Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.854
Κριτικές
31
Like
12.504
Πόντοι
5.097
σημερα απο λαθος βρεθηκα στη βερατζερου στο φαναρι με 3σεπτεμβριου καθως περιμενα στο φαναρι βλεπω ενα ψηλο ξανθο με καρε μαλλακι αρκετα εμφανησιμο καθως πλησιαζε την τσεκαρα και απο μακρια διεκρινα να ψελλιζει σε περαστικους παμε κλεινοντας το ματι,αρκετα καλο κορμακι με ωραιο κωλο φορουσε ενα καφε κολαν με μαυρο μπουφαν,ξερετε τιποτα ρε,αν και δε ψωνιζω απο το δρομο ισως να αλλαξω γνωμη τελικα :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
φιλε παντως οσες φορες εχω περασει απ τα τζους τελευταια δεν την εχω δει ποτε αυτη...
αυτο που εγραψα και εγω πιο πριν τυπε
περιεργο να μην την εχει δει κανενας στο σημειο που λεει
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
αυτο που εγραψα και εγω πιο πριν τυπε
περιεργο να μην την εχει δει κανενας στο σημειο που λεει
τυπε η μονη ξανθια ειναι αυτη με το πεταχτο πηγουνι με τα μινια :2funny:

δε μ αρεσει αυτη τυπε...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.854
Κριτικές
31
Like
12.504
Πόντοι
5.097
καλα ρε εγω σας ρωταω για ενα ωραιοτατο μουνακι και σεις ασχοληστε με πατσαδες :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειναι πανω απο 65...
εγω την κοβω για κατω :grin:
καποτε υπηρχε και μια αλλη που ηταν σιγουρα ανω των 70 τυπε
φοραγε ασπρο παντελονι και μαυρο στρινγκ :2funny:
αλλα ηταν και ρακοσυλλεκτρια στον ελευθερο της χρονο :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
καλα ρε εγω σας ρωταω για ενα ωραιοτατο μουνακι και σεις ασχοληστε με πατσαδες :jerking:
ενα ωραιο μουνακι(ισως και πουτσακι  :grin:) ειναι χαλκοκονδυλη και σωκρατους...ενα μαυρομαλλικο λεω...πολυ αδυνατο,(σαν) τραβελακι :think:

γι αυτη τι ξερουμε?

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εγω την κοβω για κατω :grin:
καποτε υπηρχε και μια αλλη που ηταν σιγουρα ανω των 70 τυπε
φοραγε ασπρο παντελονι και μαυρο στρινγκ :2funny:
αλλα ηταν και ρακοσυλλεκτρια στον ελευθερο της χρονο :grin:
:zombie:

αυτη τη μιλενα που εχει πει ο ανατολγκαμι με τις βυζαρες την εχεις πετυχει τυπε?αυτη θελω να βρω
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τυπε δωσε μου λινκ να δω λεπτομερειες
ειχε γραψει στο τοπικ με τις βυζομπουλες σε μπουρδελα νομιζω...για μια 45αρα βουλγαρα μιλενα με τεραστια κανονια και σκυλοφατσα που κανει πιατσα πρωινα  χαλκοκονδυλη και σωκρατους...

 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα, είμαι 2-3 μέρες στη τρεχάλα και δεν πρόλαβα να μπώ να γράψω.

Τη Δευτέρα το απογευματάκι πέτυχα τη Μίμα  :boobies: και τη ρώτησα που είναι η Λίλη.

Μου απάντησε ότι παντρεύτηκε κάποιο πελάτη πριν κανα μήνα και δεν έχει φανεί από τότε.  :o :o :o :o :o :o :o

Αν αληθεύει, γιατί η τσιγγανούλα είναι εθισμένη στις μούφες, τα συγχαρητήριά μου στον συναγωνιστή που την στεφάνωσε (!) και τα συλληπητήρια μου σε όλους τους fan, με πρώτο και καλύτερο εμένα!  :2funny:

Πέραν της πλάκας, ελπίζω το κοριτσάκι να είναι καλά γιατί ήταν από τα λίγα αξιόλογα παιδιά στο "χώρο" με (υπέρ του δέοντος) καλές υπηρεσίες, χαμόγελο και θετική ενέργεια που δεν συναντάς εύκολα..
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Παίδες καλημέρα, είμαι 2-3 μέρες στη τρεχάλα και δεν πρόλαβα να μπώ να γράψω.

Τη Δευτέρα το απογευματάκι πέτυχα τη Μίμα  :boobies: και τη ρώτησα που είναι η Λίλη.

Μου απάντησε ότι παντρεύτηκε κάποιο πελάτη πριν κανα μήνα και δεν έχει φανεί από τότε.  :o :o :o :o :o :o :o

Αν αληθεύει, γιατί η τσιγγανούλα είναι εθισμένη στις μούφες, τα συγχαρητήριά μου στον συναγωνιστή που την στεφάνωσε (!) και τα συλληπητήρια μου σε όλους τους fan, με πρώτο και καλύτερο εμένα!  :2funny:

Πέραν της πλάκας, ελπίζω το κοριτσάκι να είναι καλά γιατί ήταν από τα λίγα αξιόλογα παιδιά στο "χώρο" με (υπέρ του δέοντος) καλές υπηρεσίες, χαμόγελο και θετική ενέργεια που δεν συναντάς εύκολα..


αααχχχ!  λες να είναι αλήθεια;;...   το χάσαμε το κορμί πατριώτη!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom