Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Σήμερα θα καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου απο την Ντενίζ.

23.40 μπήκα μέσα και είχε υπερβολικά πολύ κόσμο,αφού όταν βγήκε για να τη δούμε εγώ το μόνο που καταφερα να δω ήταν πλάτη και κώλο,12.20 είμουν στο δωμάτιο (προτελευταίος).

Στο μπουρδέλο ήταν 2 τσάτσοι ένας χοντρός κραγμένος και ένας πιο νέος κραγμένος την ώρα λοιπόν που περιμένω στο δωμάτιο ανοίγει τη πόρτα ο τσάτος και καλά να βάλει κωλόχαρτο,με κοιτάει μου λέει έχεις ξαναπάει μαζί της ; οχι,αλλά έχω ακούσει του λέω στο ιντερνετ....Ξαφνιάζεται και λέει αυτό μου το είπε και ο χάρης (ο άλλος τσάτσος ο χοντρός) έρχεται και αυτός μέχρι τη πόρτα.... Μου λέει μου το είπε και ένα άλλο παιδί αυτό,πετάγεται τότε ο άλλος τσάτσος ο πιο νέος και μου λέει για εμένα έχεις διαβάσει τίποτα ; οχι απαντάω, το οτι κάνω το καλύτερο τσιμπούκι και το καλύτερο πισωκολλητό  το ξέρεις ....του λέω αστο καλύτερα. Μου λέει την επόμενη φορά που θα έρθεις θέλω να γαμήσεις εμένα πριν απο αυτή ! χαχαχαχαχαχαχα. (Και όσο περίμενα στο σαλόνι να αδειάσει δωμάτιο ο τσάτσος πάλι είχε μπει σε ένα δωμάτιο με ένα κωλόχαρτο και άρχισε να μιλάει με τον άλλον που ήταν στο δωμάτιο...Μεγάλη λούγκρα !

Αφου έφυγε ο πούστης μετά απο λίγο έρχεται και η Ντενίζ...ωραίο μουνάκι με τατουάζ λίγο πάνω απο το κώλο...Ξυρισμένη τελείος ... και ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ !!! ...αρχίζει με χάδια και φιλιά σε όλο το κορμί και πήγε και στο στόμα αλλά εκει τη σταμάτησα.Μου έπερνε πίπα σε στάση 69 και της έβαζα δαχτυλο κανονικά...Δεν θα έλεγε όχι ακόμα και να την έγλυφα....Ρούφαγε αρχίδια τα πίεζε μετά ανέβηκε απο πάνω,πίσω οτι και να έκανα δεν έλεγε όχι !! Την ώρα που ετοιμάζομαι να χύσω της λέω να σε χύσω στο στόμα ; Ναι λέει. Αλλά μέχρι να σηκωθώ δεν πρόλαβα και ενω έγω είμουν όρθιος στο κρεβάτι και αυτή στα γόνατα έφυγαν τα μισά στο προσωπο της και τα άλλα στο στήθος της ! Τοτε την έπιασαν τα γέλια αυτή,Ξάπλωσα στο κρεβάτι αναψα τσιγάρο αυτή μόλις πλύθηκε ξαναήρθε στο κρεβάτι,με χαιδευε με φίλαγε και επέμενε να φιληθούμε στο στόμα αλλα δεν...

Γενικα τετοιο γαμήσι δεν έχω κάνει ούτε σε στουντιο.
Δεν νομίζω οτι γίνεται να φύγει κάποιος δυσαρεστιμένος απο εκεί.Η γκόμενα δεν παίζεται.

Αυτή την εβδομάδα θα δουλεύει 18.00 μέχρι 12.00 .... !!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μας εστειλες ρε μαστερ.κατι μου λεει οτι απο αυριο θα γινεται της τρελης στο μαγαζι
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
τα παιρνει στη μαπα-στομα η ντενιζ?  ειναι σιγουρο?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
ΠΡΟΤΑΣΑΡΑ: Επειδη το επομενο διαστημα προβλεπεται συμφορηση στη  :boobies: Ντενιζ,  :knockinb:  προτεινω το εξης: οσοι πανε να εχουν ταμπελακι με το nick τους, ωστε & κουβεντουλα να γινεται στη μεγαλη (ως πολυ μεγαλη) αναμονη) & γνωριμιες!!  :cool2: Αν δε, προκυψουν & καποιοι που εχουν κοντρα οn site, μπορουν να την λυσουν εκει με τη  :boobies: Ντενιζ στη μεση!! Εεεεε???  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
278
Like
64
Πόντοι
1
ΠΡΟΤΑΣΑΡΑ: Επειδη το επομενο διαστημα προβλεπεται συμφορηση στη  :boobies: Ντενιζ,  :knockinb:  προτεινω το εξης: οσοι πανε να εχουν ταμπελακι με το nick τους, ωστε & κουβεντουλα να γινεται στη μεγαλη (ως πολυ μεγαλη) αναμονη) & γνωριμιες!!  :cool2: Αν δε, προκυψουν & καποιοι που εχουν κοντρα οn site, μπορουν να την λυσουν εκει με τη  :boobies: Ντενιζ στη μεση!! Εεεεε???  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



κααλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
εγω θα παω το απογευμα, χωρις nick, δεν εχω ορεξη αλλα με σας που εμπλεξα θα καταθεσω...οποιος τη δει σιγουρα το απογευμα ας ενημερωσει, μη τρεχουμε και τζαμπα.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Προτεινω ακομα: Στις 10  :knockinb: επισκεψεις η 1 δωρεαν,  :rolleyes:  ειδικο κουπονι διαρκειας (παρακαμψη προτεραιοτητας,δηλαδη) για "ειδημονες" & ανω!! :cool2:  Καλυτερο ...αφριδοζουληγμα για ολα τα μελη με βαθμο απο "προχωρημενος & ανω!!  :P  Ακομα, ειδικες βραδυες για παρεες  :grouphug::knockinb:  για ενεργα bourdelositoμεελη!!! Ναι????? :thumbsup:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaylwmenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ειναι το πρωτο μηνυμα που στελνω και ελπιζω να προσφερω και εγω κατι στο site...χθες περασα απο το 109 ειδα μια χανθουλα κατα της 19:30 αλλα εφυγα ειχε πολυ κοσμο αυτη ειναι η ντενιζ? τελικα πηγα απεναντι και ηταν ενα τρελλο χανθο με λιγο πεσμενο βυζι αλλα εκανε τρελλο τσιμπουκι και ρουφηγμα στα αρχιδια νομιζω την λενε μιλενα
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
βλεπω τον τσατσο να ανοιγει λιστα προεγγραφων μια μερα νωριτερα.....

και να παιρνει και λεφτα (κατω απο το τραπεζι-κρεββατι για να σπασει τη σειρα .....)
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
[quot  :2funny:e author=PANAXIOS link=topic=3265.msg77507#msg77507 date=1170161132]
βλεπω τον τσατσο να ανοιγει λιστα προεγγραφων μια μερα νωριτερα.....

και να παιρνει και λεφτα (κατω απο το τραπεζι-κρεββατι για να σπασει τη σειρα .....)
[/quote]Mπα στο ...πωλαρακι του, θα θελει να τα  παιρνει, καλυτερα!!!  :2funny:  :2funny:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Προσοχή στο τσάτσο...Οχι το χοντρό,τον άλλο. Μολις μπείτε στο δωμάτιο μη γδυθείται αμέσως γιατί το πιθανότερο είναι να μπει και καλά να βάλει κανα κωλόχαρτο και αν σας δει γυμνούς θα σας λέει να σας πάρει πίπα και να τον πηδήξετε !!!

Οσο για το φίλο που ρωτάει αν τα πέρνει στη μάπα-στόμα η ντενίζ. Ναι τα πέρνει σίγουρα στο στόμα,στο πρόσωπο δεν ξέρω αν το δέχεται,με εμένα έτυχε και δεν πρόλαβα να τις τα δώσω στο στόμα γι'αυτό εκτοξευτηκαν στη μάπα και τα βυζια.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
186
Κριτικές
6
Like
249
Πόντοι
21
Aυτος ο τσατσος κατι μου θυμιζει...πρεπει να εχει δουλεψει και στη Λιοσιων παλιοτερα,απεναντι απο το παρκακι που βρισκεται στο υψος του σταθμου Λαρισης..χωρις να τον εχω δει,πρεπει να ειναι ο ιδιος,γιατι εχει την ιδια ακριβως συμπεριφορα
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
μολις γυρισα και ηταν μια χαζομουνα ξανθια που δεν μιλαγε καθολου ελληνικα.....δεν πιστευω να ειναι αυτη......?
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Έρχονται τα πρώτα exit-...πούλ από τη σημερινή βάρδια της Ντενίζ. Επιασε δουλεια στις18:45. Η κοπέλα με ξανααπογείωσε. Τί να λέμε. Το φιλί στο στόμα(χωρίς γλώσσα) έπεφτε σύννεφο. Βογγητά , 69 , σε έτριβε με το μουνί της από πανω μέχρι τη μούρη αν της το ζήταγες. Δεν την άφησα να μου γλείψει τα αρχίδια πολύ.Δεν άντεξα και πολύ παρά το χθεσινό τριπλό. Έβγαλα το προφυλακτικό, στάθηκε μπροστά μου και όσο τον έπαιζα  για να χύσω με αρχίζει σε ένα πιπίλισμα του μεσαίου δακτύλου και ταυτόχρονο μασάζ στα αρχίδια. Και μπουμ!!!!! (Μου είπε όχι στο πρόσωπο.  ) . Την άσπρισα σε όλο το μπούστο. Και πέφταν και στο μουνί . «Σούπερ! Σούπερ!», αναφώνησε. Προσοχή! ΔΕΝ ΠΛΥΘΗΚΕ! Απλώς τα σκούπισε!.Αποχαιρετιστήκαμε με άλλο ένα φιλί στο στόμα. Τη ρώτησα αν δουλεύει Καρέα , αλλά δεν καταλάβαινε.. Και να δουλεύει μην πάει κανείς εκεί, αφού κάνει και στη Φυλής τα ίδια μόνο με 20 ευρώ. Δε ρώτησα για κουλούρι .Ακάποτο δεν κάνει.(παίζει και να μην κατάλαβε τί της ζήταγα)
[glow=red,2,300]«Έβαλες την πούτσα μας στην πρίζα
Ρε Ντενίζα, ρε Ντενίζα» [/glow]
 

Επισκέπτης
Πρέπει να είναι η ίδια που είναι και στο studio Καρέα 30. Τσέχα, Ντενίζ, ξανθιά, γαλανομάτα, κοντή, προς το γεμάτο, μεγάλα στήθη, τατουάζ πάνω από τον λοκώ, γρι Ελληνικά ή Αγγλικά, απίστευτη συμμετοχή, είναι πάρα πολλές συμπτώσεις. Το οτι δεν πλύθηκε, το οτι είναι και στην Φυλής, όπου λόγω των 20 Ευρώ η κοσμοσυρροή είναι και θα γίνει ακόμη μεγαλύτερη με όσα γράφονται εδώ, το οτι δεν έχει ίσως συναίσθηση των κινδύνων, μήπως θα πρέπει να μας κάνει πιο προσεκτικούς;
 

Επισκέπτης
Πρέπει να είναι η ίδια που είναι και στο studio Καρέα 30. Τσέχα, Ντενίζ, ξανθιά, γαλανομάτα, κοντή, προς το γεμάτο, μεγάλα στήθη, τατουάζ πάνω από τον λοκώ, γρι Ελληνικά ή Αγγλικά, απίστευτη συμμετοχή, είναι πάρα πολλές συμπτώσεις. Το οτι δεν πλύθηκε, το οτι είναι και στην Φυλής, όπου λόγω των 20 Ευρώ η κοσμοσυρροή είναι και θα γίνει ακόμη μεγαλύτερη με όσα γράφονται εδώ, το οτι δεν έχει ίσως συναίσθηση των κινδύνων, μήπως θα πρέπει να μας κάνει πιο προσεκτικούς;
γιατι δεν εχει συναισθση των κινδυνων?επιδη γλυφει  ολονων τα αρχιδια και μετα μας φιλαει στο στομα?η το οτι χυνουμε πανω στα βυζια της και μετα εο επομενος της της τα γλυφει χωρις να εχει σκουπιστει καλα?
που ειναι ο κινδυνος?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
γιατι δεν εχει συναισθηση των κινδυνων?επειδη γλυφει  ολων τα αρχιδια και μετα μας φιλαει στο στομα? η το οτι χυνουμε πανω στα βυζια της και μετα ο επομενος της της τα γλυφει χωρις να εχει σκουπιστει καλα?
που ειναι ο κινδυνος?
  Ε, για αυτο λεω για ταμπελακι!!  :uglystupid:  Για να ξερουν οι επομενοι απο ποιους τα ... γλυψανε!! (καταλαβες, ρε χαζε γιατι δε πλενεται το  :boobies: κοριτσι??? Την καθαριζει γλωσσατα  :P ο επομενος & παει λεγοντας...!!)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Τυφωνας Ντενιζ η Πανωλη Ντενιζ ? Ρε παιδια, ενταξει, μας καβλωνουν τα ακαποτα, κλπ, ΑΛΛΑ, να μην πλενεται κιολας ? Ελπιζω να ριχνει καμια σταλα νερο πανω της, μεταξυ των δωματιων !
 

Επισκέπτης
μην ακους φημες.λει ο καθενας οτι να ναι για να μην εχει πολυ κοσμο στην ουρα
και στο κατω κατω τι πειραζε πανω στο γλωσοφιλο να φας και καμια αρχιδοτριχα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom