Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε τησ πετυχα στον πειραια και ετοιμαζονται να ανεβουν αθηνα.εισαγωγη  απο σαλαμινα τυπε εκει δουλευαν απο οτι εμαθα :)
θα ειναι με νεφρα ή τους τα εχουν βγαλει τυπε? :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κομπλαν ειναι τυπε ολα τα ανταλακτικα τουσ τα εχουν επανω τουσ ..μαλον γλυτωσαν  την εξαγωγη :2funny:
τυχερες τυπε
γιατι ξερεις οτι στην ινδια ειναι εθνικο σπορ η αφαιρεση νεφρων :2funny:
αν δεν τις παρω ειδηση ριξε σημα στο θρεντ δικε μου να παμε να δουμε τι παιζει
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Έχω χάσει εδώ και 6-8 μήνες το δίδυμο Ελένη-Μαργαριτα που αραζανε στο Απολλώνιο!

Η Ελένη μελαχρινή 50αρα αδύνατη με τζιν πανταλόνι και μπουφάν. Τελευταία είχε χτυπήσει και τατουάζ στην πλάτη πάνω από τον κώλο!
Η Μαργαρίτα λίγο μικρότερη φόραγε τακτικά φόρμα παραλλαγής! Ξανθιά στρουμπουλή!
Αλβανίας εισαγόμενες.

Μήπως γνωρίζει κανείς τίποτα?



Μήπως γνωρίζει κανείς τίποτα

:think:  :think:  :think:

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
124
Like
6.455
Πόντοι
5.097
τυπε τησ πετυχα στον πειραια και ετοιμαζονται να ανεβουν αθηνα.εισαγωγη  απο σαλαμινα τυπε εκει δουλευαν απο οτι εμαθα :)

Στην Σαλαμίνα που ρε φίλε :idiot: :think:.Εγώ πάντως χθες βγήκα με το μαυράκι μου από την γνωστή πιάτσα Καποδιστρίου και Αριστοτέλους.Το πήγα βίλατζ,του πήρα ποπ-κορν με κόκα κόλα και μετά πήγαμε στο Χ-ΝΤΡΙΜ :knockinb: :zfuck:.Στο διάλλειμα πρώτου και δεύτερου γύρου,συναγωνιστής πήρε τηλέφωνο το τεμάχιο για να κανονίσει ραντεβού :rockon:  :2funny:. Πέθανα στα γέλια με το σκηνικό :2funny: :2funny:.Φίλε δεν ήμουν ο άντρας της ούτε το μπος,απλά μαζί μου έχει έναν έρωτα το κορίστι :grin: :grin:.Μην παίρνετε τσάμπα τηλέφωνα γιατί αν δεν σε γνωρίσει δεν κλείνει ραντεβού.Α και μην λέτε από τον Κώστα γιατί χθες μου τα πρήξε μήπως έδωσα σε κανέναν το τηλέφωνό της :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
τυχερες τυπε
γιατι ξερεις οτι στην ινδια ειναι εθνικο σπορ η αφαιρεση νεφρων :2funny:
αν δεν τις παρω ειδηση ριξε σημα στο θρεντ δικε μου να παμε να δουμε τι παιζει
τυπε ναι το ξερω νεφρα και οτι αλλο μπορουν το αφαιρουν!θα ριξω σημα τυπε.αντε να χαμογελασουν τα χειλακια μασ γιατι μονο την χοντρη ινδη εβλεπα  αλλα και αυτη δεν εμφανιζεται πια καθε μερα  
 

Επισκέπτης
Στην Σαλαμίνα που ρε φίλε :idiot: :think:.Εγώ πάντως χθες βγήκα με το μαυράκι μου από την γνωστή πιάτσα Καποδιστρίου και Αριστοτέλους.Το πήγα βίλατζ,του πήρα ποπ-κορν με κόκα κόλα και μετά πήγαμε στο Χ-ΝΤΡΙΜ :knockinb: :zfuck:.Στο διάλλειμα πρώτου και δεύτερου γύρου,συναγωνιστής πήρε τηλέφωνο το τεμάχιο για να κανονίσει ραντεβού :rockon:  :2funny:. Πέθανα στα γέλια με το σκηνικό :2funny: :2funny:.Φίλε δεν ήμουν ο άντρας της ούτε το μπος,απλά μαζί μου έχει έναν έρωτα το κορίστι :grin: :grin:.Μην παίρνετε τσάμπα τηλέφωνα γιατί αν δεν σε γνωρίσει δεν κλείνει ραντεβού.Α και μην λέτε από τον Κώστα γιατί χθες μου τα πρήξε μήπως έδωσα σε κανέναν το τηλέφωνό της :tickedoff: :tickedoff:
σαλαμινα τυπε δουλευαν σε κατι σπιτια  οικιακεσ, αλλα η πιατσα εχει κονομα και αποφασισαν να κανουν το καλο :)
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Μασ καυλοσεσ ρε αλανιαρη τυπε...η ρωσιδα τραβαει πιπα  δυνατη και ακαποτη πολυ καλη:fuck1:

Συναγωνιστή φοβάμαι τα ακάποτα....δεν τις αφήνω να μου τον πάρουν ακάποτο ! Μερικές μάλιστα λαχταρούν να τον πάρουν ακάποτο και κάνουν πως ξεχνάνε να μου φορέσουν καπότα...εγώ  όμως έχω πάντα δικές μου καπότες και τις υποχρεώνω να μου φορέσουν λάστιχο ! Κατόπιν γαμάω σκληρά στη στοματική κοιλότητα τις προκλητικές ιερόδουλες που θέλουν και ακάποτο ...!
 

sexmaniak

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μόλις επέστρεψα από Αθήνα Καποδιστριου & Αριστοτέλους μόλις την είχαν πέσει μπάτσοι, έφυγα και πήγα στην αγορά εκεί βρήκα μόνο την Σονια 10€ πίπα ψυχρή η εν λόγω κορασίδα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Ρε μαλακ*ς , που πηγε η Θεοδωρα απεναντι απο το Οστρια την κοινωνια μου γαμω?την απελασε η νεα κυβερνηση?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
124
Like
6.455
Πόντοι
5.097
Συναγωνιστές μόλις επέστρεψα από Αθήνα Καποδιστριου & Αριστοτέλους μόλις την είχαν πέσει μπάτσοι, έφυγα και πήγα στην αγορά εκεί βρήκα μόνο την Σονια 10€ πίπα ψυχρή η εν λόγω κορασίδα.

Τι ώρα έγινε αυτό ρε φίλε :uglystupid: :think:. Καλά και στην Βαρβάκειο μόνο ένα μαυράκι :idiot: :headbang: :headbang:.Πάλι ξεκίνησε τις  :jerking: :jerking: ο αρχιδο-καμίνης :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή φοβάμαι τα ακάποτα....δεν τις αφήνω να μου τον πάρουν ακάποτο ! Μερικές μάλιστα λαχταρούν να τον πάρουν ακάποτο και κάνουν πως ξεχνάνε να μου φορέσουν καπότα...εγώ  όμως έχω πάντα δικές μου καπότες και τις υποχρεώνω να μου φορέσουν λάστιχο ! Κατόπιν γαμάω σκληρά στη στοματική κοιλότητα τις προκλητικές ιερόδουλες που θέλουν και ακάποτο ...!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.160
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
Μήπως ήταν η Έλενα Ελληνίδα milf που κάνει μασάζ με κατσαρά μαλιά καστανά ; Με λιγο χοντρή-βαθιά φωνή;

..όχι..πρέπει να είναι μια ξεπεσμένη Ρωσίδα..ξανθιά...παπάρια μάντολες...το μασάζ είναι του κώλου..το γαμήσι μέτριο...μακριά...δεν είναι καιρός να πετάμε σαραντάρια...
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Πριν λίγες ημέρες.... με την Ωριμη Ρωσίδα Τατιάνα  :tits: :pipa1: :pipa3: :knockinb: :kissass2: Πλατεία Λαυρίου... :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 4.JPG
    4.JPG
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 37
  • 3.JPG
    3.JPG
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 42

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Ωριμη Ρωσίδα Τατιάνα....Όλα τα λεφτά !!!
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 2.JPG
    2.JPG
    51,1 KB · Εμφανίσεις: 41

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Kαι βέβαια την θυμόμαστε φίλε μου. Πραγματικά, τεράστια και πεταχτή κωλάρα. μου ειχε πει οτι ειναι απο Καβαλα και θα επεστρεφε εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom