Νέα

Ποιο ειναι το πιο περιεργο περιστατικο που σας ετυχε σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
τι φτιαχνει ο ανθρωπος τυπε :rockon:


URL]]
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
..αρχες '90 και καθωσ κατεβαινουμε τη Φερρων απο Φυλης,στ'αριστερα μας ειχε ιστορικο μπουρδελακι το οποιο αργοτερα κατεδαφισθηκε κι εγινε πολυκατοικια.Εχω παει με φιλαρακι κατα τη μια μετα τα μεσανυχτα και καθως περιμενουμε να δουμε την καλλιτεχνιδα,πεφτει συρμα για μπατσοντου,κι η τσατσα σβηνει εξω φως και κλειδωνει..μεσα εμεις.Ερχεται το μωρο,ωραιο κι ορεξατο,με μια φετα καρπουζι στο χερι και λεει ''ρε καυλες,αφου θα κατσετε που θα κατσετε,δεν περνατε για κανα ησυχο εξτραδακι??''..περασα εγω..δεν το μετανοιωσα..περιπου τρια τεταρτα γαμιομασταν τρελα..1200 φραγκα,2 καψουλια και το καρπουζακι,απ'το μαγαζι..

Και που να σου πω ότι το συγκεκριμένο μπουρδελάκι (σε ένα παμπάλαιο κτήριο) πριν ηταν φροντιστήριο στο οποίο πήγαινα όταν ήμουνα στο 19ο γυμνάσιο στην Ιθάκης. Άρε τι μου θύμησες!!!!
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
το 1991 πηγαμε σε μπουρδελο στην Φυλης αριθμο δεν θυμαμαι.Ητανε ενα ημιυπογειο με πρασινη πορτα.Ητανε τοτε η Τζενη Χειλιουδακη, εμεις 6-7 ατομα 15 χρονων αφου την πηραμε νουμεραδα στο σαλονι ητανε ενασ ασχετος 45αρης τοτε,βγαινει η τσατσα και της λεει;Δεν ντρεπεσαι να φερνεις τουσ πουστηδες να γαμανε οι πιστιρικαδες;
Το ακουει η Τζενη και βγαινει με φορα στο σαλονι με ενα δωδεκαποντο παπουτσι το το φερνει στο κεφαλι και του λεει Τι ειπες μωρη Τριχοπουστα;Και το παιρνει Φαλλαγγι εξω στο δρομο.Αλλο να σας το λεω και αλλο να ησασταν μπροστα.Εχοθν περασει 23 χρονια και ακομα το θυμομαστε. :lheel: :lheel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
το 1991 πηγαμε σε μπουρδελο στην Φυλης αριθμο δεν θυμαμαι.Ητανε ενα ημιυπογειο με πρασινη πορτα.Ητανε τοτε η Τζενη Χειλιουδακη, εμεις 6-7 ατομα 15 χρονων αφου την πηραμε νουμεραδα στο σαλονι ητανε ενασ ασχετος 45αρης τοτε,βγαινει η τσατσα και της λεει;Δεν ντρεπεσαι να φερνεις τουσ πουστηδες να γαμανε οι πιστιρικαδες;
Το ακουει η Τζενη και βγαινει με φορα στο σαλονι με ενα δωδεκαποντο παπουτσι το το φερνει στο κεφαλι και του λεει Τι ειπες μωρη Τριχοπουστα;Και το παιρνει Φαλλαγγι εξω στο δρομο.Αλλο να σας το λεω και αλλο να ησασταν μπροστα.Εχοθν περασει 23 χρονια και ακομα το θυμομαστε. :lheel: :lheel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν σας έβαλε, να αληλογαμηθειτε μεταξύ σας? κάτι τέτοια τα έκανε η Χειλουδακη από ότι ξέρω, από έναν γνωστό. Το 1992 ήταν στο Φυλής 218η14 ήταν ανομαλλιάρα η Τζένη…. :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Δεν σας έβαλε, να αληλογαμηθειτε μεταξύ σας? κάτι τέτοια τα έκανε η Χειλουδακη από ότι ξέρω, από έναν γνωστό. Το 1992 ήταν στο Φυλής 218η14 ήταν αναμαλλιάρα η Τζένη…. :pipa3: :pipa3: :pipa3:
μη χασεις..... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Όταν πήγα σε ένα μπουρδελο… είδα την πόρτα ανοιχτή, να γαμιόνται ελεύθερα η γκόμενα, ο τσατσος, και ένας τύπος αθλητικός… τα έχασα…με φώναξαν να μπω… η πόρτα ήταν κλειστή… μπήκα μεσα.. έγινε της πουτανας.. ο τσατσος και εγώ γαμούσαμε τον τύπο, και την κοπέλα… γαμω της φάσεις… :pipa1: :2on1: :pipa3:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Όταν πήγα σε ένα μπουρδελο… είδα την πόρτα ανοιχτή, να γαμιόνται ελεύθερα η γκόμενα, ο τσατσος, και ένας τύπος αθλητικός… τα έχασα…με φώναξαν να μπω… η πόρτα ήταν κλειστή… μπήκα μεσα.. έγινε της πουτανας.. ο τσατσος και εγώ γαμούσαμε τον τύπο, και την κοπέλα… γαμω της φάσεις… :pipa1: :2on1: :pipa3:

τρενακι τυπε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Τη τρενάκι? ο τύπος ήταν γυμνασμένος, τσιμπουκωνε, γαμιωτανε, και ότι άλλο θες.. εγω του ρουφαγα την κωλο/δα, και ο τσατσος τον τσιμπουκωνε.. η γκομενα μιλαμε, γουσταρε την όλη φάση…της πουτανας…. :kissass2: :pipa1: :fuck2:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τρενακι ρε δν ξερεις?αρα τη γκομενα κανενας δν τη γαμησε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
τρενακι ρε δν ξερεις?αρα τη γκομενα κανενας δν τη γαμησε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε φίλε, την γκόμενα την γαμήσαμε… αλλά λίγο… γούσταρε να βλέπει, και να το παίζει.. τρενάκι δεν κάναμε….  :2on1: :tickedoff: :tickedoff:
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
Δεν σας έβαλε, να αληλογαμηθειτε μεταξύ σας? κάτι τέτοια τα έκανε η Χειλουδακη από ότι ξέρω, από έναν γνωστό. Το 1992 ήταν στο Φυλής 218η14 ήταν ανομαλλιάρα η Τζένη…. :pipa3: :pipa3: :pipa3:

Οχι Οχι  :2funny: :2funny: :2funny: το τσιμπουκι της το θυμαμαι ακομα.Και το μαλλι της τοτε ηταν κοντο με τσουλουφια :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Όταν πήγα σε ένα μπουρδελο… είδα την πόρτα ανοιχτή, να γαμιόνται ελεύθερα η γκόμενα, ο τσατσος, και ένας τύπος αθλητικός… τα έχασα…με φώναξαν να μπω… η πόρτα ήταν κλειστή… μπήκα μεσα.. έγινε της πουτανας.. ο τσατσος και εγώ γαμούσαμε τον τύπο, και την κοπέλα… γαμω της φάσεις… :pipa1: :2on1: :pipa3:
τυπε ιπποτη σ αγαπω σε εκτιμω αλλα δεν ειναι πρωταπριλια μαν,πασχα εχουμε
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
Η Τζενη ητανε χωρις ριπαπαπα απο τοτε.  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: και αν θυμαμαι ειχε 500 δρχ ποιο ακριβα απο τα αλλα μου φαινεται 2500  η 3000  :huh: :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.648
Πόντοι
2.356
Εμένα το πιο περίεργο, αν μπορεί κάποιος να το πει περίεργο είναι αυτό που είχα δει στην "αίθουσα αναμονής" ενός μπουρδέλου στο Μεταξουργείο, στην Ιάσωνος, νομίζω 46 τον αριθμό. Είχαμε πάει μια παρέα 3 ατόμων τσάρκα με αμάξι στο "Μετάξι". Πάνε 4 - 5 χρόνια. Εκεί λοιπόν που μπήκαμε στο εν λόγω μπουρδέλο ένας συναγωνιστής ερεθίστηκε με μια παρουσία και πέρασε στο δωμάτιο. Παρεμπιπτόντως θυμάμαι μπάζο η παρουσία. "Σαβουρογαμίξ" ο φίλος και ευερέθιστος. Στο θέμα μας. Η ξύλινη πόρτα του δωματίου έκλεισε. Ο φίλος ξεκίνησε να συνουσιάζεται με τη παρουσία. Εμείς τον περιμέναμε. Στην "αίθουσα αναμονής" περίμενε και ένας τύπος, ήταν αλλοδαπός, αρκετά βρώμικος, μίλαγε χυδαία σε έναν φίλο του ημεδαπό, αμφότεροι στα 45 - 50. Ήταν και θρασύς, ανάπηρος επίσης, άνευ κάτω άκρου, με ξύλινες πατερίτσες ταινίας εποχής, ζητιάνος γαρ έβγαλε ένα σακούλι με πολλά ψιλά και το έδωσε στη τσατσά. Ομολογώ από τη μία η μυρωδιά του μου προκαλούσε ναυτία και από την άλλη τον λυπόμουν. " Βαριέμαι να μετράω τώρα..." αποκρίθηκε η τσατσά. Ε ναι στεναχωρήθηκα, θα πω ψέματα; Παρόλα αυτά η μυρωδιά του γέμιζε τον χώρο αναμονής. Πρέπει να είχε φτάσει και στο φωταγωγό. Δεν έφευγε ο τύπος, αν και τον έδιωχνε η τσατσά, μετά ο φίλος μας βγήκε από το δωμάτιο και αναχωρήσαμε. Δεν ξέρω τι απέγινε με τον τύπο. Κάπου θα γάμησε και αυτός.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
τυπε ιπποτη σ αγαπω σε εκτιμω αλλα δεν ειναι πρωταπριλια μαν,πασχα εχουμε
Ρε φίλε! σέβομαι την άποψη σου για μένα… εάν σου πω και κατη άλλες ιστορίες που μου έχουν τύχει, τότε θα με πεις ο{ βοσκός με τα πρόβατα} τη να σου πω? είμαι στα μπουρδελα από 14 ετών έως σήμερα στα 38 μου.. τόσα έχω δει….. :tickedoff: :think: :tickedoff: :think: :tickedoff: :think: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Η Τζενη ητανε χωρις ριπαπαπα απο τοτε.  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: και αν θυμαμαι ειχε 500 δρχ ποιο ακριβα απο τα αλλα μου φαινεται 2500  η 3000   :huh: :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Πάντως από ότι ξέρω, τότε ήταν το Νο 1 της εποχής… ήταν πολύ αναμαλλιάρα, και γούσταρε παρτουζες με τεκνά ωραία.. να τα βάζει να γαμιούνται, η να τσιμπουκωνονται μεταξύ τους… φίλος που τότε είχε πάει με φίλους20δες και 19δες  στο φυλής 218 με 3000 δραχμες…  :fuck2: :s&m_1: :zfuck: :fuck1: :pipa2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ρε φίλε! σέβομαι την άποψη σου για μένα… εάν σου πω και κατη άλλες ιστορίες που μου έχουν τύχει, τότε θα με πεις ο{ βοσκός με τα πρόβατα} τη να σου πω? είμαι στα μπουρδελα από 14 ετών έως σήμερα στα 38 μου.. τόσα έχω δει….. :tickedoff: :think: :tickedoff: :think: :tickedoff: :think: :rockon: :rockon: :rockon:
καναν λαχειοπωλη εχεις δει μαν σε μπουρδελο;
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
Πάντως από ότι ξέρω, τότε ήταν το Νο 1 της εποχής… ήταν πολύ αναμαλλιάρα, και γούσταρε παρτουζες με τεκνά ωραία.. να τα βάζει να γαμιούνται, η να τσιμπουκωνονται μεταξύ τους… φίλος που τώρα είναι 62 ης.. τότε είχε πάει με φίλους,  στο φυλής 218 με 3000 δραχμες…  :fuck2: :s&m_1: :zfuck: :fuck1: :pipa2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι Ναι σε πιστευω ηταν δυναμιτης η Τζεναρα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2on1: :2on1: :2on1: :tits: :tits: :tits: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom