Νέα

Ποιο ειναι το πιο περιεργο περιστατικο που σας ετυχε σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Σε ένα άλλο που είχα πάει. Διδύμου.. μπαίνοντας πριν χρόνια, βλέπω στο σαλόνι δυο τύπους έπαιρναν μάτι από μια τρύπα που είχε η πόρτα… πάω και εγώ και έβλεπα.. ένας, ένας.. μετά ήρθαν άλλοι δυο.. της παίζαμε ολλοι μαζί, και καταχυσαμε το σαλόνι… η τσατσα ήταν μέσα στην T.V… τελικά χύσαμε όλοι και την κάναμε…σουπερ…. :bigdick: :bigdick: :bigdick: :thumbsup:
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
Ναι είναι μεγάλη ιστορία η Τζένη. Χαμένη όμως. Που να είναι;

Ιδεα δεν εχω. Εχει αποσυρθει;Αν ξερει καποιος κατι καλο ειναι να βοηθησει :helpplea: :helpplea: αν και που την ειχα δει στην τηλεοραση ειχε πατσαβουρεψει :humpleg: αλλα ειναι γαμευσιμη βεβαιως βεβαιως :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Επισκέπτης
κομικοτραγικο αν εμενες μεσα τυπε μου θα ηταν φρικη  :2funny:
Τραγικο δεν θα πει τιποτε φιλε μου...εχετε σκεφτει ποιες θα ηταν οι συνεπειες αν τελικα με κλειδωναν μεσα? η πορτα ηταν σιδερενια και τα παραθυρα ειχαν καγκελα οποτε δεν υπηρχε διεξοδος..αν καλουσα την Αστυνομια αντε να αποδεικνυα οτι δεν ημουν διαρρηκτης που μπηκε μεσα απο κανα φωταγωγο και μετα δεν μπορουσα να βγω! η ωρα ηταν προχωρημενη και ποιον αλλον να καλουσα??  Hmmm.... μιλαμε θα εμενα μεχρι την αλλη μερα που θα ξαναρχοντουσαν και αν δεν με θυμοντουσαν θα με περναγανε για κλεφτη και αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας..μιλαμε 10-20 δετερολεπτα να καθυστερουσα να βγω να δω τι γινεται θα με ειχαν κλειδωσει μεσα οι χαζοβιολες!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Στην είσοδο του Φ86Α συναγωνιστής τον είχε βγάλει έξω και τον έπαιζε με το πρόσωπο στον τοίχο. Πάνε χρόνια βέβαια από τότε....
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.391
Πόντοι
216
για οσους εχουν αδυναμη μνημη υπενθυμιζω τις τιμες εκεινης της εποχης..φυλης 5,000 ,μεταξι 2000, κεντρο 2-3000/δραχμες

Φυλής μέχρι το καλοκαίρι του 1998 είχε σίγουρα 3000. Μετά από το 1999 νομίζω το ανέβασαν αλλά πάλι δεν είμαι σίγουρος. Μετάξι είχε 2500. Ωραίες εποχές γαμώτο. Τι ρώσικο μουνί κυκλοφορούσε τότε στα μπουρδέλα !!! 
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.391
Πόντοι
216
Το πιο περίεργο που μου έτυχε ήταν αρχές του 2000 νομίζω Μεταξουργείο. Είχε βγει θυμάμαι ένας τύπος από το δωμάτιο που φώναζε να του δώσουν τα λεφτά του πίσω και ότι δεν πήγε να του τραβήξει μαλακία η πουτάνα. Εντωμεταξύ ήμουν ο επόμενος στην αναμονή. Έρχεται η πουτάνα και ξαπλώνει μπρούμυτα και μου λέει να την γαμήσω έτσι εκεί που πάω να της τον χώσω σε με το χέρι παίρνει το πουλί μου και έντεχνα αποφεύγει να το βάλει στο μουνί της και το κρατούσε με το χέρι κολλημένο πάνω στην κλειτορίδα της και στο τρίχωτό του μουνιού της. Επειδή είχα ξαπλώσει πάνω της δεν μπόρεσα να το καταλάβω αμέσως ότι αντί να γαμάω το μουνί της γαμούσα την χούφτα της. Μετά από 2-3 παλινδρομήσεις κατάλαβα τι είχε κάνει και σηκώθηκα και πήγα να της τον βάλω μέσα αλλά αυτή πάλι τα ίδια είχε μπροστά το χέρι της και πάλι τραβούσε το καβλί μου στο ίδιο σημείο. Οπότε κατάλαβα τον πόνο του συναγωνιστή πιο πριν από εμένα χαχα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.391
Πόντοι
216
Ένα άλλο περιστατικό ήταν πάλι στην χρυσή εποχή του 1998 όπου είχα πάει με μία θεά 19 χρονών ρωσίδα και μετά σηκώθηκε και δεν μπορούσε να περπατήσει (παραπατούσε) και είχε πάει στον νιπτήρα και κρατιόταν από εκεί με το κεφάλι σκυφτό και δεν έβγαινε έξω. Έδειχνε πραγματικά να υποφέρει. Πρέπει να είχε πάει κατάλαβα με πάρα πολλούς εκείνη την ημέρα...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Στην είσοδο του Φ86Α συναγωνιστής τον είχε βγάλει έξω και τον έπαιζε με το πρόσωπο στον τοίχο. Πάνε χρόνια βέβαια από τότε....
Αυτός ο τύπος κυκλοφορεί ακόμα… τώρα τον παίζει και μέσα στο σαλόνι εν ψυχρώ.. είναι το βίτσιο του..γουσταρω……. :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ένα άλλο περιστατικό ήταν πάλι στην χρυσή εποχή του 1998 όπου είχα πάει με μία θεά 19 χρονών ρωσίδα και μετά σηκώθηκε και δεν μπορούσε να περπατήσει (παραπατούσε) και είχε πάει στον νιπτήρα και κρατιόταν από εκεί με το κεφάλι σκυφτό και δεν έβγαινε έξω. Έδειχνε πραγματικά να υποφέρει. Πρέπει να είχε πάει κατάλαβα με πάρα πολλούς εκείνη την ημέρα...
Τότε φίλε αυτές οι ρωσίδες, έπαιρναν 100 έως 140 άτομα στην βάρδια… δούλευαν και δυο βάρδιες… το απαιτούσαν οι νταβάδες…… :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom