Νέα

μασαζ λιζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τη λυπασαι που θα βγαλει 2 διαμερισματα μεχρι τελος του ετους ?   :idiot:
Δυο διαμερισματα δε νομιζω οτι θα βγαλει αλλα ενα γερο κομποδεμα για τα γεραματα σιγουρα.Αυτη ειναι η δυναμη του μουνιου αδερφε.Αν ξερεις να το αξιοποιησεις λεινεις τα προβληματα σου.
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Μην το βλεπετε μονοπλευρα.Σκεψου μια 45χρονη Ελληνιδα να φυγει απο την Ελλαδα για καλυτερα και να καταντησει σε ενα υπογειο καπου στα βαθη της Ρωσιας να την γαμανε ολη μερα διαφοροι για 30 ευρω...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Μην το βλεπετε μονοπλευρα.Σκεψου μια 45χρονη Ελληνιδα να φυγει απο την Ελλαδα για καλυτερα και να καταντησει σε ενα υπογειο καπου στα βαθη της Ρωσιας να την γαμανε ολη μερα διαφοροι για 30 ευρω...
..εχει την ευκαιρια να το αλλαξει.....γυριζει πισω......που δεν το νομιζω, με την καμια αυτο....αλλο να σε γαμανε ΜΕ λεφτα,και αλλο τσαμπα.....
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
πηγα κ γω στη θειτσα ...καλοβαλμενη 50αρα θα τη χαρακτηριζα φιλικη  απλα αποδεκτο μασαζ οχι τιποτα σπουδαιο δλδ
μετα το μασαζ αρχισα το χερουκλωμα και αρχισε τα οχι και τα μη αλλα τελικα την καταφερα....πιπα ανευ και μαμισι με δικο μου λαστιχο δεν ειναι για αγριες καταστασεις θελει αγαπες κ ερωτες αν καταλαβα καλα ομως πρεπει να να επιλεκτικη γιατι αποτι μου πε δε μαμιεται με ολους μονο μασαζ κανει και αν γουσταρει προχωραει.
υσυχη γειτονια το υπογειο συνορευει με αλλα διαμερισματα οποτε ουτα να φωναξεις δεν μπορεις και αν οντος εχει τοσο πολυ δουλεια μαλλον θα χει θεμα με την πολυκατοικια
συμπερασματικα πιο πολυ ο ντορος που εχει γινει γι αυτη παρα η αξια της
δλδ δυσκολα ξαναπαω
τα 35 ευρω τα αξιζει και λογικο ειναι να μαζεψει ολη την χαρτουρα
μεχρι να βαλουν και οι αλλες μυαλο να ριξουν τις τιμες!
οντως...μονο που απο του 20 που πανε στο διαμερισμα,την γαμανε 30.....
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
οντως...μονο που απο του 20 που πανε στο διαμερισμα,την γαμανε 30.....
Περασμα σήμερα πρωι απο λιζα άψογη συμπεριφορα πολυ καλη σε όλα .δεν είναι καινουρια είναι εκει τουλάχιστον 2 χρονια
Τη λυπασαι που θα βγαλει 2 διαμερισματα μεχρι τελος του ετους ?  :idiot:
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
445
Πόντοι
3.280
την έχεις ξαναπάρει παλαιότερα, γιατί αυτή λέει ότι κάνει αυτή την δουλειά από τον Ιούλιο, βέβαια αν την πάρεις καταλαβαίνεις ότι η γυναίκα είναιο εξηκειωμένη με τον πούτσο, δεν το συζητάμε.
Αλλιώς δεν θα είχε τόση μεγάλη άνεση...........νομίζω, δεν ξέρω πάλι....................
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296

Η συμμαθήτρια το έχει καταλάβει το πράγμα: Λίγα από πολλούς. Να βλέπει 10 την ημέρα = 350. Με πενθήμερη εργασία = 1750. Μηνιαίως = 7 Κ. Για 11 μήνες = 77Κ. Αφορολόγητα. Να πούμε λειτουργικά κόστη, λάδια, αφρόλουτρα, σεντόνια, στρύδια μύδια 10% = 7,7 Κ. Καθαρό 69,3 Κ. Πόσοι τα βγάζουν αυτά και αφορολόγητα σύντροφοι? Κανείς. Περαστικά μας.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Η συμμαθήτρια το έχει καταλάβει το πράγμα: Λίγα από πολλούς. Να βλέπει 10 την ημέρα = 350. Με πενθήμερη εργασία = 1750. Μηνιαίως = 7 Κ. Για 11 μήνες = 77Κ. Αφορολόγητα. Να πούμε λειτουργικά κόστη, λάδια, αφρόλουτρα, σεντόνια, στρύδια μύδια 10% = 7,7 Κ. Καθαρό 69,3 Κ. Πόσοι τα βγάζουν αυτά και αφορολόγητα σύντροφοι? Κανείς. Περαστικά μας.
Συναγωνιστη συμφωνω σε ολα εκτος απο τον αριθμο των παιχτων που βλεπει.Τα ραντεβου τα κλεινει ανα δυο ωρες αρα δε μπορει να δει παραπανω απο 5...6.Το λεω γιατι και εμενα και συναγωνιστη που μιλησαμε μας κρατησε σχεδον 2 ωρες το ιδιο νομιζω κανει με ολους.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Είναι στο ίδιο Σπιτι πάνω απο 2 χρόνια και είχε αγγελία στη χρυση ευκαιρια και απο τότε έλεγε οτι δέν έχει προφυλακτικα
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
445
Πόντοι
3.280
Αγαπητέ συναγωνιστή και εμένα κοντά δύο ώρες με κράτησε, μαζί με την πορτοκαλάδα το μπάνιο, τα γαμίσια και το δεύτερο μπάνιο, οπότε ανά δύο ώρες κλείνει ραντεβού  :fart-in-bed:
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
445
Πόντοι
3.280
το ότι δεν έχει προφυλακτικά, την σώζει και από κάποιες πούτσες, υποθέτω........................
 

markoktm76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
οποιος θελει μου στελνει σε pm τηλεφωνο
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
οντως πολυ δυσκολο να της μιλησεις στο τηλεφωνο.αφου τα καταφερα,τελικα τη συναντησα χτες το μεσημερι.οπως περιγραφουν οι συναγωνιστες.2ωρη συνεδρια με σοσιαλ ταιμ στν αρχη μετα στο μπανιο που σου κανει αυτη  και μετα στο δωματιο με καλο μασαζ και συνεχεια καλη χωρις κωλαρακι και παντα με δικο μου προφυλακτικο.στο τελος παλι σε κανει μπανακι.κοστος35 ευρω.χωρις να ειμαι σιγουρος νομιζω οτι προκειται για την μπελλα απο μαγνησιας 1.
 
OP
OP
glove

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
αποφασισα και εγω να ξανακανω μια επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα.  τα πραγματα ειναι οπως τα λενε οι συναγωνιστες η συνολικη διαρκεια ειναι σχεδον 2 ωρες μαζι με τα μπανακια που σου κανει. την ρωτησα απο περιεργεια κατα την διαρκεια του μασαζ ποσους πελατες βλεπει την ημερα και μου ειπε 4-5 αφου κραταει τον καθενα σχεδον 2 ωρες και δεν κανει παραπανω γιατι μετα ειναι κουρασμενη και δεν θα μπορει να περιποιειται τον πελατη καλα. κατα την διαρκεια του μασαζ οταν χτυπαγε το τηλ δεν μπορουσε να το σηκωσει και απο οτι καταλαβα το σηκωνει κατα την διαρκεια που φευγει ο ενας πελατης μεχρι να ερθει ο αλλος.εγω ειχα ραντεβου στις 10.00 και το επομενο στις 12.00 αρα απο τις 12 παρα μεχρι τις 12.00 που θα ερχοταν ο αλλος πελατης θα σηκωνε το τηλ της.  παντως τα 35 ευρα αξιζουν για αυτα που προσφερει.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
ρε μαγκες μια απορια κουτσομπολιστικη ετσι για να περασει η ωρα
εκει στη πολυκατοικια τι θα λενε τα γειτονια?
θα την εχουν παρει πρεφα η οχι?
παντως εγω οταν πηγα ηταν κατι μεσηλικες στη απεναντι πολυκατοικια και κοιταζανε μπορει και τυχαια αλλα λεω οπα μας πηραν πρεφα...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ρε μαγκες μια απορια κουτσομπολιστικη ετσι για να περασει η ωρα
εκει στη πολυκατοικια τι θα λενε τα γειτονια?
θα την εχουν παρει πρεφα η οχι?
παντως εγω οταν πηγα ηταν κατι μεσηλικες στη απεναντι πολυκατοικια και κοιταζανε μπορει και τυχαια αλλα λεω οπα μας πηραν πρεφα...
Αδερφε σε κοιταγαν γιατι ξερουν τι γινεται στην υπογα αλλα δεν εχουν λεφτα να πανε και αυτοι.........χεχεχεχεχε...................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom