Νέα

Ετεροφυλική Μια σεξουαλική περιπέτεια με Φιλανδέζα το 1986 στον Πόρο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ποδολάγνος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Αλικές την λένε τη παραλία και το μπαρ τότε το λέγανε "Takis bar" μετέπειτα Sail.
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
Ρε φιλε παλια οι ελληνες πηγαιναν μονοι τους διακοπες και γαμουσαν τουριστριες φουλ,τωρα δεν γινεται αυτο πλεον,δυσκολα να γαμησεις τουριστρια
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
  Ειχε κάτι μαύρες το διάστημα που ήμασταν εκεί. Γκρουπ, καθησανε 3 - 4 μέρες στον Πόρο.


 Μπάνιο κάνανε απέναντι στο Γαλατά στην ΨΙΛΗ ΑΜΜΟ λέγεται μου φαίνεται η παραλία. Περνούσαμε με καίκι μαζί.


 Ένας τύπος γαμούσε μια απο αυτές μέσα στη θάλασσα.... "Σκυλί του πολέμου" η ρουφιάνα, πηδιότανε σαν σκύλα.

Eσυ δεν εισαι ο χριστοφορος

εισαι ο χοντροπουστας ο ρηγας
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ρε φιλε παλια οι ελληνες πηγαιναν μονοι τους διακοπες και γαμουσαν τουριστριες φουλ,τωρα δεν γινεται αυτο πλεον,δυσκολα να γαμησεις τουριστρια
Πιο ευκολα γαμας τουριστα! :2funny:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Ρε φιλε παλια οι ελληνες πηγαιναν μονοι τους διακοπες και γαμουσαν τουριστριες φουλ,τωρα δεν γινεται αυτο πλεον,δυσκολα να γαμησεις τουριστρια
Αυτό που λες μπορεί να ισχύει για τον έξω κόσμο
Εδώ (bou.com), ακόμα και σε αυτές τις δύσκολες εποχές, ο πιο άσχημος από εμάς γαμεί τουλάχιστον 3-4 τουρίστριες κάθε καλοκαίρι, κατά προτίμηση σκανδιναβές και άμα λάχει και δυο δυο μαζί
Αν φροντίζαμε λίγο να γράφουμε και στα αγγλικά ώστε να διαβαζόμαστε έξω και να το προμοτάρουμε καταλλήλως, οι τουρίστες που θα έρχονταν για την Ακρόπολη θα ωχριούσαν μπροστά στα γκρουπς από γύναια που θα συνέρρεαν εδώ για να πηδηχτούν υπό ημών  :fuck1: :zfuck: :pipa3: :fuck2:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
ποδολαγνε απο τοτε αρχισες να εισαι ποδολαγνος μαλλον ε?  :) :)
Βαικα τον πιστευω τον ποδολαγνο και διαβαζω κανονικα ολα τα μεγαλα ποστ που κανει σε σχεση με κατι αλλους που ανεβαζουν ιστοριες, διαβαζεις την 1η σειρα και κατεβαινεις μετα να διαβασεις το επομενο ποστ...
Τα λεει ωραια και με τροπο, και δεν νομιζω να λεει ιστοριες με φιδια κτλ.
Και δεν λεει κατι ψεμματα, νορμαλ ιστοριες ειναι...
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Αυτό που λες μπορεί να ισχύει για τον έξω κόσμο
Εδώ (bou.com), ακόμα και σε αυτές τις δύσκολες εποχές, ο πιο άσχημος από εμάς γαμεί τουλάχιστον 3-4 τουρίστριες κάθε καλοκαίρι, κατά προτίμηση σκανδιναβές και άμα λάχει και δυο δυο μαζί
Αν φροντίζαμε λίγο να γράφουμε και στα αγγλικά ώστε να διαβαζόμαστε έξω και να το προμοτάρουμε καταλλήλως, οι τουρίστες που θα έρχονταν για την Ακρόπολη θα ωχριούσαν μπροστά στα γκρουπς από γύναια που θα συνέρρεαν εδώ για να πηδηχτούν υπό ημών  :fuck1: :zfuck: :pipa3: :fuck2:

Φιλαρακι, για πες στο ακροατηριο σου σε ποια μερη παει"ο πιο ασχημος απο εμας και γαμεί τουλάχιστον 3-4 τουρίστριες κάθε καλοκαίρι, κατά προτίμηση σκανδιναβές και άμα λάχει και δυο δυο μαζί". Που μαζευονται οι Σκανδιναβες που πηδαει ενας δεν λεω και ασχημος, αλλα εστω μετριος, 3-4 καθες καλοκαιρι?? Στην Κω ??? Πανε αυτα! ΠΟυ μαζευονται οι τοσο προθυμες Σκανδιναβες?? Ειμαι περιεργος να δω απαντηση!!
 
OP
OP
ποδολάγνος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Αλικές την λένε τη παραλία και το μπαρ τότε το λέγανε "Takis bar" μετέπειτα Sail.


 Αν εννοεις την παραλία που βρίσκεται όπως κοιτάς τον Γαλατά από τον Πόρο αριστερά, αυτή είναι. Πίσω του είχε το Λεμονοδάσος. Δεν ξέρω αν τα θυμάμαι καλά, έχω να πάω πολλά χρόνια κάτω.

 Το ΤΑΚΙΣ ΜΠΑΡ σαν όνομα δεν μου λέει τίποτα. Το Sail κάτι μου θυμίζει σαν όνομα αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

 Η ντισκοτέκ πάντως που πήγαμε ήταν από τη μεριά που κοιτάει Γαλατά κι ήταν ένα μεγάλο ανοιχτό μαγαζί διακοσμημένο με ψευτικες κολώνες σαν αρχαίος ναός κι από ό,τι θυμάμαι ήταν ψηλά σε βράχο κι είχε μοναδική θέα απέναντι. Ο ιδιοκτητης είχε φοβερό γούστο. Και ειχε και πολύ καλή μουσική.
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
 Αν εννοεις την παραλία που βρίσκεται όπως κοιτάς τον Γαλατά από τον Πόρο αριστερά, αυτή είναι. Πίσω του είχε το Λεμονοδάσος. Δεν ξέρω αν τα θυμάμαι καλά, έχω να πάω πολλά χρόνια κάτω.

 Το ΤΑΚΙΣ ΜΠΑΡ σαν όνομα δεν μου λέει τίποτα. Το Sail κάτι μου θυμίζει σαν όνομα αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

 Η ντισκοτέκ πάντως που πήγαμε ήταν από τη μεριά που κοιτάει Γαλατά κι ήταν ένα μεγάλο ανοιχτό μαγαζί διακοσμημένο με ψευτικες κολώνες σαν αρχαίος ναός κι από ό,τι θυμάμαι ήταν ψηλά σε βράχο κι είχε μοναδική θέα απέναντι. Ο ιδιοκτητης είχε φοβερό γούστο. Και ειχε και πολύ καλή μουσική.
Disco Scirocco
 
OP
OP
ποδολάγνος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
ποδολαγνε απο τοτε αρχισες να εισαι ποδολαγνος μαλλον ε?  :) :)
Βαικα τον πιστευω τον ποδολαγνο και διαβαζω κανονικα ολα τα μεγαλα ποστ που κανει σε σχεση με κατι αλλους που ανεβαζουν ιστοριες, διαβαζεις την 1η σειρα και κατεβαινεις μετα να διαβασεις το επομενο ποστ...
Τα λεει ωραια και με τροπο, και δεν νομιζω να λεει ιστοριες με φιδια κτλ.
Και δεν λεει κατι ψεμματα, νορμαλ ιστοριες ειναι...



  Την πρώτη φορά που κατάλαβα πως μου άρεσαν τα γυναικεία πόδια ήμουν πολύ μικρός. Πρέπει να πήγαινα Πρωτη ή δευτέρα γυμνασίου.

Ταξίδευα για το χωριό της μάνας μου με το ΚΤΕΛ. Ήμουν στον σταθμό και περίμενα να φύγει το λεωφορειο. Σε μια στιγμή έρχεται μία κοπελάρα γυρω στα 35, ξανθιά με μεγάλα στήθη και μαύρο εφαρμοστό φόρεμα, σκαρφαλωμένη πάνω σε ψηλοτάκουνα mules, ακριβώς σαν αυτά που έχω στη φωτογραφια στο άβατάρ μου. Βαμμένα νυχάκια κόκκινα, περιποιημένη φτέρνα και πατουσάκι που φαινόταν ολόκληρο όταν ξεχώριζε το πόδι από το παπούτσι στο περπάτημα. Όλος ο αντρικός πληθυσμός στον σταθμό άρχιζε να σφυρίζει....

"Φρεγάτα" η κυρία!!! Έτσι την φώναξε ένας δίπλα μου κι έβαλα τα γέλια.

Παρακαλουσα τον Θεό να έχω θέση δίπλα της. Ήρθα κάποια στιγμή κοντά της και φορούσε ένα άρωμα.... μου είχε γίνει κάγκελο από την καύλα. Δεν μπορούσα να ξεκολλήσω τα μάτια μου όμως από τα πόδια της...

Στο πούλμαν καθήσαμε διαγωνίως απέναντι στις εσωτερικές θέσεις. Αυτή από τη δεξιά πλευρά και εγώ από την αριστερή και την επαιρνα μάτι συνέχεια, επειδή βρισκόμουν μία θέση πιο πίσω. Συζητούσε με έναν γνωστό της που βρέθηκαν τυχαία στο σταθμό κι ο οποίος καθόταν δίπλα της ( ο κωλόφαρδος!)

Γι αυτή τη γυναίκα και τα πόδια της πρέπει να βάρεσα καμμιά 30αριά μαλακίες συνεχόμενα.  :2funny:

Φανταζόμουν πως τη γαμούσα, πως της έγλειφα τις πατούσίτσες  και τα δαχτυλάκια της, τα υπέροχα μεγάλα, βαριά στηθη με τις μεγάλες ρόγες που εξείχαν σαν πυροβόλα από το εφαρμοστό μαύρο μπλουζάκι, και φανταζόμουν συνέχεια τον "φυσφυρή" μου ανάμεσα στα κατακόκκινα παχιά της χείλη.

Σκέψου μια γυναίκα με φυσικά χοντρά χείλια σαν της Αλετα Οουσιαν τι καύλα βγάζει μόνο κοιτώντας τα τσιμπουκόχειλά της....



  Η κοπέλα ήταν πύραυλος! Το τι μαλακία είχα τραβηξει τότε δεν λεγεται. όλο το πακέτο ήταν καλό, αλλά αυτά τα πόδια μόλις τα σκεφτόμουν μου γινόταν σαν στυλιάρι από την καύλα.


 Εξ ου και το απωθημένο της ποδολαγνείας.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266

Επισκέπτης
Εξ ου και το απωθημένο της ποδολαγνείας.
Δε νομίζω να υπάρχει σοβαρός εραστής και να μην προσέχει τα πόδια μιας γυναίκας. Σε άλλα σημεία μπορεί να υποχωρήσει, αλλά όχι εκεί.
Ρε τι σου έκανε η Nokia (αφού έγραψες ότι εργαζόταν σε εταιρεία τηλ/νων). Ωραία ιστορία & ανάμνηση, να λες και καμμιά ευχή για το τότε κορίτσι και νυν milf :)
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
χαχα…μην το λες η γρια η κότα το έχει το ζουμί….θετικά θα το πάρει στα σίγουρα να της γράψεις και σίγουρα θα κολακευτεί, μιλάω από προσωπική εμπειρία αναζητήσεων παλαιών φιλενάδων, και ανεκπλήρωτων νεανικών ερώτων, το κακό βέβαια με εσάς είναι ότι όταν γνωριστήκατε ήσασταν στα ντουζένια σας και παραείχατε σεξουαλικές επαφές και ίσως μια καινούργια συνεύρεση να ήταν απογοητευτική, ίσως όμως και όχι, πάντως ποτέ δεν ξέρεις, και 51 ετών γυναίκα αν είναι καλοστεκούμενη θα σου βγάλει τα γούστα της ζωής σου, τέλος πάντων γνώμη μου να της γράψεις και βλέπεις, σίγουρα θετικά θα το πάρει, και ποτέ δεν ξέρεις.  :)
Το κακο με τις Σκανδιναβες, ειναι οτι νεες εχουν δερμα βελουδο, αλλα σπανε και ζαρωνουν πολυ γρηγορα...
Ωραια ιστορια ποδολαγνε!!! :rockon:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Το κακο με τις Σκανδιναβες, ειναι οτι νεες εχουν δερμα βελουδο, αλλα σπανε και ζαρωνουν πολυ γρηγορα...
Ωραια ιστορια ποδολαγνε!!! :rockon:
γενικα ολοι οι βοριοι λαοι
οι γυνεκες πλαθοντε γρηγορα
αλλα σπανε κ γρηγορα το καλο με τις δικες μας ειναι οτι διατηρουντε
πολλα χρονια σε καλη κατασταση αν δεν παραμελησουν τους εαυτους τους
ισως βεβαια.... να φταιει κ η καλοπεραση σε αυτο...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
γενικα ολοι οι βοριοι λαοι
οι γυνεκες πλαθοντε γρηγορα
αλλα σπανε κ γρηγορα το καλο με τις δικες μας ειναι οτι διατηρουντε
πολλα χρονια σε καλη κατασταση αν δεν παραμελησουν τους εαυτους τους
ισως βεβαια.... να φταιει κ η καλοπεραση σε αυτο...
Μπααα, οι δικες μας μπορει να κρατηθουν καπως καλυτερα στο προσωπο, στο σωμα ομως ειδικα μετα το παιδι, δε βλεπονται με τιποτα...
Κοιτουσα φετος σε οποιες παραλιες πηγαινα και εβλεπα κατι σιχαμερα πραγματα, απορουσα πως πανε, αν πανε οι αντρες τους με δαυτες...
 
OP
OP
ποδολάγνος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Το κακο με τις Σκανδιναβες, ειναι οτι νεες εχουν δερμα βελουδο, αλλα σπανε και ζαρωνουν πολυ γρηγορα...
Ωραια ιστορια ποδολαγνε!!! :rockon:



  Ένας Σουηδός διατροφολόγος είχε ασχοληθεί με το θέμα που λες. Ειχε καταλήξει στο συμπέρασμα πως για το γρηγορο σπάσιμο του δέρματος των κοριστιών της Σουηδίας, έφταιγε η έλλειψη κατανάλωσης ελαιολάδου.
  Το είχε δημοσιεύσει και σε περιοδικό. Δυστυχώς κανένα μαλακισμένο τζιμάνι από τα δικά μας (τρομάρα μας θεωρούμαστε κι έξυπνοι) δεν το εκμεταλλεύτηκε να ξεκινήσει εισαγωγές ελαιολάδου στη ΣΟυηδία από την Ελλάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom