Νέα

Ετεροφυλική Μια σεξουαλική περιπέτεια με Φιλανδέζα το 1986 στον Πόρο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ποδολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Μπααα, οι δικες μας μπορει να κρατηθουν καπως καλυτερα στο προσωπο, στο σωμα ομως ειδικα μετα το παιδι, δε βλεπονται με τιποτα...
Κοιτουσα φετος σε οποιες παραλιες πηγαινα και εβλεπα κατι σιχαμερα πραγματα, απορουσα πως πανε, αν πανε οι αντρες τους με δαυτες...

ειπα αν δεν παραμεληθει.
εχουμε τρελα κοματια στην πιατσα απλα θες το στυλακι τους το υφος τους
ουτε που τα κοιταμε
τωρα με το παιδι.... ειναι η νοοτροπεια της ελληνιδας
σε μεγαλο ποσοστο σου λεει παντρευτικα εκανα παιδι τελος
πολλες ξεχνανε κ το σεξ(τουλαχιστον με τον αντρα τους αξιζει να σημειωθει)
και εχω πολλα παραδειγματα
αντι8ετα; απο τις ξενες που εχουν μια μανια με τον εαυτο τους
και δεν ξεχνουν οτι εκτως απο μανες ειναι και γυνεκες
βλεπεις στην ελλαδα επικρατησε το "κοιτα να παντρευτεις να κανεις ενα παιδι
και μτεα ολα ειναι οκ" λες κ μετα το παιδι τελειωσαν τα υπολοιπα...
εχουν αυτο που λεμε εδεσα τον γαιδαρο μου

  Ένας Σουηδός διατροφολόγος είχε ασχοληθεί με το θέμα που λες. Ειχε καταλήξει στο συμπέρασμα πως για το γρηγορο σπάσιμο του δέρματος των κοριστιών της Σουηδίας, έφταιγε η έλλειψη κατανάλωσης ελαιολάδου.
  Το είχε δημοσιεύσει και σε περιοδικό. Δυστυχώς κανένα μαλακισμένο τζιμάνι από τα δικά μας (τρομάρα μας θεωρούμαστε κι έξυπνοι) δεν το εκμεταλλεύτηκε να ξεκινήσει εισαγωγές ελαιολάδου στη ΣΟυηδία από την Ελλάδα.

εχω γνωστους που το κανουν κ μαλιστα εξαγωγη σε πολυ μεγαλες ποσοτητες
απλα δεν φταινε τα τζιμανια αλλα για μια ακομα φορα φταιει το κρατος
ειδες να βοηθαει στο θεμα μαρκετινγκ πολλα ελληνικα προιοντα που εχουν μεγαλη περαση?
εδω οι τουρκοι πουλανε γιαυρτη στην αμερικη κ το λενε ελληνικο κ οι δικοι μας κοιμουντε
προσφατο γεγονος εαν το θυμασε η το τυρι την φετα κ πολλα αλλα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ειπα αν δεν παραμεληθει.
εχουμε τρελα κοματια στην πιατσα απλα θες το στυλακι τους το υφος τους
ουτε που τα κοιταμε
τωρα με το παιδι.... ειναι η νοοτροπεια της ελληνιδας
σε μεγαλο ποσοστο σου λεει παντρευτικα εκανα παιδι τελος
πολλες ξεχνανε κ το σεξ(τουλαχιστον με τον αντρα τους αξιζει να σημειωθει)
και εχω πολλα παραδειγματα
αντι8ετα; απο τις ξενες που εχουν μια μανια με τον εαυτο τους
και δεν ξεχνουν οτι εκτως απο μανες ειναι και γυνεκες
βλεπεις στην ελλαδα επικρατησε το "κοιτα να παντρευτεις να κανεις ενα παιδι
και μτεα ολα ειναι οκ" λες κ μετα το παιδι τελειωσαν τα υπολοιπα...
εχουν αυτο που λεμε εδεσα τον γαιδαρο μου

εχω γνωστους που το κανουν κ μαλιστα εξαγωγη σε πολυ μεγαλες ποσοτητες
απλα δεν φταινε τα τζιμανια αλλα για μια ακομα φορα φταιει το κρατος
ειδες να βοηθαει στο θεμα μαρκετινγκ πολλα ελληνικα προιοντα που εχουν μεγαλη περαση?
εδω οι τουρκοι πουλανε γιαυρτη στην αμερικη κ το λενε ελληνικο κ οι δικοι μας κοιμουντε
προσφατο γεγονος εαν το θυμασε η το τυρι την φετα κ πολλα αλλα...
Συμφωνω απολυτα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
  Ένας Σουηδός διατροφολόγος είχε ασχοληθεί με το θέμα που λες. Ειχε καταλήξει στο συμπέρασμα πως για το γρηγορο σπάσιμο του δέρματος των κοριστιών της Σουηδίας, έφταιγε η έλλειψη κατανάλωσης ελαιολάδου.
  Το είχε δημοσιεύσει και σε περιοδικό. Δυστυχώς κανένα μαλακισμένο τζιμάνι από τα δικά μας (τρομάρα μας θεωρούμαστε κι έξυπνοι) δεν το εκμεταλλεύτηκε να ξεκινήσει εισαγωγές ελαιολάδου στη ΣΟυηδία από την Ελλάδα.
Τις βορειες αγορες, τις μονοπωλουν κυριως οι Ιταλοι, με νοθευμενα και πανακριβα ελαιολαδα...
Οι δικοι μας εχουν αρχισει σιγα-σιγα να ξυπνανε και κατι κανουν με αυτο το θεμα...
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Τις βορειες αγορες, τις μονοπωλουν κυριως οι Ιταλοι, με νοθευμενα και πανακριβα ελαιολαδα...
Οι δικοι μας εχουν αρχισει σιγα-σιγα να ξυπνανε και κατι κανουν με αυτο το θεμα...

φιλε
μιας κ ο πατερας μου ειναι οδηγος νταλικας
εχω να σου πω πολες ιστοριες
π.χ.1 φυγαμε φωρτομενοι με σταφυλια χυμα(εννος σε μεγαλα κλουβακια οχι πεταμενα στην καροτσα) απο εδω πηγαμε ιταλια  ξεφορτωσαμε κ στο ιδιο εργοστασιο
αλαξαμε πορτα κ φωρτοσαμε σταφιλια για ελληνικα σουπερμαρκετ με ιταλικη φιρμα...
π.χ.2 πηγαμε βορεια ιταλεια να φωρτοσουμε μπουκαλια λαδια κ ηταν ο ξαδερφος μου με το βιτιο εκει
κ ειχε λαδι ελληνικο που το ειχε παει εκει για συσκευασια κ εμεις φωρτοσαμε μπουκαλια για ελλαδα ιταλικο....
αστο λοιπον....
απλα εχουν μαρκετινγ κ το κανουν σωστα......
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
φιλε
μιας κ ο πατερας μου ειναι οδηγος νταλικας
εχω να σου πω πολες ιστοριες
π.χ.1 φυγαμε φωρτομενοι με σταφυλια χυμα(εννος σε μεγαλα κλουβακια οχι πεταμενα στην καροτσα) απο εδω πηγαμε ιταλια  ξεφορτωσαμε κ στο ιδιο εργοστασιο
αλαξαμε πορτα κ φωρτοσαμε σταφιλια για ελληνικα σουπερμαρκετ με ιταλικη φιρμα...
π.χ.2 πηγαμε βορεια ιταλεια να φωρτοσουμε μπουκαλια λαδια κ ηταν ο ξαδερφος μου με το βιτιο εκει
κ ειχε λαδι ελληνικο που το ειχε παει εκει για συσκευασια κ εμεις φωρτοσαμε μπουκαλια για ελλαδα ιταλικο....
αστο λοιπον....
απλα εχουν μαρκετινγ κ το κανουν σωστα......
Εεμ, πιο εξυπνοι απο εμας οι γειτονες...
Τα εχεις δει και μονος σου...
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Εεμ, πιο εξυπνοι απο εμας οι γειτονες...
Τα εχεις δει και μονος σου...
νομιζεις?
ο ιδιος που αγοραζε τα σταφυλια απο εδω για 20-40 λεπτα τα πουλαγε απο εκει
50-60 τα αγοραζε παλι60-70 κ τα πουλαγε στο σουπερμαρκετ γυρω στο 1.50-2.00 ευρο
τωρα το ποιος ειναι εξυπνος στις κομπινες σηκωνει συζητηση....


εξου κ το ουνα φατσα ουνα ρατσα :2funny:
 
OP
OP
ποδολάγνος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
νομιζεις?
ο ιδιος που αγοραζε τα σταφυλια απο εδω για 20-40 λεπτα τα πουλαγε απο εκει
50-60 τα αγοραζε παλι60-70 κ τα πουλαγε στο σουπερμαρκετ γυρω στο 1.50-2.00 ευρο
τωρα το ποιος ειναι εξυπνος στις κομπινες σηκωνει συζητηση....


εξου κ το ουνα φατσα ουνα ρατσα :2funny:

  Δεν μου κολλάει αυτό που λες.


  και γιατί δεν τα πούλαγε απευθείας στο σούπερμάρκετ με 1,5?

Ήθελε να τα βαφτίσει Ιταλικά?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
  Δεν μου κολλάει αυτό που λες.


   και γιατί δεν τα πούλαγε απευθείας στο σούπερμάρκετ με 1,5?

Ήθελε να τα βαφτίσει Ιταλικά?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιατι τετοιο κερδος δεν δικαιολογητε
χωρεια οτι τα τιμολογια φοθσκωνουν κατι τις
πχ ελεγε τα πουλησε 30 αντι για 60(κερδος για την εταιρια που τα επαιρνε)
και τα αγοραζε 50 ενω εκοβε τιμολογιο 70
κομπινες με κερδος που στις ποσοτητες ειναι τρελα λεφτα που δεν φενοντε
κδεν μπορω να στα εξιγισω ακριβως δεν ειμαι γνωστης καλος για να το κανω
τεσπα
θα βρεις πολλα τετοια αλλα ειμαστε οφ τοπικ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
 Ρε μάγκες με καυλώσατε με τις ιστορίες που βάζετε, οπότε ας πω κι εγώ μια.


 Η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή.

Πρωτοετής φοιτητής εργαζόμουν βοηθός σερβιτόρος τα καλοκαίρια σε κυριλέ ιταλικό εστιατόριο. Ήταν η δεύτερη χρονιά που θα πήγαινα εκεί. Όλοι γνωστοί πλέον, εφόσον είχαμε συνεργαστεί και το προηγούμενο καλοκαίρι, τις απαιτήσεις της δουλειάς τις ήξερα κι ήταν όλα κανονισμένα.

 Ύστερα από ενάμισι μήνα εργασίας κι ενώ περπατούσαμε προς το τέλος Ιουλίου, μου ανακοινώθηκε από τον λογιστή πως θα έπρεπε να με σταματήσουν. Είχε έρθει κάποιος συγγενής του αφεντικού για δουλειά και κάποιος έπρεπε να απολυθεί. Μου "χρύσωσε" το χάπι ψελλίζοντας κάτι για να δουλεύω τα ρεπό (δύο τρεις φορές την εβδομάδα) και με έβαλε να υπογράψω πως δεν έχω καμμία άλλη απαίτηση, δίνοντάς μου μάλιστα πάνω στο τραπέζι όλα τα χρήματα που έπρεπε να πάρω, επιδόματα αδείας, χρωστούμενα μεροκάματα, συν την καρτέλα συμπληρωμένη με τα ένσημα ΙΚΑ.

 Στενοχωρήθηκα πολύ γιατί είχα προγραμματίσει τη ζωή μου και χρειαζόμουν τα χρήματα πολύ. Ο πατέρας μου τότε είχε πάρει ένα μεγάλο στεγαστικό δάνειο από την ΚΤΗΜΑΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ με τεράστιο επιτόκιο 22%, είχε πνιγεί στα χρέη και δεν μπορούσε να με βοηθήσει στις σπουδές μου.

 Πήρα τα χρήματα σαν χαμένος, υπέγραψα ό,τι χαρτιά μου έδωσε ο λογιστής κι έφυγα για το σπίτι. Στην είσοδο κάτω βλέπω τον κολλητό μου να περνάει και του κάνω νόημα.
Εργαζόταν κι αυτός σε ένα βενζινάδικο κι είχε ρεπό εκείνη την ημέρα.

" Τι κάνεις εδώ ρε μαλάκα; Δεν μου είπες πως θα είχες δουλειά?"

" Αστα Βασίλη, με διώξανε από τη δουλειά" Του δείχνω το χαρτί για να δει κι αυτός μην νόμιζει πως του λέω ψέμματα.
Εκείνος σκέφτηκε για λίγο ξύνοντας το κεφάλι του και μετά φώναξε:
 " Σήκω! Πάμε για καφέ στην παραλία να ξελαμπικάρεις και σου χω καλά νέα!"

Καβαλάμε τις μηχανές και τραβάμε για ΝΗΡΗΙΔΕΣ στη Βουλιαγμένη. Ήξερε πως ήταν το αγαπημένο μου καφέ, με θέα το ξενοδοχείο του Αστέρα.
 Αφού παραγγείλαμε τα φραπόγαλα ξεκίνησε να μου λέει τα "νέα".

" Λοιπόν μαλάκα κωλόφαρδε άκου! Το βενζινάδικο κλείνει για ένα μήνα την 1η Αυγούστου. 31 Ιουλίου πληρώνομαι κι έχω κανονίσει με τη Γιάννα (την κοπέλα του) να πάμε 10 μέρες στον Πόρο. Λοιπόν θα έρθεις μαζί μας!"

 Η Γιάννα ήταν η κοπέλα του Βασίλη και πολύ φίλη δική μου από πολύ πριν. Είχα μεσολαβήσει να τα φτιάξουν κάνα χρόνο πρωτύτερα. Ταίριαζαν πολύ οι δυο τους. Μου έλεγαν και οι δυο τα ίδια πράγματα, είχαν τα ίδια γούστα, τους έβαλα κι εγώ την ιδέα.... ε ... δεν ήθελε και πολύ να τα βρούν.
 Με αγαπούσαν πολύ και τους αγαπούσα κι εγώ σαν αδερφια μου. Αλλά παραπήγαινε να ερχόμουν κι εγώ μόνος μου σαν τον μαλάκα μες στη μέση στο ζευγάρι.

 " Ρε μαλάκα είσαι τρελός? Τι θα κάνω εγώ μαζί σας μόνος μου στον Πόρο? Θα σας βαστάω φαναράκι που θα πηδιέστε? χαχααχχ α   Ξέχασε το friend! Ασε.... θα ψάξω για καμμία άλλη δουλειά. Δεν είναι καλή ιδέα."
 " Δεν κατάλαβες ρε..." μου λέει εκείνος... " Δεν θα είμαστε μόνοι! Η Γιάννα αλληλογραφεί μέσω του InTERNATIONAL YOUTH SERVICE (IYS) με μια κοπέλα από τη Φιλανδία. Αυτή λοιπόν έρχεται Ελλάδα εκείνες τις ημέρες και θα είναι μαζί μας. Δεν σου υπόσχομαι πως θα γαμήσεις, η κοπέλα είναι αρραβωνιασμένη, αλλά θα έχεις καλή παρέα να πεις μια κουβέντα, θα είμαστε κι εμείς μαζί.... Λοιπόν τι λες? "


  Η ιδέα φαινόταν καλή.


 Μέχρι το βράδυ ειχα πάρει την απόφαση να πάω κι εγώ στον Πόρο με τους κολλητούς μου και την άγνωστη Φιλανδέζα...

 Τη Ρίτβα την πήραμε από το αεροδρόμιο ύστερα από μερικές μέρες. Κοντούλα, ξανθιά με σγουρά μαλλάκια, πολύ ωραίο πρόσωπο,  περπάτημα όμως ασχημο, αντρικό, ντύσιμο πολύ απλό, απεριποίητη. Δεν μου άρεσε και πολύ αλλά αν καθόταν για ένα πήδημα δεν θα έλεγα και όχι... και που ξέρεις? σε τουριστικό μέρος πηγαίναμε... μπορεί να καθόταν τίποτα άλλο εκεί...

 Την πρώτη μέρα φτάσαμε στον Πόρο πτωματα. Είχαμε σηκωθεί από τα χαράματα για να πάμε στον Πειραιά, φτάσαμε αρκετά νωρίτερα από την αναχώρηση του ΕΥΤΥΧΙΑ (το θρυλικό πλοίο που έκανε το δρομολόγιο Αιγινα Μέθανα Πόρο), και η διάρκεια του ταξιδιού... κούναγε κιόλας...

Το πρόβλημα παρουσιάστηκε όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο.... Τα παιδιά είχαν κλείσει ενα δίκλινο δωμάτιο και ένα μονόκλινο, ενώ χρειαζόμασταν ενα δικλινο και  2 μονόκλινα....  ΤΟΜΠΟΛΑ!
 Αυτό το θεματάκι το είχαν ξεχάσει τελείως!


 ΣΥΝΕΧΙΖΩ σε λίγο.... πάω να φτιάξω έναν καφέ....


 :grin:
 

Κλαιω  :2funny:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
τυποι ειστε σιγουροι οτι ηταν το 86;μηπως ηταν λιγο πιο παλια;    :grin:

 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
 Ρε μάγκες με καυλώσατε με τις ιστορίες που βάζετε, οπότε ας πω κι εγώ μια.
 Η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή.
Θα σας δώσω μια συμβουλή:Όποιος αρχίζει έτσι μια ιστορία είναι 100% επιβεβαιωμένο πως είναι μούφα.Μάλλον θα τα σκεφτόταν αυτά όταν έβαζε δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα του και φαντασιωνόταν λάγνους Αλβανούς λιμενεργάτες και στη θέση της ξένης τον εαυτό του.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Θα σας δώσω μια συμβουλή:Όποιος αρχίζει έτσι μια ιστορία είναι 100% επιβεβαιωμένο πως είναι μούφα.Μάλλον θα τα σκεφτόταν αυτά όταν έβαζε δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα του και φαντασιωνόταν λάγνους Αλβανούς λιμενεργάτες και στη θέση της ξένης τον εαυτό του.
Υποννοεις οτι ο ποδολαγνος ηταν μουφατζης ;  :o
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Θα σας δώσω μια συμβουλή:Όποιος αρχίζει έτσι μια ιστορία είναι 100% επιβεβαιωμένο πως είναι μούφα.Μάλλον θα τα σκεφτόταν αυτά όταν έβαζε δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα του και φαντασιωνόταν λάγνους Αλβανούς λιμενεργάτες και στη θέση της ξένης τον εαυτό του.

δηλαδη τυπε ο λιλας πρεπει να εχει μεγαλη φαντασια με αυτα που βαζει στη σουφρα του,ετσι;  :S
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
 " Μου άρεσε πολύ που με πήρες αγκαλιά για να μου ανακουφίσεις τον πόνο" μου εξομολογηθηκε.
"Δειχνεις πως ενδιαφέρεσαι πολύ  για μένα. Και έτρεξες αμέσως να φέρεις και επίδεσμο..."

"Όντως ενδιαφέρομαι. Είσαι πολύ γλυκειά και θέλω να περάσεις καλά όσόν καιρό θα μείνεις εδώ"
" ΣΤεναχωριέμαι για τα παιδιά που τους αφήσαμε μόνους στην ντίσκο"
" Μην στεναχωριέσαι για αυτούς. Καλά περνάνε και μόνοι  τους... κι εμείς θα περάσουμε ακόμα καλύτερα τώρα.... Σε θέλω ξανά μωρό μου!"

 Αρχισα πάλι να τη φιλάω...

 Ξέχασα να πω πως η Ρίτβα, όσο αδιάφορη ήταν σαν γυναίκα με τα σγουρά μαλλιά, με το άσπρο ριχτό μπλουζάκι και τα καφέ τουριστικά σανδάλια, τόσο εντυπωσιακή έγινε όταν ίσιωσε τα μαλλιά της με ένα ηλεκτρικό μηχανημα που είχε μαζί της... κι όταν φόρεσε ένα μπλέ ολόσωμο φόρεμα με μια άσπρη ζώνη στη μεση της και τα λευκά ψηλοτάκουνα γοβάκια που την χτύπησαν... ο ΠΟΔΟΛΑΓΝΟΣ μόνο που δεν έβγαλε το πέος του έξω να μαλακιστεί από την καύλα...

 Ξαφνικά το βαρύ αντρικό περπάτημα με τα ίσια σανδάλια, έγινε πολύ σέξυ όταν φόρεσε τις ψηλοτάκουνες γόβες...

 Περίεργα πράματα συμβαίνουν...


 Ήθελα να την ξαναπηδήξω. Πιο δυνατά και άγρια αυτή τη φορά. Η Ρίτβα ήταν τελικά πολύ πιο όμορφη με ίσια μαλλιά. Φιλιόμασταν συνεχώς, η γλώσσα της υγρή και εξερευνητική έβρισκε τη δική μου με προσμονή και γεμάτη ηδονή, θέλαμε να ικανοποιήσουμε ο ένας τον άλλον...
 Ανάψαμε το πορτατιφ και το τοποθετήσαμε κάτω στο πάτωμα, δίπλα στο κομοδίνο, ώστε να δίνει έναν πιο απαλό φωτισμό στο δωμάτιο. Γουστάριζα να βλέπω αυτό το πλάσμα την ώρα που της έκανα έρωτα...

 Την έγλειφα ξανά και ξανά. Από τα πόδια μέχρι τον υπέροχο λαιμό της και τα γλυκά της μωρουδίστικα μικρά αυτάκια... Και με έγλειφε κι εκείνη παντού. Πηδιόμασταν συνεχώς σε  όλες τις στασεις που μπορεί να φανταστεί ανθρωπος. Στην καρέκλα του δωματίου, στο μπάνιο, στο μπαλκόνι ατενίζοντας απέναντι τον Γαλατά...


  Δέκα μέρες μείναμε στον Πόρο. Τη δέκατη δεν μπορούσα να παρω τα πόδια μου. Το πουλί μου πονούσε από το συνεχές γλυκό μαρτύριο του συνεχόμενου σεξ. Πρέπει να είχα χάσει και μερικά κιλά... :2funny:


  Την αποχαιρέτησα στο αεροδρόμιο με πολλή αγάπη.  Αυτό το κορίτσι δεν θα το ξεχάσω ποτέ.



 Σας ευχαριστώ όλους που διαβάσατε την εμπειρία μου.

Επική ιστορία. Αρέσει πολύ και σε πολλούς γιατί όλοι λίγο πολύ είχαν κάποιο τυχερό με κάποια ξένη. Άλλωστε ας μην ξεχνάμε ότι τότε η Ελλάδα ήταν μόδα, ήταν trend, όχι όπως σήμερα τα απόπαιδα της Ευρώπης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom