Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.008
Κριτικές
31
Like
12.677
Πόντοι
5.097
Τί δεν καταλαβαίνεις Bobo;
Για τον άνθρωπο που στάθηκε στην Αεκ σαν βράχος, για τον άνθρωπο που παράτησε την οικογένεια του και μας έκανε την τιμή να ασχοληθεί ψυχή τε και σώματι με μας,αναφέρομαι στον γίγαντα δημητρέλο.
Ακόμη και τώρα που όλοι τον λοιδορούν εκείνος συνεχίζει να θέλει να μας σώσει.
θες να γυρισω να βρω ποστ εξι μηνες πισω που σας εκανα πλακα για τον δημητρελο και εσεις τον υπερασπιζοσασταν  :birdman:
οποτε σιωπη τωρα  :zfuck:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τί δεν καταλαβαίνεις Bobo;
Για τον άνθρωπο που στάθηκε στην Αεκ σαν βράχος, για τον άνθρωπο που παράτησε την οικογένεια του και μας έκανε την τιμή να ασχοληθεί ψυχή τε και σώματι με μας,αναφέρομαι στον γίγαντα δημητρέλο.
Ακόμη και τώρα που όλοι τον λοιδορούν εκείνος συνεχίζει να θέλει να μας σώσει.
Ωραια όλα αυτά. Απλά το ανηρ με μπερδεψε και δεν εβρισκα για ποιον ελεγες. :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.292
Πόντοι
5.006
θες να γυρισω να βρω ποστ εξι μηνες πισω που σας εκανα πλακα για τον δημητρελο και εσεις τον υπερασπιζοσασταν  :birdman:
οποτε σιωπη τωρα  :zfuck:
Eμείς;
Ποιοί εμείς;
Nα κατονομάσεις κύριε.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.292
Πόντοι
5.006
http://[URL unfurl="true"]www.enwsi.gr/wp-content/uploads/2013/04/71469_10151554342612346_324918149_n.jpg[/img[/URL]]

Στο χθεσινό ματς της Φενέρμπαχτσε με την Μπενφίκα (1-0) στην Τουρκία για τα ημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ είχε και χρώμα… ΑΕΚ. Μάλιστα, σε εξέδρα των οπαδών της τουρκικής ομάδας αναρτήθηκε πανό που ανέφερε «ΑΕΚ κράτα γερά», αναφορικά με την δύσκολη κατάσταση που βιώνουν οι «κιτρινόμαυροι», ενώ υπήρχαν και κασκόλ της Ένωσης. Τις δύο ομάδες ενώνει και ο ελληνικής καταγωγής θρύλος του τουρκικού ποδοσφαίρου Λεφτέρ Αντωνιάδης ο οποίος απεβίωσε πρόσφατα.
[url=http://[URL unfurl="true"]www.enwsi.gr/podosfairo-aek/to-pano-ton-tourkon-gia-tin-aek-sigklonizi-foto/]http://www.enwsi.gr/podosfairo-aek/to-pano-ton-tourkon-gia-tin-aek-sigklonizi-foto/[/url[/URL]]
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
http://[URL unfurl="true"]www.enwsi.gr/wp-content/uploads/2013/04/71469_10151554342612346_324918149_n.jpg[/img[/URL]]

Στο χθεσινό ματς της Φενέρμπαχτσε με την Μπενφίκα (1-0) στην Τουρκία για τα ημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ είχε και χρώμα… ΑΕΚ. Μάλιστα, σε εξέδρα των οπαδών της τουρκικής ομάδας αναρτήθηκε πανό που ανέφερε «ΑΕΚ κράτα γερά», αναφορικά με την δύσκολη κατάσταση που βιώνουν οι «κιτρινόμαυροι», ενώ υπήρχαν και κασκόλ της Ένωσης. Τις δύο ομάδες ενώνει και ο ελληνικής καταγωγής θρύλος του τουρκικού ποδοσφαίρου Λεφτέρ Αντωνιάδης ο οποίος απεβίωσε πρόσφατα.
[url=http://[URL unfurl="true"]www.enwsi.gr/podosfairo-aek/to-pano-ton-tourkon-gia-tin-aek-sigklonizi-foto/]http://www.enwsi.gr/podosfairo-aek/to-pano-ton-tourkon-gia-tin-aek-sigklonizi-foto/[/url[/URL]]
[/quote]
μπραβο τους :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.292
Πόντοι
5.006
               
others-261.gif


*Ελπίζω να μην είναι αυτός που θα βάλει τα 100€  :tooth:
Τεσπα δεν γαμιέται, καλή είδηση μετα απο παρα πολύ καιρό
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ε τι αν είναι αλήθεια...γραπτή δήλωση έκανε!
Εχει φοβηθει το ματι μας ρε τυπε...Ενταξει ειδα μετα οτι βγηκε και η δηλωση,στην αρχη  δεν την ειχαν βγαλει απλα το ανεφεραν οτι την εκανε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Mε εχεις μπλοκαρει στα προσωπικα μηνυματα και δεν μπορω να σου στειλω κατι...Pm me..
κατ'αρχας τα σεβη μου...
κατα δευτερον το ειδα τωρα...
ναι ακριβως...εχω μπλοκαρει προσωπικα και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ εσενα  :2funny: :2funny: το πετυχες...
σου ειχα εξηγησει για τα πι μι πιο παλια αλλα σε εχει τρελλανει η αεκαρα και μαλλον εχεις χασει τα μυαλα σου...
θα επικοινωνησω εγω...

Υ.Γ. γρηγορη ειδα την παραθεση που μου εκανες...δεν θα απαντησω,δεν σε γραφω στα αρχιδια μου απλα θεωρω καλυτερα να μην το κανω...δεν ειμαι και ο πιο νηφαλιος ανθρωπος του κοσμου και δεν χρειαζεται να μπαινω σε πειρασμους....καλη καρδια...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ειναι ερασιτεχνικο σχεδιο,ενος φιλου της ΑΕΚ,αλλα η ιδεα του για την προσοψη του δικεφαλου αετου που απλωνεται σε ολο το γηπεδο,γαμαει.
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Ειναι ερασιτεχνικο σχεδιο,ενος φιλου της ΑΕΚ,αλλα η ιδεα του για την προσοψη του δικεφαλου αετου που απλωνεται σε ολο το γηπεδο,γαμαει.
Και ποτε ξεκιναει η ανεγερση  :grin:
Πλακα πλακα ειναι γαματο :rockon:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Master21,το σχέδιο του φίλου είναι,καταπληκτικό!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Ειδικά όπως λες και εσύ και ο Captain America,η ιδέα του για την πρόσοψη με τον Δικέφαλο Αετό,είναι απλά εξαιρετική!!!!!!!!!!
Μακάρι να χτιστεί έτσι το γήπεδο,όταν και άμα χτιστεί,βεβαίως......
Με την χωρητικότητα του μπάσκετ,μόνο έχω μία μικρή "ένσταση".........το ήθελα λίγο μεγαλύτερο.....βέβαια για την κατηγορία που είμαστε τώρα,είναι μια χαρά.......
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Νομιζω οτι ειναι 14χρονος αυτος που το εφτιαξε. Μπραβο του.
Παντως αν προχωρησει τελικα το θεμα του γηπεδου, ο Μελισσανιδης ειχε βγαλει άλλο σχεδιο το 2005 στις εκλογες τις ερασιτεχνικης.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:offtopic: Γατε με γκαντεμιασες. Η κορασιδα στο μασαζ , μου βγηκε ξεπέτα. :tickedoff:

Καλά να πάθεις γιατί εκτός όλων των άλλων είσαι και αναίσθητος!Αυτές τις δύσκολες ώρες για την ομάδα εσύ σκέφτεσαι με το κάτω κεφάλι!!! :grin:

ΥΓ: Έλα ρε σεις αφού δεν γίνεται γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια...τι συζητάτε? :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom