Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
τα πρωινα 9-4 κάθεται στη γωνια του Παρνων, στην πλατεια Λαυριου μια πολυ αδύνατη μελαχρινη, με ισιο μακρυ μαλλι αλβανη που κανει φουλ προγραμμα στα 30 ευρω. ηλικια περιου 30-35. Σημερα την ειδα αλλα δεν ειχα χρονο να την φωρτωσω. ξερει κανεις τι λεει απο υπηρεσιες?
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Τα ίδια μου είπε και εμένα η Μίμα. Η Σεβντά, γνωστή και ως Λίλη, αποχώρησε λόγω γάμου.

Δεν γνωρίζω αν αυτό αληθεύει, αν ήταν άλλη άσχημη είδηση, θα μου την έλεγε γιατί ήταν άσπονδες φίλες.
Αλλά και πάλι, μπορεί να μην την συνέφερε, αφού παρτουζώνονταν μαζί σε μόνιμη βάση.
Ας είναι καλά πάντως...

Φίλε streetwalker, σε ευχαριστώ, . . . όντως μάλλον έτσι πρέπει να είναι. . . αυτό είναι το αληθινός της όνομα (έχω δει την βουλγαρική της ταυτότητα), και όντως ξέρεις για την "ιδιαίτερη" σχέση της με τη Μίμα. Με πήρε τηλέφωνο στις αρχές Οκτωβρίου (Κυριακή), αλλά ήμουν/είμαι στο Εξωτερικό. Την πήρα μετά από 1 εβδομάδα, αλλά δεν το απάντησε και εν συνέχειας . . . παραμένει από τότε κλειστό. . . κρίμα  :'(. . . Το κορίτσι ήταν δύναμη, και έκανε απίστευτα γαμίσια - το ζούσε - το χαιρόταν. . . Πραγματικά θα μου λείψει. Ας είναι καλά εκεί που είναι . . .
Η Μίμα σοβαρεύτηκε? Ή παραμένει ανόητη και αδιάφορη στο :zfuck:? Καλό σώμα, αλλά μυαλό κουκούτσι!!!     
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φιλαράκι χάθηκε το κορμί. Η λίλη παντρεύτηκε . Μου το είπε η μιμα

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία. . . έχει έρθει καμία άλλη στη θέση της? Ή μόνο η Μίμα και τα 2-3 τσιγγανόμπαζα? 
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.399
Πόντοι
4.587
Φίλε Larson, η albaneiros δίνει κουλούρι? Είναι καλή? Πόσα ζητάει? Thx - Την είχα δει στο παρελθόν 2-3 φορές, αλλά δεν την δοκίμασα . . .
Tην είχα πάρει 7-8 φορές  πέρσι όταν είχε πρωτοβγεί στη πιάτσα. Έπαιρνε  50 αυτή και 10 το χοτέλι. Τις πρωτοβουλίες τις έπαιρνα εγώ και ήταν αρκετά υπάκουη, δεν διαμαρτυρόταν ούτε ήταν βιαστική. Το κωλοσουφρίδι της ήταν  πάρα πολύ δουλεμένο και το έδινε άνετα χωρίς διαμαρτυρίες. Τα πάντα όμως τα έκανε με προφύλαξη χωρίς  γλωσσόφιλα και ήταν αρκετά "καθαρή"  για το πεζοδρόμιο. Δε ξέρω αν έχει αλλάξει τώρα τις υπηρεσίες της  και έχει βάλει μέσα και ακάποτα ή και διαφορετική τιμή. Πάντως έχει σπάσει στο πρόσωπο και έχει πάρει κάποια κιλάκια. Για πίσω πόρτα πάντως είναι ότι πρέπει αλλά να μη το δεχτείς ως έξτρα για επιπλέον πληρωμή.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Καλημερα σαββατο βραδυ αλβανις 40ευρω κατω απο τιν καποδιστριου 4-4,30 τα δινει ολα και κουλουρι σε παρκιν νεαρα 25-27 μαχ
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Tην είχα πάρει 7-8 φορές  πέρσι όταν είχε πρωτοβγεί στη πιάτσα. Έπαιρνε  50 αυτή και 10 το χοτέλι. Τις πρωτοβουλίες τις έπαιρνα εγώ και ήταν αρκετά υπάκουη, δεν διαμαρτυρόταν ούτε ήταν βιαστική. Το κωλοσουφρίδι της ήταν  πάρα πολύ δουλεμένο και το έδινε άνετα χωρίς διαμαρτυρίες. Τα πάντα όμως τα έκανε με προφύλαξη χωρίς  γλωσσόφιλα και ήταν αρκετά "καθαρή"  για το πεζοδρόμιο. Δε ξέρω αν έχει αλλάξει τώρα τις υπηρεσίες της  και έχει βάλει μέσα και ακάποτα ή και διαφορετική τιμή. Πάντως έχει σπάσει στο πρόσωπο και έχει πάρει κάποια κιλάκια. Για πίσω πόρτα πάντως είναι ότι πρέπει αλλά να μη το δεχτείς ως έξτρα για επιπλέον πληρωμή.

Thx φίλε Larson, θα προσπαθήσω να τη δοκιμάσω σύντομα. Ευχαριστώ και πάλι.  :cheesy:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Μια από τις φαντασιώσεις που είχα ήταν τρελή παρτούζα με Λίλη και την Αλβανίδα την Αννα, εκείνο το ξανθό που σύχναζε απέναντι από το χοτέλι τα βράδια και φορούσε συνέχεια κάτι τρελιά μίνια. Οι ευκαιρίες που χάνονται δεν ξανάρχονται
 

Επισκέπτης
αγωνιστεσ σημερα με την μηχανη  ειδα στη χαλκοκονδηλη 3 κινεζεσ  εχει δοκιμασει καποιοσ?ποσα περνουν
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.399
Πόντοι
4.587
Περιγραφή ιά τήν Αλβανή έχουμε ? Πού τήν εντοπίζουμε ????
Επειδή την ήδα τη Παρασκευή στις 23:30 περίπου, σας ενημερώνω ότι από ξανθιά που ήτανε το καλοκαίρι  έχει γίνει μαυρομάλλα με καρέ look κομμωτηρίου. Είναι κοντοπούτανο, περίπου 1,60, φοράει γόβες που της δίνει κάτι παρά πάνω σε ύψος και  στενόκωλα εφαρμοστά ρούχα. Είναι σχετικά αδύνατη (έχει πάρει λίγα κιλάκια στη περιφέρεια θυμίζοντας ελλεηνίδα). Έχει αρκετά λευκό δέρμα και βαμένα έντονα τα μάτια της, κάνει μπαμ από τα Τίρανα.  Θα την βρείται σίγουρα μπροστά ακριβώς στου Γερμανού,  Μάρνης και Καματερού επάνω στη στροφή. Μόνο αυτή υπάρχει εκεί και πάντα μετά τις 23:00. Τη μπάζετε στο αμάξι ή και στο περπάτημα για ξενοδοχείο ή και για πάρκινγκ. Σας προτείνω για παζάρια μαζί της γιατί και αυτή έχει κεσάτια όπως μου είχε πει.
 

jorje

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
τα πρωινα 9-4 κάθεται στη γωνια του Παρνων, στην πλατεια Λαυριου μια πολυ αδύνατη μελαχρινη, με ισιο μακρυ μαλλι αλβανη που κανει φουλ προγραμμα στα 30 ευρω. ηλικια περιου 30-35. Σημερα την ειδα αλλα δεν ειχα χρονο να την φωρτωσω. ξερει κανεις τι λεει απο υπηρεσιες?
νομιζω λες την αντζελα, αλβανιδα, αρκετα φιλοτιμο τεμαχιο-ενιοτε εμφανιζεται με υπερξεκωλα σορτσακια
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
[
Την  παρασκευή το μεσημέρι, στον  απο πισω χωρο  του Απολλώνιον δηλ.  τον περιφραγμενο  με τα διαφανή  χωρίσματα , στον πεζοδρομο του Κοσμοπολιτ
Καθόταν μονη  σε τραπεζακι προμιλφ- μιλφ  με βλέμμα  σαν να ψωνιζοταν κανονικα --- με κατσαρά   μαλιά  καφέ μπουφαν-χοντρή- βλαχοειδής- βλπ
αλλά....με  :tits: κάτι το απιστευτο -- 9αρια ή 10άρια, monstruous   οσο  διεκρινα  κατω απο το μπουφάν. Δηλ..  δεν μπορουσε καν  να καθήσει σωστά
Ημουν  με συνοδεια και δεν το έψαξα- αν  καποιος  ξέρει  κατι... :rolleyes: :)


περασα σημερα κατα της 12.00 - 12.30 , δεν ειδα τιποτα , μαλλον ελειπε για  :knockinb: 

εαν τιν εχει τιμηση καποιος , ας δωσει παραπανω πληροφοριες  :coffee:
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Kαι βέβαια την θυμόμαστε φίλε μου. Πραγματικά, τεράστια και πεταχτή κωλάρα. μου ειχε πει οτι ειναι απο Καβαλα και θα επεστρεφε εκει
Φιλε συναγωνιστη με πηρε τηλεφωνο η Ελπιδα-Ελενη μου ειπε οτι παντρευτηκε αλλα κανει κρυφες ξεπετες λογω οικονομικου Πηγαμε σε ξενοδοχειο τρελαθηκα με τη κωλαρα της καλλιτερη απο παλια αλλα μου την εσπασε δεν ηθελε να την παρω απο το κωλο της εδινα 30 ευρω παραπανω αλλα τιποτα Γι αυτο ρωτουσα αν εδινε παλια κωλο να μη παω τσαμπα Παμε γι αλλα που λεμε Αν πετυχει κανεις καποια με τεραστια κωλαρα ας ριξει σημα Εχω βιτσιο στις χοντρες τι να κανουμε
 

Επισκέπτης
Φιλε συναγωνιστη με πηρε τηλεφωνο η Ελπιδα-Ελενη μου ειπε οτι παντρευτηκε αλλα κανει κρυφες ξεπετες λογω οικονομικου Πηγαμε σε ξενοδοχειο τρελαθηκα με τη κωλαρα της καλλιτερη απο παλια αλλα μου την εσπασε δεν ηθελε να την παρω απο το κωλο της εδινα 30 ευρω παραπανω αλλα τιποτα Γι αυτο ρωτουσα αν εδινε παλια κωλο να μη παω τσαμπα Παμε γι αλλα που λεμε Αν πετυχει κανεις καποια με τεραστια κωλαρα ας ριξει σημα Εχω βιτσιο στις χοντρες τι να κανουμε
εχει μια βουλγαρα κσανθια στην σωκρατουσ εχτεσ την ειδα ειναι ο τυποσ σου μεγαλε! οπωσ σου αρεσει  κωλαρα και βυζουσ τεραστιουσ οχι αστεια
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Ευχαριστω συναδελφε θα παω αυριο
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ρε παιδια κατι μουμιες στη σολωνος και μαυρομιχαλη ποιος τις πηδαει? :S
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ρε τυπε, κατι χοντρες στη φυλής ποιος τις γαμει? :grin:
κατσε ρε τυπε :grin:δεν ειναι το ιδιο :dancing: :grin:

τις εχεις δει αυτες που λεω? :Sειναι 75 χρονων τουλαχιστον και τρομακτικες,ουτε καυλιαρες ουτε τιποτα :badair: :zombie:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom