Νέα

Ποιο ειναι το πιο περιεργο περιστατικο που σας ετυχε σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Μια φορα με ψοφοκρυο....ειχα ανασηκωσει και το μπουφαν μεχρι τα ματια....μπηκα σ ενα σπιτακι με αυλη , που απ εξω ειχε φωτακι(ασπρο)
Αφου ανεβηκα την φιδισια σκαλα χτυπησα κουδουνι....Βγηκε μια θειτσα με ρολλευ στα μαλλια.....Στο βαθοs φαινονταν η οικογενεια που ειχε στρωσει τραπεζι κι ετρωγαν......."Τι θελετε κυριε??""......."Τι θελω???Ν ανοιξει η γη και να με καταπιει"".....Εκτοτε παω μονο σε χρωματιστα φωτακια  :grin: :grin:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Μια φορα με ψοφοκρυο....ειχα ανασηκωσει και το μπουφαν μεχρι τα ματια....μπηκα σ ενα σπιτακι με αυλη , που απ εξω ειχε φωτακι(ασπρο)
Αφου ανεβηκα την φιδισια σκαλα χτυπησα κουδουνι....Βγηκε μια θειτσα με ρολλευ στα μαλλια.....Στο βαθοs φαινονταν η οικογενεια που ειχε στρωσει τραπεζι κι ετρωγαν......."Τι θελετε κυριε??""......."Τι θελω???Ν ανοιξει η γη και να με καταπιει"".....Εκτοτε παω μονο σε χρωματιστα φωτακια  :grin: :grin:
Αυτή η ιστορία είναι αληθινή… είχε γίνει στην Φυλής.. σε ένα σπίτι μπήκε κάποιος κάθισε στο σαλόνι, και βλέπει μια γυναίκα να σιδερώνει.. πείρε δρόμο τρέχοντας.. μα όλα τα φώτα λευκά είναι.. τα κόκκινα απαγορεύονται..{ μου κάνει λίγο σαν ανέκδοτο}  :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αυτή η ιστορία είναι αληθινή… είχε γίνει στην Φυλής.. σε ένα σπίτι μπήκε κάποιος κάθισε στο σαλόνι, και βλέπει μια γυναίκα να σιδερώνει.. πείρε δρόμο τρέχοντας.. μα όλα τα φώτα λευκά είναι.. τα κόκκινα απαγορεύονται..{ μου κάνει λίγο σαν ανέκδοτο}  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω δεν καθησα.........ξεροκαταπια μονο και προσπαθησα να βρω μια δικαιολογια να ψελλισω
Το στομα μου δεν ηθελε να με βγαλει απ την αμηχανια  :grin: :grin: :grin: :grin:
Βγαινονταs (δεκα-δεκα τα σκαλια) , ξανακοιταξα να βεβαιωθω οτι ειχα δει οντωs φωτακι και δεν ηταν στη φαντασια μου.....Το φωτακι υπηρχε αλλα..................ηταν ασπρο
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Ενω με ιππευε η τυπισα και σφυροκοπυσα δυνατα, χυνει και μαζι με το χυσιμο της φευγουν και τα σκατα πανω μου. Εννοειται πηρα τα λεφτα μου πισω
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Ενω με ιππευε η τυπισα και σφυροκοπυσα δυνατα, χυνει και μαζι με το χυσιμο της φευγουν και τα σκατα πανω μου. Εννοειται πηρα τα λεφτα μου πισω

Περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ....Πάντως,αν μου το είχε κάνει εμένα,θα την τάιζα τη ''μερέντα'' με ψωμί ολικής αλέσεως  :sunglasses:
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
αρχες δεκαετιας του 90 ,στη φυλης , πηγαινα με ενα φιλο μου μετα τη βραδυνη βολτα μας , αυτος παντα εμπαινε , εγω συνηθως δεν ειχα λεφτα
εκανε κρυο εκεινο το βραδυ και στο σαλονακι ηταν ζεστα και αναπαυτικα , ηταν περασμενη και η ωρα και με πηρε ο υπνος στο σαλονακι, με ξυπνησε η τσατσα οταν ο φιλος μου ειχε βγει πια .
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.033
Πόντοι
266
το εχω ξαναγράψει παλιά, προς το τέλος του 90 κα΄πυ στο μεταξι πάω με ενα φίλο εγω περίμενα, είδα τρεις τυπους ο ενας ήταν παρθένος 25άρις από το χωριό και τον έιχαν φερει τα ξαδερφια του, μάλιστα εξήγηασαν την κατασταση στην τσατσα και έδωσαν και κάτι παραπάνω...
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
λιοσιων ,αρχες του 90 , ο φιλαρακος μου μπηκε ως συνηθως , μετα απο λιγο βγηκε κουτσαινοντας ,  
τι εγινε ρε φιλε? τον ρωταω
ασε μου λεει , εσκυψε να μου παρει πιπα και αντι να χαμηλωσει αρκετα αυτη του τον τραβηξε ψηλοτερα για να τον φτασει και παραλιγο να τον ξεριζωσει.
πονο που ειχε ο φιλος μου , αστα να πανε , αλλα το κακο δεν σταματησε εκει , συνεχισαμε την τσαρκα και φτασαμε ψυρρη
στην οδο λουκα νικα , μπαινουμε και τοτε ο τσατσος ορμαει πανω μου και με αρχιζει στα χουφτωματα εν ψυχρω.
βρε δωστου εγω να τον αποφυγω , δωστου αυτος να χουφτωνει οπου βρει . φυγαμε αρον αρον και τρεχοντας.



 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
τηνιδια εποχη 92 -93 καπου εκει, στη λιοσιων δουλευε μια γιαγια , οταν λελε γιαγια ενοουμε πολυ γιαγια , μολις την ειδαμε οπου φυγει φυγει
 

Επισκέπτης
λιοσιων ,αρχες του 90 , ο φιλαρακος μου μπηκε ως συνηθως , μετα απο λιγο βγηκε κουτσαινοντας ,  
τι εγινε ρε φιλε? τον ρωταω
ασε μου λεει , εσκυψε να μου παρει πιπα και αντι να χαμηλωσει αρκετα αυτη του τον τραβηξε ψηλοτερα για να τον φτασει και παραλιγο να τον ξεριζωσει.
πονο που ειχε ο φιλος μου , αστα να πανε , αλλα το κακο δεν σταματησε εκει , συνεχισαμε την τσαρκα και φτασαμε ψυρρη
στην οδο λουκα νικα , μπαινουμε και τοτε ο τσατσος ορμαει πανω μου και με αρχιζει στα χουφτωματα εν ψυχρω.
βρε δωστου εγω να τον αποφυγω , δωστου αυτος να χουφτωνει οπου βρει . φυγαμε αρον αρον και τρεχοντας.
θα μπορουσε να του κανει ζημια ακομα και Peyroni...ενδεχομενως να το κανε επιτηδες η καργια  :-
 

masterfucker

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δεκέμβρη του 2002 έχω πάει Φυλής μαζί με τον νεοαφιχθέν από το χωριό ξάδερφό μου. Αυτός δεν ήξερε πως παίζει η φάση και είχε πάρει προφυλακτικά από το περίπτερο. Το θέμα είναι πως διάλεξε φωσφορίζων. Μπαίνει η κοπέλα μέσα (Θυμάμαι πως ήταν πιτσιρίκα), αυτός είχε βάλει ήδη το προφυλακτικό, τον βλέπει η κοπέλα και λέει: "Τι όμορφο πουλάκι... πως λάμπει έτσι"... Αυτός πετάχτηκε έξω με τα ρούχα του αγκαλιά και έβριζε... Φανταστείτε εικόνα... γυμνός με το "φωσφοριζέ" πουλί και κάλτσες με παπούτσια... Είχα πέσει κάτω από τα γέλια... Μπήκα μέσα με την κοπέλα και καθόλη τη φάση χαχανίζαμε και οι δυο επειδή θυμόμασταν τον ξάδερφό μου...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ενω με ιππευε η τυπισα και σφυροκοπυσα δυνατα, χυνει και μαζι με το χυσιμο της φευγουν και τα σκατα πανω μου. Εννοειται πηρα τα λεφτα μου πισω
Όχι ρε φιλε...μπλιακ... :shit: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
16
Το χειμώνα του 1980 ήμουν μαθητής στην 1η Γυμνασίου στο Γυμνάσιο στην Καμπάνη (δίπλα στην Αγ. Μελετίου). Την ώρα που κάναμε μάθημα, χτυπάει κάποιος την πόρτα, ανοίγει και μπαίνει μέσα ο γυμνασιάρχης μαζί με μια κακομούτσουνη και κοντή τύπισσα γύρω στα 50-55. Λέει η τύπισσα στον γυμνασιάρχη δείχνοντας ένα συμμαθητή μου ονόματι Πα...πουλο, "αυτός είναι". "'ελα στο γραφείο παιδί μου". Πάει το παιδί στο γραφείο και τρώει 1 βδομάδα αποβολή.

Ο μάγκας είχε ρίξει μπουγέλο στο μπουρδέλο στην Αγαθουπόλεως και η τυπισσα ήταν η τσατσά.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
1)αγριος τσακωμος μεταξυ εμου κ της πουτανας σε μπουρδελο επι της Προμηθεως ψηλα στον Βαρδαρη...ενα τσακ πριν πλακωθουμε στο ξυλο,εγω η πουτανα κ ο νταβας....μιλαμε για πολυ βρωμοστομα η πουτανα...εβρισε μαναδες,χριστοπαναγιες κτλ...ρομαντικο σκηνικο...ημουν κ 20 κ κατι,δεν μου κοβε... :P
2)οταν εχυσα αιμα σε μπουρδελο επι της Σαπφους (Βαρδαρης) κ νομισα οτι πεθαινα....(ημουν κ πιτσιρικας τοτε)
3)το δαγκωμα της αρκουδας απο πουτανας της Υφαιστου (Λαρισα) πανω στο Σεξ...με γεμισε μελανιες,οχι αστεια... :S
4)το ξεσαλωμα μου σε κωλομπαρο Λας βεγκας (οταν ημουν φάνταρο)...ευτηχως με μαζεψανε οι υπολοιποι τοτε.. :grin:
5)το αγριο πεσιμο κ αιφνιδιαστικο στριμωγμα που αντιμετωπισα στο Φυλης 99 (Αθηνα) απο τον πουστρο-τσατσο  :S...δεν με αφηνε να φυγω.... :2funny:
6)επισης τσακωμος με τον γνωστο πουστροτσατσο του Βαρδαριου/Θεσ/κη (ενας ηταν τοτε) δυο φορες στο ιδιο απογευμα....επισης ενα τσακ πριν πιαστουμε... :s&m_1:
7) στο μπουρδελο επι της Σαπφους (Θσ/κη) η τσατσα αφηρημενη με εβαλε μεσα σε δωματιο οπου περιμενε αλλος συναγωνιστης γυμνος με την πουτσα ορθια... :helpplea: :helpplea:
8)χτυπημα με heels απο την πουτανα σε μενα -κατα λαθος-στα πλευρα...(Τρικαλα)
9)κερασμα απο πουτανα ενα ολοκληρο κουτι σοκολατοκεΐκακια (απο τα Lidl) επειδη λεει εχυσε κ αυτη τοτε... :think:
10)τσακωμος με παρεα Ρωσσοποντιων εξω απο τα τσαρδια της Σαπφους...μου την πεσανε για να μου παρουν κινητο κ λεφτα...πιαστηκαμε στα χερια κ μας χωρισανε Ελληνες μαγαζατορες...δυο ατομα αυτοι,ενας εγω κ αυτοι μαζεψανε περισσοτερες απο μενα.... ;)...
Θελω ομως να θυμαμαι τις καλες στιγμες....τα απιστευτα γαμησια στην 15 ετια στα τσαρδια...τις κακες στιγμες τις προσπερναω κ φυσικα μετανιωνω για τους τσακωμους...(εκτος απο τους Ρωσσοποντιους γιατι βρισκομουν σε αμυνα)...σημερα δυσκολα θα τσακωνομουνα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
1)αγριος τσακωμος μεταξυ εμου κ της πουτανας σε μπουρδελο επι της Προμηθεως ψηλα στον Βαρδαρη...ενα τσακ πριν πλακωθουμε στο ξυλο,εγω η πουτανα κ ο νταβας....μιλαμε για πολυ βρωμοστομα η πουτανα...εβρισε μαναδες,χριστοπαναγιες κτλ...ρομαντικο σκηνικο...ημουν κ 20 κ κατι,δεν μου κοβε... :P
2)οταν εχυσα αιμα σε μπουρδελο επι της Σαπφους (Βαρδαρης) κ νομισα οτι πεθαινα....(ημουν κ πιτσιρικας τοτε)
3)το δαγκωμα της αρκουδας απο πουτανας της Υφαιστου (Λαρισα) πανω στο Σεξ...με γεμισε μελανιες,οχι αστεια... :S
4)το ξεσαλωμα μου σε κωλομπαρο Λας βεγκας (οταν ημουν φάνταρο)...ευτηχως με μαζεψανε οι υπολοιποι τοτε.. :grin:
5)το αγριο πεσιμο κ αιφνιδιαστικο στριμωγμα που αντιμετωπισα στο Φυλης 99 (Αθηνα) απο τον πουστρο-τσατσο  :S...δεν με αφηνε να φυγω.... :2funny:
6)επισης τσακωμος με τον γνωστο πουστροτσατσο του Βαρδαριου/Θεσ/κη (ενας ηταν τοτε) δυο φορες στο ιδιο απογευμα....επισης ενα τσακ πριν πιαστουμε... :s&m_1:
7) στο μπουρδελο επι της Σαπφους (Θσ/κη) η τσατσα αφηρημενη με εβαλε μεσα σε δωματιο οπου περιμενε αλλος συναγωνιστης γυμνος με την πουτσα ορθια... :helpplea: :helpplea:
8)χτυπημα με heels απο την πουτανα σε μενα -κατα λαθος-στα πλευρα...(Τρικαλα)
9)κερασμα απο πουτανα ενα ολοκληρο κουτι σοκολατοκεΐκακια (απο τα Lidl) επειδη λεει εχυσε κ αυτη τοτε... :think:
10)τσακωμος με παρεα Ρωσσοποντιων εξω απο τα τσαρδια της Σαπφους...μου την πεσανε για να μου παρουν κινητο κ λεφτα...πιαστηκαμε στα χερια κ μας χωρισανε Ελληνες μαγαζατορες...δυο ατομα αυτοι,ενας εγω κ αυτοι μαζεψανε περισσοτερες απο μενα.... ;)...
Θελω ομως να θυμαμαι τις καλες στιγμες....τα απιστευτα γαμησια στην 15 ετια στα τσαρδια...τις κακες στιγμες τις προσπερναω κ φυσικα μετανιωνω για τους τσακωμους...(εκτος απο τους Ρωσσοποντιους γιατι βρισκομουν σε αμυνα)...σημερα δυσκολα θα τσακωνομουνα...
ροδα μπαλα και καρατε ειναι ο μπουρδελοβιος σου ρε μαν .....πολυ ξυλο.... :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
images


στον πουστροτσατσο επρεπε να κανεις κανα τετοιο μαν να ψαρωσει
:2funny:
ειχε βρωμοστομα ο πουστης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom