Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τυποι οταν ερχεται σπιτι τισ δινω  η 40  η 50  ευρα  κανει χαρεσ κανει τουμπεσ  καθεται οσο αντεχω φαι ξυδια και γαμηση.στην πιατσα  περνει 20 ευρα+10 το χοτελ.αραζει στα γνωστα σημεια πιο πολυ στα τζοισ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
..Τα παίρνει στη μούρη, η γιαγιά?
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
τυποι οταν ερχεται σπιτι τισ δινω   η 40  η 50  ευρα  κανει χαρεσ κανει τουμπεσ  καθεται οσο αντεχω φαι ξυδια και γαμηση.στην πιατσα  περνει 20 ευρα+10 το χοτελ.αραζει στα γνωστα σημεια πιο πολυ στα τζοισ

Τά τζους που είναι ρε συνάφελφε , γιατί κόλλησα λιγάκι καί δέν μού έρχεται στό μυαλό τώρα....
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Ρε μαγκες αναπολω και εγω τις παλιες πιατσες γεματες και εβρισκες οτι ηθελες Θυματε κανεις μια Ελληνιδα την λεγανε ΕΛΕΝΗ η ΕΛΠΙΔΑ με τεραστια πεταχτη κωλαρα ξανθο μαλλι την ειχα γαμησει μια φορα πριν χρονια εκανε παιτσα στη 3 σεπτεμβριου και Σολωνος Εκανε φοβερο γαμησι ηθελα να παρω τη κωλαρα της αλλα ελεγε δεν το κανει Πηγα μετα δυο ημερες να την παρω με σκοπο να της δωσω οσα μου ζητησει να την παρω απο τον κωλο αλλα δεν την βρηκα Οι αλλες πουτανες μου ειπαν οτι σταματησε Αν την θυματε καποιος ας γραψει κατι
 

karam

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστες εχω ακουσει οτι υπαρχουν πλεον πιατσες και στα βορεια προαστια προς κηφισια μερια.
εχει κανεις σας ιδεα που ακριβως στηνονται?αν ξερει καποιος ας πει και τι τιμες παιζουν.
 

Επισκέπτης
:knockinb:
 

Συνημμένα

  • b086aac0f0.jpg
    b086aac0f0.jpg
    108,7 KB · Εμφανίσεις: 39

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυποι οταν ερχεται σπιτι τισ δινω   η 40  η 50  ευρα  κανει χαρεσ κανει τουμπεσ  καθεται οσο αντεχω φαι ξυδια και γαμηση.στην πιατσα  περνει 20 ευρα+10 το χοτελ.αραζει στα γνωστα σημεια πιο πολυ στα τζοισ
και πως δεν την εχω λουκαρει ρε τυπε :think:
τι ωρες σκαει μυτη και πως την λενε δικε μου
 

Επισκέπτης
και πως δεν την εχω λουκαρει ρε τυπε :think:
τι ωρες σκαει μυτη και πως την λενε δικε μου
τερεσα την λενε τυπε! στο προπατζιδικο αραζει και παιζει κινο  κοντα στα τζοισ  θα την πετυχεισ μεσημεριανεσ ωρεσ.πριν ενα μηνα σκαγανε ζηταδεσ μπατσικα σηρεινεσ και τα κοριτσια αλαζουνε τα στεκια τουσ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
..Ρε σεις μου βάλατε το διάολο μέσα μου...θα φάει ΣΟΒΑΤΙΣΜΑ η γιαγιά που θα πάει σύννεφο...
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Ρε μαγκες αναπολω και εγω τις παλιες πιατσες γεματες και εβρισκες οτι ηθελες Θυματε κανεις μια Ελληνιδα την λεγανε ΕΛΕΝΗ η ΕΛΠΙΔΑ με τεραστια πεταχτη κωλαρα ξανθο μαλλι την ειχα γαμησει μια φορα πριν χρονια εκανε παιτσα στη 3 σεπτεμβριου και Σολωνος Εκανε φοβερο γαμησι ηθελα να παρω τη κωλαρα της αλλα ελεγε δεν το κανει Πηγα μετα δυο ημερες να την παρω με σκοπο να της δωσω οσα μου ζητησει να την παρω απο τον κωλο αλλα δεν την βρηκα Οι αλλες πουτανες μου ειπαν οτι σταματησε Αν την θυματε καποιος ας γραψει κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom