Νέα

Οίκοι ανοχής - Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pacwman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasbraxakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου το βρισκο ευκολα η θα ψαχνομε ερχομε αυριο απο λευκαδα και πεσ μασ και τιμεσ και μονο αυτη την κοπελα εχει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
φιλε μου το βρισκο ευκολα η θα ψαχνομε ερχομε αυριο απο λευκαδα και πεσ μασ και τιμεσ και μονο αυτη την κοπελα εχει
το βρισκεις αν μετα την διασταυρωση εγνατιας με την εθνικη οδο ιωαννινων αρτας  οπως ερχεσαι απο αρτα στριψεις μετα δεξια στα επομενα φαναρια εκει που στριβει προς μπαφρα κουτσελιο.....εχει και πινακιδες στουντιο 69 μετα που σε καθοδηγουν

το προβλημα που ανεφερα ηδη ειναι οτι ισως κλεισει για καμποσες μερες το μαγαζι λογω ποινης για χαρτια προηγουμενης κοπελας οποτε παρε τηλεφωνο πριν πας τζαμπα
 

dim24

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2006
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα,, ξερουμε αν παιζει τιποτα σε call girl ιωαννινα αυτην την περιοδο ?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τσαρκα (ο θεος να την κανει) στα δυο μπουρδελα των Ιωαννινων.
Στο πρωτο "studio savalas" μια γυφτοειδης, με μεγαλο κωλο και κυτταριτιδα.
Στο αλλο που ειναι στο κουτσελιο (Studio 69) ενα καβλωτικο καστανοξανθο πορνοπιπινι με σιλικονε βυζαρες. Οι τιμες και στα δυο ξεκινανε απο 40 οποτε δεν εγινε καταθεση.
Οι τσατσαδες και στα δυο αγενεστατες.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
65
Πόντοι
1
τι λεει ο Σοαββαλας; εχει τπτ καλο; πολλα τα 40, 1,5 μεροκαματο πλεον
 

Ifestosgr1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Πριν δύο ώρες πέρασα από στούντιο Σαβάλας κ βρήκα ένα μικρό κ ωραίο πλασματακι ΕΛΛΗΝΙΔΑ με όνομα Ηλέκτρα κ μου χάρισε ένα πολύ όμορφο μισάωρο
Παιδιά δοκιμάσετε είναι το κάτι άλλο μεσα
 

boyx1983

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Αφού διάβασα το παραπάνω ενθαρρυντικό σχόλιο του φίλου ββρέθηκα στο Σαβαλα χθες το βραδι. Παρόλο που το στούντιο είναι πάνω στην εθνική και με πολυσύχναστο μμαγαζί απέναντι σου προσφέρει κάλυψη και διακριτικότητα από ανεπιθύμητα βλέμματα! Λοιπόν, ανοίγοντας την πόρτα η κυρία της υποδοχής ήταν ευγενέστατη και κατατοπιστική, ο χώρος επίσης αρκετά καλός και ευχάριστος.Αμέσως μετα εμφανιστικε η Ηλέκτρα, μμικροσκοπική σχετικά και λυγεροκορμη με 2 τατουαζ, 19 χρονη ελληνιδα! Μικρό βυζακι με μμεγάλες ρόγες που ανταποκρίνονται στο γλυψιμο και πολύ ωραίο μουνάκι! Στο σεξ πολύ καλή η συμμετοχή της γεμάτη Καβλα και ναζί! Μια ευχάριστη, απολαυστική εμπειρία για μένα λοιπόν!!!
 

Ifestosgr1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Επιτέλους μετα απο μερικούς μήνες
Άνοιξε το 69 με νέες εμφανίσεις.
 

boyx1983

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2010
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη στου Σαβαλα σήμερα, εκεί με περίμενε ευχάριστη έκπληξη. Εμφανίζεται μια ξανθιά διμετρη καλλονή, Έμεινα με ανοιχτό το στόμα! Σφιχτό δυνατό Κορμι και πολύ καλή συμμετοχή στο σεξ! Άριστη από κάθε άποψη!
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Κάτι νεότερο από τα "σπιτάκια"?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πριν δύο ώρες πέρασα από στούντιο Σαβάλας κ βρήκα ένα μικρό κ ωραίο πλασματακι ΕΛΛΗΝΙΔΑ με όνομα Ηλέκτρα κ μου χάρισε ένα πολύ όμορφο μισάωρο
Παιδιά δοκιμάσετε είναι το κάτι άλλο μεσα
μη μου πεις ότι της εμοιαζε?
 

Συνημμένα

  • GALANOU-HLEKTRA-ORTHIA.jpg
    GALANOU-HLEKTRA-ORTHIA.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 187

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom