Νέα

Οίκοι ανοχής - Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pacwman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
έχουν περάσει κανα 4ρι χρόνια στην περίπτωση αυτή έχω ανέβει εκεί πολές φορές μετά αλλά δεν πηγα έκανα μια δουλειά στον Παρακάλαμο και τρώγαμε εκεί.
Στο χωριό των καλλιτεχνών πήγες ωρέ???κλαρίνο παίζανε εκεί που έτρωγες?? :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
είχε και κάτι γάμους εκεί μπροστά η σημαία του χωριού είχε χαβαλέ.
Που ν'ανέβεις παραμονές Χριστουγέννων η' παραμονές Πρωτοχρονιάς στα Γιάννενα να δεις τι γίνεται...Σ'όλα τα καφέ της πόλης ζωντανά κλαρίνα,σουβλάκια,τσίπουρο,κοψίδια,αρνιά...της κακομοίρας γίνεται απο το μεσημερι!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Πωπω λιγο ελειψα και εγινε της πουτανας.Που να το περιμενε το θρεντ οτι θα ειχε τετοιες δοξες οσον αφορα την ενημερωση...                        ...για κοψιδια και τσιπουρα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Fuego δειχνεις πολυ ενημερωμενος  πανω στο θεμα.Στα κωλαδικα στην καλουτσιανη παιζει φορτωμα?Επισης τι τιμες εχουν γενικα?Αν θελετε επειδη οπως λεει και ο bull μπερδεψαμε τα μπουτια μας ας ποσταρουμε για κωλαδικα και στριπ στο αλλο θρεντ που φτιαχτηκε γι'αυτο το σκοπο.
Αυτο το θρεντ ειναι για ρδελα.Αν και οταν υπαρξουν.Οσο να υπαρξουν και να εχουμε αναφορες ας περιοριστουμε στο να μιλαμε για εστιατορια και σουβλατζιδικα :2funny: :2funny: Ειναι το μονο μπουρδελοthread στο φορουμ που εχει ξεκινησει κατι τετοιο.Lol
 

didiscote

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Εδώ μιας και δεν έχουμε μπουρδέλα λέω να το γυρίσουμε στην ενημέρωση για κανα κοψίδι,κανα κοντοσούβλι... :grin:
Τιλέτε? :rockon:
το μαγαζει λεγοταν βασιλειαδης <<η φωλια των κυνηγων>> αλλα απο περισυ το καλοκαιρι μετα απο 2 καλα κοματια φοιτητριεσ απο πατρα τον εκλεισαν.Κατα καιρουσ εφερνε καλα κομματια και τα επερνεσ φτηνα για ολο το βραδυ.Τωρα το ευα2 δεν ξερω που βρισκετε.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Το Ευα βρισκεται πανω στην 28ης Φεβρ. περνας την σταση του αστικου και οπως φευγεις προς τα εξω.Στο αριστερο σου χερι.Εσυ σε ποιο μαγαζι αναφερεσαι?
Αντε να μαζευτουμε κι εδω σιγα-σιγα.Να δυναμωσει το μπουρδελοσυναισθημα.
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Αντε μαγκες να επανελθουμε στην ταξη  να αφησουμε τα κοψιδια και να μιλησουμε για γυναικες
που ειναι το galaxy? ξερει κανεις?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Το galaxy  βρισκεται σε ενα στενο επι της Αβερωφ αν δεν κανω λαθος.Στην αρχη του στενου ηταν ενας κινηματογραφος.Βασικα οπως βλεπεις τα goody's ειναι 2 στενα δεξια.Το λεω αυτο γιατι υπηρχε κι' αλλος κινηματογραφος στο πρωτο στενο δεξια απο τα goody's.
Τωρα τι σχεση εχει αυτο το ποστ με σουβλατζιδικα.Αν ξερεις που ειναι το σουβλατζιδικο στους τυφλους  :2funny: :2funny: το galaxy εινα στο στενο ακριβως απεναντι και λιγο πιο πανω απο την βιβλιοθηκη(στον πεζοδρομο).Εχει κοκκινη πινακιδα οποτε θα το καταλαβεις και ειναι στο υπογειο.Παντως συμβουλη M A K Ρ Υ Α!!!!.
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
μακρια για πιο λογο?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
μιλάμε αυτό το μαγαζί είναι σε μια συνοικία που την λέτε καλούτσιανη έφτιαχνα το δίκτυο και το στήσιμο σε ένα ιντερνετ καφέ εκεί και μας τα έφερνε ο τύπος που είχε το μαγαζί που φτιάχνουμε αυτός έχει και άλλα μαγαζιά στα Γιάννενα και ένα καφέ στον Μώλο.

Δεν το πιστευω ο Αριωνας εδενε και ελυνε στα Γιαννενα την περιοδο που ημουν φοιτητης εγω εκει..

Βολτες στο μωλο ,στα σοκακια της πολης,στο Ιτς καλε, στο Γκιωνς στο Εν πλω,στην Αναντα..

Αχ Γιαννενα...πανεμορφη πολη...Αξεχαστες εποχες... :) :'( :)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μακρυα γιατι ειναι ενας πολυ μικρος αθλιος χωρος-μεγεθος δωματιου με ΣΚΑΤΟΜΠΑΖΑ και "περιεργους" θαμωνες.

Στο Γκιωνς?Ποτε ησουν φοιτητης τομασσο.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν το πιστευω ο Αριωνας εδενε και ελυνε στα Γιαννενα την περιοδο που ημουν φοιτητης εγω εκει..

Βολτες στο μωλο ,στα σοκακια της πολης,στο Ιτς καλε, στο Γκιωνς στο Εν πλω,στην Αναντα..

Αχ Γιαννενα...πανεμορφη πολη...Αξεχαστες εποχες... :) :'( :)
Πήγαινες στο Γκιώνς Πασά μου...??? ;)θα μιλάς για περίοδο 2002-03 που ήταν στα φόρτε του μάλλον!!! :dancing:
Ρε συ Μπλαστ...το DownTown το θυμάσαι καθόλου????
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Βασικα με το Γκιωνς τι ειχε γινει ακριβως?Ειχε κλεισει για κανα 6μηνο και ανοιξε υποτιθεται ανανεωμενο?Η θυμαμαι κατι αλλο?

Το Downtown.Xμμ κατι μου λεει το ονομα αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.Club?Γενικα επειδη δεν τριγυρνουσα πολυ εξω δεν εχω συγκρατησει και πολλα ονοματα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Οχι ρε συ τι κλαμπ!!! :grin:
κωλόμπαρο στο τζαμί δεξιά ανεβαίνοντας το δρόμο για να βγεις πίσω απο τη στρατολογία στο αριστερο σου χερι!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ωχ μαλακια ειπα :think: :think: :think:
Πρεπει να εχει αναφερθει ενας συναγωνιστης στο αλλο θρεντ.Απο την περιγραφη υποθετω οτι ειναι αυτο,δεν ειχε πει ονομα.Γενικα δεν πολυγουσταρω την περιοχη καθως δεν εχει και την καλυτερη φημη με τα ατομα που συχναζουν εκει αλλα οπως και να'χει κατι σε τραβαει να την εξερευνησεις καθως περνωντας στα στενα βλεπεις συνεχεια "υποπτα" bar αλλα μπαινεις?
 

Fueg0

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο ρε bull και ειχε κολλησει το μυαλο μου downtown το καλυτερο με διαφορα αυτο σας ελεγα και δε το θυμομουν!!Α ρε τα χρονια!!Το galaxy ειναι ακριβως πισω απο το δημαρχειο αν λειτουργει ακομα
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Το downtown λειτουργει τωρα?Οταν λες το καλυτερο με διαφορα τι εννοεις?Φορτωμα κλπ?
Το galaxy  δεν ειναι πισω απο το δημαρχειο απλα ειναι κοντα σε ενα στενο.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Θυμάμαι ότι κατά καιρούς περνούσαν αξιογαμήσιμα χαλόνια απ΄το μαγαζί...έπαιζε και φορτό αναλόγως τη φουρνιά!!!
Αυτός που το είχε τότε,τις καλές εποχές,σκοτώθηκε σε τροχαίο πέρυσι ή πρόπερσι και το πήρε άλλος,εγώ όμως έχω να πατήσω αρκετό καιρό πριν γίνει το μοιραίο και αλλάξει ιδιοκτησία το μαγαζί!!!
Εσύ φίλε Fueg0 ξέρεις κάτι πιο πρόσφατο μήπως??? :think:
Όσο για το γκαλαξυ ούτε για να φτύσεις δεν έκανε το μαγαζί όχι να γαμίσεις :headbang:
 

Fueg0

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ουτε στο downtown παιζει φορτωμα και ειμαι 99% σιγουρος απλα ειχε παντα τα καλυτερα χαλονια και τα πιο κυριλε σε συμπεριφορα.Το galaxy ειπα πισω απο το δημαρχειο για να προσανατολιστουν αυτοι που δεν ξερουν καλα την πολη αν πανε απο πισω θα το βρουν(μπορει να βρουν και την αννουλα αν δεν πεθανε η δεν ειναι στο γηροκομειο της μητροπολης  :rockon: .Και μιας και η σθζητηση γινεται για κωλομπαρα μιας και τα μπουρδελα εξαντληθηκαν  :rockon: ας μην ξεχναμε και το ΚΑΤΩΓΙ παντα βρωμερο με αθλιες κοπελες
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
(μπορει να βρουν και την αννουλα αν δεν πεθανε η δεν ειναι στο γηροκομειο της μητροπολης  :rockon::rockon: ας μην ξεχναμε και το ΚΑΤΩΓΙ παντα βρωμερο με αθλιες κοπελες

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Kαλα ρε το ΚΑΤΩΓΙ που ειναι?Καλουτσιανη κι'αυτο?Παιδια μιλαμε δεν ηξερα τπτ απ'ολα αυτα.Ακομη και μερικοι φιλοι που ειναι νυχτοβιοι με απετρεπαν απο το να παω.Ακου εκει ΚΑΤΩΓΙ :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom