Νέα

Ποιο ειναι το πιο περιεργο περιστατικο που σας ετυχε σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για οσους εχουν αδυναμη μνημη υπενθυμιζω τις τιμες εκεινης της εποχης..φυλης 5,000 ,μεταξι 2000, κεντρο 2-3000/δραχμες
Σαλονικα εκεινο τον καιρο και λιγο νωριτερα, Γαμουσες με 2000 δραχμες. Εξου και το συνθημα τις εποχης για τους συμπολητες: Με κανα δυο με κανα δυο χιλιαρικα, γαμαμε τις γαμαμε τις πουτανες κι οταν δεν εχουμε λεφτα των αρειανων τις μανες. σχεδον παντα το δευτερο καναμε (γαμουσαμε και τις κορες τους) γιατι τοτες σαν πιτσιρικαδες δεν ειχαμε λεφτα για τανες.  :fuck1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σαλονικα εκεινο τον καιρο και λιγο νωριτερα, Γαμουσες με 2000 δραχμες. Εξου και το συνθημα τις εποχης για τους συμπολητες: Με κανα δυο με κανα δυο χιλιαρικα, γαμαμε τις γαμαμε τις πουτανες κι οταν δεν εχουμε λεφτα των αρειανων τις μανες. σχεδον παντα το δευτερο καναμε (γαμουσαμε και τις κορες τους) γιατι τοτες σαν πιτσιρικαδες δεν ειχαμε λεφτα για τανες.  :fuck1:
παλι μπαφους καπνιζες ρε αλητη;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μπαίνω στο ρδέλο μαζί με 1 φίλο και παίζει παππούς σε αναπηρική καρέκλα και η τάνα ήτανε μια χοντρή με γενάκι και ένα ταττουάζ άγκυρα στο μπράτσο (ποπάϋ?)......έχετε δει το texas chainshaw massacre?κάτι τέτοιο μου καρφώθηκε στο νού εκείνη τη στιγμή..ότι δηλαδή λείπει ο τύπος με την μάσκα από δέρματα και δέσαμε...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ή εστω κανα μαγαζι με ξυλογλυπτα πεη;
Αφου αυτα τα εχεις αφανισει ΟΛΑ εσυ μες το πατουρι σου μωρη ........

Ουτε το τριγωνο των βερμουδων ετσι...  :birdman:

Μπας και εχει χαθει εκει μεσα και το αεροπλανο των μαλαισιανων αερογραμμων ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ικανο σε εχω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..αρχες '90 και καθωσ κατεβαινουμε τη Φερρων απο Φυλης,στ'αριστερα μας ειχε ιστορικο μπουρδελακι το οποιο αργοτερα κατεδαφισθηκε κι εγινε πολυκατοικια.Εχω παει με φιλαρακι κατα τη μια μετα τα μεσανυχτα και καθως περιμενουμε να δουμε την καλλιτεχνιδα,πεφτει συρμα για μπατσοντου,κι η τσατσα σβηνει εξω φως και κλειδωνει..μεσα εμεις.Ερχεται το μωρο,ωραιο κι ορεξατο,με μια φετα καρπουζι στο χερι και λεει ''ρε καυλες,αφου θα κατσετε που θα κατσετε,δεν περνατε για κανα ησυχο εξτραδακι??''..περασα εγω..δεν το μετανοιωσα..περιπου τρια τεταρτα γαμιομασταν τρελα..1200 φραγκα,2 καψουλια και το καρπουζακι,απ'το μαγαζι..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
αι παντ με ξυλογλυπτη θηκη


URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom