Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παίδες καλημέρα, είμαι 2-3 μέρες στη τρεχάλα και δεν πρόλαβα να μπώ να γράψω.

Τη Δευτέρα το απογευματάκι πέτυχα τη Μίμα  :boobies: και τη ρώτησα που είναι η Λίλη.

Μου απάντησε ότι παντρεύτηκε κάποιο πελάτη πριν κανα μήνα και δεν έχει φανεί από τότε.  :o :o :o :o :o :o :o

Αν αληθεύει, γιατί η τσιγγανούλα είναι εθισμένη στις μούφες, τα συγχαρητήριά μου στον συναγωνιστή που την στεφάνωσε (!) και τα συλληπητήρια μου σε όλους τους fan, με πρώτο και καλύτερο εμένα!  :2funny:

Πέραν της πλάκας, ελπίζω το κοριτσάκι να είναι καλά γιατί ήταν από τα λίγα αξιόλογα παιδιά στο "χώρο" με (υπέρ του δέοντος) καλές υπηρεσίες, χαμόγελο και θετική ενέργεια που δεν συναντάς εύκολα..
την παντρευτηκε ενασ γεροσ 70 ετων :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ενα ωραιο μουνακι(ισως και πουτσακι  :grin:) ειναι χαλκοκονδυλη και σωκρατους...ενα μαυρομαλλικο λεω...πολυ αδυνατο,(σαν) τραβελακι :think:

γι αυτη τι ξερουμε?
τυπε και εγω την ειδα πριν 1 μηνα φοραγε παντα μινι,την ρωτησα 30 ζηταγε και με 50 φουλ.θα ενιωθα παιδεραστησ αν την πηδουσα...απο 50 και πανω και ειμαι κομπλαν
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Θα χορτάσει κουλούρι ο γαμπρός....
 

Επισκέπτης
αδερφέ αύτο είναι σίγουρο?  :think:
ναι μου το ειχε πει οτι την γουσταρε ενασ παπουσ με φραγκα...και οχι μονο αυτη και αλλεσ σελιγο καιρο θα εχουν παντρεματα πχ 2 βουλγαρεσ που εχουν μονιμο στεκι στην σατωβριανου διπλα στο χοτελι :) ...στανταρ
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Μωρέ μακάρι να πήγε με κανένα παππού η κοπέλα και να μην έγινε τίποτα άλλο, και τρέχουμε μετά όλοι ομαδικώς για εξετάσεις. Γιατί αν συνεβη τπτ άλλο το μίσο σάιτ το βλέπω ένα ωραίο πρωί έξω από το Συγγρός.
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Πληροφορίες για τους συναγωνιστες μου :
Χθες το απογευμα ειπα να κανω μια βολτα Αθηνα μιας και με εστησε η γκομενα...
3ης Σεπτεμβριου και Βερανζερου γωνια σε ενα ψητοπωλειο φαστφουντ, ενα κορμι granny μαλλον Βουλγαρα κορμι πολυ καλο με τη γουνα της και την ωραια καυλωτικη φουστιτσα της ωραιο ποδι μαπα σκυλι μαυρο γυρω στα 55-65!!!Δηθεν οτι περιμενα καποιον και εριχνα ματιες κι εγω και αυτη..Μαζι της μια αλλη granny πιο παρακμιακη ξανθια..
Η πρωτη κυρια φαινοταν αρχοντικη κυριλε και με ζουμερο φοβερο κορμι για την ηλικια της..δηλαδη για σφυροκοπημα αγριο..μαλλον θα τα κανει ολα!!
Ξαφνικα εκει που καθομουν με πλησιαζει ενα παρακμιακο milf βηχοντας και μου λεει ΄΄θελεις μουνακι τελειο?θα περασουμε πολυ καλα,εχω και κρεμουλες για μασαζακι και θα σε ξεκουρασω..΄΄. 30 ευρω +10 ξενοδοχειο.
Ευχαριστω δεν θα παρω της ειπα χαμογελωντας συμπαθητικα..
Δεν ξερω ποσο σας βοηθησα οσους ασχολουνται με τις πιατσες γενικα.
Φιλοι μου εγω αν επαιρνα θα χτυπαγα την granny με τη γουνα.Φοβερο κορμι και πολυ καυλωτικο ντυσιμο.Κοντη φουστα καλτσον μαυρο μποτουλα μπουτακι ποδι αψογο και βλεμμα που υποσχοταν τρελο σφυροκοπημα.
Αλλα...προσοχη γιατι τα παρασημα καλπαζουν στον αγοραιο ερωτα με τις αδεσποτες!!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Μωρέ μακάρι να πήγε με κανένα παππού η κοπέλα και να μην έγινε τίποτα άλλο, και τρέχουμε μετά όλοι ομαδικώς για εξετάσεις. Γιατί αν συνεβη τπτ άλλο το μίσο σάιτ το βλέπω ένα ωραίο πρωί έξω από το Συγγρός.
Απο τις 07.00 μεχρι τις 07.30 μοιραζει νουμερα !!!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Ξαφνικα εκει που καθομουν με πλησιαζει ενα παρακμιακο milf βηχοντας και μου λεει ΄΄θελεις μουνακι τελειο?θα περασουμε πολυ καλα,εχω και κρεμουλες για μασαζακι και θα σε ξεκουρασω..΄΄. 30 ευρω +10 ξενοδοχειο.
Ευχαριστω δεν θα παρω της ειπα χαμογελωντας συμπαθητικα..

Μήπως ήταν η Έλενα Ελληνίδα milf που κάνει μασάζ με κατσαρά μαλιά καστανά ; Με λιγο χοντρή-βαθιά φωνή;
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16

...μαλλον αυτη λεει μου την ειχε πεσει και μενα να την παρω οτι θα μουκανε μασαζ και μπλα μπλα μπλα.αλλα δε μασησα εμφανισιακα δεν ειναι το στυλ μου με τιποτα. πολυ ειτυς η τυπισα και δε λεει...
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
3ης Σεπτεμβριου και Βερανζερου γωνια σε ενα ψητοπωλειο φαστφουντ, ενα κορμι granny μαλλον Βουλγαρα κορμι πολυ καλο με τη γουνα της και την ωραια καυλωτικη φουστιτσα της ωραιο ποδι μαπα σκυλι μαυρο γυρω στα 55-65!!!................ φαινοταν αρχοντικη κυριλε και με ζουμερο φοβερο κορμι για την ηλικια της..δηλαδη για σφυροκοπημα αγριο..μαλλον θα τα κανει ολα!!


κατασκοπε , δωσε τα φωτα σου  :helpplea:  




και φωτο εαν εχεις  :humpleg: , δεν γινεται εσυ να μην εχεις  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
κατασκοπε , δωσε τα φωτα σου  :helpplea:  




και φωτο εαν εχεις  :humpleg: , δεν γινεται εσυ να μην εχεις  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Δυστυχώς δεν έχω φωτό από την εν λόγω εκδιδόμενη Βουλγάρα διότι δεν την έχω πάρει... παρόλο που έχει τραβήξει το βλέμα μου. Ο συναγωνιστής βέβαια δεν αναφέρει χρώμα μαλλιών....Αν λέγει αυτήν που φαντάζομαι, μελαχρινή με γούνα συνήθως κυριλέ εμφάνιση που στέκεται 3ης Σεπτ. και Βερανζέρου....
Πάντως η Ελληνορωσίδα γιαγιά Μαρία που κάνει μαζί της πιάτσα στο ίδιο σημείο στάζει φαρμάκι για την εν λόγω όπως και για τις άλλες βέβαια...= βρωμιάρα με όχι σφιχτό σώμα που κοροιδεύει τους πελάτες κτλ. Τι να πω δεν την έχω δοκιμάσει. Άλλωστε αν τολμήσω να πλησιάσω η Ελληνορωσίδα γιαγιά Μαρία χυμάει κατευθείαν επάνω μου και με τραβά στο ξενοδοχείο που βρίσκεται δίπλα !
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
;) :) Πώς ειναι αυτή η  Ελληνορωσίδα  γιαγια τρισμεγιστε κατάσκοπε ?" :rockon:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αν δεν γνωρίζεις αυτή τη γυναίκα, πρέπει να σου απαγορευτεί να περπατάς εντός του δακτυλίου όλο το 24ωρο!
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • DSC01231.JPG
    DSC01231.JPG
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 54
  • DSC01232.JPG
    DSC01232.JPG
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 67

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Έχω χάσει εδώ και 6-8 μήνες το δίδυμο Ελένη-Μαργαριτα που αραζανε στο Απολλώνιο!

Η Ελένη μελαχρινή 50αρα αδύνατη με τζιν πανταλόνι και μπουφάν. Τελευταία είχε χτυπήσει και τατουάζ στην πλάτη πάνω από τον κώλο!
Η Μαργαρίτα λίγο μικρότερη φόραγε τακτικά φόρμα παραλλαγής! Ξανθιά στρουμπουλή!
Αλβανίας εισαγόμενες.

Μήπως γνωρίζει κανείς τίποτα?
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
τυπε και εγω την ειδα πριν 1 μηνα φοραγε παντα μινι,την ρωτησα 30 ζηταγε και με 50 φουλ.θα ενιωθα παιδεραστησ αν την πηδουσα...απο 50 και πανω και ειμαι κομπλαν

Ποιά είναι αυτή φίλε, τι ώρες παίζει?
 

Επισκέπτης
Ποιά είναι αυτή φίλε, τι ώρες παίζει?
απ τισ 11 το πρωι την εχω δει εωσ και το απογευμα! αραζει εκει που ειναι  η χοντρη ινδη και τα γυφτακια.ακομα εχω μια πληροφορια οτι  σε λιγεσ μερεσ θα εμφανιστουν  2 ινδεσ ψηλεσ ωραια μουνια :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom