Νέα

Οίκοι ανοχής - Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pacwman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Με αφορμή το βίντεο, έχω πάει Παραμυθιά 4 φορές και έχω πιεί και γαμώ τα τσιπουράκια στην κεντρική αγορά!!!! Μέχρι τη Σαγιάδα με πήγανε και έβλεπα Αλβανία απέναντι!!!

Παραμυθια εμενε ο παρολιγο πεθερος μου....

Ειχε και καραμπινα..... ;)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Γεια σου ρε Αρίωνα βασανιάρη :rockon:!!! για κωλάδικα γράψαμε,για σουβλατζίδικα γράψαμε :grin:,για ροκάδικα γράψαμε ε,καιρός ήταν να γράψουμε και για τα κλαρίνα κάτι :grin: :rockon:
πάρτε κι από'μένα μια διασκεύη ενός πολύ κλασσικού ηπειρώτικου τραγουδιού μιξαρισμένο με ροκ μπαλάντα!!!πολύ πετυχημένο!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
:dancing: :dancing: :dancing:
[youtube=425,350]xCSnTOtYPys&feature[/youtube]
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχω πληροφορια οι παιζει ενα πορνιδιο  γιαννενα , μελινα μαλλον ην λενε, πο παιζει καλη μπαλα, αν ξερει καποιος ας γραψει
ειναι ξανθια 
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
παιδια εχω πληροφορια οι παιζει ενα πορνιδιο  γιαννενα , μελινα μαλλον ην λενε, πο παιζει καλη μπαλα, αν ξερει καποιος ας γραψει
ειναι ξανθια 
δουλεύει σε κάποιο μαγαζί η κοπέλα φίλε??? :think:
 

gogos81

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμι για το ασχετο αλλα μια παρεα ειμαστε.....ξερει κανεισ κανενα καλο οδοντιαντρο στα Γιαννενα?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Συγνωμι για το ασχετο αλλα μια παρεα ειμαστε.....ξερει κανεισ κανενα καλο οδοντιαντρο στα Γιαννενα?
α Σαρρας που είναι στη Χ.Τρικούπη με Μ.Αγγέλου γωνία δίπλα απο τα KOSTA BODA ,ο Δούβλης ο οποίος είναι γωνία Σ.Λάμπρη και Σουλίου γωνία!!! ;)
Να δώ τι άλλο θα γράψουμε εδώ μέσα... :grin: :grin: :grin:που είσαι ρε Blast????
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
:dancing: :dancing: :dancing: :grouphug:
[youtube=425,350]H0FdT6Olt4k&feature[/youtube]
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Λοιπον τωρα που ηρεμησα απο το γελιο.Εχω και εγω ενα ονομα οσον αφορα οδοντιατρο αλλα μονο πμ αν θες.
Επισης arion  θα πρεπει να ξερεις πως ενα πολυ μεγαλο ποσοστο των γιατρων που δουλευουν στα Γιαννενα ειτε ιατρειο ειτε νοσοκομειο ειναι απο τους κορυφαιους στην Ελλαδα και οχι μονο και δεν παιρνουν φακελακι-αν εννοεις αυτο σχετικα με το φθηνα-.
Με λιγα λογια τις εγλκληματικες ενεργειες καποιων που μπορει να συναντας στην μπουρδελουπολη(Αθηνα) εδω ουτε να τις φανταστεις.
Στα αγωνιστικα τωρα.Η χθεσινη μου προσπαθεια για πληροφοριες ητανε τελειως αποτυχημενη γιατι μερικοι ειχαν στο μυαλο τους πιο πολυ να παιξουν poker παρα να κανουν μια πολιτισμενη συζητηση :2funny: :2funny:.Τεσπα...

Σε λιγο ενημεωνω το στριπτιζοθρεντ με το νεο μαγαζι που θα κοσμησει την πολη μας και πιστευω θα φερει νεο αερα στην νυχτα...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Λοιπον τωρα που ηρεμησα απο το γελιο.Εχω και εγω ενα ονομα οσον αφορα οδοντιατρο αλλα μονο πμ αν θες.
Επισης arion  θα πρεπει να ξερεις πως ενα πολυ μεγαλο ποσοστο των γιατρων που δουλευουν στα Γιαννενα ειτε ιατρειο ειτε νοσοκομειο ειναι απο τους κορυφαιους στην Ελλαδα και οχι μονο και δεν παιρνουν φακελακι-αν εννοεις αυτο σχετικα με το φθηνα-.
Με λιγα λογια τις εγλκληματικες ενεργειες καποιων που μπορει να συναντας στην μπουρδελουπολη(Αθηνα) εδω ουτε να τις φανταστεις.
Στα αγωνιστικα τωρα.Η χθεσινη μου προσπαθεια για πληροφοριες ητανε τελειως αποτυχημενη γιατι μερικοι ειχαν στο μυαλο τους πιο πολυ να παιξουν poker παρα να κανουν μια πολιτισμενη συζητηση :2funny: :2funny:.Τεσπα...

Σε λιγο ενημεωνω το στριπτιζοθρεντ με το νεο μαγαζι που θα κοσμησει την πολη μας και πιστευω θα φερει νεο αερα στην νυχτα...
ανάβω τσιγάρο και περιμένω... :coffee:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αφού διευρήναμε τόσο πολύ τη θεματολογία του συγκεκριμένου θρεντ θα ήταν αμαρτία να μην αναφερθούμε στη μεγάλη μας αρρώστια :rockon: :rockon: :rockon:
[youtube=425,350]YNmMT5saA5I&feature[/youtube]
ΜΟΝΟ ΠΑΣ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
οοοοοοοοοοοοο ΑΓΙΑΞ Σ"ΑΓΑΠΩΩΩΩ!!! :dancing:
[youtube=425,350]4Paohw3G8JI&feature[/youtube]
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
ΧΑΧΑΧΑΧΑ 1.35 Ο Γκουφι-για οσους γνωριζουν-
Ετσι ρε παμε                              ΜΠΟΥΚΑΡΑΝ ΜΠΑΤΣΟΙ ΜΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom