Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Εμαθε κανείς ;; Δουλεύει σήμερα βράδυ ;;
 

Επισκέπτης
Μία Ντενίζ Τσέχα με τα παραπάνω ακριβώς χαρακτηριστικά είναι στην Καρέα 30. Προφανώς αναβαθμίστηκε λόγω εξαιρετικών υπηρεσιών. Ας τσεκάρει κάποιος που την ξέρει από Φυλής.
 

neoperv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Μία Ντενίζ Τσέχα με τα παραπάνω ακριβώς χαρακτηριστικά είναι στην Καρέα 30. Προφανώς αναβαθμίστηκε λόγω εξαιρετικών υπηρεσιών. Ας τσεκάρει κάποιος που την ξέρει από Φυλής.

ώρες που την έχεις πετύχει;
 

Επισκέπτης
Χθες και προχθες κατά τις 9 το βράδυ ήταν εκεί. Την Παρασκευή ήταν πρωί. ΄Εχω γράψει σχετικά στο Καρέα 30.
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007

Η Ντενίζ επανήλθε ορεξάτη. Παιδιά είναι σούπερ Και γλυκιά και προστυχη, και τολμηρή και έκφυλη ,και γκόμενα και σύζυγος,και κουκλάρα και περιποιητική, και δαγκώματα στα αρχίδια και στο πρόσωπο, και μπάνγκα και λόουζ, που έλεγε ο Στάθης. Το τί υπέστησαν τα αρχίδια μου δε λέγεται. Και δώστου τράβηγμα.... Ρε κοπέλα μου, δεν ξεκολλάνε τόσο ευκολα... Τί μανια σε εχει πιάσει?  Το κλου της βραδιάς ήταν στην αρχή όταν με είχε αρχίσει στα φιλιά και στα δαγκώματα στο πρόσωπο και ανταπέδιδα , συγκρούστηκαν τα στόματα μας σε ένα αισθησιακό φιλί.  Με άρχισε μετά σε μια φοβερή πίπα και ανέβηκε από πάνω χορεύοντας σαν τρελή. Μετα εγώ από πάνω και στο τέλος ένα σούπερ virtual χύσιμο στο στόμα της . Παιδιά η κοπέλα αξίζει . 20 ευρώ είναι πολύ λίγα. Σημειωτέον οτί ηταν η ΤΡΙΤΗ κατάθεση σήμερα. Αυτό κι αν ήταν tripple ? crown! Πάντως αφού τελείωσα με την Ντενίζ ξαναψηλάφισα  τα αρχίδια μου και ηταν ακομα εκει και τα δυο. Πάντως οχι για πολύ. Φαντάζομαι άλλες 2-3 επισκέψεις στη Ντενίζ και όλο και κάποιο  αρχίδι θα μου κόψει.Έτσι το παιδικό μου όνειρο φιλοι συναγωνιστές θα γινει πραγματικότητα. ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΝΑΡΧΙΣ! (βέβαια με ?H? το είχα ονειρευτεί , αλλά από το τίποτα...)
Στα μόνα αρνητικά, το οτι η Ντενίζ φοράει 135 κιλά κολόνια, οπότε όσοι έχετε γυναίκες ? γκόμενες προσέξτε.
Πάντως μάγκες σήμερα 3 γαμήσια σούπερ με σύνολο 60 ευρώ. Αν με ξαναδουν σε στούντιο...
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
που βρισκεται ? στο επανω η στο κατω ρδελο?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
πες μας οτι δεν την ρωτησες για ωραριο...!!! :headbang: :headbang:
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
που βρισκεται ? στο επανω η στο κατω ρδελο?
Στο κάτω. Το πάνω είναι καιρό τώρα κλειστό.
πες μας οτι δεν την ρωτησες για ωραριο...!!! :headbang: :headbang:
Θα δουλεύει απόγευμα. Ίσα που πρόλαβα να τη ρωτήσω στην πόρτα οταν εβγαινε. Θα το ξέχαγα... :jerking:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Έλα να σου πώ, δε στο πα πρίν στο λέω τώρα, μόνο που την φίλησες, μέγα λάθος, καταρχήν η γκόμενα τα κάνει όλα, ότι και να λέει αυτό και προσωπικά 69 μαζί της δεν θα κανα ποτέ.

 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
α, όσο για το κουλούρι δεν ρωτάς απλά τον βάζεις, 3/3 έχω προσωπικά μαζί της .
 
OP
OP
G

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Έλα να σου πώ, δε στο πα πρίν στο λέω τώρα, μόνο που την φίλησες, μέγα λάθος, καταρχήν η γκόμενα τα κάνει όλα, ότι και να λέει αυτό και προσωπικά 69 μαζί της δεν θα κανα ποτέ.
Αλλαξε το σε mhtsosOXI69 τότε ..Χαχαχα . Γιατί μέγα λάθος? Δεν το επεδίωξα. Έγινε κατα τύχη. Δηλαδη κάνει και ακάποτα? Πες τιμές
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
αχαχααχχα, είναι παλιό το nick, για ακάποτα δεν ξέρω σίγουρα το συζητάς μαζί της, μίλησα για κουλούρι που είναι σίγουρο και δοκιμασμένο απο εμέ.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Επειδη το site, ως γνωστο σπαει @@, τελευταια, αναμεταδιδω τηλεφωνημα, απο φιλαρακι, μελος του site, αρτι αφιχθεντα απο εξωτερικο & μολις τιμησε  :sunglasses: την εν λογω νεαρα!!  :boobies:  Αναμεταδιδω ακριβως: "Μολις βγηκα απο τη Ντενιζ.  :booty: τι ειναι αυτη , ρε παιδακι μου!! Ακομα ποναει το αφριδι μου απο το ρουφηγμα!!  :helpplea: Πατοκορφα με εγλυψε, τι ακαποτο, τι ρουφηγμα!!  :P  Δε παιζεται το μωρο σουλεω!! Κανω τσιγαρο να συνελθω & να φυγει ο ..αφριδοπονος & ξαναβαραω νουμερο..  :rolleyes:  Πω-πω ατελειωτο μωρο, ξανθο, ξυρισμενο!! Κολαση φιλαρακο, σου λεω!!!..."  :idiot:  Ακομα μου ειπε οτι μιλησε με τον εκει υπευθυνο-ονοματι Χαρη- ο οποιος γνωριζε μεν την υπαρξη του  site, αγνοουσε δε, το εν λογω thread!!!  Επισης ο Χαρης ειπε οτι οποιος ειναι απο το site, να του το λεει δια να τυγχανει ..καλυτερου servis!!!  -Πλακα-πλακα, ειδες η διαφημιση??!! αν συνοδευεται & απο ποιοτητα τοτε οκ!!!- Αυτα... Περισοτερα το βραδυ απο τον φιλο aarseniko!! (αν δεν εχει κατασκηνωσει στη Ντενιζ!!) Παω στα δικα μου threads, τωρα... Ξερετε:  :uglystupid::headbang:  !!
 

Επισκέπτης
Στα μόνα αρνητικά, το οτι η Ντενίζ φοράει 135 κιλά κολόνια, οπότε όσοι έχετε γυναίκες ? γκόμενες προσέξτε.

Φιλαράκο πάνω που είχα φτιαχτεί κι έλεγα "αύριο πάω να ξεπατωθώ με την Ντενίζ!!!", πετάς αυτή την τελευταία ατάκα και  με τσακίζεις! Καλά έκανες βέβαια γιατί είμαι παντρεμένος με παιδί, οπότε δεν λέει να γίνει καμιά μαλακία.

Τι στο διάολο παρφουμάρονται έτσι ρε πούστη μου... Πάντως θα πάω να την δω απλά γιατί ακούω ότι είναι σούπερ μουνί από πολλούς (και  μετά θα πάω να κλάψω στην γωνιά μου επειδή δεν θα την γαμήσω!!!).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom