Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235

Και φυσικά δεν ήταν μόνος του!Άλλοι πρωτοστατήσανε και θα βγούνε όλα σιγά σιγά στην φόρα...και θα πρέπει εγώ τώρα να πάρω θέση σε αυτά τα καραγκιοζιλίκια και να πανηγυρίζω για Γ' Εθνικές και υπερήφανους υποβιβασμούς...
πανηγυρίσεις δεν πανηγυρίσεις, πέσαμε κατηγορία δίκαια αφού αγωνιστικά ήμασταν χάλια! Τέλος! Μην αρχίσεις τα μας έσφαξε η διαιτησία στον πρώτο γύρο κλπ κλπ
ή το δέχεσαι ή όχι!
ο υποβιβασμός είναι υπερήφανος, αν το βουλώσουμε και πέσουμε και όχι να κάνουμε ότι καραγκιοζιλικι υπάρχει, για προσφυγές, προς Άρη  και ότι άλλο πάνω στην απελπισία μας.

οτι δεν έγινε το 2004 να γίνει τώρα να τελειώνουμε...μήπως ξαναδούμε άσπρη μέρα...κάποτε
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Πιθανων να μην χρειαζεται καν να κανουμε την συζητηση για το αν θα επρεπε να παιξουμε στην Β ή στην Γ΄. Με τις προσφυγες που θα γινουν απο τους παικτες και δεν θα μπορει η εταιρεια να τις καλυψει , παει για πτωχευση καρφί.
Σωστά.Ο Γκερέιρο προχωράει σε προσφυγή προκειμένου να διασφαλίσει τα δεδουλευμένα του.Μάλιστα υποστήριξε ότι έχει δώσει ήδη εντολή στον νομικό του εκπρόσωπο,προκειμένου να προχωρήσει το θέμα,με το ποσό που του οφείλεται,να αγγίζει το......Ένα εκατ. ευρώ!!! 
Είπα και 'γώ,τόσο κλάμα για την ΑΕΚ?
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Σωστά.Ο Γκερέιρο προχωράει σε προσφυγή προκειμένου να διασφαλίσει τα δεδουλευμένα του.Μάλιστα υποστήριξε ότι έχει δώσει ήδη εντολή στον νομικό του εκπρόσωπο,προκειμένου να προχωρήσει το θέμα,με το ποσό που του οφείλεται,να αγγίζει το......Ένα εκατ. ευρώ!!!   
Είπα και 'γώ,τόσο κλάμα για την ΑΕΚ?
Ο Ρότζερ θα μας σώσει! Ακόμα κι αν οι μέτοχοι δεν πτωχεύσουν την ΠΑΕ μπορεί να το κάνει αυτός.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Ο Ρότζερ θα μας σώσει! Ακόμα κι αν οι μέτοχοι δεν πτωχεύσουν την ΠΑΕ μπορεί να το κάνει αυτός.
Εχουμε πολύ δρόμο ακόμα........να δούμε τι λύση θα βρούνε.......ακόμα και για το πιο απίθανο τους έχω ικανούς......  :tickedoff:
Πάντως όπως έχουμε ήδη αναφέρει,τα πράγματα είναι πάρα πολύ δύσκολα!!!
Δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος για την πορεία της ομάδας.......  :dunno:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
γεννημενος ηλιθιος, αν δεν εισαι ικανος να δεις πιο περα απο την μυτη σου δεν σου φταινε οι αλλοι
βρε βαλκένδυτε, βλακόστρωτε και βλακογέννητε, διάβασε πρωτα ποιες είναι οι απόψεις μου περί της ΑΕΚ και ποιο θα έπρεπε κατ εμέ να είναι το μέλλον της, και ποιοι πιστεύω πως φταίνε γι τη κατάσταση που έφτασε. Μαλάκα. Και κατάλαβε πως σου τη λέω επειδή συγκρίνεις την ΑΕΚ με την αριστερά. Τόσο μαλάκας είσαι που δε μπορείς να καταλάβεις πως δε γίνεται να συγκρίνεις ανόμια πράγματα. Λες για κλαψομουνιές και μαλακίες όταν εσύ πριν 20 χρόνια κλαιγόσουν στον Μητσοτό και σ έβαλε σ ειδική μεταχείρηση και το 2006 κλαιγόσουνν σ όποιον βουλετή του ΠΑΣΟΚ έβρισκες μπροστά σου. Σκατόμυαλε. Που θα μιλήσεις εσύ για κλαψομουνιά. Μουνί. Που έγλυψες ότι ψωλή βρίκες μπροστά σου για να γίνει ΑΝΑΚΛΗΣΗ της τιμωρίας σου. Σκατόμυαλε. Εσένα δε σου έφταιγαν οι άλλοι το 1991; Δε σου έφταιγε ο Κοσκωτάς; Μαλάκα; Δε σου έφταιγαν οι "ξένοι οπαδοί που φορούσαν κασκόλ του ΟΣΦΠ"; Μαλάκα. Το 2008 όταν έχασες ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ από την Καλαμαριά σου έφταιγε ο Βάγκνερ (πως σκατά λεγόταν ο παίκτης). Γελοίε. Που θα πεις ΕΣΥ πως εμένα μου φταίνε οι άλλοι. Εγκεφαλικά νεκρέ. Άντε στο θρεντ σου παπάρα που θα έρθεις στο θρεντ της ΑΕΚ να το παίξεις και ανώτερος. Γελοίε
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
αποτο ΑΕΚ365

Πλήρωσε 300.000 ευρώ για το άρθρο 44!

Εν αναμονή των όποιων αποφάσεων για το μέλλον της ομάδας, η ΠΑΕ ΑΕΚ κατέβαλε σήμερα χρήματα για να αποτρέψει την διάρρηξη της συμφωνίας από το Δημόσιο


Μπορεί τη δεδομένη στιγμή στην ΑΕΚ να είναι τα πάντα στον «αέρα» και το μέλλον της ΠΑΕ να είναι εξαιρετικά αβέβαιο, ωστόσο η «κιτρινόμαυρη» εταιρεία κατέβαλε σήμερα στην Εφορεία το ποσό των 300.000 ευρώ για το άρθρο 44! Η εξήγηση που δίνουν οι ιθύνοντες της ΠΑΕ για την συγκεκριμένη εξέλιξη είναι ότι αν δεν καταβάλλονταν άμεσα αυτά τα χρήματα, το Δημόσιο θα προχωρούσε σε διάρρηξη της συμφωνίας και αυτομάτως θα αναβίωναν τα χρέη ύψους περίπου 180 εκατ. ευρώ. Κάτι που υποστηρίζουν ότι δεν μπορούσαν να «χρεωθούν», χωρίς να έχει ξεκαθαρίσει ποιος θα πάρει τις αποφάσεις για την επόμενη μέρα της ΠΑΕ και ποιες θα είναι αυτές (αν θα οδηγηθεί σε πτώχευση ή όχι). Το ποσό που καταβλήθηκε στην Εφορεία, προέρχεται σύμφωνα με τη διοίκηση από κάποια έσοδα που περίμενε η ομάδα.



Πριν λιγες μερες , ο Δημητρελος έλεγε οτι δεν υπαρχουν αλλα εσοδα για φέτος και τωρα βρεθηκαν 300.000  :think:

Να δουμε ποτε θα ακουσουμε εστω και μια αληθεια απο δαυτους. Πρεπει να φυγουν το συντομοτερο.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πολύ άνετοι μου είστε με τη γ` εθνική!Εχετε δει με ποιές ομάδες θα παίζετε?
Και να πάτε καλά πάει στο διάολο.Σκέψου όμως να τρώτε καμιά 5ρα απο τη Γλυφάδα
:cheesy:



 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Πριν λιγες μερες , ο Δημητρελος έλεγε οτι δεν υπαρχουν αλλα εσοδα για φέτος και τωρα βρεθηκαν 300.000  :think:

Να δουμε ποτε θα ακουσουμε εστω και μια αληθεια απο δαυτους. Πρεπει να φυγουν το συντομοτερο.
Κατά την γνώμη μου,μη περιμένεις να ακούσεις,έστω και μία αλήθεια από τους συγκεκριμένους,τύπους!  :tickedoff:
Προσωπικά τους έχω ικανούς για τα πάντα......Επρεπε να είχαν ήδη φύγει.......γιατί μένουν άραγε?  :think:
Για καλό δεν το βλέπω......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
πανηγυρίσεις δεν πανηγυρίσεις, πέσαμε κατηγορία δίκαια αφού αγωνιστικά ήμασταν χάλια! Τέλος! Μην αρχίσεις τα μας έσφαξε η διαιτησία στον πρώτο γύρο κλπ κλπ
ή το δέχεσαι ή όχι!
ο υποβιβασμός είναι υπερήφανος, αν το βουλώσουμε και πέσουμε και όχι να κάνουμε ότι καραγκιοζιλικι υπάρχει, για προσφυγές, προς Άρη  και ότι άλλο πάνω στην απελπισία μας.

οτι δεν έγινε το 2004 να γίνει τώρα να τελειώνουμε...μήπως ξαναδούμε άσπρη μέρα...κάποτε
Έλα ρε φιλαράκο!Πέσαμε?Πες το μου να νοιώσω λίγη από την υπερηφάνεια σου... :tooth:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006

Επισκέπτης
Αρειανάρα...μην πάνε στράφι και τα κιτρινόμαυρα κασκόλια!

Μ' ένα κίτρινο κασκόλ είμαι καλυμμένος για όλα.
Για την Αρειανάρα, για τον Παμβο, για τη Ντόρτμουντ στον τελικό, για τον Αστέρα στον ημιτελικό με τα βρωμομπαόκια και για την ΑΕΚ όταν έρθει να παίξει με την Κόρινθο (την οποία Κόρινθο δε γουστάρω με την καμία)..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
1
Like
799
Πόντοι
96
Ρε συ χαζεύω την βαθμολογία στην Γ' Εθνική και βλέπω μια ομάδα Ρουβάς!Που πάμε? :boobies:

η ομαδα του μασατζίδικου :think: :think:


ΥΓ Για αυτο τα κλαμματα στο Περιστερι , "αχ λεφτουδάκια μου" ελεγαν τα παιδιά .

μαλλον για σβησιμο απο τον χαρτη παει η ΑΕΚ .

Υγ2 Η 2η μου ομαδα ηταν Απολλων Αθηνών , αλλα η μοιρα του απολλωνα ηταν αυτή της μικρης ομαδας .
Πηγε να κανει ομαδα με Ντεμη και Βελεντζα και τον κατέστρεψαν
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν τον κατεστρεψε κανεις. Ο Αλαμανος που τον ειχε τοτε , κοιταζε πως θα τους πουλησει πιο ακριβα  , οχι να φτιαξει ομαδα για παραπανω.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Τί δεν καταλαβαίνεις Bobo;
Για τον άνθρωπο που στάθηκε στην Αεκ σαν βράχος, για τον άνθρωπο που παράτησε την οικογένεια του και μας έκανε την τιμή να ασχοληθεί ψυχή τε και σώματι με μας,αναφέρομαι στον γίγαντα δημητρέλο.
Ακόμη και τώρα που όλοι τον λοιδορούν εκείνος συνεχίζει να θέλει να μας σώσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom