τα γράφεις ή σου ξεφεύγουν??
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Ο Ψωμιάδης κινείται μόνο με μετρητά και δεν έχει στο όνομα του ούτε σκυλόσπιτο ή ποδήλατο.

Η είσπραξη το ποσού που επιδικάστηκε κινείται στη σφαίρα της θεωρίας και μόνο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δυστυχως χλωμο. Βαζει λεφτα ο αλαφουζος πλεον. Οχι πολλα φυσικα. Οσα χρειαζονται για να συντηρειται η ομαδα(και η καταντια).
Γι αυτο σου λεω. Η Γ ειναι ευκαιρια μεγαλη. Αρπαξε την γιατι αλλη δεν θα εχεις. Κανενας μετοχος δεν θα βαλει δεκαρα τσακιστη, δεν θα πληρωσει τιποτα.
Σβησε τα χρεη προς το κρατος(μεταξυ μας ποτε δεν καταλαβα γιατι οι ομαδες πρεπει να πληρωνουν το κρατος δεδομενου οτι δεν εχει κανει απολυτως τιποτα για το ποδοσφαιρο αλλα τεσπα αλλη κουβεντα αυτη και μεγαλη κιολας) και ξεχρεωσε μονο τους παικτες και το τεχνικο επιτελειο και τους υπαλληλους των γραφειων που δεν φταινε σε κατι.
ΛΑΧΕΙΟ!Η γκαντεμιά είναι ότι καταργήσανε την Δ...τυχαίο?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δυστυχως χλωμο. Βαζει λεφτα ο αλαφουζος πλεον. Οχι πολλα φυσικα. Οσα χρειαζονται για να συντηρειται η ομαδα(και η καταντια).
Γι αυτο σου λεω. Η Γ ειναι ευκαιρια μεγαλη. Αρπαξε την γιατι αλλη δεν θα εχεις. Κανενας μετοχος δεν θα βαλει δεκαρα τσακιστη, δεν θα πληρωσει τιποτα.
Σβησε τα χρεη προς το κρατος(μεταξυ μας ποτε δεν καταλαβα γιατι οι ομαδες πρεπει να πληρωνουν το κρατος δεδομενου οτι δεν εχει κανει απολυτως τιποτα για το ποδοσφαιρο αλλα τεσπα αλλη κουβεντα αυτη και μεγαλη κιολας) και ξεχρεωσε μονο τους παικτες και το τεχνικο επιτελειο και τους υπαλληλους των γραφειων που δεν φταινε σε κατι.
Αδερφε εσεις καταφερατε να βγαλετε τα ματια σας μονοι σας. Η οικογενεια Βαρδινογιαννη μπορει να μην εχωνε τρελα λεφτα αλλά κρατουσε τα οικονομικα της ομαδας συμμαζεμενα και παρουσιαζε ενα αξιοπρεπες συνολο. Και στην Ελλαδα και στην Ευρωπη.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Αδερφε εσεις καταφερατε να βγαλετε τα ματια σας μονοι σας. Η οικογενεια Βαρδινογιαννη μπορει να μην εχωνε τρελα λεφτα αλλά κρατουσε τα οικονομικα της ομαδας συμμαζεμενα και παρουσιαζε ενα αξιοπρεπες συνολο. Και στην Ελλαδα και στην Ευρωπη.

Ανεκαθεν στον βαζελο ευδοκιμουσε ο εμφυλιος φιλε. Παντα ηταν ετσι και παντα θα ειναι ετσι  ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Πιθανων να μην χρειαζεται καν να κανουμε την συζητηση για το αν θα επρεπε να παιξουμε στην Β ή στην Γ΄. Με τις προσφυγες που θα γινουν απο τους παικτες και δεν θα μπορει η εταιρεια να τις καλυψει , παει για πτωχευση καρφί.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Και φυσικά δεν ήταν μόνος του!Άλλοι πρωτοστατήσανε και θα βγούνε όλα σιγά σιγά στην φόρα...και θα πρέπει εγώ τώρα να πάρω θέση σε αυτά τα καραγκιοζιλίκια και να πανηγυρίζω για Γ' Εθνικές και υπερήφανους υποβιβασμούς...
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376

Και φυσικά δεν ήταν μόνος του!Άλλοι πρωτοστατήσανε και θα βγούνε όλα σιγά σιγά στην φόρα...και θα πρέπει εγώ τώρα να πάρω θέση σε αυτά τα καραγκιοζιλίκια και να πανηγυρίζω για Γ' Εθνικές και υπερήφανους υποβιβασμούς...

πηρε θεση ο τσιπρας για την ΑΕΚ και ειπε και τετοιο πραγμα? Τι λες...μπραβο του αν και μαλλον πρεπει να ηταν εκλαμψη....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
πηρε θεση ο τσιπρας για την ΑΕΚ και ειπε και τετοιο πραγμα? Τι λες...μπραβο του αν και μαλλον πρεπει να ηταν εκλαμψη....
Θα του εγραφε καποιος τις απαντησεις στο i-pad.  :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Σιγά μην του είπε έτσι ο γίγας της Κυψέλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom