Νέα

Ντενισα απο Ρεμουνδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα germaon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
τελικα συναγωνιστές δουλεύει το πρωι η ντενιζ. απο ποια ώρα μεχρι πια?
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
αύριο είναι πρωί 'ή βραδυ (παρασκευή)? δωστε τα φώτα σας
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
βράδυ λεμε...!!!
 

Επισκέπτης
Για να το ξεκαθαρίζουμε:

[glow=red,2,300]Η ΝΤΕΝΙΖ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΦΥΛΗΣ 109 ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6-7μμ!!![/glow]
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
για την ακρίβεια μετά τις 7!!! το εχουμε ξαναπει..
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
συνάδελφοι!!!! την επισκέφτηκα χτές για πρώτη φορά και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος. γλείψειμο στα αρχίδια, τσιμούκι πρώτο, χύσιμο στα βυζιά και φιλιά παντού. σας δηλώνω οτι οτι κα΄νει το καλύτερο γαμήσι απόλες τς κοπέλες των μπουδέλων και των στούντιο και φτηνα με 20 Ε. Γιατί λοιπόν να πληρώνουμε 50-100 Ε εφόσον τις ίδιες και καλύτερες υπηρεσίες έχουμε με 20Ε? πιστέψτε με ότι είμαι 40+ και έχω ζήσει καλά την ζωή μου και ξέρω απο μπουρδέλα και στούντιο. Θυμάται κανείς να μου πεί την εποχή του 2000 δρχ. τι πουτάνες είχαμε στην πιάτσα? ελλήνίδες και αμα αργούσες λίγο σου φώναζε τελειώνε γιατι περιμένει πελα΄της. γιαυτό η ντενίζ είναι η καλύτερη μέχρι στιγμής
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ας πάρει κανένας βίντεο στο δωμάτιο με τη Ντενίζ!!
Καλή ιδέα;! Πώς είχε πάρει ο άλλος στη Φυλής 86;! Νά χετε τα αρχίδια μονο :dancing:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
μην ανυσυχεισ και την επομενη φορα τηα το εχω το βίντεο
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μηπως ξερει κανεις απο Δευτερα εως Σαββατο τη ωρα θα Δουλευει το μωρο
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Την Πεμπτη το απογευμα ηταν εκει, σιγουρα μετα τις 20.00' περασα, αλλα δεν καθησα λογω λαικου προσκυνηματος, πρεπει να περιμεναν τουλαχιστον επτα συναγωνιστες για καταθεση.Τσατσος με μορφη Καλιγουλα και τα γνωστα αθορυβα παντοφλακια.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ρε φιλε λογικό ειναι να εχει προσκυνημα μεσα στο σπιτι αφου με αυτα που γραφουμε σκεφτομαι να παω και εγω και ας εχω δουλεια στην επαρχεια μονοημερη μονοημερη σου λεωωω
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Επειδη ειμαι απο επαρχια  και ερχομαι Αθηνα για λιγες μερες καλο θα ειναι να ξερω το προγραμμα τις  για το πωτο δεκαπενθημε ρο  Φεβρουαριου
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκες πως ειναι εμφανισιακα το μωρο?
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες πως ειναι εμφανισιακα το μωρο?
Μην νομιζεις οτι ειναι ωραια ,ειναι 35 περιπου  ετων ψιλοκοντη με μετριο προσωπο και κανονικο σωμα(φαινετε οτι εχει κανει και παιδι)
αλλα στο κρεβατι ειναι το δυνατο της χαρτι.ξεχασα να σου πω οτι εχει τεραστια μουνοχειλα.
αν σε ενδειαφερει ακομη ξυρισε τα αρχιδια σου και τρεχα
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Μην νομιζεις οτι ειναι ωραια ,ειναι 35 περιπου  ετων ψιλοκοντη με μετριο προσωπο και κανονικο σωμα(φαινετε οτι εχει κανει και παιδι)
αλλα στο κρεβατι ειναι το δυνατο της χαρτι.ξεχασα να σου πω οτι εχει τεραστια μουνοχειλα.
αν σε ενδειαφερει ακομη ξυρισε τα αρχιδια σου και τρεχα
επισης μπορει να βαλει το τσιγαρο αναμεσα στα δοντια της , να σε κανει να τρεχεις απο το αρωμα της ,αλλα και να σου γλυφει τα @@@δια με το σκουλαρικι που εχει στην γλωσσα!!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
Πηγα σημερα και γω να δω και γινοταν της πουτανας η μαλλον της ντενιζ μιλαμε για 10 με 12 ατομα σαλονι και 3 δωματια φουλ.....μαλιστα ηταν και ενας παντρεμενος που βιαζοταν μην αργησει και του κανει μανουρα η γυναικα
του και ζηταγε να προηγεΗθει....λογω οικογενειακων υποχρεωσεων τον τυπα τον εκοψα και για μελος του σαιτ ηταν ενημερωμενος.....
η ντενιζ πρεπει να ναι πανω απο 35 την κοβω γυρω στα 40 κοντουλα καλο σωματακι αλλα ακομα καλυτερο κρεβατι!!!!!!μιλαμε για δυναμη παραδιδει μαθηματα για το πως πρεπει να ναι οι κοπελες απεναντι μας και τι υπηρεσιες πρεπει να ζηταμε μακραν η καλυτερη και τα 20 ευρω φανταζουν τσαμπα για αυτα που προσφερει.
το μηνυμα που πρεπει να περασει στους μπουρδελαρχες ειναι κλειστε τα μπουρδελλα και ανοιξτε σπιτια με σερβις σαν της γλυκιας τσεχικης μουνας ντενιζ.
ΥΣ. ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΝΟΙΓΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΠΟΥ ΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ...
ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΝΑ  ΣΟΥ ΚΑΤΑΠΙΟΥΝ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ....  :dancing:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μηπως ξερει κανεις απο ΣΗΜΕΡΑ  Δευτερα εως Σαββατο τη ωρα θα Δουλευει το μωρο
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
ΠΡΟΤΑΣΑΡΑ: Επειδη το επομενο διαστημα προβλεπεται συμφορηση στη  :boobies: Ντενιζ,  :knockinb:  προτεινω το εξης: οσοι πανε να εχουν ταμπελακι με το nick τους, ωστε & κουβεντουλα να γινεται στη μεγαλη (ως πολυ μεγαλη) αναμονη) & γνωριμιες!!  :cool2: Αν δε, προκυψουν & καποιοι που εχουν κοντρα οn site, μπορουν να την λυσουν εκει με τη  :boobies: Ντενιζ στη μεση!! Εεεεε???

  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
+10 lepando το συζήτησα και αυτό δεν έχει πρόβλημα το σπίτι και για πάρτι μεταξύ μέλλον!! εκεί για γνωριμία και  :knockinb:  και όσοι είναι  :jerking: ας έρθουν να τα βρούμε και μεταξύ μας με διαιτητή την denis τώρα φεύγω γιατί έχω ένα σημαντικό ραντεβού τα λέμε το απόγευμα τηλεφωνικός και σοροί  για τους χαρακτήρες. :cussing:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
+10 lepando to sizitisa kai ayto den exei problima to spiti kai gia parti meta3i melon!! eki gia gnorimia kai  :knockinb:  kai osi eimai  :jerking: as erthoun na ta broume kai meta3imas me dietiti tin denis tora feygo giati exo ena simantiko rantevou ta leme to apogeyma tilefonikos kai sory  gia tous xaraktires. :cussing:
Δηλαδη εσυ για οσο εισαι Ελλαδα, θα ζεις μεσα στο "σπιτι " της  Ντενιζ!!! Κλεινε εκει & τα ραντεβου & ολα!!!! οκ. μιλαμε μετα...  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom