Νέα

Οίκοι ανοχής - Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pacwman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φιλε pectros,εχεις δικιο το '97 στο φεγγαρι επαιζαν πολλες και καλες γκομενες.Θυμαμαι τοτε μεγαλυτερους φιλους να πηγαινουν πολυ τακτικα και να περιγραφουν εμπειριες απο τις μουναρες που γαμουσαν.Θυμαμαι επισης να θελουν να παρουν κι εμενα αλλα λογω οτι ημουν μικρος διστασαν τελικα λολ.
Σημερα βεβαια καμια σχεση.Μπορεις να διαβασεις σε παραπανω ποστ δικο μου και του bull για να καταλαβεις τι παιζει.
Σχετικα με το μαγαζι που γαμουσες στο αμαξι να σου πω πρωτη φορα το ακουω.

Προς pouto:Δεν ξερω για κλειστο κυκλωμα κλπ.Ισως ορισμενοι φραγκατοι να εχουν καποιες επιπλεον εξυπηρετησεις στην πολη,πολλα ακουγονται γυρω-γυρω.Δεν ξερω ομως σιγουρα οποτε...

 

Fueg0

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα και απο μενα.Λοιπον οσα γραφτηκαν για γιαννενα πανω κατω ισχυουν λιγα στριπτιτζαδικα και λιγα κωλομπαρα.Παρόλα αυτα υπαρχει η δυνατοτητα για αγοραιο ερωτα αν και το επιπεδο ειναι αρκετα χαμηλο!!Πρωτα απόλα το μαγαζι που αναφερει ο petcross υπαρχει και ειναι το johnnie bar μετα την Κατσικα κατα περιοδους μπορεις να γαμησεις εκει δεν ξερω αν τωρα ειναι μια τετοια περιοδος.Υπαρχουν ακομα και freelancers οπως η Ελενιτσα η οποια ομως τωρα πρεπει να ειναι 70 χρονων μια μαυρη που μου διαφευγει το ονομα της και η Σοφια με τα τεραστια βυζια.Οι 2 πρωτες συχναζαν στο galaxy λογικα θα ειναι ακομα εκει η 3η κυκλοφορει εξω συνεχεια με το 10χρονο γιο της ειναι διαρκως πιωμενη και φημολογειται οτι εχει μαζι της και τους αφροδισιους φιλους της.Αυτα περι κυκλωματων ξεχαστε τα δεν ισχυουν ουτε κατα διανοια εκτος αν αναφερεστε σε αθηναιες βιζιτες οι οποιες εμφανιζονται συχνα πυκνα σε γνωστη καφετερια στη δωδωνης παντα συνοδευομενες απο 30ρηδες ματσωμενους Γιαννιωτες.Για το τελος αφησα την για μενα μοναδικη επιλογη να καταθεσει κανεις στα Γιαννενα εστω και αν δεν αξιζει ουτε 1 ευρω ειναι το καφε καιτη (αν δεν το βρειτε θα σας το πω σε αλλο post )οπου η καιτη κανει την τσατσα και συνηθως εχει ενα δυο κομματια πολυ μετριου επιπεδου.ΑΑΑ και απο το baby dolls μην περιμενετε να φορτωσετε ουτε κατα διαννοια.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ΑΑΑ και απο το baby dolls μην περιμενετε να φορτωσετε ουτε κατα διαννοια.
Mην είσαι τόσο σίγουρος....Αν έχεις κάποιες άκρες με Θέμη φορτώνεις αλλά συγκεκριμένη μέρα και συγκεκριμένες ώρες....!!!Αν άρεσεις και σε κάποια γκόμενα γαμάς άνετα!!!! ;)
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Το καφε της καιτης πες μας που ειναι να το επισκεφτουμε οταν παμε γιαννενα
οσον αφορα το θεμα με πουτανες αυτο που εχω μαθει οτι παιζει ειναι πολλες φοιτητριες οι οποιες κανουν τρελα παρτυ με ολα τις χαρτζηλικωνεις και λιγο και την κανεις τη μπουγαδα
τωρα αν ξερει κανεις κανενα τηλ ας το στειλει σε μνμ να το χρησιμοποιησουμε καταλληλα
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φιλε fuego καλωσηρθες.Ο pectross αναφερεται αν δεν κανω λαθος στο φεγγαρι που ειναι στην κρυα οχι στο τζονι.Τωρα αν λες για γκομενες που δουλευαν στο galaxy  γαμησε τα.ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.Οπως και το ιδιο το μαγαζι-σκεψου οτι μεχρι στιγμης ενω ολοι ξερουμε την υπαρξη του δεν το εχει αναφερει κανενας :2funny:-.
Οσον αφορα αυτη που κυκλοφορει εξω προκειται για τη Γιολαντα.ΧΑΧΑΧΑΧΑ.Τη θυμαμαι το καλοκαιρι που ζητιανευε για φραγκα για να παρει μπυρες να βαζουμε στοιχηματα για το αν ειναι πουτανα και οτι θα ταιριαζε να δουλευει σε κατεστραμμενο ρδελο στο μεταξουργειο :2funny: :2funny: :2funny:.Πολυ γελιο.
Για το καφε Καιτη δεν ξερω αλλα ενας φιλος μου ειπε οτι υπαρχει καπου κατι παρομοιο με γριες ξεδοντιαρες που σου παιρνουν πιπα.Παιζει να ειναι αυτο.Τριτοκοσμικες καταστασεις.Μονο που το σκεφτομαι οτι μπορει να υπαρχει κατι τετοιο με πιανει απογοητευση.
Τελος να αναφερω και εναν ανεξερευνητο ακομα τομεα της πολης.Τα κωλομπαρα στην περιοχη της καλουτσιανης οπου εχω μαθει οτι παιζει και φορτωμα.Τωρα ποιος θα παει να μαθει δεν ξερω.Εγω δεν παταω παντως εκει.Αυτα που ειναι πανω στον δρομο ειναι Η ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ και ΕΥΑ.Τωρα για τα αλλα που ειναι μεσα στα στενα δεν εχω ιδεα τι παιζει.

ΥΓ.Τα εχουμε ξαναπει και με τον bull για το baby.Oκ αν εχεις γνωριμιες με τα παιδια.Εννοειται επισης πως μπορεις να βγαλεις γκομενα εξω αν σε γουσταρει η αν τα ακουμπησεις.Αν ομως κανεις σκηνικο με γκομενα και πεσει στον ελεγχο του john δεν ξερω τι κανεις.Εγω δεν το εχω ρισκαρει παρ'ολο που ειχα την ευκαιρια στην μακροχρονη θητεια στο μαγαζι.

ΥΓ 2.Ερχονται καλυτερες εποχες και σε αυτον τον τομεα στην πολη.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Χαχαχαχα Καλημερα φιλε Bull.Αναφερομουν στον τομεα των strip φυσικα ετσι?Μην παει το μυαλο σου σε κατι καλυτερο.Σου ειχα μιλησει σε ενα πμ το καλοκαιρι για το θεμα.Οταν θα ερθει η ωρα θα γινουν και τα αναλογα ποστ στο μπουρδελοφορουμ.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Χαχαχαχα Καλημερα φιλε Bull.Αναφερομουν στον τομεα των strip φυσικα ετσι?Μην παει το μυαλο σου σε κατι καλυτερο.Σου ειχα μιλησει σε ενα πμ το καλοκαιρι για το θεμα.Οταν θα ερθει η ωρα θα γινουν και τα αναλογα ποστ στο μπουρδελοφορουμ.
Αντε πασά μου...περιμένω νέα!!!στο μεταξύ θα το ψάξω κι εγώ λίγ το θέμα μήπως και σε προλάβω... :grin:
 

Fueg0

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και παλι.Φιλε Blastbeat208 εχω την εντυπωση οτι το μαγαζι που αναφερει ο pectross και ρωταει για αυτο ειναι το τζονι μιας και για το φεγγαρι περιγραφει πιο πριν την εμπειρια του.Η Γιολαντα στην οποια αναφερεσαι ετυχε να ζει και να μεγαλωνει στη γειτονια μου οταν ζουσα στα Γιαννενα στην Καλουτσιανη και εκει την ξεραμε ολοι οπως την ειχε βαφτισει ο παπας δηλαδη Σοφια δυστυχως αγνοουσα οτι πλεον ειναι σταρ και εχει και καλλιτεχνικο!!Αυτο το μαγαζι με τις γριες ξεδοντιαρες ειναι το galaxy τουλαχιστον εμεις εκει πηγαιναμε οταν ημασταν παιδια.Για τα κωλομπαρα της καλουτσιανης ξερω οτι στην ομορφη πολη(πρωην ελα να δεις)οπου εχω συναντησει και υποψηφιο δημαρχο της πολης υπαρχουν 2 χοντρες ρωσιδες και τιποτα παραπανω ενω στην ευα 2 παρα πολυ καλα ρωσιδακια.Το καλυτερο ομως ειναι αυτο στον δρομο που σε ανεβαζει στο αλσακι  μετα τον πλατανο δεξια(δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα του)
Τελος χωρις να θελω να διαφωνησω μαζι σας ξερω πως σκεφτονται τα παιδια απο το BD και αποκλειεται να εδιναν τις κοπελες ετσι τωρα αν καποιος εχει προσωπικες σχεσεις μαζι του και μπορει ειναι αλλο θεμα.Παντως δεν πιστευω καποιος να θελει να το διακινδυνεψει να τις βγαλει εξω κρυφα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλησπερα και παλι.Φιλε Blastbeat208 εχω την εντυπωση οτι το μαγαζι που αναφερει ο pectross και ρωταει για αυτο ειναι το τζονι μιας και για το φεγγαρι περιγραφει πιο πριν την εμπειρια του.Η Γιολαντα στην οποια αναφερεσαι ετυχε να ζει και να μεγαλωνει στη γειτονια μου οταν ζουσα στα Γιαννενα στην Καλουτσιανη και εκει την ξεραμε ολοι οπως την ειχε βαφτισει ο παπας δηλαδη Σοφια δυστυχως αγνοουσα οτι πλεον ειναι σταρ και εχει και καλλιτεχνικο!!Αυτο το μαγαζι με τις γριες ξεδοντιαρες ειναι το galaxy τουλαχιστον εμεις εκει πηγαιναμε οταν ημασταν παιδια.Για τα κωλομπαρα της καλουτσιανης ξερω οτι στην ομορφη πολη(πρωην ελα να δεις)οπου εχω συναντησει και υποψηφιο δημαρχο της πολης υπαρχουν 2 χοντρες ρωσιδες και τιποτα παραπανω ενω στην ευα 2 παρα πολυ καλα ρωσιδακια.Το καλυτερο ομως ειναι αυτο στον δρομο που σε ανεβαζει στο αλσακι  μετα τον πλατανο δεξια(δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα του)
Τελος χωρις να θελω να διαφωνησω μαζι σας ξερω πως σκεφτονται τα παιδια απο το BD και αποκλειεται να εδιναν τις κοπελες ετσι τωρα αν καποιος εχει προσωπικες σχεσεις μαζι του και μπορει ειναι αλλο θεμα.Παντως δεν πιστευω καποιος να θελει να το διακινδυνεψει να τις βγαλει εξω κρυφα
Φίλε Φουεγκο δες και στο άλλο θρεντ <<Ιωάννινα>> γράφουμε εκεί τώρα!!! :P
Μπλέξαμε τα μπούτια μας τελικά  :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εδώ μιας και δεν έχουμε μπουρδέλα λέω να το γυρίσουμε στην ενημέρωση για κανα κοψίδι,κανα κοντοσούβλι... :grin:
Τιλέτε? :rockon:
 

Επισκέπτης
Εδώ μιας και δεν έχουμε μπουρδέλα λέω να το γυρίσουμε στην ενημέρωση για κανα κοψίδι,κανα κοντοσούβλι... :grin:
Τιλέτε? :rockon:
εκείνο το καλό το σουβλατζίδικο στην Καλούτσιανη μέσα στα Γιάνενα υπάρχει? ( τα 7 αδέλφια νομίζω το λέγανε)
 

Επισκέπτης
εκείνο το καλό το σουβλατζίδικο στην Καλούτσιανη μέσα στα Γιάνενα υπάρχει? ( τα 7 αδέλφια νομίζω το λέγανε)
που έκανε φοβερά καλαμάκια μεγάλα σε μέγεθος αλλά εκτός από χοιρινό έκανε και σουβλάκι προβατίνα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
που έκανε φοβερά καλαμάκια μεγάλα σε μέγεθος αλλά εκτός από χοιρινό έκανε και σουβλάκι προβατίνα.
δεν θυμάμαι κάτι για 7 αδέφρια άλλα για σουβλάκι στα Γιάννενα Αρίωνα στους τυφλούς είναι όλα τα λεφτά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Στην καλούτσιανη στο μόνο που έχω φάει ειναι στο 5Φ κοντοσούβλι!!! :rockon: :rockon: :rockon:
λίγο κατώτερο του 5Φ του Μετσόβου αλλα καλοοοοο!!!!
 

Επισκέπτης
δεν θυμάμαι κάτι για 7 αδέφρια άλλα για σουβλάκι στα Γιάννενα Αρίωνα στους τυφλούς είναι όλα τα λεφτά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
μιλάμε αυτό το μαγαζί είναι σε μια συνοικία που την λέτε καλούτσιανη έφτιαχνα το δίκτυο και το στήσιμο σε ένα ιντερνετ καφέ εκεί και μας τα έφερνε ο τύπος που είχε το μαγαζί που φτιάχνουμε αυτός έχει και άλλα μαγαζιά στα Γιάννενα και ένα καφέ στον Μώλο.
 

Επισκέπτης
Στην καλούτσιανη στο μόνο που έχω φάει ειναι στο 5Φ κοντοσούβλι!!! :rockon: :rockon: :rockon:
λίγο κατώτερο του 5Φ του Μετσόβου αλλα καλοοοοο!!!!
έχουν περάσει κανα 4ρι χρόνια στην περίπτωση αυτή έχω ανέβει εκεί πολές φορές μετά αλλά δεν πηγα έκανα μια δουλειά στον Παρακάλαμο και τρώγαμε εκεί.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
μιλάμε αυτό το μαγαζί είναι σε μια συνοικία που την λέτε καλούτσιανη έφτιαχνα το δίκτυο και το στήσιμο σε ένα ιντερνετ καφέ εκεί και μας τα έφερνε ο τύπος που είχε το μαγαζί που φτιάχνουμε αυτός έχει και άλλα μαγαζιά στα Γιάννενα και ένα καφέ στον Μώλο.
Εχει κολήσει ο δίσκος και δεν μπορώ να κατεβάσω τη database... :think:μάλλον χρειάζεται format οεγκέφαλος μου :grin:
θα το τσεκαρω και θα σου πω!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom