Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostass

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Eλεος! Ωραια αυτα που λετε για τη ντενιζ αλλα οχι και φιλακια στο στομα! Ξερετε τι γινεται με τα σεξουαλικως μεταδιδομενα? Ενας αν εχει τη γαμησαμε ολοι! Πως μπορειτε να εμπιστευθειτε καποια που πηγαινει με 50 την ημερα και δεν προσεχει και την υγεια της? Δε μπορειτε να καταλαβετε σε τι κυνδυνους εκτειθεστε? Μολις ακουσα για τα φιλακια και οτι τη χυνουν χωρις να πλενεται φρικαρα! Φυσικα μην περιμενετε με τοση δουλεια που εχει να χανει το χρονο της για πλυσιμο ενδιαμεσα! Ο χρονος ειναι χρημα. Ολα αυτα τα λεω φιλικα και τα λεω για σας! Πανω απο ολα η υγεια μας, με τη γκομενα σας καντε οτι θελετε. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εγω μαγκες πρωσοπικα αυτα γουσταρω να τα κανω με την γκομενα μου και οχι με πουτανα......πρωτον τιθεται θεμα υγειας και δευτερον στις πουτανες παμε για ξεπετα.......οχι για να κανουμε ερωτα η να αποδειξουμε οτι ειμαστε καλοι εραστες.......
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
εγω παω με χιλια τον χοντρο τσατσο, κολαν μαυρο μπλουζα εφαρμοστη μαυρη ,κοιλια 14 μηνων εγκυος και παντοφλα χειμερινη μπλε,  να κανουμε "ημερησια ενημερωση για τσατσους-ες".
η ντενιζ τι να λεμε,  εδωσε ρεστα, και χυσιμο βυζια -μαπα.
 

kakistos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια ειναι το πρωτο μου μηνυμα και δυστυχος δεν εχω καλα νεα. Μολις γυρισα απο καταθεση στη ντενιζ, μολις μπηκα στο δωματιο ηρθε ο τσατσος, να δει αν ολα ειναι καλα, οπως μου ειπε και πιασαμε κουβεντα στο τελος πεταξε τη βομβα η ντενιζ θα φυγει για παντα το πολυ σε δεκαπεντε ημερες. Κριμα κριμα κριμα.

Υ.Γ. Οπως μου ειπε η ιδια στο δωματιο τη λενε ντενιζα και οχι ντενις Το ντενιζ στα τσεχικα ειναι αρσενικου γενους
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Eλεος! Ωραια αυτα που λετε για τη ντενιζ αλλα οχι και φιλακια στο στομα! Ξερετε τι γινεται με τα σεξουαλικως μεταδιδομενα? Ενας αν εχει τη γαμησαμε ολοι! Πως μπορειτε να εμπιστευθειτε καποια που πηγαινει με 50 την ημερα και δεν προσεχει και την υγεια της? Δε μπορειτε να καταλαβετε σε τι κυνδυνους εκτειθεστε? Μολις ακουσα για τα φιλακια και οτι τη χυνουν χωρις να πλενεται φρικαρα! Φυσικα μην περιμενετε με τοση δουλεια που εχει να χανει το χρονο της για πλυσιμο ενδιαμεσα! Ο χρονος ειναι χρημα. Ολα αυτα τα λεω φιλικα και τα λεω για σας! Πανω απο ολα η υγεια μας, με τη γκομενα σας καντε οτι θελετε. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
παλι τα ιδια με τις συμβουλες?  ΕΛΕΟΣ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
ε και τι έγινε αν φύγει?παντα υπάρχει το καλύτερο..
 

kakistos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλα θα πρεπει να το βρουμε.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Γαλάζια χνουδωτή παντόφλα :2funny:
ολα τα λεφτα πάντος ειναι το μοιραίο μακρύ μαλλί του :2funny:
ο χοντρός ειναι και μέταλλο , το καλοκαίρι εσκαγε με μπλουζίτσα iron maiden :2funny:
ασε που τον εχω δει να μπάζει και αράπη φίλο του στο κουζινάκι :2funny:
Cd's θα αγοραζε, μωρε!!! Χεβιμεταλαδικα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
savalas γαμαγες και εσυ σημερα?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γαλάζια χνουδωτή παντόφλα :2funny:
ολα τα λεφτα πάντος ειναι το μοιραίο μακρύ μαλλί του :2funny:
ο χοντρός ειναι και μέταλλο , το καλοκαίρι εσκαγε με μπλουζίτσα iron maiden :2funny:
ασε που τον εχω δει να μπάζει και αράπη φίλο του στο κουζινάκι :2funny:
Αχαχαχα! :2funny: Εχω πεθανει στα γελια τοση ωρα με τα ποστ σας,κωλοπαιδα!Ο τσατσος ανετα θα εκανε για Γιαπωνεζος του σουμο(με παντοφλα μιγκατο)!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Κανείς δεν δίνει συμβουλές, άποψη εκφράζει. Απλά η άγνοια είναι ο χειρότερος σύμβουλος. Αυτά και τέλος.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
ο καλυτερος τσατσος μακραν...
γουσταρω και το τσεκαρισμα που κανει στο σαλονι, και υφος μπλαζε, ετοιμος να πει τη χαριτομενια του. τελειος ΕΥΓΕ
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Λοιποόν το βρήκα!!Για να τον πείσουμε να κρατήσει ισόβια την Ντενίζ, θα βάλουμε όλοι ρεφενέ να του πάρουμε το πάσχα δώρο έναν Αράπη!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Ρε συναγωνιστές τώρα με έχει φάει η περιέργεια με τη Ντενίζ. Μου'ρχεται να την κανω επί τόπου για Φυλής, αλλά φοβάμαι μην έχει καμιά ουρά μέχρι την Αριστοτέλους. Ξέρει κανείς τι ώρα σταματάνε να βάζουν κόσμο; Από την άλλη άμα είσαι τελευταίος θα φάς τη βρώμα όλων των προηγούμενων. Δεν ξέρω τι να κάνω, με μπλέξατε!
 

Επισκέπτης
Κανείς δεν δίνει συμβουλές, άποψη εκφράζει. Απλά η άγνοια είναι ο χειρότερος σύμβουλος. Αυτά και τέλος.
αγαπητε πλατ κανε και εσυ ενα γλυφομουνι στην deniz και μετα ελα να πεις την γνωμη σου.Η κοπελα ειναι ονειρο,η μυρωδια απο τα χυσια στο προσωπο ττης ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!!
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδια ειναι ευκολο οποιος παει να βγαλει φωτογραφια τα γαλαζια παντοφλακια του τσατσου???  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Υ.Γ: Επισης να απαιτηθει  :tickedoff:  να μπει pc στο μαγαζι, ωστε τα μελη που τιμησανε τη νεαρα να κανουν επι τοπου login για αμεση (πιο αμεση δε γινεται!!) ενημερωση!!!!   :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ενα διαλημα απο τα χυσια και τις παντωφλες
 

Επισκέπτης
Πήγα από Φυλής 109 χθες το απόγευμα κατά τις 6-7pm. Παιδιά το μαγαζί ήταν άδειο. Η πουτάνα ήταν μια ξανθούλα/καστανούλα με κοντό μαλλάκι, δεν μπορώ να πω πολύ πάνω του μετρίου, με ένα διχτυωτό ολόσωμο και φάνηκε και tattoo στο δεξί κωλομέρι (ψηλά). Αυτή είναι η Ντενίζ? Ο τσάτσος ήταν ο κλασσικός που έχετε περιγράψει, χοντρός, μαλλιάς, μουσάτος και οι γαλάζιες παντόφλες ήταν must! Η ταρίφα 20 ευρώ και ο τσάτσος απλά είπε "τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, 20 ευρώ". Θα ξαναπεράσω σήμερα, οπότε αν θέλετε απαντήστε για το αν είναι αυτή όντως η ντενίζ.
 

Επισκέπτης
εγω μετα τις 7 που πήγα απλα φοραγε ενα πρασινο στρινγκ χωρις ολόσωμο δυκτυωτό,
αυτη θα ειναι απλά θα έβγαλε το ολόσωμο και θα εμεινε με το βρακί
ξανθια με ψιλομπουκλε σχετικά κοντό μαλλι ειναι

ΟΚ, οπότε φαντάζομαι το σήμα κατατεθέν είναι ο πράσινος στρίνγκος! Θα το έχω υπόψη μου σήμερα που θα ξαναπάω (ελπίαω να μην έχει αλλάξει κιλοτάκι!!!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom